Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 139

Θέμα: CSS - Ομαδική εγγραφή με μειωμένη τιμή

  1. #91
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    παιδια να τελειωνουμε με εγγραφες και πληρωμες παρακαλω.Ας ειμαστε λιγο τυπικοι..

  2. #92
    Με πήρε σήμερα ο Σπύρος Κούτρας από το css και μας λείπουν 4 εγγραφές (και πληρωμές) ενώ υπάρχει και ένας (Γερογιάννης αν θυμάμαι καλά το όνομα) ο οποίος έβαλε τα λεφτά αλλά δεν έχει κάνει εγγραφή και δεν ξέρουν ημερομηνία/level κλπ

  3. #93
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από xaotikos Προβολή μηνύματος
    Με πήρε σήμερα ο Σπύρος Κούτρας από το css και μας λείπουν 4 εγγραφές (και πληρωμές) ενώ υπάρχει και ένας (Γερογιάννης αν θυμάμαι καλά το όνομα) ο οποίος έβαλε τα λεφτά αλλά δεν έχει κάνει εγγραφή και δεν ξέρουν ημερομηνία/level κλπ
    καλα θυμασε ειναι ο γιωργος 19.
    ειναι φιλαρακι μου θα τον δω σημερα και θα του το πω,αν δεν το εχει δει ηδη το ποστ.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #94
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    παιδιά άκυρος εγώ την τελευταία στιγμή @^%$&* Συμπαθάτε με.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  5. #95
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/02/2013
    Μηνύματα
    11
    Δεν έχω κάνει κατάθεση ακόμα, γιατί περιμένω απο το css να μου πουν το κόστος ενοικίασης μηχανής.

  6. #96
    Καλησπέρα παιδιά.

    Τα λεφτά τα έβαλα σήμερα το πρωί. Εγγραφή είχα κάνει κανονικά το Σάββατο! Δεν γίνεται να μην το βλέπουν! Μου έστειλαν και email επιβεβαίωσης κιολας. Πώς αλλιώς θα μάθαινα τον λογαριασμό κατάθεσης


    edit: Όλα καλά.
    Τελευταία τροποποίηση από Giorgos19; 27/03/2013 στις 15:27.
    Μπαινω στο merge...
    "Γιαννη αφησε τον δικο μου"
    εχει λιακαδα μα εδω θυμιζει μπορα,
    μου αρκει που 3 λεπτα οι ουρανοι ειναι δικοι μου
    κ εσυ εχθρε εισαι KILL ΑΠΟ ΩΡΑ

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΠΟΛΕΜΙΚΗ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑ
    ---------------------------------------------
    Professor Einstein, does New York stop by this train?

  7. #97
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    Παιδια παρακαλω ας τελειωνουμε λιγο με τις πληρωμες οσοι εγγραφηκαμε,ενω οι αναποφασιστοι ας ξεκαθαρισουν τι θα κανουν.Πλεον τιθεται θεμα συμμετοχων και πιθανον να χρειαστει να αντικαταστησουμε καποιους για να ειμαστε οκ χρηματικα.

  8. #98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από papaj Προβολή μηνύματος
    Δεν έχω κάνει κατάθεση ακόμα, γιατί περιμένω απο το css να μου πουν το κόστος ενοικίασης μηχανής.
    Σου είπαν ότι διαθέτουν το R1 για ενοικίαση? Γιατί και άλλα χρόνια το έγραφε αλλά δεν το έδιναν...

  9. #99
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    με το σπυρο που μιλησα μου ειπε πως θα ξερουν 100% την Παρασκευη.Μαλον για fz8 αποσο ξερω.

  10. #100
    Μια χαρά!!
    Αν μάθουμε και τιμή...

  11. #101
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Λοιπόν,μίλησα πριν λίγο με τον Σπύρο τον Κούτρα,έκανα την εγγραφή,όσο για την πληρωμή μού έδωσε έναν αέρα μερικών ημερών κι όπως φαίνεται,θα δώσω το παρών.

    Ευχαριστώ κι από δω Σπύρο!
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

  12. #102
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από xaotikos Προβολή μηνύματος
    Μια χαρά!!
    Αν μάθουμε και τιμή...
    εχω την εντυπωση οτι θα παιξει στο 150αρι,χωρις να ειμαι σιγουρος.Στην τιμη αυτη περιλαμβανονται και τα καυσιμα.Επισης απο οσο ξερω θα χρειαστει και μια πιστωτικη σαν εγγυιτικη.Οπως οταν νοικιαζεις αυτοκινητο ας πουμε.την παρασκευη θα ξερουμε περισσοτερα!

  13. #103
    φανατικα ANTIFAνατικος! Το avatar του/της giannis21
    Εγγραφή
    24/10/2009
    Μηνύματα
    688
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vangelis 64 Προβολή μηνύματος
    Λοιπόν,μίλησα πριν λίγο με τον Σπύρο τον Κούτρα,έκανα την εγγραφή,όσο για την πληρωμή μού έδωσε έναν αέρα μερικών ημερών κι όπως φαίνεται,θα δώσω το παρών.

    Ευχαριστώ κι από δω Σπύρο!
    Μια χαρα Βαγγελη!Αν και καποιος αλλος εχει προβλημα με τα χρηματα και χρειαζεται λιγο χρονο ας ενημερωσει και κατι μπορει να γινει

  14. #104
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    12/02/2013
    Μηνύματα
    11
    Μου απάντησαν τελικά για την τιμή ενοικίασης μοτοσυκλέτας και η τιμή είναι 155 ευρώ.

  15. #105
    ΜΑΝΟΣ para siempre Το avatar του/της vangelis 64
    Εγγραφή
    06/11/2005
    Μηνύματα
    1.431
    Πέρασα καταπληκτικά λοιπόν,γνώρισα καλύτερα το μηχανάκι μου,έμαθα πραγματάκια που μού κάνουν τώρα την οδήγηση πιο απολαυστική και χαίρομαι που έκανα αυτήν επένδυση.

    Είναι χρήματα που,όσο κι αν μπορούσα να τα χρησιμοποιήσω αλλού,έπιασαν τόπο με το παραπάνω.Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα μέλη τής διοργάνωσης και ιδιαίτερα στο Σπύρο.
    moto perpetuo



    Todo eso de la creacion es mentira, el sufrimiento de la creación es mentira, lo que pasa que los artistas somos unos charlaores (habladores)
    y lo que queremos es engañar a la gente. Los artistas de verdad como vivimos es así, to el día echao, no sufrimos ni na, lo pasamos muy bien,
    hasta luego.
    -------------------------------------------------------------------
    [FONT=courier new]Paco de Lucia[/FONT]

Σελίδα 7 από 10 ΠρώτοΠρώτο ... 2345678910 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Riding school 3/2/2013 - Ομαδική εγγραφή - μειωμένη τιμή
    από Isi στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 248
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2013, 17:16
  2. Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2008, 21:12
  3. Σηναντηση με την ιωαννα για css μονο για μελη του motogr
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Οδήγηση: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 84
    Τελευταίο μήνυμα: 11/08/2005, 08:45
  4. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2005, 10:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF