Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 7 από 7

Θέμα: Ανακατασκευή ... εις πέρας

  1. #1

    Ανακατασκευή ... εις πέρας

    Το Σάββατο το πρωί που πέρασε με τον καφέ μου χαράματα σηκωμένος ξεσκόνισα σχεδόν όλα τα θρέντ στο "φάκελο" Ανακατασκευές (Restoring)...

    καθώς ενημερώθηκα και έμαθα πολλά και φρεσκάρισα αλλα που ξέχασα...μιας και εγώ είμαι στη μέση μιας ανακατασκευής και ελπίζω να μην με αφήσει κάποιος απο εδω μέσα να τα παρατήσω στη μέση ότι πρόβλημα και να συναντήσω.

    με τα λύπης μου διαπίστωσα οτι ενα μεγάλο ποσοστό ανακατασκευών... και πολλά με πλούσιο υλικό μείναν στη μέση!

    Ο λόγος που έμειναν στη μέση μπορεί να είναι διαφορετικός σε κάθε περίπτωση και πλήρως δικαιολογημένος και προσωπικός!

    Μπορεί να κόλλησαν λόγω ρευστού! ( εύχομαι αν ποτέ καλυτερέψουν τα πράγματα να τα συνεχίσετε)

    Μπορεί να κόλλησαν λόγω κούρασης/βαρεμάρας/νεύρων! ( εδώ παίδες μπορούμε να κάνουμε εμείς κάτι... να ξέρετε οτι είμαστε μαζί σας για εμψύχωση και το δυνατόν και χειρονακτική βοήθεια, θεού θέλοντως και χρόνου επιτρέποντος πάντα. Μη τα παρατάτε ποτέ δεν είναι αργά να το ξαναπιάσουμε στα χέρια απο εκεί που το αφήσαμε... όλοι οι ΦΑΝ των ανακατασκευών είμαστε μαζί σας!)


    Μπορεί να ΜΗΝ κόλλησαν τελικά απλά να σταμάτησαν για διαφόρους λόγους να σταμάτησαν να ποστάρουν φωτό απο την διαδικασία ή απο το τελικό αποτέλεσμα! (Σε αυτή την περίπτωση αν έχετε υλικό παρακαλώ ελεείστε τους πεινασμένους των υπερ των ανακατσκευών και ποστάρετέ όσες φωτό έχετε απο την συνέχεια... αν πάλι δεν έχετε απο την συνέχεια ποστάρετε έσω μερικές απο το τελικό αποτέλεσμα να χορτάσουν τα ματάκια μας)


    Όπως και να έχει ελπίζω όλο και πιο πολλοί απο εμάς να μην αφήνουν κομμάτια της Ιστορίας να πάνε χαμένα!
    Τελευταία τροποποίηση από Da.Vintage; 22/04/2013 στις 10:37.
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MaiTak
    Εγγραφή
    24/11/2012
    Μηνύματα
    330
    και ελπίζω να μην με αφήσει κάποιος απο εδω μέσα να τα παρατήσω στη μέση ότι πρόβλημα και να συναντήσω.

    αχχαχαχχαχαχαχ
    το αλλο με τον τοτο το ξερεις ?
    σιγα μη σε αφισω στο ειπα και απο κοντα
    δεν θα γλιτωσεις αυτη την ανακατασκεσυη εσυ θα την κανεις μεχρι το τελος
    ο ειπαμε φετααααααααααααααα...............
    και ολα θα πανε καλα
    και εγω εδω για να σε κραζω και να σε τσιτωνω για να την τελιωσεις

  3. #3
    Πρώτα ο Θεός να μας έχει καλά και δε θα τη παρατήσω τη Γιαγιά!


    Απλά κάθεσαι και διαβάζεις μία ανακατασκευή χαίρεσαι μαζί με τον ανακατασκευαστή διαβάζεις σελίδες και σελίδες και σε κάποιες περιπτώσεις "δένεσαι" και με το πρότζεκτ και φτάνεις στην τελευταία σελίδα και λες γιατί να έμεινε στη μέση αυτό ? τι να συνέβη και όσο να ναι είναι λυπηρό και για το παιδί που πάλευε και για τη μοτό!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  4. #4
    Σίγουρα αυτός που έχει καψούρα να ανακατασκευάζει δεν παρατιέται εύκολα από την τρέλα του.
    Αλλά δυστυχώς υπάρχουν διάφορη παράγοντες ‘’οικογένεια – παιδιά ‘’ που απλός το μεράκι σου ( θες δε’ θες ) παίρνει μια μικρή παράταση.
    · Ο χαρακτήρας είμαι εγώ, η συμπεριφορά μου εξαρτάται από εσένα.
    www.agmalarm.gr https://www.facebook.com/giorgos.marazotis https://twitter.com/GMarazotis

  5. #5
    εχεις δικιο.εχω αφησει κατι στη μεση και εγω λογο εργασιας αλλα τωρα εχω το χρονο και πολυ συντομα θα παρουσιασω το αποτελεσμα.
    vag 70.ντου απο παντου...

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vag 70 Προβολή μηνύματος
    εχεις δικιο.εχω αφησει κατι στη μεση και εγω λογο εργασιας αλλα τωρα εχω το χρονο και πολυ συντομα θα παρουσιασω το αποτελεσμα.
    Μπράβο ρε φιλαράκι! περιμένουμε νέα σου!
    TELL YOUR CAT I SAID PSPSPSPSPSPS

    BMW R25/3 1955 Restoration

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Ax αυτος ο πρωτος λογος ... αγρια ταυτιση .... θα καλυτερευσουν ομως τα πραγματα και το γερικο μου σκυλι θα παρει αυτο που του αξιζει ...




    καποια στιγμη ...





    ελπιζω ...






Παρόμοια θέματα

  1. "Χους ην και εις χουν απελεύσεται"
    από OldMan στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 59
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2006, 10:11
  2. Εις μνημην ...
    από crs-k στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 12:08

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF