Σελίδα 3 από 31 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 454

Θέμα: Custom Yamaha XT 550

  1. #31
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karavidas Προβολή μηνύματος
    Απο τα οποια μονο τα 2 ειναι original και οπτικα και μοτερικα αποτι βλεπω..Τα περισσοτερα 550 που μπαινουν περα απο τον εξωτερικο κανιβαλισμο παει στα σκουπιδια και το μοτερακι τους για μιζατα ή περισσοτερα κυβικα κολπα..Κριμα να δω ποτε θα καταλαβουν οτι οσα εχουν απομεινει παλια μοτο ειναι αμαρτια να τα μαγαριζουνε..

    Ελπιζω ο ΜΑΝΟΣ να μην με παρεξηγησει..Στο μυαλο του καθενος φανταζουν αλλιως ολα τα πραγματα στην ζωη..
    Παντα φιλικα..
    Και βεβαια δεν παρεξηγω.....εκει απλα πλεον εχουν να κανουν πολλοι
    παρονομαστες......!!!Η ηλικια του καθε καστομαιστι...η ρεστοραιστι...εγω π.χ που ειμαι στα 33 ειμαι ακομα κανιβαλος και κ@#%$#ος και ασελγω πανω στα μηχανακια (και ενοειται οτι μ'ευχαριστει ολο αυτο)....καποιος 40αρης φυσιολογικο ειναι να το δει λιγο πιο ωριμα το ολο θεμα και να δειξη μεγαλυτερο σεβασμο σ'ενα μοτορι καποιας ηλικιας...
    υ.γ ΕΝΟΕΙΤΑΙ πως το καθε αυτο original restoring ειναι πολυ πιο δυσκολο ....πιο χρονοβορο και καμια φορα πιο ακριβο απο το customize!!!

  2. #32
    ΟΥΤΕ ΜΟΤΑΡΝΤ
    ΡΕ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! όλο καγκούρικα μοτάρντ με νικελ και ARROW πετυχαίνω! και αυτό πιά αραιά!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Da.Vintage Προβολή μηνύματος
    ΟΥΤΕ ΜΟΤΑΡΝΤ
    ΡΕ ΜΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΙ ΠΟΤΕ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ! όλο καγκούρικα μοτάρντ με νικελ και ARROW πετυχαίνω! και αυτό πιά αραιά!
    Παει αλλου το ολο θεμα.....οταν θα σταματησουμε να βλεπουμε hyundai με αεροτομη ισως ....να δουμε και κανα μηχανακι της προκοπης!!! (μην ξεχνας φιλτατε οτι ειμαστε ολιγον τι 100+ χρονια πισω...με πορδες δεν βαφονται αυγα!!!)

  4. #34
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΑΝΟΣ Προβολή μηνύματος
    Και βεβαια δεν παρεξηγω.....εκει απλα πλεον εχουν να κανουν πολλοι
    παρονομαστες......!!!Η ηλικια του καθε καστομαιστι...η ρεστοραιστι...εγω π.χ που ειμαι στα 33 ειμαι ακομα κανιβαλος και κ@#%$#ος και ασελγω πανω στα μηχανακια (και ενοειται οτι μ'ευχαριστει ολο αυτο)....καποιος 40αρης φυσιολογικο ειναι να το δει λιγο πιο ωριμα το ολο θεμα και να δειξη μεγαλυτερο σεβασμο σ'ενα μοτορι καποιας ηλικιας...
    υ.γ ΕΝΟΕΙΤΑΙ πως το καθε αυτο original restoring ειναι πολυ πιο δυσκολο ....πιο χρονοβορο και καμια φορα πιο ακριβο απο το customize!!!

    Πρέπει να το ’χεις τον κανιβαλισμό (όχι ότι είναι κακό) δεν είναι θέμα ηλικίας.
    Για μένα να το κάνης όπως θα το γουστάρεις εσυ καλύτερα.
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  5. #35
    Συμφωνώ κι εγώ για original, πάρε και κάποια info από advrider:

    http://advrider.com/forums/showthread.php?t=551377

  6. #36
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Μανο ενω ειμαι με τα μπουνια υπερ του πειραγματος οσα 550 εχω δει ειναι καρναβαλοι. ειδικα τα μοταρντ. ειναι πολυ ψηλο το μηχανακι και φαρδυ πισω και με τις μικρες ροδιτσες γινεται σκατα. δεν λεω να το αφησεις μαμα σε καμια περιπτωση. απλα αντι για usd πηρουνι βαλτου απο το τελευταιο ΤΤ600 που ειναι γαματο ρυθμιζομενο αλλα και συμβατικο. ροδες βαλε απο συγχρονο εντουρο να ειναι ελαφριες με δισκοφρενα κλπ. δηλαδη να κρατησεις το μαμα λουκ παντου. οπως δηλαδη κανεις και με το rd. απλα εδω δεν χρειαζεσαι πηρουνια και αλλες υπρβολες στην τελικη δεν ειναι και τοοοοσα πια τα αλογα του 550.

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    Μανο ενω ειμαι με τα μπουνια υπερ του πειραγματος οσα 550 εχω δει ειναι καρναβαλοι. ειδικα τα μοταρντ. ειναι πολυ ψηλο το μηχανακι και φαρδυ πισω και με τις μικρες ροδιτσες γινεται σκατα. δεν λεω να το αφησεις μαμα σε καμια περιπτωση. απλα αντι για usd πηρουνι βαλτου απο το τελευταιο ΤΤ600 που ειναι γαματο ρυθμιζομενο αλλα και συμβατικο. ροδες βαλε απο συγχρονο εντουρο να ειναι ελαφριες με δισκοφρενα κλπ. δηλαδη να κρατησεις το μαμα λουκ παντου. οπως δηλαδη κανεις και με το rd. απλα εδω δεν χρειαζεσαι πηρουνια και αλλες υπρβολες στην τελικη δεν ειναι και τοοοοσα πια τα αλογα του 550.
    Μα βασικα για το ματι θα το εκανα και οχι για τα αλογα....τελος παντων ειναι λαθος και λειτουργικα το usd ...λογω πολυ ευκαμπτου σκελετου που εχει το 550.....και πολλα ακομα..θα το κανω μονο motard και το υπολοιπο καραμαμα.

  8. #38
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παιδες καλησπερα....υπαρχει καποιος που να εχει κεφαλη απο srx 600 και να την πουλαει???

  9. #39
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΑΝΟΣ Προβολή μηνύματος
    Παιδες καλησπερα....υπαρχει καποιος που να εχει κεφαλη απο srx 600 και να την πουλαει???
    εχω ενα ολοκληρο μοτερ αλλα δυστυχως ειναι 500.

  10. #40
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΑΝΟΣ Προβολή μηνύματος
    Παιδες καλησπερα....υπαρχει καποιος που να εχει κεφαλη απο srx 600 και να την πουλαει???
    αμα θες Μανο εχω ενα τηλ απο ενα τυπα που εχει πολυ πραμα αλλα ειναι Αθηνα.
    Η ζωή είναι μεγάλη... ...μην την κάνεις καρναβάλι!!!

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    03/02/2013
    Μηνύματα
    145
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΑΝΟΣ Προβολή μηνύματος
    Παιδες καλησπερα....υπαρχει καποιος που να εχει κεφαλη απο srx 600 και να την πουλαει???
    παρε με τηλ.

  12. #42
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΗΟΡΝΕΤακιας Προβολή μηνύματος
    αμα θες Μανο εχω ενα τηλ απο ενα τυπα που εχει πολυ πραμα αλλα ειναι Αθηνα.
    καιεγω αθηνα ειμαι...

  13. #43
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    εχω ενα ολοκληρο μοτερ αλλα δυστυχως ειναι 500.

  14. #44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από ΜΑΝΟΣ Προβολή μηνύματος
    Παιδες καλησπερα....υπαρχει καποιος που να εχει κεφαλη απο srx 600 και να την πουλαει???
    Υπάρχει κάποιος λόγος που ψάχνεις από srx συγκεκριμένα?
    Γιατί αν ψάχνεις επειδή έχει και καλά άλλο εκκεντροφόρο ή βαλβίδες, δεν ισχύει.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  15. #45
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    06/12/2012
    Μηνύματα
    513
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Υπάρχει κάποιος λόγος που ψάχνεις από srx συγκεκριμένα?
    Γιατί αν ψάχνεις επειδή έχει και καλά άλλο εκκεντροφόρο ή βαλβίδες, δεν ισχύει.
    Οχι αλλά με μια κεφαλή srx βολευομαστε δυο άνθρωποι

Σελίδα 3 από 31 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. yamaha xt 550 με λιγο απο VOR
    από nickTM στο forum Μετατροπές (Customizing)
    Απαντήσεις: 57
    Τελευταίο μήνυμα: 01/12/2013, 20:20
  2. Yamaha Xt 125
    από xristosgiatas στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 10/07/2005, 20:13

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF