Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 30

Θέμα: "Ομαδική" Αγορά από το ιντερνετ και επιμερισμός κόστους μεταφορικών

  1. #1

    Lightbulb "Ομαδική" Αγορά από το ιντερνετ και επιμερισμός κόστους μεταφορικών

    από το παρακάτω site, ενδιαφέρομαι να αγοράσω κατιτίς

    όμως τα μεταφορικά έρχονται 25 € τα οποία τα κρίνω υπερβολικά πολλά όταν το κόστος του προιόντος είναι 40 €

    αν κάποιος/οι ενδιαφέρεται/ονται για κάποια αγορά, ας συνεννοηθούμε μήπως και γίνει μία παραγγελία και "σπάσουν" τα μεταφορικά δια του 2,3 κλπ

    http://www.outletmoto.com/index.php/en

  2. #2
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    από το παρακάτω site, ενδιαφέρομαι να αγοράσω κατιτίς

    όμως τα μεταφορικά έρχονται 25 € τα οποία τα κρίνω υπερβολικά πολλά όταν το κόστος του προιόντος είναι 40 €

    αν κάποιος/οι ενδιαφέρεται/ονται για κάποια αγορά, ας συνεννοηθούμε μήπως και γίνει μία παραγγελία και "σπάσουν" τα μεταφορικά δια του 2,3 κλπ

    http://www.outletmoto.com/index.php/en


    Θελω απο κει κατι στα ιδια χρηματα, οποτε μεσα
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  3. #3
    ωραία,

    ας μείνει ανοικτή μέχρι την παρασκευή 18/01/2013 η πρόσκληση ενδιαφέροντος και μιλάμε την παρασκευή το απογευματάκι για τα της παραγγελίας κλπ.....

  4. #4
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    sorry για το spam αλλά έχετε ξαναπαραγγείλει από αυτους; είναι αξιόπιστοι; γιατί από τιμές σπέρνουν! για πείτε, για πείτε και θέλουμε κάμποσα ψώνια. Δυστυχώς είμαι μακρυά σας για να συμετάσχω στην παραγγελιά.
    WHO RUNS THE SHOW

  5. #5
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    sorry για το spam αλλά έχετε ξαναπαραγγείλει από αυτους; είναι αξιόπιστοι; γιατί από τιμές σπέρνουν! για πείτε, για πείτε και θέλουμε κάμποσα ψώνια. Δυστυχώς είμαι μακρυά σας για να συμετάσχω στην παραγγελιά.
    καθόλου spam

    προσωπικά όχι, βρήκα το site από άλλο forum και δεν είμαι σε θέση να ξέρω αν είναι ή όχι

    θεωρώ όμως οτι αφού έχουν και 3-4 μαγαζιά λιανικής, οτι μάλλον είναι....

    αν είσαι ιωαννινα, μπορούμε να παραγγείλουμε και να στα στείλω εγώ με ΚΤΕΛ....


  6. #6
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    καθόλου spam

    προσωπικά όχι, βρήκα το site από άλλο forum και δεν είμαι σε θέση να ξέρω αν είναι ή όχι

    θεωρώ όμως οτι αφού έχουν και 3-4 μαγαζιά λιανικής, οτι μάλλον είναι....

    αν είσαι ιωαννινα, μπορούμε να παραγγείλουμε και να στα στείλω εγώ με ΚΤΕΛ....

    ευχαριστώ αλλά είμαι Κύπρο τώρα και δεν έχω νομίζω να έρθω σύντομα (τουλάχιστον όχι πριν τις απόκριες)
    εγώ χρειάζομαι κάμποσα πραγματάκια ως εκολαπτόμενος εντουράς οπότε πιθανόν να με συμφέρουν τα μεταφορικά, έχω και φίλους στη Μπάρτσα για κανά ψιλικοκό.

    edit. προσπάθησα να κάνω εγγραφή και δεν έχει την Κύπρο στις χώρες, οπότε έστειλα μέιλ και περιμένω.
    Τελευταία τροποποίηση από Shiatman; 17/01/2013 στις 08:51.
    WHO RUNS THE SHOW

  7. #7
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.203
    Eνδιαφερομαι και εγω.Για ενα τζην kevlar.

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexxxcbr Προβολή μηνύματος
    Eνδιαφερομαι και εγω.Για ενα τζην kevlar.

  9. #9
    Μέλος Το avatar του/της Isi
    Εγγραφή
    19/09/2012
    Μηνύματα
    99
    ....η πληρωμή με αντικαταβολή ? Αν πέσει δλδ απο τον επόμενο μήνα ...ίσως θέλω κι εγώ κάτι
    Pinky: Gee, Brain. What are we going to do tonight?
    The Brain: The same thing we do every night, Pinky. Try to take over the world.

  10. #10
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Σπυρο εχεις ΠΜ

  11. #11
    λοιπόν....

    για την ολοκλήρωση της παραγγελίας, σου δίνει τρεις επιλογές πληρωμής...
    α. κάρτα
    β. έμβασμα
    γ. paypal

    για να γίνει η παραγγελία θα πρέπει (δυστυχώς) τα λ7 να μου τα έχετε προκαταβάλλει.... έκανα ένα πρόχειρο τσεκάρισμα, έβαλα 3 προιόντα για αγορά (διαφορετικά) και σαν έξοδα αποστολής μου έβγαλε 25€.... δεν ξέρω πόσοι τελικά θα μαζευτούμε και τι διαφοροποίηση στο κόστος μπορεί να προκύψει αλλά θεωρώ καλό να υπολογίσουμε χοντρικά 10€ ο καθενας.... τυχόν επιστροφές/διαφορές προς τα πάνω, με την παράδοση του προιόντος από μένα....

    επιπλέον, για να παραγγείλουμε τα σωστά προιόντα καλό θα είναι να μου στείλετε ένα mail με το λινκ του προιόντος που θέλετε, στο μέγεθος που το θέλετε (και με κειμενάκι) και ένα τηλεφωνάκι προκειμένου να σας απαντήσω με το δικό μου τηλέφωνο και τον αριθμό λογαριασμού της τράπεζας για την κατάθεση....

    διευκρινίζεται οτι στο ποσό το οποίο θα πρέπει να καταθέσετε, θα πρέπει να προσθέσετε τα 10€ μεταφορικά....

    οποιαδήποτε παρατήρηση, επεξήγηση, οτιδήποτε τελος πάντων, καλοδεχούμενη και συζητήσιμη.....

    το mail μου για να μου στείλετε αναλυτικά τις παραγγελίες, είναι spyros_simopoulos@yahoo.com

  12. #12
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    ρε παιδια μια βοηθεια σχετικα με νουμερο παντελονιου.εστειλα μεηλ στο outletmoto και μου εδειξαν τον παρακατω πινακα,εκει που λεει Pants http://www.outletmoto.com/ayuda_tallas_moto.php/en .εγω φοραω σε τζην Νο34 ,δηλαδη το αντιστοιχο ειναι L?

  13. #13
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Λευκάδιος Προβολή μηνύματος
    ρε παιδια μια βοηθεια σχετικα με νουμερο παντελονιου.εστειλα μεηλ στο outletmoto και μου εδειξαν τον παρακατω πινακα,εκει που λεει Pants http://www.outletmoto.com/ayuda_tallas_moto.php/en .εγω φοραω σε τζην Νο34 ,δηλαδη το αντιστοιχο ειναι L?
    34 αμερικάνικο ή ευρωπαικό?
    το ένα είναι λάρτζ το άλλο εξτρα σμόλ....
    δεν νομίζω πάντως οτι κανείς από εμάς θα αναλάβει την ευθύνη να σου υποδείξει τι μεγεθος είσαι..... μάλλον πρέπει να το ψάξεις μόνος σου και να πάρεις το ρίσκο σου.....

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της vassilis88
    Εγγραφή
    07/11/2004
    Μηνύματα
    1.703
    σπυρο εχεις πμ, μαιλ, απ ολα

  15. #15
    Σκόνη Πέτρες Λάσπη Το avatar του/της Λευκάδιος
    Εγγραφή
    14/11/2008
    Μηνύματα
    2.454
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    34 αμερικάνικο ή ευρωπαικό?
    το ένα είναι λάρτζ το άλλο εξτρα σμόλ....
    δεν νομίζω πάντως οτι κανείς από εμάς θα αναλάβει την ευθύνη να σου υποδείξει τι μεγεθος είσαι..... μάλλον πρέπει να το ψάξεις μόνος σου και να πάρεις το ρίσκο σου.....
    δεν ειπα να με παρει κανεις στον λαιμο του...απλως φοβαμαι να βαλω μεζουρα στην μεση μου
    εχεις μεηλ
    Τελευταία τροποποίηση από Λευκάδιος; 18/01/2013 στις 14:36.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά ανταλλακτικών από το ίντερνετ
    από pug206 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2010, 13:39
  2. Clover Back Pro-3 Insert - Αγορά από το ίντερνετ
    από IPL στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2009, 08:13
  3. αγορά από το ιντερνετ
    από t10vr στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 07/11/2008, 22:17
  4. Προστασια απο το κρυο και τον παγο
    από stavrogin στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 24/01/2006, 20:58
  5. Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 27/03/2005, 06:33

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF