Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 24 από 24

Θέμα: rvf400

  1. #16
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    84
    βρεθηκα με το παιδι και μου ειπε αυριο θα μου πει τελικη τιμη.αν μου κανει η τιμη, θα μου δωσει το κλειδι να κοιταξω οτι θελω για να το παρω.να επισημανω παλι οτι το παδι ειναι φιλος και ειμαστε απο το ιδιο χωριο.ειμαι διαθετημενος να δωσω μεχρι 300 ευρω,ουτε ενα παραπανω.
    g.t

  2. #17
    Τι αρώτηξε; Το avatar του/της Acacius
    Εγγραφή
    21/01/2009
    Μηνύματα
    2.229
    Δεν ξέρω τι θα πούνε οι υπόλοιποι, αλλά αν είχα RVF δε θα το έδινα για 300 Ευρώ παρά μόνο μετά από τράκα με Leopard, όχι να είναι λειτουργικό κιόλας.

  3. #18
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Acacius Προβολή μηνύματος
    Δεν ξέρω τι θα πούνε οι υπόλοιποι, αλλά αν είχα RVF δε θα το έδινα για 300 Ευρώ παρά μόνο μετά από τράκα με Leopard, όχι να είναι λειτουργικό κιόλας.
    +400
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  4. #19
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    84
    εγω οπως το ειδα μεχρι τοσο αξιζει τιποτα παραπανω.......και παλι δεν ξερω αναλογα αν παιρνει μπρος αν δεν παιρνει δεν το παιρνω .........αν δεν το παρω θα βαλω εδω το τηλ. του φιλου και οποιος θελει ας το παρει.......
    g.t

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    84
    ασχημα τα νεα φιλοι μου,τελικα μου ειπε σημερα οτι δεν το πουλαει.αλλο ενα rvf θα καταληξει να σαπιζει σε μια αποθηκη,αυτο που σας λεω ειναι σιγουρο γιατι αυτος δεν θα το φτιαξει ποτε......κριμα........
    g.t

  6. #21
    Έτσι για την περιέργεια, βάλε μια-δυο φωτό, να το δούμε...

  7. #22
    Κλασική ιστορία,έχουν κάτι που δεν σκοπεύουν ποτέ να ξανασχοληθούν μαζί του και προτιμούν να το αφήσουν να σαπίσει απ'το να κάνουν κάποια χαρούμενο...
    Βάλε καμια φωτογραφία να δούμε,όπως λέει και ο Πολυμήχανος

  8. #23
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Tedvj23
    Εγγραφή
    05/02/2010
    Μηνύματα
    1.503
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από g.t Προβολή μηνύματος
    ασχημα τα νεα φιλοι μου,τελικα μου ειπε σημερα οτι δεν το πουλαει.αλλο ενα rvf θα καταληξει να σαπιζει σε μια αποθηκη,αυτο που σας λεω ειναι σιγουρο γιατι αυτος δεν θα το φτιαξει ποτε......κριμα........
    Δεν το πουλαει γενικοτερα ή στα λεφτα που του δινεις εσυ..?Κριμα παντος να σαπισει αλλο ενα τετοιο ιδιαιτερο μηχανακι..Βαλε καμια φωτο ετσι για την ιστορια αν μπορεις..

  9. #24
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/11/2008
    Μηνύματα
    84
    θα παω να το βγαλω και θα το ποσταρω.δεν το πουλαει λεει καθολου.......εκει θα σαπισει κριμα....
    g.t

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτοΠρώτο 12

Παρόμοια θέματα

  1. Fairing για RVF400 NC35
    από maniatiakos στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/10/2009, 01:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF