Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 249

Θέμα: Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή

  1. #31
    Destination is the trip Το avatar του/της Corvo
    Εγγραφή
    13/09/2008
    Μηνύματα
    1.299
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jarv Προβολή μηνύματος
    δωρεάν για σας, μέρες που είναι ας κάνουμε κανένα δωράκι...


    μπραβο για την κινηση αυτη
    You start with a bag full of luck and an empty bag of experience. The trick is to fill the bag of experience before you empty the bag of luck.

  2. #32
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jarv Προβολή μηνύματος
    δωρεάν για σας, μέρες που είναι ας κάνουμε κανένα δωράκι...
    Ευχαριστούμε
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291

  4. #34


    ανεξαρτήτως πάντων....

  5. #35
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ Προβολή μηνύματος
    υπαρχει απο οτι ξερω δυνατιοτιτα να νικιασεις εξωπλισμο. στο cssπου εκανε φιλοσ μου νικιασε . το κοστος ειναι 20-30 ευρω καπου εκει δεν θυμαμε καλα ειμαι και γερος ανθρωπος.
    το θεμα πτωση...
    μετα απο 5 φορες το lvl 1 στο css
    μετα απο 9 φορες το lvl 2 στο css
    μετα απο 7 φορες το lvl 3 στο css
    εχω να πω οτι εαν ακολουθησεις αυτα που σου λενε οι εκπεδευτες σου ΠΙΣΤΑ και δεν την δεις εκολαπτομενος ROSSI ΔΕΝ υπαρχει περιπτοση να πεσεις.


    οσους ειδα να πεφτουν κανανε μπαμ απο πριν γιατι ξηνοντουσαν στην γκλιτσα του τσομπανι γιατι τους ετρογε ο κολος τους.
    βεβαια 1-2 φορες καπιοι βλεποντας την τρομερη βελτιοση τους παραξεθαρεψαν οποτε....... βρεθικαν να μαζεβουν χωρταρακια απο την διπλανι αλανα....

    το συμπερασμα που εβγαλα ειναι οτι σ'αρεσει να οδηγας σωστα αλλα εχεις και λεφτα... πωπω.. 370 ηταν φετος το μαθημα?

  6. #36
    εγω μεσα ειμαι παιδια αλλα για το riding shool,οχι για ccs το δευτερο ειναι ποιο ακριβο.
    το αλλο απο τι ξερω παει γυρω στα 180ευρω ενω το ccs 300φευγα.
    μιλαω για μεγαρα αμα γινει που εχω παει και εχω κανει track day στο auto festival οχι αμα γινετε εκει.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  7. #37
    Bladerunner Το avatar του/της siraxanz
    Εγγραφή
    17/07/2003
    Μηνύματα
    420
    Υπάρχει κ ο Μανιάτης, πολυπρωταθλητής σε αγώνες εντούρο, που οργανώνει χωμάτινα σχολεία,

    αλλά κ ασφάλτινα με εκπαιδευτές απο το California

    Από προσωπική εμπειρία άξιζε πολύ η όλη εκπαίδευση

    και από οικονομική άποψη,

    στείλτε του ένα mail

    Πολύ καλά κάνετε που το ψάχνετε για εκπαίδευση κ ασφαλή οδήγηση,

    αλλάζει ο τρόπος κ η σχέση με την μοτοσικλέτα σας
    ταξίδι νάναι και με καλή παρέα...ζητώ πολλά? :-)

  8. #38
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από siraxanz Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει κ ο Μανιάτης, πολυπρωταθλητής σε αγώνες εντούρο, που οργανώνει χωμάτινα σχολεία,

    αλλά κ ασφάλτινα με εκπαιδευτές απο το California

    Από προσωπική εμπειρία άξιζε πολύ η όλη εκπαίδευση

    και από οικονομική άποψη,

    στείλτε του ένα mail

    Πολύ καλά κάνετε που το ψάχνετε για εκπαίδευση κ ασφαλή οδήγηση,

    αλλάζει ο τρόπος κ η σχέση με την μοτοσικλέτα σας
    επειδη εγω εχω ασφαλτινο μηχανακι ξερεις μηπως γιατι εχει σημασια ο εκπαιδευτης αμα εχει καλους για ασφαλτινο?
    αμα ξερεις τιποτα και για τιμη,βεβαια θα στηλω ενα εμαιλ.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  9. #39
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    εγω μεσα ειμαι παιδια αλλα για το riding shool,οχι για ccs το δευτερο ειναι ποιο ακριβο.
    το αλλο απο τι ξερω παει γυρω στα 180ευρω ενω το ccs 300φευγα.
    μιλαω για μεγαρα αμα γινει που εχω παει και εχω κανει track day στο auto festival οχι αμα γινετε εκει.
    Καλή χρονιά
    Αν ρίξεις μια ματιά στο θέμα απο την αρχή , θα δεις οτι μιλάμε για 120 ευρώ αρκει να μαζευτούμε τουλάχιστον 10. Υπάρχει και φόρμα για εκδήλωση ενδιαφέροντος.
    Κάπου διάβασα οτι μας δίνουν και δωρεάν ενοικίαση για εξοπλισμό αλλά δεν έχω διασταυρώσει ποιος το πόσταρε.
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    Καλή χρονιά
    Αν ρίξεις μια ματιά στο θέμα απο την αρχή , θα δεις οτι μιλάμε για 120 ευρώ αρκει να μαζευτούμε τουλάχιστον 10. Υπάρχει και φόρμα για εκδήλωση ενδιαφέροντος.
    Κάπου διάβασα οτι μας δίνουν και δωρεάν ενοικίαση για εξοπλισμό αλλά δεν έχω διασταυρώσει ποιος το πόσταρε.
    Η jarv το πε για τον εξοπλισμό!!Κ η τιμή δεν νομίζω να ναι για τα μέγαρα αλλα για το auto!!!
    Καλη χρονιά!!!

  11. #41
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από asphyx Προβολή μηνύματος
    Η jarv το πε για τον εξοπλισμό!!Κ η τιμή δεν νομίζω να ναι για τα μέγαρα αλλα για το auto!!!
    Καλη χρονιά!!!
    Η τιμή είναι για το auto σωστά
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Θα δείξει ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  12. #42
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    Καλή χρονιά
    Αν ρίξεις μια ματιά στο θέμα απο την αρχή , θα δεις οτι μιλάμε για 120 ευρώ αρκει να μαζευτούμε τουλάχιστον 10. Υπάρχει και φόρμα για εκδήλωση ενδιαφέροντος.
    Κάπου διάβασα οτι μας δίνουν και δωρεάν ενοικίαση για εξοπλισμό αλλά δεν έχω διασταυρώσει ποιος το πόσταρε.
    τωρα που το διαβασα απο την αρχη,σουπερ παιδια μεσα ειμαι.πως θα την κανουμε την δουλεια?
    αρκει να μην βρεχει γιατι αμα βρεχει οντος δεν θα το ευχαριστηθουμε και πιστευω δεν θα κανουμε και σωστη δουλεια.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  13. #43
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    τωρα που το διαβασα απο την αρχη,σουπερ παιδια μεσα ειμαι.πως θα την κανουμε την δουλεια?
    αρκει να μην βρεχει γιατι αμα βρεχει οντος δεν θα το ευχαριστηθουμε και πιστευω δεν θα κανουμε και σωστη δουλεια.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    τωρα που το διαβασα απο την αρχη,σουπερ παιδια μεσα ειμαι.πως θα την κανουμε την δουλεια?
    αρκει να μην βρεχει γιατι αμα βρεχει οντος δεν θα το ευχαριστηθουμε και πιστευω δεν θα κανουμε και σωστη δουλεια.
    Καλημέρα
    Αρχικά θα πρέπει να συμπληρωθούμε στη λίστα έστω 10 άτομα ωστε να διασφαλίσουμε την τιμή,να δούμε ποια ημερομηνία μας βολεύει και εί ανάγκες εξοπλισμού έχει ο καθένας μας . Έπειτα κλείνουμε την ημερομηνία και ζητάμε μέσω emal τραπεζικό λογαριασμό για να καταθέσουμε τα χρήματα (εννοείται κανείς μας δεν θέλει να κάνει μάθημα με βροχή - μπορούμε να το διασταυρώσουμε οτι θα αλλάξει η ημερομηνία σε περίπτωση κακοκαιρίας) .... ε και μετά
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  14. #44
    Καλημέρα και καλή χρονιά με όμορφα χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι !!!
    Η jarv 99% είναι η Κυρία Ιωάννα Αρβανιτάκη όπου αναφέρεται στα τηλέφωνα επικοινωνίας , αρα είναι η κατ εξοχήν αρμόδια να κάνει αυτήν την Πολύ καλή προσφορά που βοηθάει αρκετά τα άτομα χωρίς εξοπλισμό να κατεβάσουν σημαντικά το κόστος για να συμμετάσχουν !!!

  15. #45
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα και καλή χρονιά με όμορφα χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι !!!
    Η jarv 99% είναι η Κυρία Ιωάννα Αρβανιτάκη .....
    καντο 100%

    καλη χρονια
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 3 από 17 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή
    από giannis21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2015, 10:58
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 22:16
  3. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 23:27
  4. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 15:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF