Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 120 από 173

Θέμα: Τατουάζ

  1. #106
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    ναι ρε μη σε χάσω...


    Μπα, περιμενει άλλος...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  2. #107
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Δέν ξέρω αν έχετε πάρει χαμπάρι ότι έχει ξεφύγει το θέμα με τα tattoo's....φίλος ξεκίνησε να κάνει ένα με δισταγμό πρίν 3 χρόνια και πλέον έχει 4 εκ των οποίων το ένα είναι "μανίκι" στο χέρι.Δέν λέω γαμ@το κτλ κτλ.....

    Το σίγουρο είναι ότι με αυτό τον ρυθμό εμείς που δεν έχουμε κάνει ακόμα δεν βλέπω να κάνουμε μιάς και το σημερινό θέαμα στις παραλίες με τα ολοσωμα-μεγάλα tattoo's που θαυμάζουμε όλοι,θα είναι αποκρουστικό σε 20-30 χρόνια από τώρα στις ίδιες (οι άλλες) παραλίες.
    κοιτα, για να λεμε και την αληθεια... σε 20-30 χρόνια εσενα δε θα σου καθεται γκομενα είτε έχεις είτε οχι τατουαζ!


  3. #108
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alex14 Προβολή μηνύματος
    Εσβησες την πεταλουδιτσα ??



    Αράχνη 'ητανΕ.


    Αλλά έχω το Μπουριτανό από πάνω με τη ΔαμοκλειοΣ σπάση...

  4. #109
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    αποστέλλω και πι εμ...


  5. #110
    old school gixxer Το avatar του/της alex14
    Εγγραφή
    27/01/2003
    Μηνύματα
    2.131
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    αποστέλλω και πι εμ...



    Τι το λες και δε το κανεις ?
    Μπαμπα μην πεφτεις !!!!
    __________________
    suzuki bandit 650
    suzuki dr250 djebel
    piaggio medley 150

  6. #111
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    κοιτα, για να λεμε και την αληθεια... σε 20-30 χρόνια εσενα δε θα σου καθεται γκομενα είτε έχεις είτε οχι τατουαζ!

    \
    Oρθόν.... οι ίδιοι ομως δεν ξέρω άν θα μπορούν να κοιταχθούν στον καθρέφτη τους.
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #112
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    \
    Oρθόν.... οι ίδιοι ομως δεν ξέρω άν θα μπορούν να κοιταχθούν στον καθρέφτη τους.
    (διαβαζει η γυναικα σου ε, γι αυτο τετοια απαντηση)

  8. #113
    Klabautermann Το avatar του/της tzimidis
    Εγγραφή
    07/04/2013
    Μηνύματα
    611
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tattooed-men.jpg 
Προβολές:	244 
Μέγεθος:	98,0 KB 
ID:	290112

  9. #114
    Η γιαγια στα νιατα της

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	tumblr_m8vuwkCrxy1rrthkso1_500.jpg 
Προβολές:	234 
Μέγεθος:	44,0 KB 
ID:	290113

  10. #115
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Δέν ξέρω αν έχετε πάρει χαμπάρι ότι έχει ξεφύγει το θέμα με τα tattoo's....φίλος ξεκίνησε να κάνει ένα με δισταγμό πρίν 3 χρόνια και πλέον έχει 4 εκ των οποίων το ένα είναι "μανίκι" στο χέρι.Δέν λέω γαμ@το κτλ κτλ.....

    Το σίγουρο είναι ότι με αυτό τον ρυθμό εμείς που δεν έχουμε κάνει ακόμα δεν βλέπω να κάνουμε μιάς και το σημερινό θέαμα στις παραλίες με τα ολοσωμα-μεγάλα tattoo's που θαυμάζουμε όλοι,θα είναι αποκρουστικό σε 20-30 χρόνια από τώρα στις ίδιες (οι άλλες) παραλίες.

    Αι λαικ αδελφέ, ειδικά μπαρμπάδες με ταττοο και να σου πω την αλήθεια πάααρα πολύ γουστάρω που θα είμαι ένας τέτοιος.

    Πάντως προς το παρών μου φαίνεται περισσότερο αποκρουστικό στην παραλία, που συναντάω συνομήλικους μου με μπάκες γιγάντιες που δεν βλέπουν το πουλί τους και τα πιτσιρικάκια τους που θέλουν να παίξουν με τον μπαμπά και αυτοί δεν κουνάνε από το ξύγκι.

    Το αμίμητο μια θείτσα (500 ετών) στην ίδια παραλία, έλεγε στην γυναίκα μου μην κάνει ηλιοθεραπεία γιατί θα σπάσει το δέρμα της μετά τα 50 (που αλλιώς θα μινει τσίτα μέχρι τα 400) χα χα χα χα χα.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  11. #116
    Όποιος από εσάς δε κάνει τατού με το σήμα του φόρουμ είναι λουλού.

    (εγώ θα το κάνω με χένα, άμα με τσατίσετε να το κάνω mybike)

  12. #117
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    Αι λαικ αδελφέ, ειδικά μπαρμπάδες με ταττοο και να σου πω την αλήθεια πάααρα πολύ γουστάρω που θα είμαι ένας τέτοιος.

    Πάντως προς το παρών μου φαίνεται περισσότερο αποκρουστικό στην παραλία, που συναντάω συνομήλικους μου με μπάκες γιγάντιες που δεν βλέπουν το πουλί τους και τα πιτσιρικάκια τους που θέλουν να παίξουν με τον μπαμπά και αυτοί δεν κουνάνε από το ξύγκι.

    Το αμίμητο μια θείτσα (500 ετών) στην ίδια παραλία, έλεγε στην γυναίκα μου μην κάνει ηλιοθεραπεία γιατί θα σπάσει το δέρμα της μετά τα 50 (που αλλιώς θα μινει τσίτα μέχρι τα 400) χα χα χα χα χα.
    Με παρέξηγήσατε κύριος.Δέν είπα ότι δεν μου αρέσει,ειδικά να το βλέπω,απλά ότι έχει ξεφύγει και βαράει ο καθένας και η κάθεμια ότι να'ναι και μετά το μετανοιώνει (στάνταρ όμως) μερικά χρόνια μετά.

    Για τον tzimidis δεν λέω ναί θα έχουν παρέα τους δικούς τους ανθρώπους και θα κάνουν χαβαλέ σαν να είναι 20χρονα μεταξύ τους.Το αποκρούστικο του θεάματος θα είναι για τους άλλους όμως και άς είναι και κοινοί (no tattoo'ed) θνητοί.
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #118
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nikos_abel Προβολή μηνύματος
    Όποιος από εσάς δε κάνει τατού με το σήμα του φόρουμ είναι λουλού.

    (εγώ θα το κάνω με χένα, άμα με τσατίσετε να το κάνω mybike)
    Μην μεταλλάσεται όμως απο moto.gr με motograndprix.gr
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 15/05/2013 στις 14:06.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #119
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Με παρέξηγήσατε κύριος.Δέν είπα ότι δεν μου αρέσει,ειδικά να το βλέπω,απλά ότι έχει ξεφύγει και βαράει ο καθένας και η κάθεμια ότι να'ναι και μετά το μετανοιώνει (στάνταρ όμως) μερικά χρόνια μετά.
    δεν είναι καθόλου στάνταρ αυτό (το να το αφαιρέσεις μετά από χρόνια )

    άμα έχεις λίγο μυαλό στο κεφάλι σου και συνειδητά κατέχεις τι είναι το τατού την ιστορία του και τι ζητάς από αυτό θα το κάνεις μια και καλή και δεν θα ξανασχοληθείς γιατί θα αποτελεί μέρος του σώματος σου και όχι κάτι ξένο

    για τα άλλα τα ανόητα που βαράνε όπου ναναι , όπως ναναι (ακόμα και σε παραλία κατακαλόκαιρο στο δρόμο μην ξεράσω) μαλάκες με Μ κεφαλαίο είναι άμα ο άλλος την έχει μικρή θα κοιτάξει να κάνει ότι μπορεί να μην κοιτάς εκεί που είναι λίγος (θα κοιτάς το κάμπριο του , την χιλιάρα μηχανή του , το τατού το τούμπανο και πάει λέγοντας ... το ίδιο ισχύει και για τις γκόμενες )

  15. #120
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Με παρέξηγήσατε κύριος.Δέν είπα ότι δεν μου αρέσει,ειδικά να το βλέπω,απλά ότι έχει ξεφύγει και βαράει ο καθένας και η κάθεμια ότι να'ναι και μετά το μετανοιώνει (στάνταρ όμως) μερικά χρόνια μετά.

    Για τον tzimidis δεν λέω ναί θα έχουν παρέα τους δικούς τους ανθρώπους και θα κάνουν χαβαλέ σαν να είναι 20χρονα μεταξύ τους.Το αποκρούστικο του θεάματος θα είναι για τους άλλους όμως και άς είναι και κοινοί (no tattoo'ed) θνητοί.

    Οχι μαν, συζήτηση κάνουμε δεν παρεξήγησα και ο καθένας έχεις τις απόψεις του και είναι σεβαστές. Αλλά αδελφέ μου εάν λειτουργείς με γνώμονα πως θα φαίνεσαι / είσαι σε τριάντα χρόνια, δεν θα χαρείς την ζωή σου.

    Τα όρια τα βάζει στην ζωή του με τα δικά του κριτήρια... πχ θέλω να βάψω την πρόσοψη όλη ή θέλω να κάνω μια τελεία στο μικρό δάχτυλο του δεξιού μου ποδιού ή και όχι. Respect σε κάθε περίπτωση, δικό σου είναι κάντο ότι θέλεις και ζεις με τις επιλογές που έκανες.... εάν τις έκανες λόγο lifestyle ξέρω γώ ή για να δείχνεις πιο γαμάτος ή γιατί είσαι μηδενικό και θέλεις να γίνεις νούμερο.... θα το μετανιώσεις κάποια στιγμή στα σίγουρα αλλά όπως έγραψα και παραπάνω... δικό σου είναι κάντο ότι θέλεις.

    Τέλος κάνεις έναν διαχωρισμό παρανοϊκό και μάλλον το κάνεις προς χάριν της υπερβολής. ....... οκ μεταξύ τους να κάνουν παρέα αλλά για εμάς τους κοινούς θνητούς είναι αποκρουστικό χα χα χα χα αχ ιμαρτον

    Οβερ.

    Τελευταία τροποποίηση από Julius; 16/05/2013 στις 09:04.
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

Σελίδα 8 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 3456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τατουάζ
    από menos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2010, 11:00
  2. Τατουάζ
    από mars696 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2009, 14:28
  3. Τατουάζ
    από Bavarian στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2008, 14:50
  4. Αρκετά κατεστραμμένο... Νομίζω - ΤΑΤΟΥΑΖ
    από veagle στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2007, 23:54
  5. Τατουάζ!!!!
    από island στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 96
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2007, 18:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF