Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 34 από 34

Θέμα: Ανακατασκευή rd350

  1. #31
    Το έχω χρησιμοποιήσει στη διαδικασία καθαρισμού του ρεζερβουάρ μου,την οποια και εχω δημοσιευσει αναλυτικα εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread...122984&page=44

    Δεν μπορώ να έχω σαφή εικόνα για τη σταθεροποίηση της σκουριάς,μιας και είχα ηδη καθαρίσει απο την σκουρία την επιφάνεια όταν εφάρμοσα το προιόν.Παρ'ολα αυτά,σε ορισμένα σημεία όντως άλλαξε το χρώμα της επιφάνειας,σημάδι πως υπήρχε σκουρία ακομα στην επιφάνεια.Σε καθε περίπτωση,πιστεύω πως είναι προτιμότερη η πλαστικοποίηση για να εχει το αποτελεσμα αντοχη στο χρονο

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Takata Dome Προβολή μηνύματος
    Το έχω χρησιμοποιήσει στη διαδικασία καθαρισμού του ρεζερβουάρ μου,την οποια και εχω δημοσιευσει αναλυτικα εδώ http://www.moto.gr/forums/showthread...122984&page=44

    Δεν μπορώ να έχω σαφή εικόνα για τη σταθεροποίηση της σκουριάς,μιας και είχα ηδη καθαρίσει απο την σκουρία την επιφάνεια όταν εφάρμοσα το προιόν.Παρ'ολα αυτά,σε ορισμένα σημεία όντως άλλαξε το χρώμα της επιφάνειας,σημάδι πως υπήρχε σκουρία ακομα στην επιφάνεια.Σε καθε περίπτωση,πιστεύω πως είναι προτιμότερη η πλαστικοποίηση για να εχει το αποτελεσμα αντοχη στο χρονο
    Φιλέ μου σε ευχάριστο πολύ που ασχολήθηκες μαζί μου. Είδα της Φώτο από την ανακατασκευή σου και μου έδωσες βήματα να προχωρήσω. Στης επόμενες μέρες θα βάλω Φώτο για το πως είναι μέσα τώρα. Ξεκινώ και βλέπουμε.

  3. #33
    Καλή αρχή και από μένα φίλε. Από τα κακά μηχανάκια της εποχής μου α τι μου θύμησες.

  4. #34
    Aφραγκο Μελος Το avatar του/της Gms
    Εγγραφή
    29/07/2010
    Μηνύματα
    383
    Τι εγινε τελικα με το Rd?Εχει προχωρησει καθολου?

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ Nsr250r Gullarm
    από k.klitsas στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 08/08/2008, 22:38
  2. ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΒΕΣΠΑ
    από Jacksonas στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 05/04/2008, 08:41
  3. Vespa PX 200 E ολική ανακατασκευή ?
    από RTnick στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2007, 08:36

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF