Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 40

Θέμα: Agora Honda CBR 125R

  1. #16
    ...και γυμνιστής Το avatar του/της odt
    Εγγραφή
    24/05/2006
    Μηνύματα
    824
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xiotis33
    paidia exo to aprilia rs125 1 xrono kai ime efxaristimenos poli.alla na enas filos moy exei to cbr kai me perni.stin ekinisi pame sxedon mazi alla telikes...to diko moy grafei 170+ kai to diko toy 150 kai me feygei....to pira apofasi epidi exo odigisi cbr kai trelathika!!! tha to agoraso sigoyra..afta apo mena...


    Ε; .....Ρε συ το rs είναι σαν αλυσοπρίονο με ρόδες. 1η 2α 3η κατευθείαν κόκκινα. Πως γίνεται να σε περνάνε τα παπιά; Νταξ το cbr δεν είναι παπί, αλλά έχει παραπλήσιες επιδόσεις...

    150κοντέρ; Μαμά τελείως; Μπράααααβο...

    Ρε μήπως το δικό σου είναι κομμένο. Δεν ξέρω και πολλά από aprillia αλλά μήπως έρχεται κομμένο από τη μάνα του για ρύπους και μλκίες;
    Εισαι σωστος μοτοσυκλετιστής...
    …αν
    Τα προφυλακτικά που χρησιμοποιείς ειναι δίγομα , σκληρά στο κέντρο και μαλακά στα πλάγια
    Βρέθηκε πένσα, παρακαλείται ο κάτοχος να επικοινωνήσει με πμ :a29:

    Pics


  2. #17
    ba paidia mamisio einai kai ego to exo kani tis epembasis pou lene kai pame mazi.isos telikes ton pernao ala siga siga.ase pou me kolise 1 fora.paidia teliose tha paro sigoyra...basili pantos soy leo na to kratisis to cbr giati allios...san ki emena tha ginis.anapofasistos.an paris pantos rs, bale kamia foto tou cbr giati bori na to agoraso...

  3. #18
    paidia katalaba pos ta cbr ola einai poli trela! ase pou ine kai 4xrono kamia sxesi dld me to diko moy.ego ama thelo na pao kapou taxidi pou na pao?sto periptero?distixos den to ixa prosexei kala prin to agoraso.enaxei exei pio kala pramata apo to cbr opos diskofrena psalidia kai alla alla to cbr einai to kati allo paidia.efxaristo pantos..to diko mou 170+konterisia..alla alithina...psemata lene merikoi oti pataei toso.alithina ante 150+alla gia posi ora???oute gia 1 lepto giati allios paei.ante 2 lepta.pantos kai ta 2 gamane

  4. #19
    Οχι ρε παιδιά, έλεος ! Τι συγκρίνετε τώρα ? Καμιά σχέση το rs με το cbr...
    To rs συγκρίνεται με το mito και όχι με το cbr...Φίλε μου μάλλον το rs σου είναι restricted ή το πήρεσ μεταχειρισμένο σε άθλια τελείως κατάσταση...Αν είναι δυνατόν να συγκρίνουμε 125 δίχρονο με 4χρονο...

    Ούτε στην επιτάχυνση, ούτες στην τελική, ούτε σε τπτ δε σε παίρνει το cbr...Αν το μηχανάκι είναι σε καλη κατάσταση βέβαια, γιατί αν αυτά που μου λες είναι αλήθεια, τότε είναι σε χάλια κατάσταση...Το πουλάς το rs ? Πόσο το δίνεις ?

    Απλά σίγουρα το cbr είναι πιο γερό και δε θα σου παρουσιάσει τα προβλήματα ενός 2χρονου..
    Επίσης θα γλιτώσεις τη "λαδίλα" που εκπέμπουν όλα τα δίχρονα..

    Για ταξίδι πάντως μην το περιμένεις, αλλά για μέσα στην πολή είναι κορυφή για μένα ! Αν και επειδή είναι ακριβό σε σχέση με ένα παπί, πολλοί προτιμούν τα παπιά !

    Αν θες cbr, πάρε το 250 στα 21 σου που λέει άσχημα ΙΜΟ !

    Filika... !

  5. #20
    file moy sou eipa pos ton pernao an balo to kit pou to exo bali alla tora tha parousiazei problimata opos oloi xeroume...an pareis to rs prepei na to exeis olomamisio gia na min exeis polla problimata.efxaristo

  6. #21
    file moy an hphrxe cbr250rr 2006 h 2005 h 2007 toylaxiston kainourio tha to eperna.alla den bgazoun re gamoto tora tetoia

  7. #22
    Φίλε
    xiotis33, για μανίσιο μιλάω και εγώ πάντα...Άλλο το kit και άλλο το restrction νομίζω...
    Ούτε σύγκριση τα 2 μηχανάκια...

    Και κρίμα πράγματι που δε βγάζουν πια 250, αχχχχ αυτή η πολιτική των εταιρειών...


    Και εκείνα τα έρημα 400αρια τι απέγιναν άραγε ???

  8. #23
    egw file sou proteinw kai hyosung 125cc
    3500 eurw
    to exw 1 mina sedon to exw strwsei kai eimai poli ikanopoiimenos..
    kai exeis tin aisthisi mixanis..
    kai gw gia to cbr pigaina giati thelw na ksefigw apo papi kai pira auto...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	picture00014.jpg 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	21,9 KB 
ID:	73989

  9. #24
    Μέλος Το avatar του/της Primal
    Εγγραφή
    14/09/2006
    Μηνύματα
    67
    daelim roadwin 125 και οποιο cbr θέλει ας έρθει :P

    Στη φωτό είναι με τι μάσκα από xt

    Απίστευτη συμπεριφορά στο δρόμο έχει κάποιο όγκο δεν είναι σαν το cbr που είναι σα ποδήλατο και το παίρνει ο άνεμος. Φοράει κινητήρα τις suzuki και δισκόφρενα μπρός πίσω. Εγώ είμαι Ok με αυτή μηχανή σκεφτόμουν το cbr αλλα ρε παιδιά εμενα φτερό στον άνεμο μου φάνηκε και πολύ μικρό.

    A για ταξίδια έχω κάνει Ξανθη - Θεσσαλονίκη και πάλι Ξανθη την ίδια μέρα ένταξη με 130 χιλιόμετρα συνεχεια kix δεν έβγαλε.

    Από την άλλη όμως αν είσαι τρελα ερωτευμένος με το cbr μη το σκέφτεσαι από το να πάρεις κάτι που δε σου αρέσει τόσο και να σου mini απωθημένο :P



    Check my signature
    If you know you are going down, make it look good!

    Daelim roadwin 125cc


  10. #25
    pedia to pira telika.pantos sas efxaristo gia tis apantisis sas.an ginete as to xexasoume afto to thema tora giati to pira. e to hyoshung poso pataei teliki pragmatiki??

  11. #26
    140 file mou

  12. #27
    WOW ! Καλές βόλτες φίλε μου κοίταξε να το απολάυσεις ! Καλά έκανες και το πήρες αφού το ήθελες !

  13. #28
    Ε Λ Ε Ο Σ !!!!! Συγκρινετε ενα παπι (cbr125) με μια μηχανη(rs 125)! Για μενα δεν υπαρχει ποιο μαμακια μηχανακι απο το cbr!
    Εχει επιδοσεις παπιου, φρενα ποδηλατου και εμφανιση για κλαματα!!!
    Φιλε για μενα παρε ενα DT125 η χιλιες φορες αν αντεχουν τα οικονομικα σου, το σουπερ εργαλειο RS125
    ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ SUPERSPORT ΕΞΩ ΑΠΟ ΚΑΦΕTEΡΙΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΠΙΣΤΕΣ!!!

  14. #29
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από George-3-


    Υ.Γ. Στην Χρυση Ευκαιρια οι τιμες των CBF 250 παιζουν απο 2900-3500
    :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize :hypnotize

    καινουριο κανει 3750!

    μεταχειρο 3600???

  15. #30
    Retired Rider Το avatar του/της 675
    Εγγραφή
    30/08/2006
    Μηνύματα
    1.764
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xiotis33
    file moy an hphrxe cbr250rr 2006 h 2005 h 2007 toylaxiston kainourio tha to eperna.alla den bgazoun re gamoto tora tetoia
    υπαρχει το hyosung gt250 που φοραει κινητηρα suzuki...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	gt-250r.jpg 
Προβολές:	189 
Μέγεθος:	75,2 KB 
ID:	74465

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Honda CBR 125R vs Yamaha YZR 125R1
    από MouzasSierra117 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2013, 15:07
  2. honda cbr 125cc (γνώμες)
    από KyleKatarn στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 47
    Τελευταίο μήνυμα: 30/12/2008, 11:04
  3. Agora Honda CB-1 400
    από MARK στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2004, 21:24

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF