Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 66

Θέμα: Η ΙΣΤΟΡΙΑ τώρα ξεκινάει...

  1. #1
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74

    Angry Η ΙΣΤΟΡΙΑ τώρα ξεκινάει...

    Καλησπέρα σε όλη την καλή παρέα!

    Το δικό μου ιστορικό δεν έχει προλάβει να καταγράψει πολλά μιάς και και το δίπλωμα το έλαβα την περασμένη Πέμπτη....
    Η χαρά μου είναι απερίγραπτη...

    Ποτέ δεν θα ξεχάσω το χτυποκάρδι μου την πρώτη μέρα που την πήρα με προορισμό την δουλειά μου....τι να σας λέω.....
    Είχα τρέλα από μικρή αλλά ποτέ δεν φαντάστηκα πως η οδήγηση θα μου προσφέρει τόσα πολλά και να είναι ικανή να συμπληρώνει κομμάτια του εαυτού μου.
    Στην πραγματικότητα δεν έχω προλάβει να την ευχαριστηθώ έτσι όπως θέλω μιας και η κίνηση στην πόλη είναι εκνευριστική σταμάτα-ξεκίνα!

    Από θέμα χρόνου δεν γλυτώνω πάρα πολλά γιατί αποφεύγω συνειδητά τις προσπεράσεις, αλλά μόνο και μόνο που την κρατώ στα χέρια μου αυτό μου είναι αρκετό! Εξάλλου δεν τις άντεχα άλλο τις συγκοινωνίες γιατί και εκεί γράφονται μικρές ιστοριούλες....... να μια μέρα θα σου τύχει ο τρελός που θα μιλάει μόνος του, την άλλη ο αλκοολικός,την άλλη να είσαι στο όρθιο μια ώρα στην κυριολεξία, άλλος θα έχει "ξεχάσει" να κάνει μπάνιο κάναν μήνα, την άλλη θα τύχει ο Π@ρν@γερος, την άλλη να μείνει το λεοφωρείο στα μέσα της διαδρομής, την άλλη ο άλλος να αεριστεί ο άνθρωπος....χα,χα...........βέβαια το χειρότερο θα ήταν να συμβούν όλοι οι συνδιασμοί σ'ενα δρομολόγιο.......:a04:..........καλά εκεί πήγαινα με τα πόδια σπιτάκι μου χα,χα,χα.................Υπάρχουν και χειρότερα.......
    Έχω κάτι ευχάριστο να περιμένω τώρα πια την ώρα που θα σχολάω......

  2. #2
    καλή αρχή, τα μυαλά στην θέση τους και τα ματάκια σου 13 ανά πάσα ώρα και στιγμή (στο "άθλημα" αυτό το ρητό "όσα δεν φέρνει ο χρόνος τα φέρνει η στιγμή" ισχύει δυστυχώς)

    για εξοπλισμό δεν λέω κάτι, θέλω να πιστεύω οτι έχεις διαβάσει/ακούσει τόσα που να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.....


  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Έλα ο πορνόγερος του τρένου εδώ ...
    Τι σου ρθε και πήρες μηχανάκι ρε παιδάκι μου???









    καλό ταξίδι!

  4. #4
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Να σαι καλά να την χαίρεσαι και πάντα όρθια

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  5. #5
    Νέο μέλος Το avatar του/της MATSOLAS 610
    Εγγραφή
    28/02/2012
    Μηνύματα
    25
    Καλώς ήρθες στον μαγικό κόσμο. Πάντα όρθια και προσεκτική στην κόλαση της αστικής μετακίνησης. Περιμένουμε να μας γράψεις ενδιαφέρουσες και ευχάριστες ιστορίες του δρόμου.

  6. #6
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    καλή αρχή, τα μυαλά στην θέση τους και τα ματάκια σου 13 ανά πάσα ώρα και στιγμή (στο "άθλημα" αυτό το ρητό "όσα δεν φέρνει ο χρόνος τα φέρνει η στιγμή" ισχύει δυστυχώς)

    για εξοπλισμό δεν λέω κάτι, θέλω να πιστεύω οτι έχεις διαβάσει/ακούσει τόσα που να ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.....

    Ευχαριστώ πολύ!! Ευτυχώς ο φόβος μου με συγκρατεί, ελπίζω να κρατήσει....
    Όσο για εξοπλισμό εννοείται!!!Απ' τήν τρέλα μου ο εξοπλισμός ήταν το πρώτο που αγόρασα και μάλιστα ανοιχτά χρώματα για να με προσέχουν αν και λατρέυω το μαύρο....!!Τι να κάνω έπρεπε να κάνω μια θυσία...

  7. #7
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    καλούς δρόμους και πάντα όρθια!!!

  8. #8
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Ετχαριστώ πολύ όλους!!

    .....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
    Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Ε ανδροκρατούμενο "χόμπι";.αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο
    Ακριβως αυτο.
    Σιδεροκεφαλη!
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

  10. #10
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Ετχαριστώ πολύ όλους!!

    .....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
    Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........
    Εσύ κάνεις αυτό που κάνεις για να αποδείξεις ότι οι γυναίκες όλα τα μπορούν; Τονίζεις το εγωιστικό εγώ σου; Αναζητάς συνεχώς την ηδονή της ανωτερότητας;

    Καλούς δρόμους, κοίτα να χαρείς και κυρίως να ΜΑΘΕΙΣ το μοτόρι σου και άσε τους άλλους να κοιτάνε

    1.000.000 και βάλε δίσκοι
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

  11. #11
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    ........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........
    ναι κάτι σκεφτόμαστε όταν σας βλέπουμε με τα δέρματα αλλά δεν έχει να κάνει με πιάτα φαντάζομαι......

  12. #12
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    καλως ηρθες στον εθισμο των 2 τροχων.ΤΕΛΟΣ ΟΙ ΓΟΒΕΣ.
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  13. #13
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Και πιάτα, και κάλτσες και όλη τη λατρα του σπιτιού...


  14. #14
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ναι κάτι σκεφτόμαστε όταν σας βλέπουμε με τα δέρματα αλλά δεν έχει να κάνει με πιάτα φαντάζομαι......

    Θα συμφωνήσω...



    Καλές βόλτες κοπελιά και ας τους να κοιτάνε, σε όποιον δεν αρέσουν κοπέλες με μηχανάκι να τους περάσουν δύο-τρεις διαφορετικές από εξωτερική είναι η ευχή μου
    Give me fuel, Give me fire

  15. #15
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.333
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Ετχαριστώ πολύ όλους!!

    .....Έχει πολύ πλάκα στα φανάρια ειδικά που κοιτάνε περίεργα και γελάω απο μέσα μου γιατί τους φαίνεται περίεργο, γυναίκα να οδηγεί με συμπλέκτη ....σημασία έχει να το λέει η καρδούλα σου!
    Αλήθεια γιατί σας παραξενεύει; Το θεωρείτε ανδροκρατούμενο "χόμπι"; Απλή απορία........ή σκέφτεστε από μέσα σας....αει πήγαινε να πλύνεις κάνα πίατο,χα,χα,χα...........
    συνηθως αυτοι που κοιτανε περιεργα στα φαναρια,δεν ειναι πραγματικοι μηχανοβιοι! ειναι η απλα μηχανοχρηστες, η καφετεριακηδες! οι πραγματικοι μηχανοβιοι γνωριζουν τουλαχιστον μια ντουζινα κοπελιες ο καθενας, που καβαλανε εργαλεια τουμπανα!!! οποτε η θεα μιας κοπελια με 125αρι, δεν τους μοιαζει καθολου περιεργη....

Σελίδα 1 από 5 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ολοι Βολτα, Τωρα
    από swtos στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 16/01/2004, 14:08
  2. Φρασεισ Που Θα Μεινουν Στην Ιστορια
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 22/12/2003, 13:17
  3. Μια Ιστορια Αλλιωτικη...
    από sofoklis στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/12/2003, 16:00
  4. Λοιπόν..Τέρμα τα ψέματα: Χειμερινή Πανελλήνια τώρα.
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2003, 17:24
  5. Mocafe --- Τωρα !!!!
    από 888 στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2003, 18:52

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF