Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 66

Θέμα: Η ΙΣΤΟΡΙΑ τώρα ξεκινάει...

  1. #16
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....
    βρες εσυ στην επαρχια μια ντουζινα κοπελιες (κι ας μην τις ξρερεις προσωπικα) με μηχανη τουμπανο κι ελα να μου τρυπησεις την μυτη.

  2. #17
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    η μηχανή είναι και γαμώ! τι να λέμε τώρα, δεν συγκρίνεται, καλλίτερη και απ'το sex, μην σου πω κι απ'τον φραπέ.. ΙΣΩΣ

  3. #18
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kostas777 Προβολή μηνύματος
    η μηχανή είναι και γαμώ! τι να λέμε τώρα, δεν συγκρίνεται, καλλίτερη και απ'το sex, μην σου πω κι απ'τον φραπέ.. ΙΣΩΣ
    απ' το φαϊ και το ποτό όμως ;;;

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    βρες εσυ στην επαρχια μια ντουζινα κοπελιες (κι ας μην τις ξρερεις προσωπικα) με μηχανη τουμπανο κι ελα να μου τρυπησεις την μυτη.
    Ενώ η Αθήνα βρίθει από 19χρονες με CBR...
    Ρε τι ακούμε, 95% των αναβατών ρε παιδιά είναι άντρες, το υπόλοιπο 4,5% είναι γυναίκες με σκούτερ, και άντε βία ένα 0.5% είναι γυναίκες με "κανονική" μηχανή...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #19
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....
    Τι εννοείς μια ντουζίνα τούμπανα ρε αγόρι; Σόρι κιόλλας εγώ γιατί δεν τις βλέπω;
    Κανα δύο έχω δει για την ακρίβεια με τούμπανα και χωρίς κράνος και εντυπωσιάστηκα, όχι για το κράνος.....
    Τι να πώ......και δεν κατάλαβα μου υποτιμάς την κούκλα μου τώρα;;χα,χα,χα..........έλα τώρα...........ξέρεις πως είναι για μένα......που απο ποδήλατο ονειρευόμουν μια μέρα να οδηγώ μηχανή, αλλά βέβαια τι να κάνει το 125άρι μπροστά στα θηρία που σκάνε από δίπλα μου.........άστα να πάνε!! Εγώ τους καμαρώνω πολύ που δεν χρησιμοποιούν το όχημα μόνο για μεταφορά και φαίνεται αυτό(δεν αναφέρομαι για τους κάνγκουρες ε!
    Έτσι είναι και για μένα, μου αρέσει, δεν μπορώ να στο εξηγήσω αλλιώς,με απελευθερώνει ψυχικά...

  5. #20
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    απ' το φαϊ και το ποτό όμως ;;;



    Ενώ η Αθήνα βρίθει από 19χρονες με CBR...
    Ρε τι ακούμε, 95% των αναβατών ρε παιδιά είναι άντρες, το υπόλοιπο 4,5% είναι γυναίκες με σκούτερ, και άντε βία ένα 0.5% είναι γυναίκες με "κανονική" μηχανή...
    Πες του τα ντέ!! Θα μας βγάλει και τυφλούς τώρα,χα,χα..........

  6. #21
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MATSOLAS 610 Προβολή μηνύματος
    Καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο. Πάντα όρθια και προσεκτική στην κόλαση της αστικής μετακίνησης. Περιμένουμε να μας γράψεις ενδιαφέρουσες και ευχάριστες ιστορίες του δρόμου.
    Σ'ευχαριστώ πολύ!!
    Καλά ένα θα πώ....όλα καλά αλλά αυτούς τους ταξιτζίδες τους αποφεύγω σαν τον διάολο με το λιβάνι!!¨οτι τους καπνίσει κάνουν τα βόδια!! Εκεί να χωθούνε μπροστά μου με το ζόρι!! Δεν με παίρνει για εξυπνάδες, 8 στις δέκα τους αφήνω να προηγηθούν.¨Οτι νάνε....ή θα πηγαίνουν εκνευριστικά αργά ή σαν τρελοί!! Πολύ με εκνευρίζουν!!Δεν μπορώ να πώ κατα τ'αλλα τα περίμενα χειρότερα. Οι υπόλοιποι οδηγοί προσέχουν σε γενικές γραμμές. ¨Ολα καλά!!

  7. #22
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Ichigo Προβολή μηνύματος
    Εσύ κάνεις αυτό που κάνεις για να αποδείξεις ότι οι γυναίκες όλα τα μπορούν; Τονίζεις το εγωιστικό εγώ σου; Αναζητάς συνεχώς την ηδονή της ανωτερότητας;

    Καλούς δρόμους, κοίτα να χαρείς και κυρίως να ΜΑΘΕΙΣ το μοτόρι σου και άσε τους άλλους να κοιτάνε

    1.000.000 και βάλε δίσκοι
    Αχ που το πάτε που το φέρνετε εκεί καταλήγετε το θέμα....
    Θα σου απαντήσω. Όχι δεν τα μπορούμε όλα και δεν τα καταφέρνουμε σε όλα, γιαυτό υπάρχετε για να μας συμπληρώνετε. Αν και θεωρητικά είναι λάθος αυτό, πρακτικά ισχύει. Λάθος γιατί ίσως εκμεταλλεύεστε τις αδυναμίες μας. Τώρα ποιός αναζήτησε να τονίσει το ΕΓΩ του;;χα,χα.....αλλά, σιγά που περίμενες μια ειλικρινή απάντηση. Ρητορική μου φάνηκε.
    Τώρα όσο για τους δίσκους...τι να σου πώ....κάνω ότι μπορώ να το ακούω το μηχανάκι μου μιάς και στροφόμετρο δεν έχει αλλά με το κράνος που πήρα δεν νομίζω πως βοηθάει και πολύ, επομένως βασίζομαι στο άνοιγμα του γκαζιού και στην αισθητικότητα. Κάποιες φορές το ανοίγω όμως παραπάνω.....

  8. #23
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307

  9. #24
    καλώς ήρθες κοπελιά...μακάρι να μάθεις χωρίς να χρειαστεί να πονέσεις (πολύ)...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #25
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    γιατι ηδλαδη επιμενεις πως στην Αθηνα οποιος δεν ξερει μια 12αδα γυναικαρες με μηχανες τουμπανα δεν ειναι μηχανοβιος?? θα μας τρελανεις?

  11. #26
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Τι εννοείς μια ντουζίνα τούμπανα ρε αγόρι; Σόρι κιόλλας εγώ γιατί δεν τις βλέπω;
    Κανα δύο έχω δει για την ακρίβεια με τούμπανα και χωρίς κράνος και εντυπωσιάστηκα, όχι για το κράνος.....
    Τι να πώ......και δεν κατάλαβα μου υποτιμάς την κούκλα μου τώρα;;χα,χα,χα..........έλα τώρα...........ξέρεις πως είναι για μένα......που απο ποδήλατο ονειρευόμουν μια μέρα να οδηγώ μηχανή, αλλά βέβαια τι να κάνει το 125άρι μπροστά στα θηρία που σκάνε από δίπλα μου.........άστα να πάνε!! Εγώ τους καμαρώνω πολύ που δεν χρησιμοποιούν το όχημα μόνο για μεταφορά και φαίνεται αυτό(δεν αναφέρομαι για τους κάνγκουρες ε!
    Έτσι είναι και για μένα, μου αρέσει, δεν μπορώ να στο εξηγήσω αλλιώς,με απελευθερώνει ψυχικά...
    οχι, δεν υποτιμαω το εργαλειο σου, αλλωστε τον μηχανοβιο δεν τον κανει το μηχανακι, αλλα η ψυχη! εσυ ας πουμε μπορεις ανετοτατα καποια στιγμη να πας με το 125αρι οπου δεν εχει τολμησει να παει καποιος με 1300αρι τουρερ..κι εγω μη νομιζεις, ενα 250 καβαλαω, (πηρα και ενα 600 κατι φεγγαρια, αλλα το εδωσα λογο ανεργειας), και το ταπεινο αυτο μηχανακι εχω αλωνισει τη μιση ελλαδα!
    οσο για τις κοπελιες με τα μηχανακια τουμπανα, εννοω οτι ενας μηχανοβιος που ειναι μεσα στα κολπα, και η μηχανη ειναι η ζωη του, γνωριζει τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες που καβαλανε μεγαλες μηχανες! οποτε το θεαμα μια κοπελιας με 125αρι στο φαναρι δεν του φαινεται καθολου περιεργο! αυτος που θα του φανει περιεργο, ειναι αυτος που εχει τη μηχανη καθαρα για εξυπηρετηση στην πολη, η για να κανει φιγουρα στην καφετερεια, και στο μυαλο του η φραση "γυναικα αναβατης" μεταφραζεται ειτε σε συνεπιβατιδα ειτε σε πιτσιρικα που καβαλαει 50αρι σκουτερ! αυτος λοιπον θα σε δει λιγο περιεργα στο φαναρι! θα τον ξεχωρισεις απο τους πραγματικους μηχανοβιους, απο το κεφαλι που ειναι παντα ακρανωτο, το στυλακι "ετοιμαστικα απο τωρα ια να παω στο κλαμπ τοι βραδυ" και απο τις ξερογκαζιες που κανει για να ακουστει η ακραποβιτς (μαρκα εξατμισεων ειναι αυτο) και να κανει αισθητη την παρουσια του! ως επι το πληστον καβαλαει tdm και για ενα περιεργο λογο νομιζει οτι μπορει να τσαγιωσει 600αρι supersport...

  12. #27
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    γιατι ηδλαδη επιμενεις πως στην Αθηνα οποιος δεν ξερει μια 12αδα γυναικαρες με μηχανες τουμπανα δεν ειναι μηχανοβιος?? θα μας τρελανεις?
    οχι, καθε αλλο!! αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει στα συναφια μου μηχανοβιο που να μην γνωριζει καμια απολυτως γυναικα (προσεχε: γυναικα οχι γυναικαρα! ολες τις βαζουμε μεσα οχι μονο τις ***αρες) που να καβαλαει μεγαλη μηχανη....

    αλλα και καμια να μην γνωριζει επι προσωπικου, σιγουρα ξερει οτι υπαρχουν γυναικες που καβαλανε μηχανες οποτε δεν θα του φανει περιεργο το θεαμα! για τα υπολοιπα δες το αμεσως προηγουμενο σχολιο μου!

  13. #28
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    οχι, δεν υποτιμαω το εργαλειο σου, αλλωστε τον μηχανοβιο δεν τον κανει το μηχανακι, αλλα η ψυχη! εσυ ας πουμε μπορεις ανετοτατα καποια στιγμη να πας με το 125αρι οπου δεν εχει τολμησει να παει καποιος με 1300αρι τουρερ..κι εγω μη νομιζεις, ενα 250 καβαλαω, (πηρα και ενα 600 κατι φεγγαρια, αλλα το εδωσα λογο ανεργειας), και το ταπεινο αυτο μηχανακι εχω αλωνισει τη μιση ελλαδα!
    οσο για τις κοπελιες με τα μηχανακια τουμπανα, εννοω οτι ενας μηχανοβιος που ειναι μεσα στα κολπα, και η μηχανη ειναι η ζωη του, γνωριζει τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες που καβαλανε μεγαλες μηχανες! οποτε το θεαμα μια κοπελιας με 125αρι στο φαναρι δεν του φαινεται καθολου περιεργο! αυτος που θα του φανει περιεργο, ειναι αυτος που εχει τη μηχανη καθαρα για εξυπηρετηση στην πολη, η για να κανει φιγουρα στην καφετερεια, και στο μυαλο του η φραση "γυναικα αναβατης" μεταφραζεται ειτε σε συνεπιβατιδα ειτε σε πιτσιρικα που καβαλαει 50αρι σκουτερ! αυτος λοιπον θα σε δει λιγο περιεργα στο φαναρι! θα τον ξεχωρισεις απο τους πραγματικους μηχανοβιους, απο το κεφαλι που ειναι παντα ακρανωτο, το στυλακι "ετοιμαστικα απο τωρα ια να παω στο κλαμπ τοι βραδυ" και απο τις ξερογκαζιες που κανει για να ακουστει η ακραποβιτς (μαρκα εξατμισεων ειναι αυτο) και να κανει αισθητη την παρουσια του! ως επι το πληστον καβαλαει tdm και για ενα περιεργο λογο νομιζει οτι μπορει να τσαγιωσει 600αρι supersport...
    τι να σε πω ρε μαστορα οι γυναικες που εχω δει να οδηγανε μηχανη και μαλιστα οι δυο καλα (τζο λαδα και τζεην σαμπανικου) ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. οι υπολοιπες οπως ειπες καβαλανε. δεν με σοκαρει η θεα μιας γυναικας με μηχανη. αντιθετα με εξιταρει, λεω να και κατι διαφορετικο, μ αποψη και τσαγανο. θα μπορουσε να ειναι μεσα σε μια μαλακια τυπου γκετζ η σμαρτ αλλα οχι. επελεξε μηχανη. αυτοματα ανεβαινει ενα επιπεδο σαν ανθρωπος με αποψη. θα συνεβαινε και στους αντρες αυτο οπως οταν εβλεπα την οικογενεια μου οδηγαει, αλλα τα ευκολα δανεια γεμισαν τους δρομους φλωρους (καγκουρες υπηρχαν παντα. )

    μαρια μην μασας. εδω εχω δει την μανα μου να σπρωχνει παλια βεσπα ως το σπιτι. πολλες φορες.. το cbr θα σου φαινεται παιχνιδακι μετα απο λιγο καιρο.

    υγ. η τελευταια φραση μου αποτελει υβρι και ηθικος αυτουργος ειναι η ιδια η χοντα. ας εδινε αλλο ονομα. ακου εκει..

  14. #29
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    οχι, καθε αλλο!! αλλα εγω προσωπικα δεν εχω δει στα συναφια μου μηχανοβιο που να μην γνωριζει καμια απολυτως γυναικα (προσεχε: γυναικα οχι γυναικαρα! ολες τις βαζουμε μεσα οχι μονο τις ***αρες) που να καβαλαει μεγαλη μηχανη....

    αλλα και καμια να μην γνωριζει επι προσωπικου, σιγουρα ξερει οτι υπαρχουν γυναικες που καβαλανε μηχανες οποτε δεν θα του φανει περιεργο το θεαμα! για τα υπολοιπα δες το αμεσως προηγουμενο σχολιο μου!
    για τα υπολοιπα δες το πρωτο σχολιο σου..

  15. #30
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    τι να σε πω ρε μαστορα οι γυναικες που εχω δει να οδηγανε μηχανη και μαλιστα οι δυο καλα (τζο λαδα και τζεην σαμπανικου) ειναι μετρημενες στα δαχτυλα του ενος χεριου. οι υπολοιπες οπως ειπες καβαλανε. δεν με σοκαρει η θεα μιας γυναικας με μηχανη. αντιθετα με εξιταρει, λεω να και κατι διαφορετικο, μ αποψη και τσαγανο. θα μπορουσε να ειναι μεσα σε μια μαλακια τυπου γκετζ η σμαρτ αλλα οχι. επελεξε μηχανη. αυτοματα ανεβαινει ενα επιπεδο σαν ανθρωπος με αποψη. θα συνεβαινε και στους αντρες αυτο οπως οταν εβλεπα την οικογενεια μου οδηγαει, αλλα τα ευκολα δανεια γεμισαν τους δρομους φλωρους (καγκουρες υπηρχαν παντα. )

    μαρια μην μασας. εδω εχω δει την μανα μου να σπρωχνει παλια βεσπα ως το σπιτι. πολλες φορες.. το cbr θα σου φαινεται παιχνιδακι μετα απο λιγο καιρο.

    υγ. η τελευταια φραση μου αποτελει υβρι και ηθικος αυτουργος ειναι η ιδια η χοντα. ας εδινε αλλο ονομα. ακου εκει..
    εγω παντως ξερω πανω απο 12, 5 εκ των οποιων τις γνωριζω και προσωπικα! ΚΑΙ ΟΙ 5 οδηγουν πολυ καλυτερα απο εμενα...

    εν το μεταξυ εγραψες πιο πανω ακριβως αυτο που εννοουσα! ειπες οτι το θεαμα μιας γυναικας να οδηγει μηχανη δεν σε σοκαρει, σε εξιταρει!! αλλα εσυ ειναι και πραγματικος μηχανοβιος! (ετσι τουλαχιστον εχω καταλαβει εγω για σενα οπως σε παρακολουθω στο φορουμ) ο φλωροκαγκουρας ομως θα παραξενευτει με αυτο το θεαμα καθως λογο αγνοιας του κοσμου της μοτοσυκλετας, αδυνατει να πιστεψει οτι μια γυναικα μπορει να καβαλησει οτιδηποτε μεγαλυτερο απο 50αρι σκουτερ...

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ολοι Βολτα, Τωρα
    από swtos στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 14:08
  2. Φρασεισ Που Θα Μεινουν Στην Ιστορια
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 13:17
  3. Μια Ιστορια Αλλιωτικη...
    από sofoklis στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 16:00
  4. Λοιπόν..Τέρμα τα ψέματα: Χειμερινή Πανελλήνια τώρα.
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 17:24
  5. Mocafe --- Τωρα !!!!
    από 888 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2003, 18:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF