Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

  1. #1
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/12/2011
    Μηνύματα
    751

    ΕΥΓΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!

    Καλησπερα και τα συγχαρητηρια μου στους ανακατασκευαστες μας,παρακολουθω τις δουλειες σας και χαιρομαι μιας και διατηρειται και διασωζετε την ιστορια αρκετων μοντελων.Θελω επισης να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει κανενα honda z/monkey σε οτι κατασταση και αν βρισκεται και ενδιαφερεται να το πουλησει.Τα περιφερειακα και ο σκελετος με ενδιαφερει να ειναι γνησια honda και να εχουν χαρτια,μοτερ δεν με απασχολει σε οτι κατασταση και να ειναι η και να μην εχει καθολου.Εαν καποιος εχει παλι κανενα ετοιμο και το πουλαει η γνωριζει κατι εδω ειμαστε,η τιμη ειναι συζυτησιμη.Ευχαριστω εκ των προτερων!

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakis0547
    Εγγραφή
    02/01/2010
    Μηνύματα
    253
    ριξε μια ματια στο γνωστο car.gr..
    εχει καποια κομματια ετοιμα φτιαγμενα αλλα να εισαι ετοιμος για υπογλωσσια με τα λεφτα που τα ζητανε.
    Να φύγετε... να πάτε αλλού .... και
    μεις είχαμε MZ251 αλλά δε βάζαμε
    acrapovic και Ohlins !!!

  3. #3
    Μίλτο έχει εδώ στον Άγιο ένα ¨πένα¨
    Ήταν παλιά συτο καρ . Τωρα δεν το βλεπω ,αλλα ρώτα να σου πούνε


  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/12/2011
    Μηνύματα
    751
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Μίλτο έχει εδώ στον Άγιο ένα ¨πένα¨
    Ήταν παλιά συτο καρ . Τωρα δεν το βλεπω ,αλλα ρώτα να σου πούνε

    Αν εννοεις το μαυρο που ηταν καινουργιο τοχε ο δικος μου ρε,ξερεις,αυτος που μου φτιαχνει το μεγαλο και το πουλουσε γιατι εχει αλλο ενα,αυτος μεχει μπρηζωσει και ψαχνωμαστε,anyway thanks,keep looking!

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/12/2011
    Μηνύματα
    751
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sakis0547 Προβολή μηνύματος
    ριξε μια ματια στο γνωστο car.gr..
    εχει καποια κομματια ετοιμα φτιαγμενα αλλα να εισαι ετοιμος για υπογλωσσια με τα λεφτα που τα ζητανε.
    Σακη καλησπερα,ναι κοιταω στο car,για την ωρα δεν εχει κατι που να με ενδιαφερει.Το θεμα ειναι πως οι περισσοτεροι λενε πως ειναι αθικτα,απειραχτα κλπ και κοιτοντας τις φωτο βλεπεις αλλα και εν συνεχεια σουρχεται το εγκεφαλικο με τα χρηματα που ζητανε,γιαυτο απευθυνθηκα και εδω!Σευχαριστω παντος!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της sakis0547
    Εγγραφή
    02/01/2010
    Μηνύματα
    253
    αυτο ειδα και εγω!!ολοι λενε απειραχτο γνησιοτατο και ολα εχουν διαφορετικο κινητηρα αλλος takegawa αλλος racing engine..οτι να'ναι.το θεμα ειναι οταν ειναι κατι γνησιο να ειναι γνησιο,με τα ολα του.κινητηρηρα αναρτησεις σελα τα παντα!!μακαρι φιλε μου να βρεις αυτο που θελεις,αν και θα προτιμουσα να εβρισκες ενα χρεπι και να το επαναφερεις εσυ..
    Να φύγετε... να πάτε αλλού .... και
    μεις είχαμε MZ251 αλλά δε βάζαμε
    acrapovic και Ohlins !!!

  7. #7
    Σε κακή (καλή) μπρίζα σε έβαλε ο ¨άλλος¨ Μίλτε ....

    Όσο για το άλλο ..αν ήταν το δικό του ...Ενα 3.5άρι ζήταγε

  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/12/2011
    Μηνύματα
    751
    Γιαννη το δικο του ητανε,λεω να δωσω το cub μιας που εχω και το astrea για τις μετακινησεις και να βρω κανενα z/monkey να το συμαζεψω σιγα σιγα οπως γραφει και ο Σακης πιο πανω γιατι οι τιμες τους ειναι στα υψη,το συγκεκριμενο που ανεφερες εσυ(του μαστορα)ηταν καινουργιο βεβαια και απο τα μοναδικα ισως που αξιζε τα λεφτα αυτα(εμενα θα μου εκανε και καλυτερη τιμη βεβαια)αλλα 4 μοτο παει πολυΣακη δεν βιαζομαι οποτε θα το ψαχνω και αν μου κατσει εχει καλως αλλιως μενω με την λυγουρα

  9. #9
    Αϋπνίες

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/12/2011
    Μηνύματα
    751
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Lioulios Προβολή μηνύματος
    Αϋπνίες
    Στη δουλεια ειμαι και παιζω με το κινητο ενος φιλουΑντε να γυρισετε με το καλο να εχω φτιαξει το μεγαλο να παμε κανα βολταρακι και με τον αλλο γιατι εχω λαλησει τοσο καιρο που εχω να το βολταρο!

Παρόμοια θέματα

  1. Για σας και απο εμενα.
    από nasos-florett στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 38
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2010, 12:36
  2. Γειά σας και από εμένα.R-1 forum?
    από SAMS6 στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 27/06/2009, 17:34
  3. Ενα ΓΕΙΑ και απο εμενα..
    από ireneepi στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 23/04/2004, 17:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF