Σελίδα 84 από 85 ΠρώτοΠρώτο ... 347479808182838485 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.246 έως 1.260 από 1261

Θέμα: BMW R25/3 Restoration 2013

  1. #1246
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.857
    Υπεροχη...να την χαρεις οσο της αξιζει,και πολλα και ομορφα χιλιομετρα..



  2. #1247
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pan (dvs) Προβολή μηνύματος
    Μεγαλη μαγκια να ξαναδινεις ψυχη σε κατι ,που οι περισσοτεροι το θεωρουνε ενα ματσο σιδερα.
    Το έχω αυτό το μικρόβιο...γενικώς... στο κοντινό μέλλον θα αναπαλαιώσω ένα Γραμμόφωνο που έχει η μάνα μου και μετά με την βοήθεια του Γιώργου θα αναπαλαιώσουμε στην πάροδο των ετών ένα Porsce 911 SC 1978 που ξεκίνησα να αναπαλαιώνω αλλά με πούλησε, το παράτησα και τώρα έγινε χειρότερο! Κρίμα αλλά θα έρθει και η ώρα του!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από devil's animal Προβολή μηνύματος
    πανεμορφη βγηκε Γιωργαρε...
    να την χαρεις σε βολτες και εκδρομες, οσο περισσοτερο μπορεις...
    Ευχαριστώ Σταυράκο! να τα πούμε απο κοντά... θα έρθεις στο κοπή τη πίτα? θα είμαστε εκεί και εμείς με τις γριές μας!
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ikarosk Προβολή μηνύματος
    Καλοτάξιδη να'ναι........ζηλεύω,αλλά κάποια στιγμή θα τελειώσω κι εγώ τη δική μου.
    Ευχαριστώ ρε παλίκαρε ! ότι χρειαστείς εδώ είμαστε!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taisteal Προβολή μηνύματος
    Υπεροχη...να την χαρεις οσο της αξιζει,και πολλα και ομορφα χιλιομετρα..


    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  3. #1248
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Da.Vintage Προβολή μηνύματος

    Ευχαριστώ Σταυράκο! να τα πούμε απο κοντά... θα έρθεις στο κοπή τη πίτα? θα είμαστε εκεί και εμείς με τις γριές μας!
    κατι θα κανουμε....

  4. #1249
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dlabrakis
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    424
    ευγε για την υπεροχη δουλεια σου,ευχομαι να την χαρεις οπως πραγματικα αξιζει!!!


  5. #1250
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  6. #1251
    Να θυμηθώ να αλλάξω τίτλο Το avatar του/της Pardalotzatziki
    Εγγραφή
    30/08/2005
    Μηνύματα
    1.583
    Τι, την τελειωσατε κιολας??? Αντε.....ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!! Κρατα τη μονοσελη...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Da.Vintage Προβολή μηνύματος
    Όπως είπε και ο Takata dome είναι κρίμα κομμάτια της μοτοσυκλετιστικής ιστορίας να πάνε χαμένα... ακόμα και με αργά βήματα πρέπει να διασωθούν.
    Ειναι κριμα, ολα αυτα που βλεπουμε στο δρομο καθε μερα....και αυτα που βλεπουμε εδω στο αντιστοιχο θεμα...
    Μακαρι να μπορουσαμε να τα σωσουμε...
    Απορω πραγματικα πως τα παρατανε, περισσοτερο οταν βλεπω μεγαλα κυβικα...

  7. #1252
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Pardalotzatziki Προβολή μηνύματος
    Τι, την τελειωσατε κιολας??? Αντε.....ΚΑΛΕΣ ΒΟΛΤΕΣ!!!! Κρατα τη μονοσελη...



    Ειναι κριμα, ολα αυτα που βλεπουμε στο δρομο καθε μερα....και αυτα που βλεπουμε εδω στο αντιστοιχο θεμα...
    Μακαρι να μπορουσαμε να τα σωσουμε...
    Απορω πραγματικα πως τα παρατανε, περισσοτερο οταν βλεπω μεγαλα κυβικα...
    Η αλήθεια είναι οτι στα μεγάλα κυβικά το θεωρώ πιο λογικό γιατί όσο πιο πολλά τα κυβικά λογικό να ανεβαίνει και λίγο παραπάνω το κόστος αλλά όντως εξίσου κρίμα!
    Αλλά είναι κάποια δίχρονα 50αράκια και κάτι 125 τα οποία μπορούν να αναπαλαιωθούν εύκολα και γρήγορα με σχετικά μικρό κόστος και με λιγότερες απαιτήσεις στις γνώσεις!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  8. #1253
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Da.Vintage Προβολή μηνύματος
    Θέλω να πω ένα μεγάλο[FONT=arial black] ευχαριστώ[FONT=arial] στον giorgos.bmw που τόσους μήνες φιλοξένησε εμένα και την γριά μου και βοήθησε με κάθε δυνατό μέσο θυσιάζοντας προσωπικό χρόνο, φαιά ουσία και αναλώσιμα στο να φτάσει αυτή η ανακατασκευή σε αυτό το επίπεδο ποιότητας σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα! [/FONT][/FONT][FONT=arial black][FONT=arial]
    [/FONT]
    [/FONT]
    [FONT=arial black][FONT=arial] Με δυο κουβέντες αν έμπαινε κάποιος μέσα στο εργαστήρι του Γιώργη θα έβλεπε λαδωμένα χέρια, ιδρωμένες μπλούζες, μουτζουρωμένα πρόσωπα, κουρασμένα μάτια αλλά μεγάλα χαμόγελα! [/FONT][/FONT]
    [FONT=arial black][FONT=arial] Το μεγαλύτερο όμως κέρδος είναι παρ' οτι γνωριστήκαμε τυχαία, μέσα απο τις σφυριές στα σίδερα και στις βίδες σφυριλατήθηκαν και δυνατές φιλίες! [/FONT][/FONT][FONT=arial black][FONT=arial]


    Επίσης ευχαριστώ
    ...τον φίλο-Αντιδήμαρχο [/FONT]
    [/FONT]
    [FONT=arial black][FONT=arial] Λουκά Παλασάντζα που παρ'ότι τραυματισμένος βοήθησε στην φαναρτζοδουλειά!
    ...τον φίλο [/FONT]
    [/FONT]
    [FONT=arial black][FONT=arial]Νίκο Αυγερινάκο [/FONT][/FONT][FONT=arial black][FONT=arial]που παρ'ότι είχε κρεμάσει χρόνια το πιστόλι βοήθησε στο αστάρωμα και το στόκο πιστολιού!
    ..τον φίλο Γιάννη (απο Σαντορίνη) που βοήθησε στο ξεμοντάρισμα και στις πολύωρες καθημερινές του τηλεφωνικές συμβουλές!
    ...τον φίλο Πάνο (Ψάρακα) που βοήθησε ένα ηλιόλουστο απόγευμα με συμβουλές, τρίψιμο και καλή παρέα!
    ...τον φίλο Γιώργο (ΜαιΤακ) για τις βόλτες που ήρθε απο το σπίτι, τις συμβουλές και την αστείρευτη εμψύχωση!
    ...(ελπίζω να με συγχωρίσει κάποιος αν τον ξέχασα)

    ...και όλους εσάς που μέσα απο εδώ είτε με συμβουλές είτε με μία λέξη βοηθήσατε πρακτικά και εμψυχωτικά να φτάσει όλο το πρότζεκτ εις πέρας!


    οι παρακάτω φωτογραφίες είναι απο την πρώτη βόλτα μία Κυριακή για καφέ, και είναι αφιερωμένες σε όλους τους παραπάνω και όλους εσάς!

    [/FONT]
    [/FONT]
    Συνημμένο 308993
    [FONT=arial black][FONT=arial]
    [/FONT]
    [/FONT]
    Συνημμένο 308994
    [FONT=arial black][FONT=arial]
    [/FONT]
    [/FONT]
    Συνημμένο 308995[FONT=arial black][FONT=arial]




    [/FONT]
    [/FONT]
    Να εισαι καλα ρε φιλε , γερος δυνατος και να την χαιρεσαι ! Κουκλα εγινε , μπραβο σου !

  9. #1254
    Μέλος Το avatar του/της petrosvolos
    Εγγραφή
    07/11/2012
    Μηνύματα
    75
    μπραβο πολυ καλη δουλεια

  10. #1255
    τράβα και ένα βιντεάκι να χαιδευτούν! λίγο οι αισθήσεις μας. Πάντως έγινε πάρα πολύ ωραίο ,καλές βόλτες

  11. #1256
    Χίλια μπράβο στους μάστορες.... Γιώργο σου εύχομαι να την χαρείς... Καλές vintage βόλτες!!!

  12. #1257
    Tricolore member Το avatar του/της alexxxcbr
    Εγγραφή
    02/05/2008
    Μηνύματα
    1.204
    Eιναι πραγματικα πανεμορφη.Τα ειπαμε και απο κοντα στην πιτα.Μπραβο και να την χαιρεσαι.


  13. #1258
    Ανεξερεύνητο μέλος Το avatar του/της ereynitis
    Εγγραφή
    29/06/2010
    Μηνύματα
    302
    (Επιτέλους, το διάβασα κι εγώ ! Άργησα λιγάκι, το ξέρω )

    Ό,τι και να πω είναι λίγο. Έζησα κι εγώ κάποια λίγα επεισόδια της ασύγκριτης δουλειάς και υπομονή σας από κοντά και ειλικρινά δε βρίσκω λόγια αντάξια της κατάθεσης ψυχής που κάνατε !

    Γιώργο (Vintage), να είσαι πάντα καλά να χαίρεσαι την υπερήλικη Μπέμπα σου και 'συ Γιώργο (bmw), να είσαι πάντα καλά κι εσύ και η οικογένειά σου, γιατί εκτός της ανυπολόγιστης βοήθειας και γνώσης που έχεις προσφέρει, απολύτως ανιδιοτελώς, στο Γιώργο, σε εμένα και συνεχίζεις να προσφέρεις σε πολύ κόσμο ακόμα, είσαι απ' τους ανθρώπους που δίνουν πραγματική σημασία στη λέξη ΦΙΛΟΣ !!

    Μπράβο παιδιά, καλή συνέχεια, με υγεία και αγάπη !!!

  14. #1259
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2016
    Μηνύματα
    1
    Ανάβει το πράσινο φωτάκι στο φανάρι όταν ο λεβιές ταχυτήτων είναι στη νεκρά.

  15. #1260
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της I-want-a-moto
    Εγγραφή
    24/09/2015
    Μηνύματα
    192
    WTF?
    Που κολλάει αυτό 2 χρονιά μετα?
    Kαταφαντασίαν επιδέξιος...

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF