Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 50

Θέμα: Πηγα για τσιμουχες και βγηκα κουρεμενος (δλδ χωρις αυτοκινητο)

  1. #16
    Αδερφέ ποτέ ξανά!!!
    Σοβαρό τράκο και είσαι τυχερός που δεν έπαθες τίποτα εσύ και η κυρά σου.
    ...next thing you know, they'll take my thoughts away...
    KTM RC8
    Moto Guzzi V85TT
    SYM Symphony ST 125

  2. #17
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της makaros33
    Εγγραφή
    16/03/2013
    Μηνύματα
    153
    φίλε να ξέρεις είχες άγιο μαζί σου
    και το λέω εκ πείρας μιας και το 2007 με μόνο ένα μηνά ξεπληρωμένο το αμάξι μου (peugeot 307) μετά απο 4 χρόνια γραμμάτια, στην εθνική οδο απο Αθηνά προς Κόρινθο ,στο ύψος των διοδίων Ελευσίνας (12:15 μμ) στο σημείο που ενώνεται με την αττική οδο σταμάτησε ενας μπάρμπας (73,5 χρονων) για να ελενξη η γυναίκα του (69,6 χρόνων) εαν δεν έρχεται αμάξι απο την αττική οδο να πιάσουν δεξιά για να μην πληρώσουν τα διόδια της Ελευσίνας
    αποτέλεσμα
    εγώ να πέσω πίσω του ,το δικό μου άπλα ασύμφορη επισκευή και αναγκάστηκα το πέταξα μιας και ο πίσω πλερωνη,
    το δικο του απο citroen xsara έγινε σμαρτακι και η ασφάλεια μου του πηρε αλλο,μια νταλίκα που ερχόταν πίσω μου και εισα που πρόλαβε και πέρασε δεξιά μου ξήλωσε 25 μετρά προστατευτικό κιγκλίδωμα και έγδαρε και ενα αμάξι προερχόμενο απο την αττική οδο προς Κόρινθο
    ο μπάρμπας χε@@@ και οταν ηρθε το ασθενοφόρο νόμιζαν οτι εχει τραυματιστεί, η γυναικά του με κυνήγαγε να με δειρη πανω στο διαχωριστικό κράσπεδο που ανέβηκα για να μην με παρη σβάρνα κανα αλλο διερχομένου και ο νταλικέρης πάρκαρε με ολο το πλέγμα μπροστά στην τροχαία εθνικών οδόν που ηταν τοτε δίπλα στα διόδια και ερχόταν με τους μπάτσους κρατώντας ενα στυλιαρι να δειρη τον μπάρμπα

    ούτε σε παλιά ελληνική ταινία να ήμασταν για το σόου λέμε

  3. #18
    Τεχνητό Μέλος Το avatar του/της paramedic
    Εγγραφή
    05/08/2006
    Μηνύματα
    722
    Το πρωταρχικο,δηλαδή όλοι να είστε καλά, έγινε. Οπότε τώρα μακάρι να αποζημιωθείς για όλο το ποσό που το αγόρασες και γρήγορα. Α και δεν είχες άγιο αλλά σωστά εξοπλισμένο αυτοκίνητο(με πλευρικούς αερόσακους, κουρτίνες κλπ κλπ). Ποτέ ξανά φίλε.
    Και αν δε με σέβεστε να με φοβάστε!!

  4. #19
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από makaros33 Προβολή μηνύματος
    φίλε να ξέρεις είχες άγιο μαζί σου
    και το λέω εκ πείρας μιας και το 2007 με μόνο ένα μηνά ξεπληρωμένο το αμάξι μου (peugeot 307) μετά απο 4 χρόνια γραμμάτια, στην εθνική οδο απο Αθηνά προς Κόρινθο ,στο ύψος των διοδίων Ελευσίνας (12:15 μμ) στο σημείο που ενώνεται με την αττική οδο σταμάτησε ενας μπάρμπας (73,5 χρονων) για να ελενξη η γυναίκα του (69,6 χρόνων) εαν δεν έρχεται αμάξι απο την αττική οδο να πιάσουν δεξιά για να μην πληρώσουν τα διόδια της Ελευσίνας
    αποτέλεσμα
    εγώ να πέσω πίσω του ,το δικό μου άπλα ασύμφορη επισκευή και αναγκάστηκα το πέταξα μιας και ο πίσω πλερωνη,
    το δικο του απο citroen xsara έγινε σμαρτακι και η ασφάλεια μου του πηρε αλλο,μια νταλίκα που ερχόταν πίσω μου και εισα που πρόλαβε και πέρασε δεξιά μου ξήλωσε 25 μετρά προστατευτικό κιγκλίδωμα και έγδαρε και ενα αμάξι προερχόμενο απο την αττική οδο προς Κόρινθο
    ο μπάρμπας χε@@@ και οταν ηρθε το ασθενοφόρο νόμιζαν οτι εχει τραυματιστεί, η γυναικά του με κυνήγαγε να με δειρη πανω στο διαχωριστικό κράσπεδο που ανέβηκα για να μην με παρη σβάρνα κανα αλλο διερχομένου και ο νταλικέρης πάρκαρε με ολο το πλέγμα μπροστά στην τροχαία εθνικών οδόν που ηταν τοτε δίπλα στα διόδια και ερχόταν με τους μπάτσους κρατώντας ενα στυλιαρι να δειρη τον μπάρμπα

    ούτε σε παλιά ελληνική ταινία να ήμασταν για το σόου λέμε
    για και για
    Η ζωή είναι μεγάλη... ...μην την κάνεις καρναβάλι!!!

  5. #20
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από paramedic Προβολή μηνύματος
    Το πρωταρχικο,δηλαδή όλοι να είστε καλά, έγινε. Οπότε τώρα μακάρι να αποζημιωθείς για όλο το ποσό που το αγόρασες και γρήγορα. Α και δεν είχες άγιο αλλά σωστά εξοπλισμένο αυτοκίνητο(με πλευρικούς αερόσακους, κουρτίνες κλπ κλπ). Ποτέ ξανά φίλε.
    σιγουρα μεγαλο ρολο επαιξαν και οι αεροσακοι γιατι αν δεν ανοιγε η κουρτινα η γυναικα θα εβγαινε απο το παραθυρο.
    Η ζωή είναι μεγάλη... ...μην την κάνεις καρναβάλι!!!

  6. #21
    Φίλε μου τα σίδερα ξαναγίνονται, μην στεναχωριέσαι το δρόμο και τον τρόπο θα τον βρείς.
    Ανάψτε και κανένα κεράκι... σμπαράλια γίνατε ρε αδερφέ.
    Εύχομαι να ξεμπερδέψεις εύκολα και γρήγορα
    burn the rubber not your soul

  7. #22
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Ποτέ ξανα!!!!!

  8. #23
    Μέλος
    Εγγραφή
    17/01/2013
    Μηνύματα
    40
    φίλε να είστε εσείς καλά και τα άλλα φτιάχνονται.

    Ευκαιρία να δούμε και " ΑΝΑΚΑΤΑΣΚΕΥΗ C4 " (άντε ξεκίνα)

  9. #24
    πάλι καλά δεν ήσουν με μοτό...............!!!!!!!!!!!!
    μεγάλη προσοχή στους δρόμους..ο κόσμος είναι ζαλισμένος,θυμωμένος,απογοητευμένος και πολλά άλλα και μόνο στην οδήγηση δεν έχει το μυαλό του...
    NdGT: "A great challenge of life: Knowing enough to think you're doing it right, but not enough to know you're doing it wrong"Το'χω πάθει και στις Σέρρες
    riding coach του πληκτρολογίου

  10. #25
    είστε καλά- όλα καλά

    κουτί θα βρεθεί καλύτερο


  11. #26
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.462
    το σημαντικό ειναι οτι ειστε καλα.
    τα αλλα ολλα φτιαχνονται παίρνουν καιρό αλλα φτιαχνονται.
    και καλα ξεμπερδεματα.

  12. #27
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    καλα ξεμπερδεματα. καλο κουραγιο και πανω απο ολα υγεια!

  13. #28
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MaiTak
    Εγγραφή
    24/11/2012
    Μηνύματα
    330
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerman Προβολή μηνύματος
    πάλι καλά δεν ήσουν με μοτό...............!!!!!!!!!!!!
    μεγάλη προσοχή στους δρόμους..ο κόσμος είναι ζαλισμένος,θυμωμένος,απογοητευμένος και πολλά άλλα και μόνο στην οδήγηση δεν έχει το μυαλό του...
    +10000...................


    πανω απ ολα η υγεια φιλε
    υπομονη και ολα θα γινουν οπως προτα

  14. #29
    Welcome to my playground Το avatar του/της Toumpas
    Εγγραφή
    06/02/2008
    Μηνύματα
    509
    Το αμαξάκι σου αδερφέ έγινε παλιοσίδερα αλλά αφού δεν χτυπήσατε όλα καλά. Σκέψουν να είσουν με το Χόρνετ.
    http://www.youtube.com/watch?v=GO0pxaHKjWU&feature=channel
    http://www.youtube.com/watch?v=iQ3JLDhsMaM&feature=digest

  15. #30
    Σπασμενο....μελος Το avatar του/της manosamos
    Εγγραφή
    09/03/2009
    Μηνύματα
    260
    Περαστικα ρε φιλε και μακαρι να αποζημιωθεις πλήρως.
    Τρομαζω ετσι που βλεπω το Αλτο,γιατι εχω και εγω το ιδιο.Βεβαια δεν μου εχει αφησει θετικές εντυπωσεις η στιβαροτητα κατασκευης του,αλλα αυτο στραπατσαριστικε λες και ειναι απο χαρτί..............
    Made in India θα μου πεις.....................

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2004, 14:50
  2. Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2004, 10:11
  3. Για νέους και μέλλοντες γονείς (οι άλλοι τα ξέρουν)
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2004, 21:16
  4. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2004, 10:52
  5. Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 14/11/2003, 09:50

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF