Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678
Προβολή αποτελεσμάτων 106 έως 108 από 108

Θέμα: Χεράδες στο Mulholland

  1. #106
    Η κουβέντα για τα σχολεία και track-days μεταφέρθηκε εδώ:
    Think faster than you ride

  2. #107
    εμπειριά μέλος Το avatar του/της Argonautis46
    Εγγραφή
    12/05/2012
    Μηνύματα
    341
    http://www.youtube.com/watch?v=dciyhfaScAo

    I'm SO sorry baby

    Απλά δε γίνονται αυτά. Αυτη την εντύπωση ΕΙΧΑ (έσκασε όμως το flashback του εαυτού μου να ισιώνω τη μηχανή πάνω στη στροφη και να πλακώνομαι στα φρένα γτ νόμιζα οτι δε με παίρνει) .......

    Είναι απίστευτο το πόσοι ανενημέρωτοι και ισχυρογνώμονες μηχανόβιοι υπάρχουν
    Μίλαγα χθές με ένα τυπάκι που ήθελε μια 1000αρα ή 1200αρα για τα γκαζια.
    Μπας περιπτώσει δε θα κουράσω. Μου έλεγε οτι οι οδηγοί αγώνων στρίβουν βάζοντας δύναμη στους αγκώνες ή κατι τέτοιο (δεν ήταν πολυ σίγουρος)
    Επίσης μου είπε οτι μια μηχανή φυσικά και τη σταματάς με το πίσω φρένο γιατι ο πίσω τροχός δίνει την κίνηση. Γι' αυτό πρέπει πάντα να βάζεις πρώτα το αριστρό πόδι κάτω οταν σταματάς..
    Από πλευράς μου επειδή είμαι και καλο παλικάρι του τα έδωσα τα φώτα αλλα δεν έλεγε να καταλαβει και καταλήξαμε στο οτι θα τα δοκιμάσει(μπροστινό φρένο και countersteering)

    Ένα αυτο που λέω παραπάνω και άλλο ένα μιας και πήγα Αθήνα. Βρε ΚΑΝΕΝΑΣ δε φοραει κράνος.. μα κανένας. Ελάχιστοι είναι οι κρανάτοι για να κάνουν την εξαίρεση που θα επιβεβαιώσει τον κανόνα. Μεχρι και καθαρο βραδιάτικα είδα.

    http://www.youtube.com/watch?v=yRIMlBoMJXE
    Κύκλους

  3. #108
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.944
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Argonautis46 Προβολή μηνύματος
    http://www.youtube.com/watch?v=dciyhfaScAo

    I'm SO sorry baby

    Απλά δε γίνονται αυτά. Αυτη την εντύπωση ΕΙΧΑ (έσκασε όμως το flashback του εαυτού μου να ισιώνω τη μηχανή πάνω στη στροφη και να πλακώνομαι στα φρένα γτ νόμιζα οτι δε με παίρνει) .......

    Είναι απίστευτο το πόσοι ανενημέρωτοι και ισχυρογνώμονες μηχανόβιοι υπάρχουν
    Μίλαγα χθές με ένα τυπάκι που ήθελε μια 1000αρα ή 1200αρα για τα γκαζια.
    Μπας περιπτώσει δε θα κουράσω. Μου έλεγε οτι οι οδηγοί αγώνων στρίβουν βάζοντας δύναμη στους αγκώνες ή κατι τέτοιο (δεν ήταν πολυ σίγουρος)
    Επίσης μου είπε οτι μια μηχανή φυσικά και τη σταματάς με το πίσω φρένο γιατι ο πίσω τροχός δίνει την κίνηση. Γι' αυτό πρέπει πάντα να βάζεις πρώτα το αριστρό πόδι κάτω οταν σταματάς..
    Από πλευράς μου επειδή είμαι και καλο παλικάρι του τα έδωσα τα φώτα αλλα δεν έλεγε να καταλαβει και καταλήξαμε στο οτι θα τα δοκιμάσει(μπροστινό φρένο και countersteering)

    Ένα αυτο που λέω παραπάνω και άλλο ένα μιας και πήγα Αθήνα. Βρε ΚΑΝΕΝΑΣ δε φοραει κράνος.. μα κανένας. Ελάχιστοι είναι οι κρανάτοι για να κάνουν την εξαίρεση που θα επιβεβαιώσει τον κανόνα. Μεχρι και καθαρο βραδιάτικα είδα.

    http://www.youtube.com/watch?v=yRIMlBoMJXE
    στο πρώτο βίντεο ο πρώτος τυπάς που πάει να ανέβει το λόφο μήπως το πέρασε για cross το μηχανάκι του
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Σελίδα 8 από 8 ΠρώτοΠρώτο ... 345678

Παρόμοια θέματα

  1. Τούμπες στο Mulholland
    από AUFGEBRACHT στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 10/05/2013, 18:46
  2. Παιδες ερωτηση για κάγκελα στο transalp
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2005, 10:20
  3. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 11:53
  4. 7 Χρονια Στο Θιβετ!!!
    από Adventure-R στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2003, 11:26
  5. Χαμος στο wild thing!!!!!!!!!!!!!!!!!
    από BIKENEST στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 27/11/2003, 14:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF