Σελίδα 8 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 249

Θέμα: Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή

  1. #106
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99

    ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗ RIDING SCOOL

    Αγαπητοί συμφορουμήτες , για να μην μπλέκουμε με τραπεζες και για να μη συγκεντρώσει ένας τα λεφτά , προτείνω να συναντηθούμε κάπου που θα εξυπηρετεί όλους και τηn "jarv" ώστε να τα δώσουμε όλοι αυτοπροσώπως . Θεμιτό θα ήταν το συντομότερο δυνατόν .
    Για το προσεχές Σάββατο σε κάποιο καφέ κεντρικά είναι εντάξει για όλους ?
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  2. #107
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    18/04/2009
    Μηνύματα
    291
    ok απο μένα

  3. #108
    μπορουμε στο δελεαρ παιδια εχει ξανα ανοιξει.
    μια προταση κανω.
    απλα να μαθουμε τελικη τιμη για να ξερουμε.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #109
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από power hornet Προβολή μηνύματος
    μπορουμε στο δελεαρ παιδια εχει ξανα ανοιξει.
    μια προταση κανω.
    απλα να μαθουμε τελικη τιμη για να ξερουμε.

    Είμαστε 13 αν δεν ακυρώσει κάποιος , οποτε 120 Euro
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  5. #110
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    Είμαστε 13 αν δεν ακυρώσει κάποιος , οποτε 120 Euro
    οκ οποτε κανονισε isi για καπου κεντρικα να παρκαρουμε και τις μηχανες για καφε και να δωσουμε τα λεφτα στην κυρια αρβανιτακη,ελπιζω να γινετε και ετσι.
    συνηθως ηταν η πληρωμη μεσω τραπεζας.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  6. #111
    Αμετανόητος Κριός... Το avatar του/της Manalishi
    Εγγραφή
    22/09/2008
    Μηνύματα
    1.042
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    Είμαστε 13 αν δεν ακυρώσει κάποιος , οποτε 120 Euro
    Manalishi δυστυχώς Out....
    The mountain is you

  7. #112
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    1. Isi-------------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες ( Νο xs (& μπότες αν υπάρχει 36) )
    2. Manitu-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    3. asphyx-------------------------------------------------------------------όλα οκ
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες (No σε jean φοράω W32 / L34)
    5. stratoss2-------------------------------- -------------------------------Μποτες No ?
    6. Power Hornet-------------------------------------------------------------όλα οκ
    7. vasilis7 -----------------------------------------------------------Μποτες παντελονι (μποτες νο 44)
    8.Konangera......................................................... παντελόνι ( Νο large)
    9 ibar132 ................................................................................όλα οκ
    10. Falax..................................................................................όλα οκ
    11.Technician J ....................................................................... Στολη/μποτες.( NoΣτολη μαλλον large, μποτες μαλλον 46. )
    12. Σήφης ..................................................................................όλα οκ
    13.Samxein...............................................................................όλα οκ

    παραμένουμε 13 - (manalishi out) vasilis7 in
    Τελευταία τροποποίηση από Isi; 14/01/2013 στις 11:10.
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  8. #113
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    549
    παιδια τωρα διαβασα το θεμα κ θελω να συμμετασχω κ εγω. το προβλημα μου ειναι οτι αυτο το σαββατο δουλευω το απογευμα κ αν γινεται η συναντηση να γινει πρωι. οπως κ να εχει ομως αν μπορει καποιος ας με κατατοπισει περισσοτερο με ενα πμ για να μην απασχολω το φορουμ κ ζαλιζω τους υπολοιπους

    ευχαριστω
    ..without engineers, science is just philosophy..

  9. #114
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    4. aristidisZ-------------------------------------------------------Παντελόνι ή επιγονατίδες No ?
    δε ξέρω πως πάνε αυτά, σε jean φοράω W32 / L34

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #115
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    δε ξέρω πως πάνε αυτά, σε jean φοράω W32 / L34
    ΟΚ
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  11. #116
    Τελικά τι κανονίστηκε ? θα γίνει κάποια συνάντηση μέσα στο Σκ γιατί αν ναι καλό είναι να το πούμε νωρίς να κανονίσει ο καθένας μας τις δουλειές του

  12. #117
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗ SCHOOL

    Αρχικό μήνυμα

    Αγαπητοί συμφορουμήτες , για να μην μπλέκουμε με τραπεζες και για να μη συγκεντρώσει ένας τα λεφτά , προτείνω να συναντηθούμε κάπου που θα εξυπηρετεί όλους και τηn "jarv"(κ.Αρβανιτάκη απο την ακαδημία) ώστε να τα δώσουμε όλοι αυτοπροσώπως . Θεμιτό θα ήταν το συντομότερο δυνατόν .
    Για το προσεχές Σάββατο σε κάποιο καφέ κεντρικά είναι εντάξει για όλους ?


    ------Επειδή δεν βλέπω να βολεύει πολλούς μήπως σας εξυπηρετεί περισσότερο Παρασκευή απόγευμα-προς βραδάκι ?
    ------Σκέφτηκα για να μην τεθεί θέμα οικονομικής στενότητας περι καφετέριας , μήπως να συναντηθούμε πλατεία Μαβίλης ή Μετρό Πανόρμου που έχει περισσότερο χώρο για πάρκινγκ . ....
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  13. #118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Isi Προβολή μηνύματος
    ΠΡΟΠΛΗΡΩΜΗ SCHOOL

    Αρχικό μήνυμα

    Αγαπητοί συμφορουμήτες , για να μην μπλέκουμε με τραπεζες και για να μη συγκεντρώσει ένας τα λεφτά , προτείνω να συναντηθούμε κάπου που θα εξυπηρετεί όλους και τηn "jarv"(κ.Αρβανιτάκη απο την ακαδημία) ώστε να τα δώσουμε όλοι αυτοπροσώπως . Θεμιτό θα ήταν το συντομότερο δυνατόν .
    Για το προσεχές Σάββατο σε κάποιο καφέ κεντρικά είναι εντάξει για όλους ?


    ------Επειδή δεν βλέπω να βολεύει πολλούς μήπως σας εξυπηρετεί περισσότερο Παρασκευή απόγευμα-προς βραδάκι ?
    ------Σκέφτηκα για να μην τεθεί θέμα οικονομικής στενότητας περι καφετέριας , μήπως να συναντηθούμε πλατεία Μαβίλης ή Μετρό Πανόρμου που έχει περισσότερο χώρο για πάρκινγκ . ....
    Η Γνώμη μου είναι να κανονιστεί η συνάντηση για καφέ ή οτι άλλο και όσοι δεν μπορούν να δωθεί λογαριαμός με τράπεζα γιατί να βρούμε μέρα που όλοι μπορούμε το βλέπω δύσκολο. Όπως αν δεν κάτσουμε για καφέ ή οτι άλλο όποιος αργήσει δεν θα έχει την ευκαιρία και τσάμπα ο δρόμος ...

  14. #119
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Manitu Προβολή μηνύματος
    Η Γνώμη μου είναι να κανονιστεί η συνάντηση για καφέ ή οτι άλλο και όσοι δεν μπορούν να δωθεί λογαριαμός με τράπεζα γιατί να βρούμε μέρα που όλοι μπορούμε το βλέπω δύσκολο. Όπως αν δεν κάτσουμε για καφέ ή οτι άλλο όποιος αργήσει δεν θα έχει την ευκαιρία και τσάμπα ο δρόμος ...
    +1

    εγώ Παρασκευή δε μπορώ, θα είμαι εκτός Αθηνών μέχρι το βράδυ ελέω δουλειάς

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #120
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    Λοιπόν , καλημέρα και πάλι . Ζήτησα τραπεζικό λογαριασμό. Αν μου τον στείλουν θα σας τον προωθήσω με προσωπικό μήνυμα. Αλλά θα πρέπει να αποστείλει ο καθένας μας το αποδεικτικό πληρωμής με email . ....
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

Σελίδα 8 από 17 ΠρώτοΠρώτο ... 345678910111213 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή
    από giannis21 στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 138
    Τελευταίο μήνυμα: 29/11/2015, 09:58
  2. RIDING SCHOOL 888 14- 4- 2013 στα Μέγαρα
    από 888hayabusa στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/04/2013, 21:16
  3. 16 και 31 Οκτωμβριου 0-300 Riding School
    από anco στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 16/09/2006, 22:27
  4. 0-300 riding school
    από sporky στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2005, 14:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF