Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 88

Θέμα: Ντριιιιιιν καλημέρα σας από την άμεσο δράση είμαστε…..

  1. #61
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    θα ειμαι κακος αν υποθεσω και ξεκρανωτος?

    κι επειδη το ξεσκισαμε το θεμα ο Κος Γιργωος ακομα την ψαχνει?
    την ξαναβρηκε δεν διαβασες?

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ενταξει, ηταν προκλητικος...
    ακου στολη, σηματα, κλπ...

    παλι καλα να λες που δεν του περασαν τιποτα βραχιολια στην τιμονοπλακα και στα χερια, να λαμπαδιασει μαζι της...

    Αυτό ακριβώς, άκου εκεί...καλύτερα να κρυφτεί σε καμιά τρύπα και να πίνει καφέ, άκου εκεί κυκλοφορεί με τη στολή. Σε λίγο θα κυκλοφορούν και με όπλα

  3. #63
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SHOOTER045 Προβολή μηνύματος
    μαλλον δεν ημουν σαφης,εννοουσα η ασφαλεια δεν τον καλυπτε,θυμαμαι λιγο καιρο πριν ειχε ρωτησει στην εθνικη που ηταν η μονη απ οτι θυμαμαι αλλα πανακριβη ασφαλεια ειχε και πυρος μαλιστα,αλλα οπως ειπες δεν αποζημιωνουν τρομοκρατικες ενεργειες.ποτε δεν ειπα οτι ολοι οι ενστολοι ειναι τυπικοι και αγγελουδια ενταξει?εγω τουλαχιστον περυσι ειχα ενα impreza wrx με παραδομενες πινακιδες και κυκλοφορουσα με hyundai atos,το αλλο το εβαζα μπροστα να μην πεσει η μπαταρια,και το εκανα βολτα ΜΟΝΟ στην αυλη να δουλεψουν τα διαφορικα του
    Interamerican και Chartis για κλοπή και λοιπές καλύψεις, σε τιμές μη τα ρωτάς καλύτερα...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #64
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    Interamerican και Chartis για κλοπή και λοιπές καλύψεις, σε τιμές μη τα ρωτάς καλύτερα...
    καποτε και εγω ειχα μικτη στο subaru,αλλα αποζημιωνε πανω απο 1.000 ευρο,οποτε αφου εφαγα ενα παρμπριζ στην μαπα και επρεπε να το σακατεψω για να αποζημιωθω την σταματησα

  5. #65
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    για μηχανή μιλάω SHOOTER

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Carlos.1on2 Προβολή μηνύματος
    Αυτό ακριβώς, άκου εκεί...καλύτερα να κρυφτεί σε καμιά τρύπα και να πίνει καφέ, άκου εκεί κυκλοφορεί με τη στολή. Σε λίγο θα κυκλοφορούν και με όπλα
    σωπα μωρε τι να τα κανουν τα οπλα? αφου υπαρχουν παντου ζαρντινιερες...

    αλλα ξεχασα! αφου ολοι οι 15χρονοι ειναι αναρχικοι, αλητες και στα διαλειμματα του σχολειου πετανε μολοτωφ σε οργανα της ταξης, ε, καπου θα χρειαζονται και τα οπλα...σωστα?

  7. #67
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    ενταξει, ηταν προκλητικος...
    ακου στολη, σηματα, κλπ...

    παλι καλα να λες που δεν του περασαν τιποτα βραχιολια στην τιμονοπλακα και στα χερια, να λαμπαδιασει μαζι της...
    Δεν κατάλαβα τι σου φαίνεται προκλητικό(και στους υπολοίπους που συμφώνησαν)?
    Προκλητικός επειδή πήγαινε στην δουλειά του ένστολος?
    Και ποιούς ακριβώς προκάλεσε?
    The only easy day was yesterday.

  8. #68
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    Και ποιούς ακριβώς προκάλεσε?
    Αυτούς που δε θα προκαλούσε αν δεν πήγαινε ένστολος.

    Δε νομίζω (σίγουρος είμαι βασικά) ότι ο devil's (κι όσοι συμφώνησαν) είπε "καλά έκαναν και του την έκαψαν". Απλά δεν του έκανε εντύπωση το ότι κάποιοι στράβωσαν με το συνδυασμό μπάτσος-σεμπεαρ και το έκαναν σόμπα (αρ).
    Μήπως να το πάρκαρε τη νύχτα και σε κανά στενάκι στα Εξάρχεια με κανά αυτοκόλλητο ΕΛ.ΑΣ ή Σύλλογος Φίλων Αστυνομίας επάνω στο ντεπόζιτο? Ασχέτως του άμα είναι σωστό ή λάθος, και πάλι θα σας έκανε εντύπωση άμα την έβρισκε φλαμπέ?

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα.
    Πας στο αλλο ακρο χωρις λογο.
    Ας μην μας φαινεται λογικο,το να φοβαται καποιος να εμφανισει την ιδιοτητα του.
    Αν θελουμε την δημοκρατια ας μην υποθαλπτουμε την στοχοποιηση,γιατι στο τελος θα καιμε το οχημα του τυπου που φορουσε μπλουζακι μακντοναλντς επειδη το προηγουμενο βραδυ μας πηγε κολιατζα...

    Επισης για να μην βγαινουμε και εντελως οφτοπικ,μπραβο στα συγκεκριμενα παιδια της α.δ. που βρηκαν το μηχανακι..Αλλοι ισως ετρωγαν donuts.
    Αλλα ετσι ειναι οσοι κραζουν παραπανω, αυριο στο γραφειακι τους οι περισσοτεροι,αμα λειπει ο προισταμενος παει η λουφα συννεφο.
    Ετσι ειναι παντου.
    The only easy day was yesterday.

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    Δεν κατάλαβα τι σου φαίνεται προκλητικό(και στους υπολοίπους που συμφώνησαν)?
    Προκλητικός επειδή πήγαινε στην δουλειά του ένστολος?
    Και ποιούς ακριβώς προκάλεσε?
    με καλυψε ο καπνοσυριγγιστης...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Αυτούς που δε θα προκαλούσε αν δεν πήγαινε ένστολος.

    Δε νομίζω (σίγουρος είμαι βασικά) ότι ο devil's (κι όσοι συμφώνησαν) είπε "καλά έκαναν και του την έκαψαν". Απλά δεν του έκανε εντύπωση το ότι κάποιοι στράβωσαν με το συνδυασμό μπάτσος-σεμπεαρ και το έκαναν σόμπα (αρ).
    Μήπως να το πάρκαρε τη νύχτα και σε κανά στενάκι στα Εξάρχεια με κανά αυτοκόλλητο ΕΛ.ΑΣ ή Σύλλογος Φίλων Αστυνομίας επάνω στο ντεπόζιτο? Ασχέτως του άμα είναι σωστό ή λάθος, και πάλι θα σας έκανε εντύπωση άμα την έβρισκε φλαμπέ?
    επιπροσθετως:
    οσοι ζειτε στην Αθηνα και δεν εχετε καταλαβει τον "ατυπο" πολεμο που υπαρχει πρεπει να ειστε βαθια νυχτωμενοι...:ZZZ:
    αν δεν ζειτε στην Αθηνα, δικαιολογειστε...αλλα και παλι κατι θα επρεπε να εχετε μυριστει με τοσα επεισοδια στο κεντρο, επιθεσεις σε ενστολους εν ωρα υπηρεσιας, προσαγωγες υποπτων απο πλατεια Εξαρχειων κλπ..κλπ...
    αυτα τα γραφουν καθημερινα οι εφημεριδες, το νετ κλπ...

    οπως ειπε ο pipe_smoker, δεν επικροτω καμια μορφη βιας (σαν τους πολιτικους και εγω)...αν και σε ορισμενες περιπτωσεις σηκωνει πολυ κουβεντα το πραμα για το αν ειναι σωστο και τι ειναι σωστο...οπως και μια ερμηνεια των λεξεων "σωστο", "λαθος", "δικαιο" και "αδικο"...

    ελπιζω να εγινα κατανοητος για την προκληση που εγραψα..

  11. #71
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Αυτούς που δε θα προκαλούσε αν δεν πήγαινε ένστολος.

    Δε νομίζω (σίγουρος είμαι βασικά) ότι ο devil's (κι όσοι συμφώνησαν) είπε "καλά έκαναν και του την έκαψαν". Απλά δεν του έκανε εντύπωση το ότι κάποιοι στράβωσαν με το συνδυασμό μπάτσος-σεμπεαρ και το έκαναν σόμπα (αρ).
    Μήπως να το πάρκαρε τη νύχτα και σε κανά στενάκι στα Εξάρχεια με κανά αυτοκόλλητο ΕΛ.ΑΣ ή Σύλλογος Φίλων Αστυνομίας επάνω στο ντεπόζιτο? Ασχέτως του άμα είναι σωστό ή λάθος, και πάλι θα σας έκανε εντύπωση άμα την έβρισκε φλαμπέ?
    +1000 ποτε δεν ειπα καλα την κανανε γιατι μιλαμε για μηχαναη. και ειδικα χοντα.... αλλα αμα εισαι παρανομος και δη ξεκρανωτος (δεν πηρα απαντηση αρα μαλλον ειμαι σαφης) και μπατσος και γραφει παπακια γιθα εξατμιση αντι για ναρκεμπορους στον δενδροποταμο γιατι δεν μπορει επειδη ο βουλευτ... ε δοιηκοιητ.. εμ δημαρχ... εεεμ... ο αλη πασας κι η μανα του ψηφισαν... εεεμ.. εμ επειδη ενας χρυαυγος του ειπε οτι ενας της καταληψης δελτα την πεφτει δ\σε μια που του αρσει αλλα αυτος θελει αλλα δεν μπερει.. και γι'αυτο γραφει τις παπιες για εξατμι... εε.. κρανος γιατι δεν φορας? εεε.. και παει λεγοντας... ποσοι ειστε? στον δενδροποταμο οι κλασομεντες ποσοι ειναι? στην βουλη ποσοι? κι εμεις οι πειναμσενοι αποξω? κι εσεις οι πεινασμενοι ;αποξω ποσοι?? και γιατι μας βαρατε αντι να βαρατε στον καθε δενδροποταμο? για να γραφετε σε φλορουμ? τι ωραια ειναι τα μηχανακια???


    φιλε σουτερ.. (μα τι νικνειμ προκλητικο..) δεν εχω κατι μαζι σου αληθεια.. αλλα τα λες και δημοσιως... και μαλλον δεν ειμαι εγω ουτε ο διαολος της ταζαμνιας που συμφωνουμε.. ειναι κι αλλοι πολλοι αμετοχοι.. αυτους να εχουμε υποψιν... παντα ο ταμιας ειναι επικινδυνος κι οχι ο ληστης...

  12. #72
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    με καλυψε ο καπνοσυριγγιστης...



    επιπροσθετως:
    οσοι ζειτε στην Αθηνα και δεν εχετε καταλαβει τον "ατυπο" πολεμο που υπαρχει πρεπει να ειστε βαθια νυχτωμενοι...:ZZZ:
    αν δεν ζειτε στην Αθηνα, δικαιολογειστε...αλλα και παλι κατι θα επρεπε να εχετε μυριστει με τοσα επεισοδια στο κεντρο, επιθεσεις σε ενστολους εν ωρα υπηρεσιας, προσαγωγες υποπτων απο πλατεια Εξαρχειων κλπ..κλπ...
    αυτα τα γραφουν καθημερινα οι εφημεριδες, το νετ κλπ...

    οπως ειπε ο pipe_smoker, δεν επικροτω καμια μορφη βιας (σαν τους πολιτικους και εγω)...αν και σε ορισμενες περιπτωσεις σηκωνει πολυ κουβεντα το πραμα για το αν ειναι σωστο και τι ειναι σωστο...οπως και μια ερμηνεια των λεξεων "σωστο", "λαθος", "δικαιο" και "αδικο"...

    ελπιζω να εγινα κατανοητος για την προκληση που εγραψα..
    Καλημέρες!
    Κατανοητός έγινες απόλυτα απο την αρχή.
    Απλά νομίζω οτι μπαίνεις στο τριπάκι του τύπου "οι μπάτσοι vs εμείς".
    Δεν είναι έτσι,κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστη,είτε μιλάμε για ανθρώπους είτε για συμβάντα.
    Μήν βάζετε τα μυαλά σας σε ράγες και σκεπτείτε ανοιχτά χωρίς προκαταλήψεις.
    Σαφώς υπάρχουν καλά και κακά στις δύο πλευρες,αλλά είναι στο χέρι του καθενός το πώς θα εκμεταλευτεί τις παροχές και τα δικαιώματα που του παρέχονται..
    The only easy day was yesterday.

  13. #73
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Red Rider Προβολή μηνύματος
    Καλημέρες!
    Κατανοητός έγινες απόλυτα απο την αρχή.
    Απλά νομίζω οτι μπαίνεις στο τριπάκι του τύπου "οι μπάτσοι vs εμείς".
    Δεν είναι έτσι,κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστη,είτε μιλάμε για ανθρώπους είτε για συμβάντα.
    Μήν βάζετε τα μυαλά σας σε ράγες και σκεπτείτε ανοιχτά χωρίς προκαταλήψεις.
    Σαφώς υπάρχουν καλά και κακά στις δύο πλευρες,αλλά είναι στο χέρι του καθενός το πώς θα εκμεταλευτεί τις παροχές και τα δικαιώματα που του παρέχονται..
    ειμαστε τελειως off topic αλλα δε μπορω παρα να σου εξηγησω οτι σε εναν κοσμο αγγελικα πλασμενο οι ανθρωποι που αναλαμβανουν να προστατεψουν τον λαο ΜΑΛΛΟΝ θα ηταν αρεστοι ΕΑΝ εκτελουσαν τα πραγματικα καθηκοντα τους.αυτο που συμβαινει ομως ειναι να εκτελουν εντολες.οι εντολες δινονται απο τα αφεντικα τους.και ειτε μας αρεσει ειτε οχι, αφεντικα τους δεν ειναι ο λαος.και επειδη δεν μιλαμε για 3χρονα που ξεγελαστηκαν για ενα γλυφιτζουρι αλλα για 18χρονα και πανω που συνειδητα επελεξαν να υπακουουν στις εντολες των αφεντικων (τα οποια απομυζουν τον απλο λαο) δε μπορει κανεις παρα να αποκτα τη λογικη ''οι μπατσοι vs εμεις''.
    και ας μην αναλυσουμε τα σεναρια του ποσο τοις 100 ψηφισε τι, και κατα ποσο ο ενας καλυπτει τις λαδιες του αλλου.

    προσωπικα δε, ακομα και το καλο σεναριο να ισχυε παλι θα ειχα προβλημα μια και δεν μου αρεσει η ιδεα του ''εξουσιαζειν'' αλλα αυτο ειναι ενα θεμα που χωραει πολυ μεγαλη κουβεντα η οποια δεν γινεται σε φορουμ οποτε ας το αφησουμε απ' εξω.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    προσωπικα δε, ακομα και το καλο σεναριο να ισχυε παλι θα ειχα προβλημα μια και δεν μου αρεσει η ιδεα του ''εξουσιαζειν'' αλλα αυτο ειναι ενα θεμα που χωραει πολυ μεγαλη κουβεντα η οποια δεν γινεται σε φορουμ οποτε ας το αφησουμε απ' εξω.
    Γιατί μου έρχονται στο μυαλό δέρματα, μαστίγια?

  15. #75
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Γιατί μου έρχονται στο μυαλό δέρματα, μαστίγια?
    γιατι εισαι προστυχος
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πειτε την καλημερα σας ΡΕΕΕΕΕ
    από felter στο forum Καλημέρες κι ευχολόγια
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2008, 14:18
  2. Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 06/12/2006, 00:50
  3. Πολύ καλημέρα σας
    από Godfather στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 12:31
  4. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 01:39

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF