Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 121 έως 135 από 173

Θέμα: Τατουάζ

  1. #121
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    δεν είναι καθόλου στάνταρ αυτό (το να το αφαιρέσεις μετά από χρόνια )

    άμα έχεις λίγο μυαλό στο κεφάλι σου και συνειδητά κατέχεις τι είναι το τατού την ιστορία του και τι ζητάς από αυτό θα το κάνεις μια και καλή και δεν θα ξανασχοληθείς γιατί θα αποτελεί μέρος του σώματος σου και όχι κάτι ξένο

    για τα άλλα τα ανόητα που βαράνε όπου ναναι , όπως ναναι (ακόμα και σε παραλία κατακαλόκαιρο στο δρόμο μην ξεράσω) μαλάκες με Μ κεφαλαίο είναι άμα ο άλλος την έχει μικρή θα κοιτάξει να κάνει ότι μπορεί να μην κοιτάς εκεί που είναι λίγος (θα κοιτάς το κάμπριο του , την χιλιάρα μηχανή του , το τατού το τούμπανο και πάει λέγοντας ... το ίδιο ισχύει και για τις γκόμενες )
    +298
    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  2. #122
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    ..... οκ μεταξύ τους να κάνουν παρέα αλλά για εμάς τους κοινούς θνητούς είναι αποκρουστικό χα χα χα χα αχ ιμαρτον

    Οβερ.

    Εγώ κάνω παρέα με κιλαραδες συνομίλικους για να φαίνομαι 25 χρόνια νεότερος.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  3. #123
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Εγώ κάνω παρέα με κιλαραδες συνομίλικους για να φαίνομαι 25 χρόνια νεότερος.
    να μην σου πώ και 30 χρόνια νεώτερος

    (να) ρε σπαμεεεεεερ



    F**k Isaac Newton

    Διάβασε εδώ

  4. #124
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    να μην σου πώ και 30 χρόνια νεώτερος

    (να) ρε σπαμεεεεεερ



    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #125
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από catmaster Προβολή μηνύματος
    για τα άλλα τα ανόητα που βαράνε όπου ναναι , όπως ναναι (ακόμα και σε παραλία κατακαλόκαιρο στο δρόμο μην ξεράσω) μαλάκες με Μ κεφαλαίο είναι άμα ο άλλος την έχει μικρή θα κοιτάξει να κάνει ότι μπορεί να μην κοιτάς εκεί που είναι λίγος (θα κοιτάς το κάμπριο του , την χιλιάρα μηχανή του , το τατού το τούμπανο και πάει λέγοντας ... το ίδιο ισχύει και για τις γκόμενες )
    Για αυτά ακριβώς τα ανόητα μιλάω τόση ώρα που το έχουν κάνει μόδα το tattoo και έχουμε γεμίσει με μαγαζιά που νομίζουν ότι βαράνε tattoo αλλά όλοι γνωρίζουμε ότι βαράνε ότι νά ναι.Με το cabrio,την χιλιάρα κάνεις την κάβλα σου για να πουλήσεις μούρη στην παρέα και μετά το πουλάς.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Julius Προβολή μηνύματος
    Τέλος κάνεις έναν διαχωρισμό παρανοϊκό και μάλλον το κάνεις προς χάριν της υπερβολής. ....... οκ μεταξύ τους να κάνουν παρέα αλλά για εμάς τους κοινούς θνητούς είναι αποκρουστικό χα χα χα χα αχ ιμαρτον


    Τον διαχωρισμό τον έκανα σκόπιμα γιατί υπάρχει λόγος....έχω βρεθεί σε συζήτηση σε μαγαζί που "χτυπάει" τατού και εμείς που δέν έχουμε κάνει τατού η ακόμα το σκεφτόμαστε είμαστε nerds και διαφορετικοί.Άκουσον άκουσον....να χτυπήσω με το ζόρι ένα τατού για να είμαι in και γ@μάω....νοίωθω τόσο μλκας που δεν έχω τατού από τότε.

    Το αποκρουστικό δεν είναι απαραίτητα ένα τατού σεβαστού μεγέθους,για να εξηγούμαστε θεωρώ προσωπικά αποκρουστικά τα τατού που καλύπτουν μεγάλη έκταση του σώματος και χεριών-ποδιών (τα ολόσωμα τύπου ιαπωνέζου παλαιστή κτλ).
    Keep spamming!!!:a13:

  6. #126
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Για αυτά ακριβώς τα ανόητα μιλάω τόση ώρα που το έχουν κάνει μόδα το tattoo και έχουμε γεμίσει με μαγαζιά που νομίζουν ότι βαράνε tattoo αλλά όλοι γνωρίζουμε ότι βαράνε ότι νά ναι.Με το cabrio,την χιλιάρα κάνεις την κάβλα σου για να πουλήσεις μούρη στην παρέα και μετά το πουλάς.
    είπαμε μαλάκες υπάρχουν παντού ρε μαν


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Τον διαχωρισμό τον έκανα σκόπιμα γιατί υπάρχει λόγος....έχω βρεθεί σε συζήτηση σε μαγαζί που "χτυπάει" τατού και εμείς που δέν έχουμε κάνει τατού η ακόμα το σκεφτόμαστε είμαστε nerds και διαφορετικοί.Άκουσον άκουσον....να χτυπήσω με το ζόρι ένα τατού για να είμαι in και γ@μάω....νοίωθω τόσο μλκας που δεν έχω τατού από τότε.
    έπρεπε να του πεις να πα να μαμηθεί και αυτός και το τατουτζιδικό του


    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Το αποκρουστικό δεν είναι απαραίτητα ένα τατού σεβαστού μεγέθους,για να εξηγούμαστε θεωρώ προσωπικά αποκρουστικά τα τατού που καλύπτουν μεγάλη έκταση του σώματος και χεριών-ποδιών (τα ολόσωμα τύπου ιαπωνέζου παλαιστή κτλ).
    τα ιαπωνικά είναι άλλα ... έχουν την φιλοσοφία της γιακούζα όσο μεγαλύτερη κάλυψη σώματος τόσο ψηλότερα στην ιεραρχία παίζει ο τύπος και ανάλογα με τα σχέδια δηλώνει και την φατρία του ... αν προσέξεις μπροστά στο στέρνο που δεν έχουν χτυπήσει είναι για να μην φαίνεται το τατου όταν φοράνε χαόρι η κιμόνο (είναι ανοιχτό μπροστά) να μην κάνουν κρα ότι είναι "καλόπαιδα"

  7. #127
    ΑΝΑΠΟΦΑΣΙΣΤΟΣ Το avatar του/της kawasaki ZX-12
    Εγγραφή
    29/06/2005
    Μηνύματα
    213
    πω πω κομπλεξ !!!!!εγω εχω ειμαι γεματος το πρωτο το εκανα το 95 στα 15 μου τοτε που δεν ητανε μοδα και που καποιους θα τους κυνηγουσε ο πατερας τους με το τσεκουρι!!!!!
    απο τοτε εχω κανει δεκα και εχω σκοπο να κανω αλλα τοσα!!!!!!δεν τα χω μετανιωσει και ουτε προκειται

    και να απαντησω σε αυτους που λενε για την ηλικια..... οταν και αμα φτασω στα 60 που θα εχω πιεση κανα θεμα με την καρδια σιγουρα αρθριτικα και θεμα με την μεση γιατι ολη μου την ζωη κανω βαρια δουλεια θα πινω ενα καρο χαπια πιστεψτε με το τελευταιο που θα σκεφτω θα ειναι το πως φαινομαι σε καποιους απο σας σε αυτη την ηλικια !!!!!!χααχαχαχ ελεος

  8. #128
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    γιαννη (GIXXERAKIA) μηπως δινεις πολυ σημασια στο τι θα πει (η τι λεει) ο κοσμος ? λεω εγω τωρα...

    +1000 σε jul.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  9. #129
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kawasaki ZX-12 Προβολή μηνύματος
    πω πω κομπλεξ !!!!!εγω εχω ειμαι γεματος το πρωτο το εκανα το 95 στα 15 μου τοτε που δεν ητανε μοδα και που καποιους θα τους κυνηγουσε ο πατερας τους με το τσεκουρι!!!!!
    απο τοτε εχω κανει δεκα και εχω σκοπο να κανω αλλα τοσα!!!!!!δεν τα χω μετανιωσει και ουτε προκειται

    και να απαντησω σε αυτους που λενε για την ηλικια..... οταν και αμα φτασω στα 60 που θα εχω πιεση κανα θεμα με την καρδια σιγουρα αρθριτικα και θεμα με την μεση γιατι ολη μου την ζωη κανω βαρια δουλεια θα πινω ενα καρο χαπια πιστεψτε με το τελευταιο που θα σκεφτω θα ειναι το πως φαινομαι σε καποιους απο σας σε αυτη την ηλικια !!!!!!χααχαχαχ ελεος
    Δέν είναι κόμπλεξ αλλά άμα θές νατο βλέπςις εσύ έτσι δές το όπως θές.Δέν σε ξέρω και δεν με απασχολεί το τί κάνεις στο σώμα σου.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    γιαννη (GIXXERAKIA) μηπως δινεις πολυ σημασια στο τι θα πει (η τι λεει) ο κοσμος ? λεω εγω τωρα...


    Γιώργη δέν είναι αυτό γιατί αν ήταν έτσι δεν θα είχα ούτε μηχανή γιατί και αυτό μια επανάσταση είναι (για την οικογένεια) και έχω δεχθεί πολλά αρνητικά αλλά στο π@υτσο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλλισες.

    Ξαναλέω για μία ακόμα φορά ότι μου αρέσουν τα tattoo και το σκέφθομαι σοβαρά έχοντας ήδη σχέδιο στο μυαλό μου,αυτό που δέν μου αρέσει είναι ότι θέλουν να περάσουν την έννοια του tattoo σαν μόδα και χτυπάνε ότι να'ναι,ώπου ναι΄ναι και στο τέλος πολλοί από αυτούς (και αυτές) θα το έχουν σκυλομετανοιώσει.

    (και τα έχω γράψει πολλάκις)
    Keep spamming!!!:a13:

  10. #130
    Μεσόγειος διασώστης Το avatar του/της Shiatman
    Εγγραφή
    24/09/2004
    Μηνύματα
    702
    Τι να πώ ρε μάγγες, κάβλα είναι το τατού και όποιος γουστάρει βαράει. Όποιος είναι θύμα της μόδας, είναι θύμα γενικώς και άμα το σκυλομετανιώσει κάποτε θα μάθει το λαϊκό ρητό από πρώτο χέρι: "Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα".

    Όποιος λέει ότι δεν είσαι κούλ και καλά άμα δεν έχεις τατού, είναι μεγάλος λακαμάς και περαβρέχης... μην του δίνετε καθόλου σημασία!

    έχω κι εγώ ένα τατού από ετών 19, από τότε έχω πάει άλλες 10 φορές σε μαγαζί για να χτυπίσω κι άλλο αλλά κάτι δεν μου κάθεται καλά και το μετανιώνω... ότι νά ναι!
    WHO RUNS THE SHOW

  11. #131
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Toumpas Προβολή μηνύματος
    καλοφτιαγμένο

  12. #132
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    .......
    Γιώργη δέν είναι αυτό γιατί αν ήταν έτσι δεν θα είχα ούτε μηχανή γιατί και αυτό μια επανάσταση είναι (για την οικογένεια) και έχω δεχθεί πολλά αρνητικά αλλά στο π@υτσο μου λουλούδια και γύρω γύρω μέλλισες.

    Ξαναλέω για μία ακόμα φορά ότι μου αρέσουν τα tattoo και το σκέφθομαι σοβαρά έχοντας ήδη σχέδιο στο μυαλό μου,αυτό που δέν μου αρέσει είναι ότι θέλουν να περάσουν την έννοια του tattoo σαν μόδα και χτυπάνε ότι να'ναι,ώπου ναι΄ναι και στο τέλος πολλοί από αυτούς (και αυτές) θα το έχουν σκυλομετανοιώσει.

    (και τα έχω γράψει πολλάκις)
    νομιζω οτι τα παντα ειναι σχετικα γιαννη.
    εσυ θεωρεις οτι καποιος θελει να περασει την εννοια του ταττοο σαν μοδα και αυτο σε χαλαει. εγω παλι αυτο τα γραφω εκει που δεν πιανει μελανι και αμα γουσταρω βαραω. αμα δεν γουσταρω, δεν βαραω.
    μου θυμιζεις τον κολητο τατουατζη μου που τον χαλαει λεει αμα βλεπει γυναικα να χορευει ζεμπεκια και αντρα να σηκωνεται σε τσιφτετελι.

    ρε καντε οτι γουσταρετε και αφηστε τον κοσμο να λεει, η να θελει να πει. και οποιος το μετανοιωσει το μετανοιωσε. τι με νοιαζει εμενα αμα ο αλλος δεν τα βρηκε ποτε με τη παρτη του?
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #133
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.591
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Shiatman Προβολή μηνύματος
    Τι να πώ ρε μάγγες, κάβλα είναι το τατού και όποιος γουστάρει βαράει. Όποιος είναι θύμα της μόδας, είναι θύμα γενικώς και άμα το σκυλομετανιώσει κάποτε θα μάθει το λαϊκό ρητό από πρώτο χέρι: "Στερνή μου γνώση να σε είχα πρώτα".

    Όποιος λέει ότι δεν είσαι κούλ και καλά άμα δεν έχεις τατού, είναι μεγάλος λακαμάς και περαβρέχης... μην του δίνετε καθόλου σημασία!

    ..........
    +1000
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  14. #134
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    μου θυμιζεις τον κολητο τατουατζη μου που τον χαλαει λεει αμα βλεπει γυναικα να χορευει ζεμπεκια και αντρα να σηκωνεται σε τσιφτετελι.
    σφηνοτσαπου mode on:
    Εδώ θα συμφωνήσω με τον τατουατζή σου.
    Ευτυχώς δε πηγαίνω σε μέρη που να χρειάζεται να βλέπω αυτό το θέαμα πάνω από κανά δυο φορές ανα πενταετία
    σφηνοτσαπου mode off.

    Περί τατου: Το ότι ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει είναι γεγονός.
    Και καλά κάνει κιόλας. Τί θα έπρεπε να κάνει? Αυτό που δε γουστάρει? Ή να παίρνει την άδειά μας για να βαρέσει τατού ένα μυρμήγκι στη μύτη του ή ένα μανίκι μπατζάκι φόδρα κόπιτσα?

    Το θέμα είναι πώς και γιατί έχει φτάσει να γουστάρει αυτό που γουστάρει. Είτε αυτό αφορά την εμφάνισή του (τατού, ρούχα, σκουλαρίκια χαϊμαλιά), το τί μουσική ακούει, τί ταινίες βλέπει, τί διαβάζει (αν διαβάζει) και πάει λέγοντας. Περί αισθητικής ο λόγος λοιπόν (κι εν μέρει ηθικής). Ε, καλό διάβασμα για όποιον ενδιαφέρεται επί του θέματος (και καλό ξημέρωμα).

    Από κει και πέρα, ο καθένας κάνει ό,τι γουστάρει, κι ο παρατηρητής εκλαμβάνει/σχολιάζει ανάλογα με τα δικά του κριτήρια. Δικαίωμα και του ενός και του άλλου.
    Και στο φινάλε, όσο δεν έχουμε και κανά επίσημο νόμο περί αισθητικής και fashion police ή δεν ξέρω γω τί άλλη μ@λ@κία καλά είμαστε.

  15. #135
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Τώρα δλδ, νομίσατε ότι ό,τι βγει από αυτό το θρεντ θα γίνει και νόμος;

    Όποιος θέλει κάνει, όποιος δεν θέλει δεν κάνει... ο καθένας τη γνώμη του λέει. Κάποια τατού είναι όντως πολύ όμορφα.

    Όπως κι εγώ πιστεύω ότι οι γυναίκες που χορεύουν ζεμπεκιά είναι για μπουνιές κι οι άντρες που χορεύουν τσιφετέλι είναι γελοίοι το λιγότερο. "Ελα παλικάρι μου εσύ, κουνα το το κ@λαράκι κι άλλο"....
    Τελευταία τροποποίηση από sniper; 16/05/2013 στις 11:49.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 9 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τατουάζ
    από menos στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο μήνυμα: 23/10/2010, 11:00
  2. Τατουάζ
    από mars696 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 91
    Τελευταίο μήνυμα: 18/01/2009, 14:28
  3. Τατουάζ
    από Bavarian στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 29/07/2008, 14:50
  4. Αρκετά κατεστραμμένο... Νομίζω - ΤΑΤΟΥΑΖ
    από veagle στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 09/08/2007, 23:54
  5. Τατουάζ!!!!
    από island στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 96
    Τελευταίο μήνυμα: 17/06/2007, 18:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF