Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 120

Θέμα: ΕΛΕΥΣΙΝΑ -BAD DURRHEIN

  1. #31
    ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΓΕΝΟΒΑ . ΔΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΟ ΜΟΥΡΑΛΙΟΝΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ . ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ . ΑΝ ΘΕΣ ΓΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΣΕ ΜΠΑΓΚΑΛΟΟΥΣ , ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ . ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΗΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΒΟΛΕΜΑ ΤΗΣ ΑUTOSTRADA Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ SYPERSTRADA ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ : ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ Κ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΩΜΑΤΑ Κ ΓΕΥΣΕΙΣ .
    ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΖΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ
    ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΕΙΣ

  2. #32
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    αν δεν ακουμπανε απευθειας τα σαμαρια στην εξατμιση,η δεν τρωνε απευθειας τα καυσαερια,δεν καταλαβαινουν τιποτα.στο πλαι τα περρισοτερα εχουν και θερμοαπομονωτικο υλικο.στον γυρισμο ελα απο Περουτζια.ωραια διαδρομη,αλλα να μπεις και λιγο στους ss της ιταλιας οχι ολο εθνικη.η Περουτζια ειναι και ωραια πολη.
    μαλλον απο περουτζια θα γυρισω πισω για ανκονα.... στειλε μου κατευθυνσεις κ θα πιουμε κ μια εσπρεσια μαζι...!!
    ..without engineers, science is just philosophy..

  3. #33
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από zioan Προβολή μηνύματος
    ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΓΕΝΟΒΑ . ΔΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΤΟ ΜΟΥΡΑΛΙΟΝΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΤΕ ΖΕΥΓΑΡΙΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ Κ ΤΟ ΧΩΡΟ ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ . ΙΣΩΣ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΙΓΜΗ . ΑΝ ΘΕΣ ΓΙΑ ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΜΟΝΗ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΣΕ ΜΠΑΓΚΑΛΟΟΥΣ , ΣΠΙΤΑΚΙΑ ΜΕ ΚΑΛΗ ΚΟΥΖΙΝΑ Κ ΥΠΕΡΟΧΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ . ΚΟΙΤΑΞΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΗΣ ΜΕ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΛΛΑ ΞΑΝΑΣΚΕΨΟΥ ΛΙΓΟ ΤΟ ΞΕΒΟΛΕΜΑ ΤΗΣ ΑUTOSTRADA Κ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΙΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΟΥ ΑΠΟ SYPERSTRADA ΓΙΑ ΕΝΑΝ ΑΠΛΟ ΛΟΓΟ : ΟΙ ΜΥΡΩΔΙΕΣ Κ ΟΙ ΕΙΚΟΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΤΑΞΙΔΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΡΩΜΑΤΑ Κ ΓΕΥΣΕΙΣ .
    εχω λιγο περιορισμενο χρονο απο την αποψη οτι γερμανια θα δω εναν φιλο οποτε θα κατσω λιγο γυρω απο το φραιμπουργκ κ εχω σχεδιασει να μεινω κ 2 μερες να δω την τοσκανη. με ενδιαφερει το καμπινγκ που ειπες... περιμενω την προταση σου
    ..without engineers, science is just philosophy..

  4. #34
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    η προετοιμασια συνεχιζεται μιας κ ο χρονος εχει λιγοστεψει επικινδυνα( ευχαριστα). λοιπον μπηκαν τα λαστιχα (michelin p.r.3 τελικα) κ τελικα κατεληξα στο να αγορασω μονο πλαινες βασεις για σαμαρια και σαμαρια. εκει ομως υπηρχε ενα τρικ των προμηθευτων.... οι πλαινες βασεις ειναι φθηνες αλλα στηριζονται στην κεντρικη βαση για την πισω βαλιτσα.... μαγκια ε? επιασα κ εγω λοιπον τον father πηραμε συρμα φτιαξαμε ενα μοδελο κ κατασκευασαμε τη βαση απο λαμα κ καρεδακι συμβουλευομενοι καποιες φωτο απο αντιστοιχες στο νετ... προσεχως θα βαλω κ φωτο. τωρα μενει να παρω τα σαμαρια ( απο φιλο η εστω καινουρια) να τα βαλω πανω για να κατασκευασω κ τα πλαισια ( αφου μπηκαμε στο χορο δν αγοραζω τωρα 2 πλαισια ) απο service εχω λαδια μπουζι φιλτρα αγορασμενα κ το σκ θα γινει κ αυτο, οπως κ ενα service στο μπροστινο (τσιμουχες κ λαδακια).δεν ειναι πολλα αλλα αν δεν τα εχεις κανει κ ο χρονος τρεχει σου φαινονται βουνο...
    ..without engineers, science is just philosophy..

  5. #35
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    οταν τελειωσεις με την "κατασκευη" που λες , βαλε και τα σαμαρια επανω (γεμισε τα με οτι να ναι) και κανε κανα "μινι" ταξιδακι με την κοπελα σου .. ισως δεις καποιες ατελειες που στο ταξιδι δεν θα μπορεις να τις διορθωσεις .


  6. #36
    Δεν ξερω να οδηγω Το avatar του/της 888hayabusa
    Εγγραφή
    12/01/2008
    Μηνύματα
    123
    Να προτιμήσεις καλές σιδερένιες βάσεις για πλαστικές βαλίτσες..ώστε να μην έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε κάθε στάση που θα κάνετε ότι δεν θα σου κλέψει κάποιος τα υπάρχοντα σου και να είσαι καλυμμένος από θέμα βροχής..

    Στο ανέβα με διαδρομές από autostrada & autobahn θα ταλαιπωρηθείς από τον αέρα και δεν θα δεις τίποτα, βγάλε άλλη διαδρομή από επαρχιακούς δρόμους...
    http://ridingschool888.blogspot.gr/

  7. #37
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    περουτζια διπλα μενει ενας φιλος οχι εγω.
    μετα την περουτζια υπαρχει ενα απο τις καλυτερα μεσαιωνικα διατηρημενα χωρια της ιταλιας η ασιζι.σταυρωσε τη,ειναι ωραιο μερος.επισης μετα απο την ασιζι παρε τον s209 που παει στο κασκαντε ντελε μαρμορε κοντα στο τερνι.εκει εχει απο τους μεγαλυτερους καταρακτες της ευρωπης.καλη βολτα φιλε.
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  8. #38
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από πυξιδας990 Προβολή μηνύματος
    περουτζια διπλα μενει ενας φιλος οχι εγω.
    μετα την περουτζια υπαρχει ενα απο τις καλυτερα μεσαιωνικα διατηρημενα χωρια της ιταλιας η ασιζι.σταυρωσε τη,ειναι ωραιο μερος.επισης μετα απο την ασιζι παρε τον s209 που παει στο κασκαντε ντελε μαρμορε κοντα στο τερνι.εκει εχει απο τους μεγαλυτερους καταρακτες της ευρωπης.καλη βολτα φιλε.
    ευχαριστω για τις πληροφοριες θα περασω σιγουρα απο εκει οποτε μια σταση θα ειναι μεσα στο προγραμμα
    ..without engineers, science is just philosophy..

  9. #39
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από 888hayabusa Προβολή μηνύματος
    Να προτιμήσεις καλές σιδερένιες βάσεις για πλαστικές βαλίτσες..ώστε να μην έχεις το κεφάλι σου ήσυχο σε κάθε στάση που θα κάνετε ότι δεν θα σου κλέψει κάποιος τα υπάρχοντα σου και να είσαι καλυμμένος από θέμα βροχής..

    Στο ανέβα με διαδρομές από autostrada & autobahn θα ταλαιπωρηθείς από τον αέρα και δεν θα δεις τίποτα, βγάλε άλλη διαδρομή από επαρχιακούς δρόμους...
    δυστυχως φιλε λογω κοστους θα δανειστω σαμαρια απο ενα φιλο... μου ειναι πολυ δυσκολο αυτην την περιοδο να αγορασω κ σαμαρια. σιγουρα δν θα ειναι ολο το ταξιδι απο εθνικους δρομους. αναλογα βεβαια κ απο τον χρονο που καθε μερα θα εχω μπροστα μου μεχρι την επομενη σταση
    ..without engineers, science is just philosophy..

  10. #40
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fournas Προβολή μηνύματος
    οταν τελειωσεις με την "κατασκευη" που λες , βαλε και τα σαμαρια επανω (γεμισε τα με οτι να ναι) και κανε κανα "μινι" ταξιδακι με την κοπελα σου .. ισως δεις καποιες ατελειες που στο ταξιδι δεν θα μπορεις να τις διορθωσεις .

    το εχω σκοπο φιλε μεσα στο αλλο σκ που θα ειναι τελειωμενες
    ..without engineers, science is just philosophy..

  11. #41
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    θελω κ αλλη βοηθεια... να παρω παντελονι μηχανης η μονο επιγονατιδες κ να βγαλω το ταξιδι με τζιν? (οχι τζιν τονικ παντελονι τζην...)
    ..without engineers, science is just philosophy..

  12. #42
    μηχανής._

  13. #43
    ΛΕΩΝΙΔΙΟ ΤΣΑΚΩΝΙΑΣ ΛΕΜΕ Το avatar του/της πυξιδας990
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    2.655
    μηχανης,το τζινακι το βραδυ στη βολτουλα.
    37.12.07n
    22.47.01.e
    τα on-of φορανε ακτινες,τα αλλα ειναι μπασταρδα
    το χειμερινο μπανιο αναζοωγονει μυαλο και σωμα,το καλοκαιρινο τα καιει

  14. #44
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    Έτσι έλεγα κ εγώ απλά είπα μηπως άκουγα κάτι διαφορετικό

  15. #45
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    λοιπον τελειωσα με το σκελετο κ μενει να προσαρμωσω τα σαμαρια πανω
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0102.jpg 
Προβολές:	166 
Μέγεθος:	101,1 KB 
ID:	291943
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0108.jpg 
Προβολές:	164 
Μέγεθος:	101,8 KB 
ID:	291944
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0110.jpg 
Προβολές:	164 
Μέγεθος:	79,5 KB 
ID:	291945
    κ εννοειται ασταρωμα κ βαψιματακι μην μας πουν κ γυφτους οι ευρωπαιοι..
    ..without engineers, science is just philosophy..

Σελίδα 3 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Bad Boy
    από TROOPER στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2007, 20:47
  2. Χρόνια Πολλά Bad Boy
    από adam_tsouk στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 22/09/2006, 16:34
  3. Bad Breakups.....
    από evvou στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2005, 03:43
  4. good & bad news..............
    από asprogerakatos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2004, 13:04

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF