Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 249

Θέμα: Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή

  1. #91
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    ......αλλά τουλάχιστον όσον αφορά εμένα, δε με τρελλαίνει και πολύ η ιδέα να φορέσω κάτι που το έχουν βάλει άλλοι 500..
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    πάντως κάπου αναφέρθηκε ότι προσφέρεται δωρεάν και ο εξοπλισμός, οπότε ακόμη καλύτερα
    αποφασισε σε παρακαλω!


  2. #92
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    "ελαχιστο απαραίτητο" είναι αυτό που ορίζει ο καθενας ως αξια της σωματικης του ακεραιοτητας

    Μη σε αρχισω με φωτο απο τριβη στην ασφαλτο τωρα να ξερνας καμια βδομαδα, δεν κανει!

    + 998 στον Haddock
    Το χω διαβάσει το θέμα σου το τότε!!!
    Επίσης επείδη είμαι κ νοσηλευτής μην με αρχίσεις με φωτο γιατί δεν εχω δεί ποτε τπτ εγώ!!
    Κ τι δεν κατάλαβατε απλα λέω τι χρειάζεται για την συμμετοχή!!
    Τελοσπάντων καλή καρδιά!!

  3. #93
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Ξεκινήστε με το γεγονός ότι θέλετε να μάθετε κάτι. Τόσα χρόνια γίνονται μαθήματα κι ελάχιστοι έχουν πέσει (να έχουν βγει εκτός πίστας, ναι έχει γίνει, σας διαβεβαιώ εγώ ότι γίνεται αλλά μόνο αν το παρακάνετε ΠΟΛΥ - ΠΟΛΥ όμως και δεν σας βλέπω για τέτοιους).
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  4. #94
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Μα αφηστε τον κοσμο να μαθει με το σκληρο τροπο! μην τους ζοριζετε αν δεν θελουν
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  5. #95
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    μια συμβουλη εδωσε τοσο ο καπ10 οσο και ο ντιμ.

    μην το τεντωσουμε και αυτο το θρεντ που εχει συγκεκριμενο σκοπο.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  6. #96
    Δε μου αρέσει να διαγράφω θέματα ή αναρτήσεις. Το συγκεκριμένο θέμα είναι μόνο για τις συμμετοχές όπως έγραψε κι ο Trooper.

    Επί του πρακτικού, ρωτήστε την οργάνωση του σχολείου για τις ελάχιστες απαιτήσεις σε εξοπλισμό.

    Επί του ουσιαστικού, κατά πόσο είναι επικίνδυνο να κάνεις το σχολείο με ελλιπή εξοπλισμό, ανοίξτε νέο θέμα αν θέλετε.
    Think faster than you ride

  7. #97
    Μιας και χάθηκε κάπου το θέμα της ημερομηνίας που μας βολέυει .

    τα μάζεψα εδω .

    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ---------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi---------------------------------------- Σ/Κ--------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ok 2-3/2/2013
    2. Manitu------------------------------------ Σ/Κ------------------------------------------------όλα οκ ok 2-3/2/2013
    3. asphyx---------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)-------------------------όλα οκ ok 2-3/2/2013
    4. aristidisZ-------------------------ανάλογα με τον καιρό(να μην βρέχει)------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ok 2-3/2/2013
    5. stratoss2-------------------------------- επιθυμητά μόνο Σ/Κ ----------------------------------Μποτες
    6. Power Hornet------------------------------------ Σ/Κ------------------------------------------όλα οκ ok 2-3/2/2013
    7. Manalishi-----------------------------------------Σ/Κ------------------------------------------όλα οκ

    8. nauagios-----------------------------------------Σ/Κ------------------------------Παντελονι μποτες

  8. #98
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Καλημέρα να συμπληρώσω κι εγώ τη λίστα με τους φίλους που δήλωσαν ενδιαφέρον σε έτερο φόρουμ .
    Επίσης μετά απο ηλεκτρονική επικοινωνία με την κ. Αρβανιτάκη να πω οτι το πρώτο ΣΚ του Φεβρουαρίου κατοχυρώνεται για να έχουμε την επιλογή σε περίπτωση κακοκαιρίας να το μεταθέσουμε για το αμέσως επόμενο .
    Θα ήθελα να σημειώσω και τα επιθυμητά (πιθανά) νούμερα σε ότι αφορά τον εξοπλισμό για να ελεγχθεί η διαθεσιμότητα .

    Η ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 3/2/2013

    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ---------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi-------------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ( Νο xs (& μπότες αν υπάρχει 36) )
    2. Manitu-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες No ?
    5. stratoss2-------------------------------- -------------------------------Μποτες No ?
    6. Power Hornet-------------------------------------------------------------όλα οκ
    7. Manalishi-----------------------------------------------------------------όλα οκ
    8. nauagios-------------------------------------------------------Παντελονι μποτες
    9.Konangera......................................................... παντελόνι ( Νο large)
    10 ibar132 ................................................................................όλα οκ
    11. Falax..................................................................................όλα οκ
    12.Technician J ....................................................................... Στολη/μποτες.( NoΣτολη μαλλον large, μποτες μαλλον 46. )



    Παρακαλώ οποιονδήποτε θέλει να συμπληρώσει ή να επεξεργαστεί τα στοιχεία του αν έκανα κάποιο λάθος
    Τελευταία τροποποίηση από Isi; 12/01/2013 στις 11:28.
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  9. #99
    αντε αντε φυγαμεεεεεεεε
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  10. #100
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    παιδια 3/2 και γενικα το πρωτο 15ημερο του φλεβαρη θα ειμαι εκτος λογω δουλειας. οποτε κοιταξτε να το ευχαριστηθειτε χωρις εμενα.

  11. #101
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    -1 παιδιά

    Η ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 3/2/2013

    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ---------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi-------------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ( Νο xs (& μπότες αν υπάρχει 36) )
    2. Manitu-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες No ?
    5. stratoss2-------------------------------- -------------------------------Μποτες No ?
    6. Power Hornet-------------------------------------------------------------όλα οκ
    7. Manalishi-----------------------------------------------------------------όλα οκ
    8.Konangera......................................................... παντελόνι ( Νο large)
    9 ibar132 ................................................................................όλα οκ
    10. Falax..................................................................................όλα οκ
    11.Technician J ....................................................................... Στολη/μποτες.( NoΣτολη μαλλον large, μποτες μαλλον 46. )
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  12. #102
    Παιδιά μέσα κι εγώ.
    Από εξοπλισμό είμαι πλήρης (μπότες, παντελόνι, μπουφάν).

    Στο AUTOFESTIVAL στα διόδια θα γίνει το σεμινάριο;
    Καλλιά στα όρη άρχοντας
    παρά στον κάμπο δούλος,
    θωρώ τον κόσμο από ψηλά
    κι είναι δικός μου ούλος.

  13. #103
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Σήφης Προβολή μηνύματος
    Παιδιά μέσα κι εγώ.
    Από εξοπλισμό είμαι πλήρης (μπότες, παντελόνι, μπουφάν).

    Στο AUTOFESTIVAL στα διόδια θα γίνει το σεμινάριο;
    yeap

    Η ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 3/2/2013

    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ---------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi-------------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ( Νο xs (& μπότες αν υπάρχει 36) )
    2. Manitu-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες No ?
    5. stratoss2-------------------------------- -------------------------------Μποτες No ?
    6. Power Hornet-------------------------------------------------------------όλα οκ
    7. Manalishi-----------------------------------------------------------------όλα οκ
    8.Konangera......................................................... παντελόνι ( Νο large)
    9 ibar132 ................................................................................όλα οκ
    10. Falax..................................................................................όλα οκ
    11.Technician J ....................................................................... Στολη/μποτες.( NoΣτολη μαλλον large, μποτες μαλλον 46. )
    12. Σήφης ..................................................................................όλα οκ

  14. #104
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    31/10/2002
    Μηνύματα
    248
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    όσον αφορά στα μπουφάν/γάντια/παντελόνια, φαντάζομαι δε λέμε απαραιτήτως δερμάτινα ε?
    δεν είναι απαραίτητο δέρμα και με cordura μπορείτε. κανένας δεν έχει μιλήσει για minimum εξοπλισμού, το αντίθετο θα έλεγα. Άρα χρειάζεται οπωσδήποτε:
    κράνος, μπουφάν με προστατευτικά, γάντια με προστατευτικά, μπότες και παντελόνι με προστατευτικά ή επιγονατίδες. με αθλητικό μποτάκι δεν μπαίνεις , με μποτάκι ορειβατικό ψηλό ναι αν και εφόσον οδηγείς μικρού κυβισμού μοτοσυκλέτα, διαφορετικά θα φορέσεις αρκετές κάλτσες και θα βρεις από αλλού. οι μπότες που έχουμε ξεκινάνε από Νο 41 και φτάνουν μέχρι 46, και δυστυχώς και εγώ φοράω νο 41 διαφορετικά θα σου έφερνα τις δικές μου, φόρμες υπάρχουν αρκετές και είναι ΚΑΘΑΡΕΣ, τις πλένουμε συχνά.
    για να είμαστε σίγουροι για τα νούμερα θα ήθελα όσοι έχετε δηλώσει συμμετοχή να μου στείλετε mail στο joannaarvan@gmail.com γράφοντας τι διαθέτεται καθώς και ύψος βάρος για να ξέρω τι φοράτε.
    Τελευταία τροποποίηση από jarv; 13/01/2013 στις 11:16.

  15. #105
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Η ΤΕΛΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΕΙΝΑΙ 3/2/2013


    13 !

    ΟΝΟΜΑ ΜΕΛΟΥΣ--------------------- ---------------------------- ΑΝΑΓΚΕΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ

    1. Isi-------------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ( Νο xs (& μπότες αν υπάρχει 36) )
    2. Manitu-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες No ?
    5. stratoss2-------------------------------- -------------------------------Μποτες No ?
    6. Power Hornet-------------------------------------------------------------όλα οκ
    7. Manalishi-----------------------------------------------------------------όλα οκ
    8.Konangera......................................................... παντελόνι ( Νο large)
    9 ibar132 ................................................................................όλα οκ
    10. Falax..................................................................................όλα οκ
    11.Technician J ....................................................................... Στολη/μποτες.( NoΣτολη μαλλον large, μποτες μαλλον 46. )
    12. Σήφης ..................................................................................όλα οκ
    13.Samxein...............................................................................όλα οκ
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

Σελίδα 7 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή
    από giannis21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2015, 09:58
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 21:16
  3. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:27
  4. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF