Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ...

  1. #1
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877

    Thumbs down ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ...

    ...Ο ΟΔΗΓΟΣ ΧΤ660Χ ΠΟΥ ΟΔΗΓΟΥΣΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ
    ΒΥΡΩΝΑ ΜΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΤΟΝ ΚΑΘΡΕΠΤΗ,ΣΤΟ ΔΕΞΙ ΧΕΡΙ ΤΟ ΚΟΥΝΗΤΟ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΣΤΟ ΑΜΠΡΑΓΙΑΖ.ΕΙΧΕ ΔΕΥΤΕΡΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΙΓΑ ΚΑΙ ΔΕΞΙΑ ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΛΙΓΟ ΑΜΠΡΑΓΙΑΖ
    ΩΣΠΟΥ... ΤΟΥ ΕΣΒΗΣΕ.ΠΑΡΤΟΝ ΚΑΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΝΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΣΑΝ ΛΑΛΑΚΑΣ ΤΗΝ ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΕΣΚΑΣΕ ΚΑΤΩ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ.
    ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ....ΕΙΜΑΙ ΚΑΚΟΣ
    ΜΑΛΛΟΝ...BAD BOY
    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  2. #2
    ο trackαδόρος!!! Το avatar του/της Alx 84
    Εγγραφή
    09/03/2005
    Μηνύματα
    1.185
    δε νομίζω. λέμε να προσέχουμε και μερικοί τα κάνουν ακόμα χειρότερα. κινητο και ξεκράνωτοι. χθές ήταν ένας τέτοις πίσω μου. η απορία μου ήταν, άν εγω φρενάρω απότομα γιατί κάποιος θα με έχει κλείσει, ο τύπος που θα βρεθεί; Η κάτω ή πάνω μου!!! μπρρρρρρ!

  3. #3
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Κακός είσαι......


    Αλλά....... πρέπει αν έχουμε και μυαλό!
    Στραβές συμβαίνουν συναίχεια, γιατί να κυνηγάμε την τύχη μας;
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  4. #4
    de katalaba, giati na pathei kala to paidi pou epese!!!!????



    enoxlhse kanenan?


    esena se ejethese se kindyno?


    phgaine apo ta grafwmena opws katalaba poly arga sthn akrh dejia kai telika epese katw xaza,


    afou de xtyphse pali kala!

    giati tha mporouse na pesei apo thn aristerh kai na pernaei kanena leofwreio!!!



    alla giati kala na pathei?


    giati kakia?


    toulaxiston afou etsi noiwtheis! se ayton to eipes?


    kathws pernouses apo dipla tou kai de stamathses (an fysika mporouses) na ton bohthiseis, tou fwnajes"kaLA NA PATHEIS REEEE" ?

  5. #5
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    den simfwnw mazi sou

    Ston dromo isxei to "oso ligoteroi malakes, toso kalitera"

    opote enas malakas ligotero!

    Ean epefte kai ton patage kapoio aytokinito, 8a eftege to aytokinito?

    Min trela8oume kiolas.
    Ean eisai gkaou kai 8eleis na fas to kefali sou, fato. Egw den 8a se lipi8w, oute 8a se boi8isw! Den einai 8ema altrouismou, einai 8ema myalou.
    Ean den exeis to myalo, min odigeis.

    Akou ekei kranos ston ka8refti kai kinito sto xeri. Kai bebaia kala epa8e, mipws kai balei mialo!!!


    (P.s. den milao prosopika se kanenan me to na apey8inw se deytero proswpo)

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous


    Ston dromo isxei to "oso ligoteroi malakes, toso kalitera"

    opote enas malakas ligotero!
    wraia, as pesoun oloi oi malakes pou pane gyreyontas na meinoume emeis oi kaloi, emeis pou jeroume na poume, giati apo emas den kindyneyei kanenas!

    E
    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
    an epefte kai ton patage kapoio aytokinito, 8a eftege to aytokinito?

    ennoeitai pws oxi, alllwste den antilegw pws h ptwsh htan hlithia!
    tha mporouse na stamathsei teleiws gia na milhsei sto kin, alla profanws yperektimhse tis dynatothtes tou!


    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous

    Min trela8oume kiolas.

    oxi re file, na trelathoume!!! :rotflmao:


    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous

    Ean eisai gkaou kai 8eleis na fas to kefali sou, fato. Egw den 8a se lipi8w, oute 8a se boi8isw!

    den einai thema lyphshs, kai aloimonw an bohthousame aytous pou lypomastan!, an bohthousame apo oikto!

    dhladh tha deis mhxanaki pesmeno kai anabath (estw jekranwto ) na paleyei na to shkwsei kai de tha stamathseis (panta otan ayto einai efikto leme!) na dwseis ena xeraki!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous

    Ean den exeis to myalo, min odigeis.
    polles fores to myalo mas afaireitai, mhn eisai apolytos!

    A
    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous
    kou ekei kranos ston ka8refti kai kinito sto xeri. Kai bebaia kala epa8e, mipws kai balei mialo!!!

    OXI DEN EPATHE KATHOLOU KALA!!!!!

    AN PHGAINES DIPLA TOU AYTO THA TOU ELEGES?
    EISAI MALAKAS! MH JANAKABALHSEIS, GIATI ENAS MALAKAS LIGOTEROS kai krima pou den tromajes arketa gia na to pouilhseis to mhxanaki sou!

    anti na ton bohthiseis, na tou peis gia thn blakeia tou me wraio tropo, allwste to pathima tou isws kai na tou egine mathima, na tou milhseis gia ton ejoplismo, gia to site moto.gr opou mporei na brei ena swro plhrofories gia polla motothemata!


    de sas katalabainw wres wres!


    de ginete polemos paidia!!!


    oloi aderfia eimaste!

    Αρχικά δημιουργήθηκε από skous

    (P.s. den milao prosopika se kanenan me to na apey8inw se deytero proswpo)

    milhsa peripou proswpika se esena, elpizw na mhn parejhgiesai!


    syzhthsh ginetai!

  7. #7
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    den parexigoume.

    bariemai na kanw para8eseis.


    Ayto me tin lipisi, grapse la8os. Fysika kai 8a stamatisw, alla ean exw dei oti kanei malakies DEN 8a stamatisw.

    Episis 8a tou elega kala na pa8eis dioti den BORW na sineidopoiisw pws boreis na afere8eis etsi.
    Ok kai egw exw afere8ei ALLA to na milas sto kinito enw eisai stin mixani den einai afirimada! Malakia einai kai tipote allo.
    I mixani den einai aytokinito na exeis to kinito eykairo kai na milas (pragma pou einai to idio ili8io) Ade na poume oti sto aytokinito ISOS na afere8eis, stin mixani ayto den ginetai!

  8. #8
    Γυρολόγος-Λασπολόγος! Το avatar του/της adam_tsouk
    Εγγραφή
    03/10/2003
    Μηνύματα
    5.430
    Αν δεν σταματούσαμε να βοηθήσουμε σε ηλίθια πεσίματα οι μισοί ακόμα κάτω θα ήμασταν.

    Αλλά αν από αυτή τη μλκια της στιγμής (όπως είπατε) σε χτυπήσει ένα αυτοκίνητο ή κάτι τέλος πάντως τον μπελά θα τον βρει αυτός και όχι εσύ που πας σα βλαμένο.

    Από κει και πέρα..... τέτοια πεσίματα (προσωπικά πιο μικρός είχα αρκετά) είναι για γέλια αφόσον δεν έχουν άσχημες προεκτάσεις.
    kawasaki street warriors


    "δεν είναι η πτώση είναι η σύγκρουση..."
    One more dies one more lives
    One baby cries one mother grieves
    For all the sins you will commit
    You'll beg forgiveness and none I'll give

    Δεν θα πεθάνουμε ποτέ κουφάλα νεκροθάφτη!!!


  9. #9
    κοιμώμενος άγρυπνα Το avatar του/της Gandalf dr685sm
    Εγγραφή
    25/04/2004
    Μηνύματα
    1.755
    αυτό μου θύμισε περιστατικό που είδα στην Πατησσιών με παπί..

    Παπί χάρβαλο , τύπος με καφέ στο ενα χέρι και τσιγάρο στα δάχτυλα, ακράνωτος και με το ένα χέρι στην γκαζιέρα...

    Την ώρα που ξεκινάμε απο φανάρι , χτυπάει το κινητό του και αφήνει το δεξί χέρι απο το γκάζι για να το πιάσει!!!!!

    Οικοπεδάκι στην Πατησσιών και Αλεξάνδρας...

    Αφού τον βοηθήσαμε να σηκωθεί , και τον "πειράξαμε" και λίγο , (φυσικά δεν είχε χτυπήσει έτσι; ) μας είπε οτι αφαιρέθηκε και έκανε αυτή την κίνηση. Το μυαλό του ανθρώπου μερικές φορές παίζει περιέργα παιχνίδια...

    Αλλά κοινή λογική ρε παιδιά... αυτά τα ρημάδια τα ενσύρματα handsfree δεν έχουν πάνω απο 15 euro (πολλά λέω)...
    Ας τα φοράνε , όταν οδηγούν... τουλάχιστον θα έχουν τα χέρια τους ελεύθερα...


    Gandalf
    Στην Ελλάδα θέλουμε να λειτουργούν τα πάντα υπέρ του ατόμου , έστω και εις βάρος του συνόλου.

  10. #10
    ΠΙΑΣΕ ΜΕ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΣ... Το avatar του/της BAD BOY
    Εγγραφή
    21/01/2005
    Μηνύματα
    877
    ΦΙΛΕ ΚΑΤΑΝΑΣ...ΤΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ...ΤΟ ΕΙΠΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ
    ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΑ ΓΡΑΦΟΜΜΕΝΑ ΣΟΥ
    ΣΤΑΜΑΤΑ ΡΕ ΦΙΛΕ ΒΓΑΛΕ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑ
    ΤΙ ΠΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?
    ΕΓΩ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑΩ ΠΟΤΕ...ΒΛΕΠΩ ΠΟΙΟΣ ΠΗΡΕ
    ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΕΓΩ ΠΙΣΩ.
    ΑΥΤΟΣ ΤΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙ?ΤΟΥ ΚΑΙΓΟΤΑΝ ΤΟ
    ΦΑΓΗΤΟ ΣΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΚΑΙ ΒΙΑΖΟΤΑΝ?
    ΤΟ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑ ΤΟΥ
    ΚΑΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ Η" ΑΥΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΛΛΗ ΑΚΡΗ ΤΗΣ
    ΓΡΑΜΜΗΣ.
    ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕ ΕΝΝΟΩ

    Καλυτερα Τρεις Μερες λυκος παρα...μια ζωη προβατο.
    -ΚΤΜ ON HEAD-

    kawasaki street warriors


  11. #11
    καλα να παθει, πηγαινε γυρευωντας ή οχι? λοιπον οταν ξες οτι κανεις μια μλκια και συνεχιζεις τοτε καλα να παθεις, να βαλει μυαλο.

  12. #12
    Kavalaris Το avatar του/της Akefalos
    Εγγραφή
    19/04/2005
    Μηνύματα
    162
    Τι λέτε ρε παιδιά;Υπάρχει δηλαδή στ'αλήθεια θέμα αν έπαθε καλά ή όχι;Κράνος στον καθρέφτη άρα περιορισμένη ορατότητα,κινητό στο δεξί χέρι άρα ελάχιστη πιθανότητα να αντιδράσει με το άλλο χέρι μόνο και μίλαγε οπότε μπορούσε να αφαιρεθεί όπως και έγινε.Και ρωτάω εγώ τώρα...Οπως οδηγούσε άκρη δεξιά με το κινητό και προφανώς αφηρημένος τι θα έκανε αν πεταγόταν μπροστά του ένας πεζός,ένα παιδάκι ή έστω ένα σκυλί;Προσωπικά σκασίλα μου αν φόραγε κράνος καθως το δικό του κεφάλι διακινδυνεύει αλλά με το κινητό έβαλε σε κίνδυνο και τους γύρω του.Και όπως είπατε και πριν τόσο δύσκολο ήταν να σταματήσει στην άκρη να μιλήσει για 2 λεπτά;Μηχανή έχει όχι φορτηγό 10 μέτρα...Όσο για τη βοήθεια μπορούσε ο φίλος να σταματήσει να τον βοηθήσει και με ευγενικό πάντα τρόπο να του πει οτι αυτά είναι τα αποτελέσματα όταν κάνουμε βλακείες καθώς και τι χειρότερο θα μπορούσε να έχει συμβεί.Αφού δεν έγινε τελικά τίποτα σοβαρό φυσικά και καλά έπαθε μήπως και βάλει μυαλό.
    And as he flies --- tears in his eyes ---
    his wind-whipped words echo the final take
    and he hits the trunk road doing around 120
    with no room left to brake.

  13. #13
    missing his Multistrada.. Το avatar του/της skous
    Εγγραφή
    31/10/2004
    Μηνύματα
    332
    Κοίτα να δείς πως τα φέρνει η τύχη.


    Σήμερα μου τυχαίνει το ίδιο πράγμα,
    Πάω να περάσω τέτοιον λακαμά που μιλάει, τον παίρνουν τα "νερα" της ασφάλτου και παραλίγο να με ακουμπήσει.

    Βρίζω μέσα μου και τον προσπερνάω και ηρεμώ. 2-3 φανάρια πιο κάτω με ξαναπερνάει και ΝΤΡΙΝΝΝΝΝΝΝΝΝ τον βλέπω και κάνει κίνηση, βγάζει το κινητό απο το μπουφάν και πάλι μιλάει.

    Φτάνω πιο δίπλα και ανοίγω για να μην έρθει κοντά μου. ΚΑΙ παλι όμως, δεν ξέρει που πάνε τα 4 και έρχεται προς τα εμένα.
    Τελευταία στιγμή κάνω αριστερά και ξεφεύγω, μιας και το κουτί που ήταν αριστερά μου είχε κόψει.

    Μα την παναγία, εάν το κουτί ήταν αριστερά μου και δεν είχα έξοδο διαφυγής, του είχα τραβήξει τρελό σουτ και θα τον μαζεύανε μετά από τα καγκελάκια του δήμου Ν. Ψυχικού στο μετρό. Μάλιστα, δευτερόλεπτα πριν κάνω αριστερά, είχα βγάλει το πόδι για να οπλίσω την κλωτσιά.

    Δεν ξέρω πως θα το δείτε, αλλά την προσωπική μου ακεριαότητα την βάζω πολύ πιο πάνω απο αυτή του κάθε μαλάκα που είανι δημόσιος κίνδυνος.

  14. #14
    ήρθαν μέρες καλές... Το avatar του/της nimbus
    Εγγραφή
    03/03/2004
    Μηνύματα
    1.177
    μου θυμίσατε μια τύπισσα, που δεν ξέρω πώς την είχε δει, σταματούσε συνέχεια κάθε φορά που έβλεπε κάποιον στην άκρη.
    Τα αρσενικά της παρέας, την ψιλοδουλεύανε, γιατί σταματούσε αρκετά συχνά, με αποτέλεσμα κάποια στιγμή, εκεί που οι υπόλοιποι την περιμέναμε στην ακρη της Εθνικής για να συνεχίσουμε, έντρομη ρωτάει δυο παλικάρια τι πάθανε...κι εκείνα γεμάτα απορία της απαντούν..."εμείς τι πάθαμε? τσιγάρο κάνουμε και τα λέμε..."

    Η φάση με τους μοτοσυκλετιστές, είναι ότι οι περισσότεροι το έχουν "πιστέψει" την έχουν δει οι άγγελοι του Τσάρλοι
    Θέλει πιό χαλαρότητα. Άλλωστε αν καποιος θελήσει κάτι, θα κάνει νόημα. Έτσι δεν είναι? Εκτός κι αν κάποιος έχει χτυπήσει άσχημα, επομένως εκεί δεν μπορεί να κάνει τίποτα...

    ...you people...
    ..ready to smile...
    ...speak to the wind...
    ...open your wings...
    ...ready to fly...
    ...life is life out there...

    nimbus

  15. #15
    Παιδιά δε καταλαβαίνω τι λέτε ειλικρινά!


    ο ένας βλέπει πως κάποιος πέφτει ηλιθιωδόςκαι του, μ@λ@κ@

    καλά να πάθεις...




    μετά βγαίνουν οι υπόλοιποι και λένε " όντως καλά να πάθει ο βλάκας που έπεσε"



    έρχεται και ο φίλος και μας λέει πως ήταν έτοιμος να σωριάσει κάποιον κάτω με κλοτσιά επειδή ένοιωσε απειλητηκά!!! :hypnotize


    ποίος σε αναγκάζει να κινηθείς δίπλα σε κάποιον επικίνδυνο;


    με το που κόβεις περίεργες κινήσεις απο τουτου και μηχανάκια την κάνεις απο μακρυά!!!

    τί είναι έξω; η άγρια δύση, ο θανατός σου η ζωή μου;


    και μετά μιλάει και η νίμπους για κάτι άσχετο και για άγγελους του τσάρλι! :hypnotize

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. τα καλά να τα λέμε
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 26/10/2006, 09:25
  2. Καλα να περασετε!!!
    από iLia στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2006, 17:04
  3. Καλα να το δω ποτε κατι τετοιο στο δρομο...
    από hornet στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 06/05/2005, 20:15
  4. Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 15/06/2004, 18:35
  5. Αντε καλά να μας πάει και σημερις! Χαίρετε!
    από petridist στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 04/12/2003, 10:55

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF