Σελίδα 51 από 134 ΠρώτοΠρώτο ... 41464748495051525354555661101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 751 έως 765 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #751
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Σε είδα παποβιε να πηγαίνεις χαλαρός μπροστά από το ΚΕΥΠ, σου κόρναρα να σε περάσω τίποτα εσύ, τι να κάνω σε πέρασα από δεξιά. Μετά κατάλαβα γιατί δεν άκουγες και δεν είδες: ανύπαρκτοι καθρέφτες, ακράνωτος και μίλαγες στο κινητό! Σας βλέπω κι εσάς που βγαίνετε δειλά δειλά με κόκκινο, κοιτάτε βέβαια μην έρθει κανείς...

  2. #752
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σε είδα ακράνωτο στην Καλλιροης με Harley...να στρίβεις! Απλα έστριψες... Κι εγω ανατριχιασα...Τ' ομολογω πως εντυπωσιαστηκα!
    Όλα είναι δρόμος...

  3. #753
    Σε ειδα πριν καμια ωριτσα στη Βουλιαγμενης με το μερσεντικο σου και τις διπλωματικες σου πινακιδες. Σιγουρα οδηγουσες σα μ@λακας, πραγμα για το οποιο αδιαφορησα. Αλλα το να ερθεις πλακωμενος και να κοψεις τιμονιά απευθειας καταπανω μου ενω σου κορναρα πανικόβλητος, δεν το ανεχτηκα. Και οταν σε κυνηγησα και καταλαβες οτι εχω σκοπο να σε ακινητοποιησω στη μεση του δρομου αδιαφορωντας για το "ασυλο" της πινακιδας σου, αρχισες το τροπαρι της συγχωρεσης.
    Ακομα αναρρωτιεμαι αν επρεπε να το τραβηξω κι αλλο...
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  4. #754
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.196
    Σε είδα πιτσιρικά το πρωί που πήγαινες σχολείο καβάλα σε ένα Garelli !
    Το μηχανάκι και το στυλ οδήγησης του με πήγαν ακαριαία στα '80ς.
    Ο πατέρας σου πρέπει να είναι πολύ μερακλής.

  5. #755
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    17/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε είδα να έχεις παντού υγρασίες στο δρόμο προς Επίδαυρο χθες που πήγαμε για καφεδάκι, σε κάποια σημεία μάλιστα ήταν λες και είχε βρέξει και είχε γλίτσα, 2 high-side πηγα να φαω, το ενα με μηδενικη ταχυτητα στην εξοδο της στροφης και ενα σε ευθεια (!!!) και ας εχω καλα λαστιχα και πηγαινα τρομερα συντηρητικα...
    καποιος με Kawasaki Z μαλλον δεν ηταν τοσο τυχερος, το ειδα να το φορτωνουν σε γερανο, απ'οτι καταλαβα πρεπει να ηταν ολοι καλα παντως...

  6. #756
    Μέλος Το avatar του/της nauagios
    Εγγραφή
    30/07/2012
    Μηνύματα
    152
    Σε ειδα ηλιθιε γονεα να εχεις παρκαρει την βεσπα σου σε κατηφορα στην φιλολαου με την μουρη προς τα κατω και να λες στο παιδακι σου(ηταν δεν ηταν 5 χρονων) να μεινει πανω στην βεσπα και να μην κουνηθει. Παρτο ρε ζωον μαζι σου το παιδακι αφου απεναντι στο ατμ πας.

  7. #757
    Αρχαιολογικό μέλος Το avatar του/της tomy
    Εγγραφή
    27/04/2006
    Μηνύματα
    162
    Σας είδα πριν λίγο στην Λ. Κηφισίας, στο ύψος των Αμπελοκήπων, κυρία με την γούνα μπρούμυτα που δεν κουνιόσουν καθόλου και παλικάρι να παραπατάς και να σε υποβαστάζουν περαστικοί, πιθανώς ο οδηγός του cbr 125 με χρώματα repsol, που βρισκόταν παραπάνω με σπασμένα πλαστικά. Ελπίζω και οι δύο να την σκαπουλάρετε..
    Προσοχή εκεί έξω, ειδικά τις τελευταίες μέρες γίνεται μακελειό..

  8. #758
    σε ειδα σημερα πινακιδουλα μου να σε παραδιδω στην εφορια ενα δακρυ κύλισε... σνιφ σνιφ!
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #759
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της OlKa
    Εγγραφή
    01/02/2013
    Μηνύματα
    152
    Σας ειδα οοοολους σημερα κι ας ειχα πει πως κοριτσι πραμα, δεν θα ξαναβρισω!

    Ταξιτζης χωρις φωτα φρενων, κοκκαλωνει στην μεσαια και παει να το κοψει οοολο δεξια για να παρει πελατη...Ευτυχως δεν αφισοκολληθηκα απο πισω σου! Αχρειειειε!

    Επισης, το αλλο το καλο που εχω συνειδητα προσεξει ουκ ολιγες φορες και προτεινεται σε οσους θελουν να φτιαξουν τα χτυπημενα φτερα στο αυτοκινητο τους, ειναι η συμβουλη να προσπαθησουν να κρατησουν την λωριδα τους στην πλατεια στην Ομονοια που κατεβαινει για Αγ.Κωνσταντινου...Αν ενας αποφασισει να παει σωστα,θα γινει καραμπολα...Το ιδιο και στην αρχή της Φιλελλήνων μετά την Σταδίου... Φοβερό...

    Με είδα χθες χαρούμενη να χαιρετάω όλη την Πατησίων, μαζί και φίλη στο σκουτεράκι της!
    Όλα είναι δρόμος...

  10. #760
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    σας είδα, φρέσκιες διαχωριστικές στη Βασ. Γεωργίου στον Πειραιά
    όποιος τις είδε θα κλαίει από τα γέλια

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  11. #761
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από OlKa Προβολή μηνύματος
    ....να προσπαθησουν να κρατησουν την λωριδα τους στην πλατεια στην Ομονοια που κατεβαινει για Αγ.Κωνσταντινου...Αν ενας αποφασισει να παει σωστα,θα γινει καραμπολα...Το ιδιο και στην αρχή της Φιλελλήνων μετά την Σταδίου... Φοβερό...
    Είναι θεϊκά σημεία, όντως. Μόνο τέρμα αριστερά είσαι κάπως ασφαλής. Ίσως. Αν το θέλει ο μανιτού.

    Σε είδα αρχιβλάκα με το σκατ0opel να κάνεις κοντρίτσες με τον άλλο αρχιμαλάκα με το audi και να κοκκαλώνετε αμφότεροι κλείνοντας την κηφισίας για να μαλακιστείτε παρεούλα... Το ότι δεν γίναμε πόσοι άνθρωποι από πίσω χαλκομανία, θαύμα. Κακό ψόφο πανύβλακες, να καθαρίσουμε.

  12. #762
    σε είδα κύριε Θωμά......

    λίγο ταλαιπωρημένος ήσουν.....

    απόλαυσέ το, έρχονται και χειρότερες μέρες






    οι καλύτερες όμως ΔΕΝ παίζονται....

  13. #763
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.969
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    σε είδα κύριε Θωμά......

    λίγο ταλαιπωρημένος ήσουν.....

    απόλαυσέ το, έρχονται και χειρότερες μέρες

    οι καλύτερες όμως ΔΕΝ παίζονται....
    Κι εγώ χάρηκα που σε είδα Σπύρο και sorry που τα είπαμε για λίγο και στα όρθια...


  14. #764
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Σε ειδα να ψάχνεις τα σκουπίδια στον καδο και μολις γυρισες να με κοιτάξεις, εκανα πως κοιταζα τον καθρεφτη μου.Ρε π@@στη....που θα παει αυτή η παρακμη!

  15. #765
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Σε είδα πανίβλακα (τελευταία στιγμή.....) να το πηγαίνεις το στόπ κορδέλα και να προλαβαίνω να κάνω ελιγμό ίσα-ίσα για να μη φιλήσω τις λαμαρίνες σου και να ζητάς τα ρέστα κιόλας έξω απο το λοιμωδών.....και εύχομαι να σου το πάρει το δίπλωμα κανείς ρε αλήτη γιατί σήμερα εγώ που πρόλαβα αύριο ποιος ξέρει ποιός άτυχος θα βρεθεί στο διάβα σου...(και δυστυχώς δεν είσαι και ο μόνος εκεί φτάσαμε.....)

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    σας είδα, φρέσκιες διαχωριστικές στη Βασ. Γεωργίου στον Πειραιά
    όποιος τις είδε θα κλαίει από τα γέλια
    Αύριο το πρωί καθώς θα πηγαίνω στη δουλειά θα τις δώ ελπίζω να έκανες καλή μαστοριά

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 19:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 14:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF