Σελίδα 2 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 249

Θέμα: Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2010
    Μηνύματα
    12
    Και το κοστος για ενοικιαση στολης-εξοπλισμου?υπαρχει αυτη η επιλογη?και αν ναι με τι κοστος?

  2. #17
    υπαρχει απο οτι ξερω δυνατιοτιτα να νικιασεις εξωπλισμο. στο cssπου εκανε φιλοσ μου νικιασε . το κοστος ειναι 20-30 ευρω καπου εκει δεν θυμαμε καλα ειμαι και γερος ανθρωπος.
    το θεμα πτωση...
    μετα απο 5 φορες το lvl 1 στο css
    μετα απο 9 φορες το lvl 2 στο css
    μετα απο 7 φορες το lvl 3 στο css
    εχω να πω οτι εαν ακολουθησεις αυτα που σου λενε οι εκπεδευτες σου ΠΙΣΤΑ και δεν την δεις εκολαπτομενος ROSSI ΔΕΝ υπαρχει περιπτοση να πεσεις.
    οσους ειδα να πεφτουν κανανε μπαμ απο πριν γιατι ξηνοντουσαν στην γκλιτσα του τσομπανι γιατι τους ετρογε ο κολος τους.
    βεβαια 1-2 φορες καπιοι βλεποντας την τρομερη βελτιοση τους παραξεθαρεψαν οποτε....... βρεθικαν να μαζεβουν χωρταρακια απο την διπλανι αλανα....
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  3. #18
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Για ποτε λέτε??

  4. #19
    Βασικά πρέπει να φτιάξουμε λίστα με ενδιαφερόμενους να δούμε τον αριθμό και ανάλογα πράτουμε

  5. #20
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    κατάλαβες πως στο λέω, αν π.χ. στην μονή συμμετοχή το κόστος είναι Χ, ενώ στην πολλαπλή έχεις 5% έκπτωση, δεν αξίζει καν τον κόπο...
    καλό θα ταν να έχουμε και μια εικόνα του Χ παρεπιμπτόντως
    εγώ πάλι γιατί τα φοβάμαι αυτά τα schools, το μόνιμο άγχος μου είναι ότι θα σαβουρώσω τη μηχανή (για αυτό δε πατάω σε πίστα, κι ας μου αρέσει πάρα πολύ η ιδέα)
    πω-πωωωω...!!!

    μου θυμιζεις εμενα στα πρωτα χρονια μου ενασχολησης με τον χωρο.τοτε με θυμαμαι να κραζω οσους πηγαιναν στις πιστες.''αντε ρε κοτες!χεζεστε να τα στησετε στους δρομους μη σας παρουν οι τσεοι στο κυνηγι και πατε και βγαζετε το αχτι της κοντρας στα σιγουρα'' τους ελεγα.βρε καλε μου, βρε χρυσε μου να μου λενε τα παιδια, δεν ειναι ετσι.ειναι safe το περιβαλλον και απλα κανουμε εξασκηση, τιποτα εγω.κοντρα κραξιμο:''και ενα ματσο καγκουρο εισαστε'' κλπ κλπ.
    μιλαμε σε συναντησεις μας τοτε να προσπαθουνε να με πεισουν οτι δεν ειναι ελεφαντες.μεχρι που με επεισαν να παω να μπω σε τρακ ντει (βασικα μου ελεγαν να παω σε σχολειο αλλα εγω αποφασισα να μπω πρωτα σε τρακ ντει για να δω την πιστα).οταν καταλαβα ποσο κραταει σε σχεση με την ασφαλτο εξυσα τα μαρσπιε και καταλαβα οτι ειμαι οριακα για πτωση γυρνωντας στο 1.17 (μαλακωδως ασχοληθηκα και με χρονο ενω δεν μπορουσα να ξεστραβωσω!!!)
    η επομενη φορα ητανε σε σχολειο.μετα απο καθε σχολειο για ολο τον επομενο χρονο δουλευα αυτα που εμαθα (ουτε χρονους ουτε τπτ).εχω φτασει να εχω κανει το λεβελ 3 στο καλιφορνια και να εχω σαν χομπι μου την πιστα (των σερρων και μονο!)
    μια ζωη θα ευχαριστω τα παιδια απο δω μεσα (καποιοι δεν γραφουνε πλεον) που με επεισαν να μπω στο λουκι (οχι λουκ)!

    πολυ καλη κινηση Isi.ευχομαι να μαζευτειτε και να το διασκεδασετε!!!

    στο δια ταυτα, μη φοβαστε την τουμπα.αν δεν το κυνηγησετε και πατε για να μαθετε με ανοιχτα ματια και αυτια δεν κινδυνευετε!!!σας το εγγυωμαι!!!
    Τελευταία τροποποίηση από TROOPER; 29/12/2012 στις 19:22.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #21
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Καλησπέρα σας

    Σε ότι έχει να κάνει με τις ημερομηνίες , εξαιρουμένου του 1ου ΣΚ του Ιανουαρίου ,μπορούμε να βρούμε μία που να βολεύει όλους (εγώ πχ δύσκολα μπορώ καθημερινές )
    Για τον εξοπλισμό απαραίτητα θεωρούνται:
    Full face κράνος
    Μπουφάν με προστασίες (αγκώνες και ώμοι - πλάτη προαιρετικά αλλά συνιστάται )
    παντελόνι με προστασίες (ειδάλλως επιγονατίδες )
    μπότες έστω τουριστικές (επι παραδείγματι εγώ που δεν βρίσκω νούμερο 35 για τουριστική μπορώ όπως με ενημέρωσε ο εκπαιδευτής να μπω με αθλητικό μποτάκι )
    Εαν υπάρχει ανάγκη για ενοικίαση εξοπλισμού , θα πρέπει να ενημερώσουμε και να πάρουμε τιμή και για αυτό .
    Παλαιότεροι που παρακολούθησαν το ίδιο σεμινάριο , είπαν οτι το κόστος κυμαίνεται απο 20-30 ευρώ , αλλά επιφυλάσσομαι. Προτείνω να αρχίσουμε να μαζευόμαστε .....
    Ξεκινάω
    Τελευταία τροποποίηση από Isi; 30/12/2012 στις 07:49.
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  7. #22
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  8. #23
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες

    2. Manitu------------------------------------ Θα δείξει ----------------------------------------------------όλα οκ
    ...

  9. #24
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    3.asphyx------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)-------------------όλα οκ

  10. #25
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες

    2. Manitu------------------------------------ Θα δείξει ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  11. #26
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Αν μαζευτειτε 15 λοιπον, ερχομαι και εγω για 16ος
    Καλη χρονια να εχουμε!

  12. #27
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Η πιθανότητα να πεσετε σε σχολειο είναι μικρή, εκτός εάν πιασει βροχή και έχετε άλλο εικοσαλεπτο, και πείτε δε γαμιετε θα μπω...

    Ένας φίλος μου το έπαθε, όχι εγώ...


    Καλό μάθημα σας εύχομαι...

  13. #28
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Θα δείξει ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    Τrooper επειδή έχω πιει κρασάκια μπόλικα, θα σου απαντήσω αύριο πατριώτη :a34:

  14. #29
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    @isi
    μπράβο σου που την ψάχνεις για μαθήματα και βελτίωση (αυτο το μπράβο στο χρωστάω από όταν κατέβηκες με το μοτό από πάνω)....
    ...xixi Τη μοτο δεν την κατέβασα εγώ αλλά το αγόρι μου
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  15. #30
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EXIGE Προβολή μηνύματος
    Και το κοστος για ενοικιαση στολης-εξοπλισμου?υπαρχει αυτη η επιλογη?και αν ναι με τι κοστος?
    δωρεάν για σας, μέρες που είναι ας κάνουμε κανένα δωράκι...

Σελίδα 2 από 17 ΠρώτοΠρώτο 123456712 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή
    από giannis21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2015, 09:58
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 21:16
  3. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:27
  4. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF