Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 64

Θέμα: Ο άλλος Άνθρωπος

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Το διάβασα και πολύ το χάρηκα. Το παραμύθι της Ευρώπης των λαών έχει καταρρεύσει με πάταγο.
    Travel, Grow, Share

  2. #32
    Για όσους δεν τον παρακολουθούν, ο Κωνσταντίνος (και οι φίλοι του) δεν έχουν σταματήσει ούτε στιγμή..

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11227761_10207623813862588_709568649087159197_n.jpg 
Προβολές:	452 
Μέγεθος:	100,4 KB 
ID:	340996

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	11988264_10207623804142345_8987397791035929339_n.jpg 
Προβολές:	451 
Μέγεθος:	101,8 KB 
ID:	340997
    safety doesn't happen by accident

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    09/11/2012
    Μηνύματα
    3.818
    Και καλα κανανε.Πατανε τον πολιτη απο κατω και μετα του δινουνε κανα δυο βραβεια για να τα κρεμασει στον τοιχο.

    Αν δεν υπαρχει καποιο παρασκηνιο και ειναι ετσι ακριβως τα μπραγματα,1000 μπραβο τους.

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.502
    Το καλοκαιρι τον πετυχα κανα 2 φορες και στην πατρα...

  5. #35
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Πάνε 7 χρόνια από το τελευταίο ποστάρισμα στον εν λόγω thread, κι ομολογώ πως ακριβώς μέσα από αυτή την αρχική ανάρτηση γνώρισα κι εγώ τον αυτοαποκαλούμενο Άλλο Άνθρωπο...

    Θα ήθελα να πιστέψω πολύ ότι όλα αυτά που ακούγονται και γράφονται τις τελευταίες μέρες είναι ψέματα, αλλά ο θυμόσοφος λαός λέει "όπου υπάρχει καπνός, υπάρχει και φωτιά"...

  6. #36
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    257
    Περιμενε να δουμε πρωτα τι πραγματικα συμβαινει γιατι τα τελευταια δυο χρονια η κυβερνηση τα βαζει με διαφορες δομες(με αμφιβολου διαθεσης κινητρα)που προσφερουν βοηθεια.Να θυμησω οτι με την κιβωτο ολα ξεκινησαν επειτα απο καταγγελια ατομου που φιλοξενουνταν στην δομη,οτι τον παρενοχλουσε σεξουαλικα ο πατερ-ταδε,το ιδιο ατομο βγηκε μετα απο καιρο και ειπε οτι ηταν ψευδεις οι καταγγελιες.Παρολαυτα ειχαν προλαβει να διαπομπευσουν τον παπα και να αλλαξουν το διοικητικο συμβουλιο της δομης για συγκεκριμενους λογους.Η κυρα Δομνα ειχε παει να τα βαλει και με το χαμογελο αλλα εκει εφαγε την φαπα της.
    Οποτε ας περιμενουμε να δουμε τι πραγματικα συμβαινει και μετα ας τον κραξουμε τον αλλον ανθρωπο.Φιλικα το λεω

  7. #37
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Περιμενε να δουμε πρωτα τι πραγματικα συμβαινει γιατι τα τελευταια δυο χρονια η κυβερνηση τα βαζει με διαφορες δομες(με αμφιβολου διαθεσης κινητρα)που προσφερουν βοηθεια.Να θυμησω οτι με την κιβωτο ολα ξεκινησαν επειτα απο καταγγελια ατομου που φιλοξενουνταν στην δομη,οτι τον παρενοχλουσε σεξουαλικα ο πατερ-ταδε,το ιδιο ατομο βγηκε μετα απο καιρο και ειπε οτι ηταν ψευδεις οι καταγγελιες.Παρολαυτα ειχαν προλαβει να διαπομπευσουν τον παπα και να αλλαξουν το διοικητικο συμβουλιο της δομης για συγκεκριμενους λογους.Η κυρα Δομνα ειχε παει να τα βαλει και με το χαμογελο αλλα εκει εφαγε την φαπα της.
    Οποτε ας περιμενουμε να δουμε τι πραγματικα συμβαινει και μετα ας τον κραξουμε τον αλλον ανθρωπο.Φιλικα το λεω
    Προφανώς δεν δικάζουμε κανέναν και προφανώς όλοι είναι αθώοι μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.
    ΑΛΛΑ , για τη συγκεκριμένη δομή (λόγω του ότι ασχολούμαι ΛΙΓΟ, προσωπικά με τον εθελοντισμό σε αυτοδιαχειριζόμενες ομάδες ) και τον συγκεκριμένο τυπά μπορώ να πω ότι ο κόσμος το είχε τούμπανο και εμείς κρυφό καμάρι.
    Γενικά και αόριστα θα πω ότι δεν είναι τυχαίο ποιοι σύχναζαν στις συγκεντρώσεις του τα τελευταία 4 χρόνια και ότι όλοι είχαν άκρες με νύχτα. (επώνυμοι ή μη )


    EDIT: Εικασίες προφανώς βάσει φημολογίας σε αντίστοιχους κύκλους
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  8. #38
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Περιμενε να δουμε πρωτα τι πραγματικα συμβαινει γιατι τα τελευταια δυο χρονια η κυβερνηση τα βαζει με διαφορες δομες(με αμφιβολου διαθεσης κινητρα)που προσφερουν βοηθεια.Να θυμησω οτι με την κιβωτο ολα ξεκινησαν επειτα απο καταγγελια ατομου που φιλοξενουνταν στην δομη,οτι τον παρενοχλουσε σεξουαλικα ο πατερ-ταδε,το ιδιο ατομο βγηκε μετα απο καιρο και ειπε οτι ηταν ψευδεις οι καταγγελιες.Παρολαυτα ειχαν προλαβει να διαπομπευσουν τον παπα και να αλλαξουν το διοικητικο συμβουλιο της δομης για συγκεκριμενους λογους.Η κυρα Δομνα ειχε παει να τα βαλει και με το χαμογελο αλλα εκει εφαγε την φαπα της.
    Οποτε ας περιμενουμε να δουμε τι πραγματικα συμβαινει και μετα ας τον κραξουμε τον αλλον ανθρωπο.Φιλικα το λεω
    Δεν προδίκασα τίποτα, τουναντίον έγραψα ότι μακάρι όλα να είναι ένα ψέμα. Για την Κιβωτό είναι άλλη περίπτωση, και δεν θέλω να αναφερθώ καθόλου, γιατί θα πάει αλλού η βαλίτσα, αλλά δεν πιστεύω ότι σε κάθε περίπτωση υπάρχει ένας κυβερνητικός δράκος που θέλει να βάλει στο χέρι Δομές και χρήμα. Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ-πολύ διαφορετική, γιατί δεν μιλάμε καν για κάποιο Νομικό Πρόσωπο, αλλά για κάποιο φυσικό πρόσωπο, εκτός εάν η κυβέρνηση θέλει να βάλει στο χέρι τον καταθετικό λογαριασμό της μάνας του εν λόγω προσώπου...

    Για την ακρίβεια της μάνας του εν λόγω προσώπου, καθώς ο ίδιος έχει αναφέρει όντως ότι δεν διαθέτει προσωπικό τραπεζικό λογαριασμό σε ελληνική τράπεζα...άλλωστε, όσοι είχαν προσφέρει χρηματικώς την βοήθειά τους, θα είχαν παρατηρήσει ότι ο λογαριασμός ανήκε σε άλλο πρόσωπο, και το ανέφερε και ο ίδιος στην ιστοσελίδα του...δεν υπήρχε ούτε δομή, ούτε υπόσταση, ούτε ΔΣ, ούτε έλεγχος, απλά ένας λογαριασμός και κανένας απολύτως έλεγχος επί των ποσών, όπως στην Κιβωτό. Τώρα όμως, την δικαιολογία ότι πήγαινε ο ίδιος σε πρακτορείο του ΟΠΑΠ με την κάρτα της τράπεζας της μάνας του, για να κάνει ανάληψη από POS...προσωπικά την βρίσκω αστεία, αν όχι γελοία...και δεν χρειάζεται να είσαι ούτε στέλεχος της ΑΑΔΕ, ούτε τράπεζας, για να γνωρίζεις ότι τα μεγαλύτερα ξεπλύματα γίνονται σε πρακτορεία ΟΠΑΠ και βενζινάδικα (δεν είναι τυχαίο πως όλοι οι νονοί της νύχτας είναι ιδιοκτήτες πρατηρίων υγρών καυσίμων...). Όπως -προσωπικά- βρίσκω αστεία και αυτά που ανέφερε η μητέρα του, ότι 2 χρόνια δεν έχει λεφτά να ανοίξει θερμοσίφωνα για να πλύνει τα πιάτα της...

    Προσωπικά, όπως είπα, είχα γνωρίσει τη δράση του συγκεκριμένου ανθρώπου από εδώ μέσα, κι είναι κι ο λόγος που ποστάρω στο thread...μετά την Κιβωτό, ομολογώ ότι είμαι εξαιρετικά σκεπτικός και -δυστυχώς- καχύποπτος, και είχα σταματήσει να συνεισφέρω σποραδικά στον Άλλο Άνθρωπο, γτ μου είχε χτυπήσει καμπανάκι, πως γίνεται ένας άνθρωπος που επιτελεί τόσο μεγάλο κοινωνικό έργο (και είχε κυνηγηθεί επειδή σε κάποιες περιπτώσεις ενοχλούσε), να μην διαθέτει έναν τραπεζικό λογαριασμό ο ίδιος, αλλά να καταθέτει ο καθένας το βοήθημά του, σε λογαριασμό τρίτου προσώπου. Με αφορμή τα όσα είχαν γίνει με την Κιβωτό, έκανα μια έρευνα, στο μέτρο που μπορούσα ο ίδιος, και έψαξα για γνωστή φιλανθρωπική οργάνωση η οποία συχνά-πυκνά κάνει έκκληση μέσω μέσω κοινωνικής δικτύωσης και ιστοσελίδων, κυρίως για περιπτώσεις παιδιών που χρήζουν ιατρικής αντιμετώπισης και σοβαρών προβλημάτων υγείας...ανακάλυψα ότι έχει ιδρυθεί από Βούλγαρο υπήκοο, που διαμένει στην Ελλάδα, και δηλώνει άλλοτε άνεργος και άλλοτε ντελιβεράς σε σουβλατζίδικο στην Θεσσαλονίκη...

    Η ουσία είναι πως ο κόσμος που στηρίζει τέτοιες δράσεις θα γίνει ακόμα πιο καχύποπτος και φειδωλός, και δυστυχώς μαζί με τα ξερά, θα καούν και τα χλωρά...και όσα αναφέρω είναι προϊόν προβληματισμού, και όχι δήλωση καταδίκης...
    Τελευταία τροποποίηση από AUFGEBRACHT; 29/01/2024 στις 13:58.

  9. #39
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    257
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Η ουσία είναι πως ο κόσμος που στηρίζει τέτοιες δράσεις θα γίνει ακόμα πιο καχύποπτος και φειδωλός, και δυστυχώς μαζί με τα ξερά, θα καούν και τα χλωρά...και όσα αναφέρω είναι προϊόν προβληματισμού, και όχι δήλωση καταδίκης...
    Πες με ψεκ αλλα πιστευω αυτος ειναι ο βασικος λογος που η κυβερνηση την πεφτει σε οτι εχει να κανει με δρασεις αλληλεγγυης.

    "Να ποιοι ειναινοι αριστεροι και οι προοδευτικοι/αλληλεγγυοι".

    Δεν λεω οτι κυνηγουν τον Αλλον Ανθρωπο αδικα απλα εχω στο μυαλο μου τον Μαυρουδη τον Βοριδη που ειχε δηλωσει καποτε οτι πρεπει να τελειωνουμε με την ηγεμονια της αριστερας.

    Για τον ιδιο λογο πιστευω οτι εχουν λυσσαξει με τα ιδιωτικα πανεπιστημια.Ειναι οι μονοι χωροι,μια και τα συνδικατα ειναι αγνωστη λεξη πλεον,που υπαρχουν ακομα ζυμωσεις και η αριστερα εχει ερεισμα.Χωροι που διαμορφωνουν συνειδησεις.

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2008
    Μηνύματα
    3.965
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Πες με ψεκ αλλα πιστευω αυτος ειναι ο βασικος λογος που η κυβερνηση την πεφτει σε οτι εχει να κανει με δρασεις αλληλεγγυης.

    "Να ποιοι ειναινοι αριστεροι και οι προοδευτικοι/αλληλεγγυοι".

    Δεν λεω οτι κυνηγουν τον Αλλον Ανθρωπο αδικα απλα εχω στο μυαλο μου τον Μαυρουδη τον Βοριδη που ειχε δηλωσει καποτε οτι πρεπει να τελειωνουμε με την ηγεμονια της αριστερας.

    Για τον ιδιο λογο πιστευω οτι εχουν λυσσαξει με τα ιδιωτικα πανεπιστημια.Ειναι οι μονοι χωροι,μια και τα συνδικατα ειναι αγνωστη λεξη πλεον,που υπαρχουν ακομα ζυμωσεις και η αριστερα εχει ερεισμα.Χωροι που διαμορφωνουν συνειδησεις.
    καλο ανεκδοτο. στη χωρα που ολα τα διαχειριζονται πρωην πασοκοι και νυν δεξιοπασοκοι να μιλαμε για ηγεμονια αριστερας.

  11. #41
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shinigami Ryuk Προβολή μηνύματος
    Πες με ψεκ αλλα πιστευω αυτος ειναι ο βασικος λογος που η κυβερνηση την πεφτει σε οτι εχει να κανει με δρασεις αλληλεγγυης.

    "Να ποιοι ειναινοι αριστεροι και οι προοδευτικοι/αλληλεγγυοι".

    Δεν λεω οτι κυνηγουν τον Αλλον Ανθρωπο αδικα απλα εχω στο μυαλο μου τον Μαυρουδη τον Βοριδη που ειχε δηλωσει καποτε οτι πρεπει να τελειωνουμε με την ηγεμονια της αριστερας.

    Για τον ιδιο λογο πιστευω οτι εχουν λυσσαξει με τα ιδιωτικα πανεπιστημια.Ειναι οι μονοι χωροι,μια και τα συνδικατα ειναι αγνωστη λεξη πλεον,που υπαρχουν ακομα ζυμωσεις και η αριστερα εχει ερεισμα.Χωροι που διαμορφωνουν συνειδησεις.
    Μεγάλη κουβέντα άνοιξες και σε λάθος χώρο κατά την άποψη μου.
    Ήρθα για την μηχανή μου, έμεινα για την μανούρα.

  12. #42
    Μέλος Το avatar του/της Shinigami Ryuk
    Εγγραφή
    22/09/2014
    Μηνύματα
    257
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Μεγάλη κουβέντα άνοιξες και σε λάθος χώρο κατά την άποψη μου.
    Αδικο δεν εχεις γι αυτο και την κοβω.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.962
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Δεν προδίκασα τίποτα, τουναντίον έγραψα ότι μακάρι όλα να είναι ένα ψέμα. Για την Κιβωτό είναι άλλη περίπτωση, και δεν θέλω να αναφερθώ καθόλου, γιατί θα πάει αλλού η βαλίτσα, αλλά δεν πιστεύω ότι σε κάθε περίπτωση υπάρχει ένας κυβερνητικός δράκος που θέλει να βάλει στο χέρι Δομές και χρήμα. Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ-πολύ διαφορετική, γιατί δεν μιλάμε καν για κάποιο Νομικό Πρόσωπο, αλλά για κάποιο φυσικό πρόσωπο, εκτός εάν η κυβέρνηση θέλει να βάλει στο χέρι τον καταθετικό λογαριασμό της μάνας του εν λόγω προσώπου...
    mpla mpla mpla
    Μια φορά κι έναν καιρό πολλά χρόνια πριν που πίστευα ότι μπορούσα ν αλλάξω τον κόσμο και να τον κάνω καλύτερο
    είχα πάει εθελοντής στο μεγαλύτερο κέντρο αποτοξίνωσης της Ιταλίας και ίσως και του κόσμου
    Ήταν κάπου έξω από τη Νάπολι και το είχε ένας πάπας
    Απ το κέντρο αυτό δεν μπορούσα να βγω γιατί αν έβγαινα θα με σκότωναν στο ξύλο (όχι μεταφορικά κυριολεκτικά. Ξύλο μέχρι να πεθάνεις)
    βλέπεις.... Το κέντρο τους έπαιρνε τους πελάτες!
    Πολλά παιδιά έβγαιναν για νοσοκομεία γιατί η πνευμονία και άλλες ασθένειες τα θέριζαν και παρόλο που τα φυλάγουν πρώην χρήστες και αστυνομία
    γύριζαν στο κέντρο έχοντας κάνει χρήση
    Στο κέντρο αυτό και στο παπά κάθε μέρα έρχονταν και μια μήνυση. Για βιασμό μεσαιωνικά βασανιστήρια στα παιδιά καταχρήσεις χρημάτων ομαδικούς βιασμούς κλπ κλπ
    Κάθε άγια μέρα κι από μια αγωγή
    Για καλή του τύχη ένα μεγάλο δικηγορικό γραφείο απ το Μιλάνο είχε αναλάβει όλα αυτά γιατί χρωστούσε στον παπά
    Αυτά δεν μου τα είπε κάποιος τα έζησα και τα άκουσα εγώ ο ίδιος
    Όταν λοιπόν γνωρίζω πως στην Ελλάδα έχουν χαθεί.,... Μερικές χιλιάδες προσφυγάκια. Πως Λιγνάδης είναι έξω και πως έχει δικηγόρο τον Κούγια.... Πως ο Χ σύμβουλος του Κυρ Γιάκου
    που μπαγλάρωσαν στη Γεωργία δεν δικάστηκε καθόλου γιατί τ αδικήματα παραγράφηκαν.....
    Με κάποιο τρόπο θυμάμαι εκεί το ΦΑΞ στην Ιταλία που λειτουργούσε ΟΛΗ μέρα.....

    Τον άλλο άνθρωπο δεν τον ήξερα. Τον γνώρισα δεν μου άρεσε, δεν ταιριάξαμε.
    Ξέρω όμως 3 πράγματα
    -Στην Ομόνοια δεν περπατάς έτσι απλά σε πιάτσες αγορασμένες
    -Τάισε πολύ κόσμο πράγμα που δεν έκανε ο κατήγορος
    -Έχει φάει τις αγωγές τhς αρκούδας ως τώρα απ όποιον μπορείς και δεν μπορείς να φανταστείς


    Δεν ξέρω τι έχει συμβεί, δεν ήμουν εκεί και σίγουρα ο κόσμος μας είναι τόσο σάπιος που δεν μ εκπλήσσει τίποτε

    Αν όμως έβαζα σε μια ζυγαριά το Ελληνικό κράτος από τη μία (όχι μόνο τη ΝΔ) και τον άλλο άνθρωπο με τον πάτερ Αντώνιο από την άλλη δεν έχω καμία αμφιβολία για το που θα έγερνε

    (και πολλά είπα)
    ανανήψαντας

  14. #44
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Και βέβαια ειναι απορίας άξιον, πώς όταν σκάνε θέματα δύσκολα ''διαχειρίσιμα'' στους
    εκάστοτε κυβερνώντες, πάντα θα σκάει ένα άσχετο ''πιασάρικο'' θέμα, που κυριαρχεί στην
    θεματολογία των βοθροκαναλιών.
    Περισσότερη ώρα εχτές ασχολήθηκαν με τον ''αλλο ανθρωπο'', και πολύ λιγότερο με την
    εξεταστική επιτροπή για το ατύχημα των Τεμπών, τα ζόρια της ΝΔ με το θέμα του γάμου
    των ομοφυλόφυλων, τα υπό ίδρυση ιδιωτικα πανεπιστήμια, την νέα ''αγορά του αιώνα'' και πάει λέγοντας......

    Εν κατακλείδι γιά μένα ο ''άλλος άνθρωπος'' από κανέναν δεν πήρε λεφτά με το ζόρι, μέρος
    αυτών των χρημάτων σίγουρα πήγε σε αγορές τροφίμων, κάποια χρήματα πιθανόν να πήγαν ως άτυπη
    αμοιβή στους εθελοντές βοηθούς του, και κάποια χρήματα στην τσέπη του και καλά έκανε.
    Ας ελεγχεί από αυτούς που τον χρηματοδότησαν,γιά το τι έκανε τις δωρεές τους.
    Στο κάτω κάτω της γραφής, αυτός και κάποιοι ακόμα, είναι αρκετές ώρες στον δρόμο και ταϊζουν
    καποιους πεινασμένους, λογικό είναι να διαχειρίζονται χρήματα, με αδιαφανείς και συνοπτικές
    διαδικασίες. Δεν έχω δει βουλευτή ή άλλον πολιτευτή να κάνει κάτι τέτοιο εθελοντικα.......ούτε να
    ψάχνουν με τέτοιο ζήλο πώς κάποιοι εξ' αυτών (των εν γένει πολιτευτών ντε..)εμφανίζονται ως φτωχαδάκια μέν, με χρέη εκατομμυρίων στις τράπεζες όμως....

    Αν γινόντουσαν στο θέμα ''άλλος ανθρωπος'' όλα τυπικά, θα μπλέκανε με λογιστές, υγειονομικές υπηρεσίες,
    ΦΠΑ, ΕΦΚΑ, τράπεζες και πάει λέγοντας.....

    Δεν πάει έτσι όμως......
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  15. #45
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.155
    Και βέβαια καλό θα ήταν να ξαναδιαβάσουμε το θέμα από την αρχή, από την
    πρώτη σελίδα...........................
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

Σελίδα 3 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 14/07/2009, 17:01
  2. κι άλλος πιγκουίνος
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 29/02/2004, 22:18
  3. κι άλλος πιγκουίνος
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 09/02/2004, 16:57
  4. Για το Γιώργο - κι άλλος τρόπος!..
    από wizard στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2003, 11:07
  5. Προς admins, moderatores και όποιος άλλος...
    από TManiac στο forum Αντιπαραθέσεις
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 31/10/2003, 09:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF