Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 249

Θέμα: Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή

  1. #46
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    πω-πωωωω...!!! μου θυμιζεις εμενα στα πρωτα χρονια μου ενασχολησης με τον χωρο.τοτε με θυμαμαι να κραζω οσους πηγαιναν στις πιστες.''αντε ρε κοτες!χεζεστε να τα στησετε στους δρομους μη σας παρουν οι τσεοι στο κυνηγι και πατε και βγαζετε το αχτι της κοντρας στα σιγουρα'' τους ελεγα.βρε καλε μου, βρε χρυσε μου να μου λενε τα παιδια, δεν ειναι ετσι.ειναι safe το περιβαλλον και απλα κανουμε εξασκηση, τιποτα εγω.κοντρα κραξιμο:''και ενα ματσο καγκουρο εισαστε'' κλπ κλπ. μιλαμε σε συναντησεις μας τοτε να προσπαθουνε να με πεισουν οτι δεν ειναι ελεφαντες.μεχρι που με επεισαν να παω να μπω σε τρακ ντει (βασικα μου ελεγαν να παω σε σχολειο αλλα εγω αποφασισα να μπω πρωτα σε τρακ ντει για να δω την πιστα).οταν καταλαβα ποσο κραταει σε σχεση με την ασφαλτο εξυσα τα μαρσπιε και καταλαβα οτι ειμαι οριακα για πτωση γυρνωντας στο 1.17 (μαλακωδως ασχοληθηκα και με χρονο ενω δεν μπορουσα να ξεστραβωσω!!!) η επομενη φορα ητανε σε σχολειο.μετα απο καθε σχολειο για ολο τον επομενο χρονο δουλευα αυτα που εμαθα (ουτε χρονους ουτε τπτ).εχω φτασει να εχω κανει το λεβελ 3 στο καλιφορνια και να εχω σαν χομπι μου την πιστα (των σερρων και μονο!) μια ζωη θα ευχαριστω τα παιδια απο δω μεσα (καποιοι δεν γραφουνε πλεον) που με επεισαν να μπω στο λουκι (οχι λουκ)! πολυ καλη κινηση Isi.ευχομαι να μαζευτειτε και να το διασκεδασετε!!! στο δια ταυτα, μη φοβαστε την τουμπα.αν δεν το κυνηγησετε και πατε για να μαθετε με ανοιχτα ματια και αυτια δεν κινδυνευετε!!!σας το εγγυωμαι!!!
    Πω πω... που πήγες και τα θυμήθηκες αυτά... 1.17; γράφ' το καλύτερα : 1.17.και τα δευτερόλεπτα δεν τα μετράγαμε πια..
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #47
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    Καλημέρα και καλή χρονιά με όμορφα χιλιόμετρα και πάντα όρθιοι !!!
    Η jarv 99% είναι η Κυρία Ιωάννα Αρβανιτάκη όπου αναφέρεται στα τηλέφωνα επικοινωνίας , αρα είναι η κατ εξοχήν αρμόδια να κάνει αυτήν την Πολύ καλή προσφορά που βοηθάει αρκετά τα άτομα χωρίς εξοπλισμό να κατεβάσουν σημαντικά το κόστος για να συμμετάσχουν !!!
    Ευχαριστούμε πάρα πολύ, δεν το γνώριζα (παρεμπιπτόντως να την ενημερώσω οτι στα στοιχεία επικοινωνίας χρησιμοποίησα το email για να στείλω ότι και στον κ. Χούντρα και δεν λειτουργεί) , μακάρι να μαζευτούμε ....Έχω αρχίσει να έχω αμφιβολίες ...
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  3. #48
    ναι το εμαιλ τους δεν λειτουργει.μην εχεις αμφιβολιες.εγω ειπα μεσα ειτε μαζευτουμε 10 ατομα η οχι.εγω εστηλα π.μ στην κυρια αρβανιτακη απο εδω στο φορουμ αφου ειναι γραμενη.

  4. #49
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    20/05/2010
    Μηνύματα
    12
    Καλη χρονια με υγεια! Για ποια ημερομηνια λετε?

  5. #50
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EXIGE Προβολή μηνύματος
    Καλη χρονια με υγεια! Για ποια ημερομηνια λετε?
    Δεν έχουμε πεί τπτ ακόμα αρκεί να μη βρέχει!!!Πες εσυ ποια μέρα μπορείς κ τι ανάγκες εξοπλισμού έχεις!!!

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/01/2013
    Μηνύματα
    20
    Καλημέρα και Καλή Χρονία σε όλους

    @ isi: Καταρχήν συγχαρητηρια για την πρωτοβουλία σου. Μακάρι να σκεφτομασταν όλοι έτσι και να αντιμετωπίζαμε και άλλα θεματα με ομαδικότητα

    Ενδιαφέρομαι να παρακολουθήσω το σεμινάριο και θα είναι μια πολυ καλη ευκαιρεία αν καταφέρουμε και μαζευτούμε και πετυχουμε καλύτερη τιμή

    stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες, αν και το θεωρω δύσκολο να βρεθουν λόγω μεγαλου μεγέθους

    Ενδεχομένως να καταφέρω να πείσω και τον αδερφό μου να ερθεί οπότε οι συμμετοχές θα αυξηθουν

  7. #52
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    Η τιμή είναι για το auto σωστά
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Θα δείξει ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    5. stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες
    ...

  8. #53
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    ...
    παράβλεψή μου, και εγώ εννοώ ΣΚ που να μη βρέχει

  9. #54
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    ...
    βρε απατεωνες χεχε εμενα γιατι δεν με βαζετε μεσα αφου ειπα οκ,αρα 6 ειμαστε μεχρι στιγμης.
    εγω μιλησα μεσω εμαιλ με τον κυριο χουντρα μου ειπε 160ευρω ειναι το μαθημα αμα παω σαν μονος μου και οχι 10 ατομα.
    προωθησε το εμαιλ μου στην κυρια αρβανιτακη,του ειπα ειμαστε απο το φορουμ αρκετα ατομα και μου ειπε θα το πω στην κυρια αρβανιτακη.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  10. #55
    Η τιμή είναι για το auto σωστά
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    5. stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες
    6.Power Hornet------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ


    Tο να μην βρέχει το θεωρώ αυτονόητο δεν μπορώ να φανταστώ να γίνετε μάθημα στην βροχή
    Άντε αλλους 4 θέλουμε !!!

    Σαν σύνοψη το κόστος κανονικά είναι 160 + κόστος εξοπλισμού
    Αν μαζευτούμε 10 το κόστος πέφτει στα 120 + οτι αναφέρθηκε σαν δώρο απο τους διοργανωτές ο εξοπλισμός είναι Δωρεάν.
    Αν μαζευτούμε 16 το κόστος του 16ου θα είναι Δωρεάν οπότε το παίρνουμε οι υπόλοιποι σαν έκπτωση και φτάνουμε στα 113

    Είναι ειλικρινά πολύ καλή ευκαιρία για όλους μας απο 160 να πέσει στα 120-113 ενω αντίστοιχα σεμινάρια έχουν 325 ...

    Μακάρι να μαζευτούμε !!!
    Τελευταία τροποποίηση από Manitu; 05/01/2013 στις 10:10.

  11. #56
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    Η τιμή είναι για το auto σωστά
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    5. stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες
    6.Power Hornet------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ


    Tο να μην βρέχει το θεωρώ αυτονόητο δεν μπορώ να φανταστώ να γίνετε μάθημα στην βροχή
    Άντε αλλους 4 θέλουμε !!!

    Σαν σύνοψη το κόστος κανονικά είναι 160 + κόστος εξοπλισμού
    Αν μαζευτούμε 10 το κόστος πέφτει στα 120 + οτι αναφέρθηκε σαν δώρο απο τους διοργανωτές ο εξοπλισμός είναι Δωρεάν.
    Αν μαζευτούμε 16 το κόστος του 16ου θα είναι οπότε το παίρνουμε οι υπόλοιποι σαν έκπτωση και φτάνουμε στα 113

    Είναι ειλικρινά πολύ καλή ευκαιρία για όλους μας απο 160 να πέσει στα 120-113 ενω αντίστοιχα σεμινάρια έχουν 325 ...

    Μακάρι να μαζευτούμε !!!
    καλα ναι το αυτονοητο αμα παιζει βροχη ακυρο και δεν νομιζω κανεις να θελει,αλλα ας μην το μελεταμε για βροχη.
    παιδες παντος αμα δεν μαζευτουμε εγω θα παω οπως και να εχει.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  12. #57
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    Η τιμή είναι για το auto σωστά
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    3.asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    5. stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες
    6.Power Hornet------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ


    Tο να μην βρέχει το θεωρώ αυτονόητο δεν μπορώ να φανταστώ να γίνετε μάθημα στην βροχή
    Άντε αλλους 4 θέλουμε !!!

    Σαν σύνοψη το κόστος κανονικά είναι 160 + κόστος εξοπλισμού
    Αν μαζευτούμε 10 το κόστος πέφτει στα 120 + οτι αναφέρθηκε σαν δώρο απο τους διοργανωτές ο εξοπλισμός είναι Δωρεάν.
    Αν μαζευτούμε 16 το κόστος του 16ου θα είναι οπότε το παίρνουμε οι υπόλοιποι σαν έκπτωση και φτάνουμε στα 113

    Είναι ειλικρινά πολύ καλή ευκαιρία για όλους μας απο 160 να πέσει στα 120-113 ενω αντίστοιχα σεμινάρια έχουν 325 ...

    Μακάρι να μαζευτούμε !!!
    καλα ναι το αυτονοητο αμα παιζει βροχη ακυρο και δεν νομιζω κανεις να θελει,αλλα ας μην το μελεταμε για βροχη.
    παιδες παντος αμα δεν μαζευτουμε εγω θα παω οπως και να εχει.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  13. #58
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.039
    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ------------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- 19-20/1--------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    2. Manitu------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες
    5. stratoss2---------------------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει), επιθυμητά μόνο Σ/Κ ------------Μποτες
    6. Power Hornet------------------------------------ Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    7. Manalishi-----------------------------------------Σ/Κ----------------------------------------------------όλα οκ
    Vi døde ikke...
    vi har aldri levd..

  14. #59
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Καλημέρα ! Κοντοζυγώνουμε ! Επίσης από την επομένη που επικοινώνησα με τον κ. Χούντρα το δημοσίευσα σε facebook , mybike, και moto ρεμάλια.... Αν δούμε ότι δεν συμπληρώνουμε προτείνω να το ανεβάσει όποιος θέλει και στο δικό του "φατσοβιβλίο" !!!
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    03/01/2013
    Μηνύματα
    20
    Πιστεύω ότι το πολυ σε 10-15 ημέρες το αργότερο θα έχουν μαζευτεί τουλάχιστον τα 15 άτομα που απαιτούνται για να πετύχουμε την τιμή έκπτωσης. Μακαρί οι συμμετοχες να είναι ακόμα περισσότερες και να ωφεληθούμε όλοι μας. Βλέπουμε...

Σελίδα 4 από 17 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή
    από giannis21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2015, 10:58
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 22:16
  3. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 23:27
  4. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 15:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF