Σελίδα 3 από 134 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #31
    Καλλίγραμμον Μέλος Το avatar του/της vaska
    Εγγραφή
    29/10/2007
    Μηνύματα
    7.796
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από akistrevor Προβολή μηνύματος
    vaska πρεπει να σε ειδα...σημερα το πρωι κατα τις 9 στην γερμανου ψηλα.ακουσα εξατμιση,γυρισα και ειδα crypton x αλλα ειχες ηδη περασει.εσυ δεν ησουν;

    Τάπα τέζα πάει ο κρυπτονίτης λέμε.
    Εγώ πρέπει να ήμουν (δεν έχω δει και κανέναν άλλον με GPR εδώ που τα λέμε).

    LIFE IS TOO SHORT to remove usb safely
    "These violent delights have violent ends
    And in their triumph die, like fire and powder
    Which, as they kiss, consume" William Shakespeare (Romeo & Juliet).

  2. #32
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από vaska Προβολή μηνύματος
    Τάπα τέζα πάει ο κρυπτονίτης λέμε.
    Εγώ πρέπει να ήμουν (δεν έχω δει και κανέναν άλλον με GPR εδώ που τα λέμε).

    Πρω'ι'νή προπόνηση με τον γκαζοφωνιά βρε θηρίο; γόνατο βάζεις καθόλου ή ντρέπεσαι;

  3. #33
    Σε είδα κοπελιά με το ΕR-6 Χαλκίδα ολο καμάρι - Πως τα κατάφερες και συνδίασες το Colori (γκρι - πορτοκαλι) με την πορτοκαλί ζώνη του Τζιν- Μπράβο
    Δεν το πολυέχεις πάντως να προσέχεις...
    aleaxzafeir

  4. #34
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα φίλε με το ποδήλατο... σορρυ που σου έκοψα τη φόρα αλλά να... εχμ... ξέρεις... είχα πράσινο !
    Give me fuel, Give me fire

  5. #35
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Σε ειδα την Τεταρτη λιγο μετα την Λαρισα (προς Αθηνα) αν θυμαμαι καλα με ασπρο τουονο και λιγα λεπτα αργοτερα ειδα και εσενα με το κυανολευκο gsxr1000 να περνας αερα τα διοδια...

    Σε ειδα και εσενα (800gs) σημερα στον μαραθωνα με την ξαφνικη μπορα οπου δεν εβλεπες στα 5 μετρα απο το αμαξι να προσπαθεις να φτασεις στον προορισμο σου με αναμενα τα αλαρμ, ενω στη συνεχεια ειδα και εσενα με το z750s να μπαινεις στον σειριο στη μαλακασα που ομως παρα την βροχη που εριχνε προλαβες για δευτερολεπτα να μην φας και χαλαζι...
    TO AVOID HELL-MET ALWAYS WEAR HELMET
    GO AT LEAST ONCE A YEAR TO A PLACE YOU HAVE NEVER BEEN BEFORE!

  6. #36
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Σε είδα το Σάββατο λίγο μετά την Λάρισα (προς Αθήνα) με triumph sprint, δικάβαλος και φορτωμένος, ανταλλάξαμε φιλοφρονήσεις και πήγαμε παρέα μέχρι την Στυλίδα..
    Την Κυριακή το απόγεμα δεν είδα ΚΑΝΕΝΑΝ στην εθνική, έφαγα την βροχή μόνος μου!
    ​The journey is the reward!

  7. #37
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374

    Angry

    σε είδα ηλίθια με το jimny να ξεπαρκάρεις,χωρίς να ελέγξεις και χωρίς φλάς και μου την είπες κι όλας που σου κόρναρα..
    σε είδα κι εσένα κωλόγερε που ενώ ανέβαινα κι εσύ είχες στο ρεύμα σου σταματημένο αυτοκίνητο,σου'παιξα και τα φώτα θεώρησες λογικό να βρεθείς μπροστά μου...μου άνοιξες και το παράθυρο να μου την πείς κιόλας ότι έτρεχα μεσ'την πόλη...το μαλάκα φεύγοντας ελπίζω να το κατάλαβες γιατί στο είπα...
    υπ'όψιν όλα αυτά με το κουτί,λόγω βροχής...

  8. #38
    Ήταν κανείς από δω χθες στο club Αγία Άννα;

  9. #39
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Σε είδα ταξιτζή να σφάζεις πλούσια το κόκκινο της Φιλελλήνων προς την Αμαλίας. Παραλίγο όμως να πάρεις αγκαλιά και έναν Ζητά που σε σταμάτησε 10 μέτρα παρακάτω. Παίζει να στα χώνει ακόμα... Είσαι και καντέμης ρε φίλε!
    I will take the mountains!

  10. #40
    προσεκτικό (πλέον) μέλος Το avatar του/της dimitris_speed
    Εγγραφή
    21/02/2003
    Μηνύματα
    71
    Σε είδα με το busa σήμερα το μεσημέρι φευγοντας απο Βόλο. Μειωμένη εγκεφαλική δραστηριότητα προφανώς,δεν ειμαστε εμείς για κράνη,τα τροχαία συμβαίνουν στους άλλους τους άσχετους σωστά? Αλλά πανω απο ολα η ακράπα ειναι must επένδυση ,δεν γίνεται αλλιώς.

  11. #41
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.678
    Σε άκουσα να χτυπάς και μετά σε είδα πεσμένο με τη μηχανή να έχει "φιλιθεί" με αμάξι. Ο πρώτος που σταμάτησε ήταν γιατρός ! Το ασθενοφόρο ήρθε άμεσα μόλις το ειδοποίησε ! Έσκασες, είπαν, με τη μούρη κάτω... έτρεχαν αίματα από μύτη και το σαγόνι φαινόταν ταλαιπωρημένο... το jet κρανάκι ΔΕΝ έκανε δουλειά................
    Τελικά έφυγες με φορείο με ένα σπάσιμο στο πόδι. Τυχερός από πολλές απόψεις ! Περαστικά και ποτέ ξανά !
    Φύγαμε...

  12. #42
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σε ειδα χτες το μεσημερακι iron mike αλλα οταν σε ρωτησα αν εισαι για ενα ματσακι στους 3 3λεπτους γυρους εκανες το αυγο σου λεγοντας μου ''οχι τετοια ωρα'' κοτα!!

    γαμω τα παιδια ο ζαμπιδης και χωρις ιχνος τουπε!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  13. #43
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από TROOPER Προβολή μηνύματος
    σε ειδα χτες το μεσημερακι iron mike αλλα οταν σε ρωτησα αν εισαι για ενα ματσακι στους 3 3λεπτους γυρους εκανες το αυγο σου λεγοντας μου ''οχι τετοια ωρα'' κοτα!!

    γαμω τα παιδια ο ζαμπιδης και χωρις ιχνος τουπε!!
    +600, τον είχα δει στο ''μπριζοκάλαμο'' του Γέρακα και φωτογραφήθηκε με τον μικρό, μιλάμε πιο απλός δεν θα μπορούσε να είναι και γ@μώ τα παιδιά, μέχρι το ντροπαλό του βγαίνει κάποιες φορές.

  14. #44
    Σε ειδα μαστορα στην εθνικη με τον παπιο σου...Το ενα παιδακι να ειναι μπροστα με τα χερια στο τιμονι,το αλλο πισω να παλευει να σ αγκαλιασει αλλα η κοιλια ειναι μεγαλη ναουμε και συ ρε τιτανοτεραστιε να οδηγας με το ενα χερι γτ με το αλλο ετρωγες τυροπιτα...Την γυναικα με τον σκυλο ξεχασες στο σπιτι αλλα πως να φας μετα τυροπιτα και μ αυτους πανω.
    Αν το χει ο ανθρωπος τι να λεμε μετα...

  15. #45
    ανέ-μελος Το avatar του/της KAGOURO
    Εγγραφή
    20/08/2010
    Μηνύματα
    243
    Σε είδα κουκλίτσα μου με το piaggio liberty black 125 Χατζηκυριακού έξω απ τη eurobank με shoei xr1000 και ροζ τσαντούλα bdtk μεσημεράκι κατα τις 4..........! o varkadero πίσω σου......:a07::a07::a07::a07:

Σελίδα 3 από 134 ΠρώτοΠρώτο 123456781353103 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF