Σελίδα 2 από 134 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #16
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    χτες το πρωι ξυπνησα ανοιξα χαρτες και χαζευα απο ιταλια κροατια σερβια βουλγαρια και back to greece και το μεσημερι....:σας ειδα 3 γαλλους με 1200 gs να κατηφοριζεται προς το κεντρο της πατρας.....καλους δρομους να εχετε ρε μαγκες!!!!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  2. #17
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    σε ειδα ρε μορτη με το ολοκαινουριο adv 1200 r που με χαιρετησες,μεγ.σαββατο που κατεβαινα απο περαχωρα με το 400 μου γυρνωντας απο γνωστα εντουρομονοπατια(και οχι μονο )...

  3. #18
    Σε είδα χθές Νικολέτα και...
    ''Well, the rain ain't fussy about where it lands,
    It'll find you hiding no matter where you stand.
    It's gonna rain brother, and it's gonna rain hard,
    When the blues comes calling with it's calling card.''

    R o r y G a l l a g h e r

  4. #19
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σας είδα λάδια στο πίσω λάστιχο και κάτω από το μοτέρ εκεί που πάρκαρα....



    Μετά θυμήθηκα ότι ήμουν με ένα ιταλικό φίλου και όχι με κάποιο από τα δικά μου!
    Give me fuel, Give me fire

  5. #20
    σας ειδα ρε μαγκες σημερα με 2tdm το ενα με εξατμισονια καρινα απο κατω ολο μαυρο σκετο αστερι δηλαδη και εκει που μιλαγατε και πηγαινατε χαλαρα στην Αγιου Νικουλαου ξαφνικα τραβαει ενα μαρσαρισμα το ενα tdm κανει ενα σλαλομ γρηγορο μπλοκαρει τον πισω τροχο και με μηδεν χιλιομετρα ακουμπαει στο πεοζδρομιο και πεφτει! πιο χαζη τουμπα δεν εχω δει και μετα σηκωθηκε και εφυγε κανονικα σαν να μην τρεχει τπτ με ελαφρως χτυπημενη καρινα......

  6. #21
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    σας ειδα σημερα το μεσημερι 2 πορτοκαλια adventure να φευγετε απο εδεσσα και να κατευθυνοσαστε προς σαλονικα μερια
    και αργοτερα το απογευμα ενω ημουν στην δουλεια,ηπια καφε και αυτοι μπυρα(ενας γερμανος και ενας ελβετος)με BMWr 1200 gs 013 μοντ water cooling που εσκασαν μυτη εδεσσα,απο αλβανια-που ηταν χτες,19 μερες πανω στην σελλα,και εχουν να πανε τουρκια ιταλια και πισω,να εισαστε καλα και καλο ταξιδι-αυριο θα κατηφορισουν προς καλαμπακα
    Τελευταία τροποποίηση από SHOOTER045; 08/05/2013 στις 01:21.

  7. #22
    Συνταξιούχος Το avatar του/της theofilos888
    Εγγραφή
    22/08/2009
    Μηνύματα
    2.390
    Σε είδα πάσχα να φεύγεις και να μην έχω προλάβει να καταλάβω τίποτα!

  8. #23
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    Σε είδα κοπελιά πρωϊ πρωϊ με το scooter μέσα στη πόλη με κράνος,μπουφάν,γάντια και ζώνη μέσης και σε χάρηκα!Άντε γιατί συνήθως το παίζεται νύφες

    Σε είδα κι εσένα κοπελιά με το λευκό βεσπάκι σου που καταέσφαξες το κόκκινο και ολόκληρη Εθνική οδός σταμάτησε για πάρτη σου......ήθελες φαντάζομαι να ξεκινήσει καλά η μέρα σου

  9. #24
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Είδα πολλά, μέσα στο Πάσχα!

    Σταματώντας δίπλα στη βόλβη, στον Προφήτη, είδα κάτω από το δέντρο Σλοβένο αναβάτη (55-60 ετών) με αραγμένη την Κ 1600, να παίζει ροκιές στο στέρεο, και να μου εξηγεί πως έρχεται από την Πέργαμο, σε μια διαδρομή 4000χλμ, ολομόναχος!
    Τα δικά μου 1400 χλμ πλέον φαίνονται απλά μια βολτίτσα.

    Εκεί χαιρετηθήκαμε με ζευγάρι με ντουκάτι που σταμάτησε για βενζίνι, μάλλον με πέρασαν κι εμένα για ξένο με το 1300 φορτωμένο βαλίτσες, βλέποντας την πινακίδα του Σλοβένου.

    Είδα κι εσένα μοναχικέ καβαλάρη που χαιρετηθήκαμε στο δρόμο, με φορτωμένο μαύρο ον-οφ (δεν θυμάμαι τι, πιθανώς vstrom) Μ.Τετάρτη ανηφορίζοντας από αθήνα προς Θεσ/νίκη να σταματάς κάθε τόσο για φωτογραφία. Καλά χιλιόμετρα να έχεις.

    Γενικώς όμως, σα να μου φάνηκε πολύς ο κόσμος που δεν χαιρετάει στο δρόμο...

  10. #25
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stynikop Προβολή μηνύματος
    Είδα πολλά, μέσα στο Πάσχα!

    Σταματώντας δίπλα στη βόλβη, στον Προφήτη, είδα κάτω από το δέντρο Σλοβένο αναβάτη (55-60 ετών) με αραγμένη την Κ 1600, να παίζει ροκιές στο στέρεο, και να μου εξηγεί πως έρχεται από την Πέργαμο, σε μια διαδρομή 4000χλμ, ολομόναχος!
    Τα δικά μου 1400 χλμ πλέον φαίνονται απλά μια βολτίτσα.

    Εκεί χαιρετηθήκαμε με ζευγάρι με ντουκάτι που σταμάτησε για βενζίνι, μάλλον με πέρασαν κι εμένα για ξένο με το 1300 φορτωμένο βαλίτσες, βλέποντας την πινακίδα του Σλοβένου.

    Είδα κι εσένα μοναχικέ καβαλάρη που χαιρετηθήκαμε στο δρόμο, με φορτωμένο μαύρο ον-οφ (δεν θυμάμαι τι, πιθανώς vstrom) Μ.Τετάρτη ανηφορίζοντας από αθήνα προς Θεσ/νίκη να σταματάς κάθε τόσο για φωτογραφία. Καλά χιλιόμετρα να έχεις.

    Γενικώς όμως, σα να μου φάνηκε πολύς ο κόσμος που δεν χαιρετάει στο δρόμο...
    τον είδα και εγώ αυτόν τον 3ο , με το μαύρο ον-οφ ! 3 φορές τον πέρασα - ενώ πήγαινα με 90-100 , και με περνούσε βολίδα και κάθε φορά τον έβλεπα για φώτος :P

    Σας είδα και εγώ με ξενες πινακιδες, δεν ξερω απο ποια χωρα γιατι ηταν σαν ιερογλυφικα με φουλ στολή,καλο δρομο να εχετε ( 2x GSXR 750)

    Σας είδα και εσάς Μαύρο GSXR (Ακράνοτος) και ένα Μαύρο Busha στο κεντρικό δρόμο Αθήνας-Θεσσαλονίκης στο ύψος του Παντελεήμωνα προς Κατερίνη , ο GSXR να κυνηγάει το Busha Που είχε επιβάτη με φουλ εξοπλισμο παρακαλώ !

  11. #26
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    vaska πρεπει να σε ειδα...σημερα το πρωι κατα τις 9 στην γερμανου ψηλα.ακουσα εξατμιση,γυρισα και ειδα crypton x αλλα ειχες ηδη περασει.εσυ δεν ησουν;
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  12. #27
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από PetranGR Προβολή μηνύματος
    τον είδα και εγώ αυτόν τον 3ο , με το μαύρο ον-οφ ! 3 φορές τον πέρασα - ενώ πήγαινα με 90-100 , και με περνούσε βολίδα και κάθε φορά τον έβλεπα για φώτος :P

    Σας είδα και εγώ με ξενες πινακιδες, δεν ξερω απο ποια χωρα γιατι ηταν σαν ιερογλυφικα με φουλ στολή,καλο δρομο να εχετε ( 2x GSXR 750)

    Σας είδα και εσάς Μαύρο GSXR (Ακράνοτος) και ένα Μαύρο Busha στο κεντρικό δρόμο Αθήνας-Θεσσαλονίκης στο ύψος του Παντελεήμωνα προς Κατερίνη , ο GSXR να κυνηγάει το Busha Που είχε επιβάτη με φουλ εξοπλισμο παρακαλώ !
    Λογικά θα πρέπει να συναντηθήκαμε δηλαδή στο δρόμο... ! Δεν θυμάμαι να είδα CBR600...

  13. #28
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.680
    Σε είδα σήμερα στην Ακτή Ποσειδώνος στο λιμάνι να σε παίρνει το ΕΚΑΒ... δεν είδα τη μηχανή σου, είδα όμως το κράνος σου δίπλα άθικτο (θεωρώ ότι ήταν το δικό σου, προφανώς), και τουλάχιστον κάπως αναθάρρησα
    Περαστικά παλήκαρε

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  14. #29
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε ειδα με το R 1100 GS μαυρο τουμπανο με πολλα εξτρα Touratech και Remus εξατμισονι και σε ακολουθησα ανεβαινοντας την Καβαλας μονο και μονο για να ακουω τον boxer μεσα απο τη Remus. Ζηλεψα και αναρωτηθηκα αν μετα απο 10 χρονια θα ειμαι τοσο μερακλης με το Tenere μου (αν το εχω)...

  15. #30
    Squadra Puzzola Το avatar του/της Ichigo
    Εγγραφή
    17/07/2005
    Μηνύματα
    1.429
    Σε είδα κάφρε γείτονα να αποκτάς ένα RGV 250 σε ομολογουμένως πολύ καλή κατάσταση και να μαστορεύεις τα σωθικά του... Δυστυχώς ξέρω από τώρα ποια θα είναι η κατάληξη αυτού του καλού μοτοριού αν κρίνω από το τι τράβηξε ένα virago και ένα ΚΤΜ που είχες κάποτε...
    Salentu. Lu Sule Lu Mare Lu Ientu.

    Et quacumque viam dederit fortuna sequamur
    "Conservatives are not necessarily stupid, but most stupid people are conservatives."

Σελίδα 2 από 134 ΠρώτοΠρώτο 12345671252102 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF