Σελίδα 13 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 3891011121314151617182363113 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 181 έως 195 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #181
    ειπαμε..fournas Το avatar του/της fournas
    Εγγραφή
    17/06/2009
    Μηνύματα
    801
    σε ειδα μωρη χθες το μεσημερι σε δρομο με διαζωμα ,στην παλληνη , να εχεις σταματησει στο φαναρι αρκετα μπροστα ( δεν το ειχες περασει ) στην αριστερη με φλας αναμενο και μολις αναψε το φαναρι .. εφυγες και εστριψες αριστερα .. μονο που το φαναρι (βελος) για αριστερα ηταν ακομα κοκκινο ..

    ευτυχως αυτος που ερχοταν απο το αντιθετο ρευμα ηταν ακομα μακρυα απο την διασταυρωση και γλιτωσαν τα παιδακια σου .


  2. #182
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα ξανθέ κορίτσαρε με το καυτό σου σόρτς να οδηγάς τήν Χαρλευ σου την κόκκινη και αναστέναξα.....αχχχχ στα μπούτια.....
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #183
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε είδα ρε .$(@#@*@(#*$& το πρωί καθώς πήγαινα στην σχολή , ήμουν στην λωρίδα μου και στα ξαφνικά σταμάτησε δεξιά το λεωφορείο για στάση και απο πίσω του εσύ ενώ ήσουν σταματημένος μόλις με είδες να πλησιάζω βγήκες όλος και μου έκλεισες τον δρόμο , τα λάστιχα τα έφαγα για να σταματήσω στην μοναστηρίου πάνω, που είναι δύσκολο προς τα ΚΤΕΛ με τέτοιο δρόμο,σε πατούσα κόρνα σε πέρασα σε έριξα , μούτζα,χειρονομία,σε φώναζα οτι θα με σκοτώνες,και ολα τα "βρισιδια" μαζι και εσύ ήσουν τελείως στα @@ σου ...
    Μέχρι που , σε είδα στο επόμενο φανάρι γιατί πήγαινα με 5 χλμ/ωρα το πολύ απο τον φόβο μου,και σε είδα σταματημένο ,όταν πέρασα , πέρασες και εσύ καλά μαζί μου,ειδικά ο καθρέπτης σου ..

    Ο αγαπημένος σου αναβάτης!

  4. #184
    Πολυτεχνίτης Το avatar του/της MuayThai
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    69
    Σήμερα ξεκίνησα να πάω γυμναστήριο (απόσταση 3χλμ) και είδα κατά σειρά:

    -Ξεκράνωτο με παπί να οδηγεί με τα πόδια στο τιμόνι και να γυρνάει πίσω για να δεί αν τον κοιτάω. Το πρώτο κόκκινο φανάρι φυσικά και το έσφαξε.
    -Ξεκράνωτο με TDM να σφάζει το ίδιο φανάρι.
    -Ταρίφα να σφάζει το ίδιο κόκκινο φανάρι μιας κ ήθελε να σταματήσει στο περίπτερο απέναντι ε και που να περιμένει κι αυτός.
    -Στο γυρισμό οικογένεια με παιδάκι πάνω σε παπί να ξεκινά ανάποδα σε μονόδρομο, φυσικά κανείς με κράνος
    -Οικογένεια με παιδάκι σε XTX φυσικά κράνος ουδείς πάλι.


  5. #185
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα πριν καμια ωρα στον δρομο απο αεροδρομιο (θεσσαλονικης) προς ικεα με την γουρουνα σου (suzuki quadracer?) και ενω πηγαινες με 80-90 σε καθε γκαζια σχεδον να σηκωνεται σουζα και να εξαφανιζεσαι σε δευτερολεπτα.

  6. #186
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Σε είδα σήμερα κατά τις 5μμ στην Κων/πόλεως, λίγο πριν την γέφυρα της χαμοστέρνας, με το άσπρο triple, δερμάτινο, και κράνος xspirit 2 να κάνεις πάντες και να γουστάρεις
    Αυτός που φαντάζομαι;;;

  7. #187
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    σε είδα τύπε με το R1,να πηγαίνεις στο πεζοδρόμιο για να περάσεις την κίνηση,με στυλάκι χιλίων καρδιναλίων...φυσικά το κράνος δεν πάει με τρέντι μαλλί και το δικό σου και της γκόμενάς σου...
    σε είδα κι εσένα με το επίσης R1,να με χαιρετάς λίγο πρίν απο το Σ.Σ. Λιανοκλαδίου ... καλούς δρόμους...

  8. #188
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Σε είδα συν-αναβάτη το πρωί καθώς πήγαινα στη δουλειά.
    Άσπρο κράνος, άσπρο μουφάν.... άσπρο παντελόνι, άσπρες μπότες (κάπου εκεί λέω wtf?) και... άσπρα γάντια (ε... μα... ???)

    Ήρθαν οι power rangers και πήγαινες στη συνάντηση

    Μετά λέμε για τα ασορτί κοριτσάκια στα σκουτεράκια....
    Φύγαμε...

  9. #189
    μελος γενικοτερα.... Το avatar του/της jorge's garage
    Εγγραφή
    22/05/2011
    Μηνύματα
    94
    Σας ειδα πολους σημερα το βραδυ απο την ποσειδωνος μεχρι το σουνιο να βολταρετε με τις καλες σας και προς ευχαριστη εκπληξη οι περισοτεροι με κρανουμπα καλες βολτες να εχουμε!!! Ελπιζω να κανονιστει κ απο δω καμια βολτουλα
    The Bird of Hermes Is My Name, Eating My Wings To Make Me Tame...

  10. #190
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Σε είδα μετά από 10 χρόνια....

    Σε είχα πουλήσει τον Απρίλιο του 2004 για να πάρω το cbr600fs...

    Βλέπω χθες γνωστό μου, μου λέει ότι αγόρασε ένα γαμάτο hornet και βλέπω τον αριθμό κυκλοφορίας και το μηχανάκι μου μπροστά μου...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	Photo 18-6-13 19 08 13.jpg 
Προβολές:	359 
Μέγεθος:	104,1 KB 
ID:	293506
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  11. #191
    Se eida epitelous na xamogelas...afto einai ta panta...koala kai kagoura syberilamvanomena...

  12. #192
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    04/02/2013
    Μηνύματα
    6
    σε ειδα μαμελουκε ταλιμπανοκαγκουρα στο δρομο για χαλκιδικη να πηγαινεις μαλλια πατημενος με το ΚΤΜ σου αναμεσα απο τα αυτοκινητα με κινηση ΧΩΡΙΣ ΚΡΑΝΟΣ.ηρθα απο διπλα σου και σε ειπα "βαλε και κανα κρανος ρε φιλε" και μου απαντησες "αστυνομικος εισαι?"

    δεν υπαρχει σωτηρια ρε φιλε

  13. #193
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.753
    σε είδα manhunter κατά τις 1930 στην καβάλας, πότε θα σε δούμε ρεεεεεε;;;


  14. #194
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Σε είδα με το παιπί σου, την κοπελιά πίσω, ξεκράνωτοι βέβαια και πάνω στο τιμόνι, ανάμεσα στα χέρια, το κατοικίδιό σας, ένα κλουβί μ´ ένα κουνέλι!!

    ​The journey is the reward!

  15. #195
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jimmis5
    Εγγραφή
    20/11/2008
    Μηνύματα
    2.116
    Σε ειδα GSXR ασπρο μπλε με κλαρινογαμπρο-τακα τουκα επανω,σαγιοναρα γυαλι ψαλτης κτλ κτλ και στο αριστερο να κρατας και την ρακετα εισαι ΤΙΤΑΝΟΜΕΓΙΣΤΟΣ!!!
    Οι μοτοσυκλέτες δεν εχουν πια ψυχή γιατί οι άνθρωποι δεν εχουν πια ψυχή
    Είτε έχεις είτε δεν έχεις αν δεν σε τρέχουνε μην τρέχεις...
    Αν δεν ξερεις που πας γυρνα πισω!!!

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF