Σελίδα 1 από 134 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 1999

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961

    ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII

    Συνεχίζουμε από εδώ...http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=122279

    Παρακαλώ, περιοριστείτε σε αυτά που είδατε. Σχόλια θα κόβονται.

  2. #2
    Ένα μέλος... Το avatar του/της Aggelos_SV
    Εγγραφή
    07/08/2006
    Μηνύματα
    1.533
    Σε είδα Τρίτη 30/4 γύρω στις 21:00 πάνω σε απροσδιορίστου προελεύσεως σκουτερίδιον,να βγάζεις σώμα (γόνατο-αγκώνας κολλημένα ) και να μπαίνεις (μάλλον) τέρμα γκάζι στην αριστερή που πάει από Ποσειδώνος προς Πειραιά!!
    Ουραίουυυυς ο μίστερ!!!
    Σε ακολουθούσα,μέχρι Πειραιά,διακριτικά σε απόσταση 50-100 μ. λόγω αιθέριου δικάβαλου, και δεν μπόρεσα να σου δώσω
    Μην απορείτε γιατί κάποιοι καβαλάν χωρίς κράνος...το κάνουν για να μη χαλάσει το τυρί που έχουν μεσ'το κεφάλι τους

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σε είδα κοπελιά ,να σε μαζευεί ασθενοφόρο αλλά είδα και σεντόνι , ας ελπίσω να μην ήταν αυτό που νομίζω.Απο όσα άκουσα, καθώς προχωρούσα αμάξι βγήκε απο ΣΤΟΠ και σε χτύπησε,και δεν φορούσες κράνος.
    Μακάρι να είσαι καλά .
    (Περιοχή , Άνω Τούμπα)

  4. #4
    Μέλος Το avatar του/της jimpap
    Εγγραφή
    19/08/2012
    Μηνύματα
    68
    Σε είδα φίλε να κόβεις ταχύτητα στην αριστερή λωρίδα έξω από το Δαφνί και έκοψα κι εγώ, δεν έβαλες αλάρμ όμως και έπεσα πάνω σου με το κουτί και την οικογένεια μέσα (όλοι καλά).

    Αυτό που δεν είδα ήταν ο τρελός που περπατούσε πάνω στην εθνική (μισόγυμνος) και μιλούσε με το θεό, Μεγάλη Δευτέρα βλέπεις, και ότι προσπαθούσατε όλοι να μην τον σκοτώσετε...

    Σας είδα κι εσάς αστυνομικοί της τροχαίας Αιγάλεω να κυνηγάτε τον τρελό πάνω στην Εθνική ανάμεσα στα αυτοκίνητα με κίνδυνο να σας πατήσουν. (ευχαριστώ στα παιδιά - άψογοι)

    Είμαι κωλόφαρδος που δεν έσκασε άλλος πάνω στο δικό μου κουτί και τώρα η μπέμπα μου είναι μια χαρά και μου γελάει.

    Το νού σας, τα πράγματα έχουν ξεφύγει...

  5. #5
    Σε είδα να πεφτεις πανω στο βουνο λόγω γλιτσας.
    Ευτυχως που ησουν με πληρη εξάρτηση και την βγάλαμε με πληγωμενό εγωισμο και γρατζουνιες στην μοτο...

  6. #6
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    Σε είδα συνεπιβάτη του σκούτερ (πλ. Πάρκου) να μου λές χαριτολογώντας να τα βάλουμε!!!Σου απάντησα με νεύμα ναι και μ΄ένα χαμόγελο μέσα απο το κράνος
    Σε είδα κι εσένα παπόβιε να μου βγαίνεις απο δεξιά,να με περνάς και να περνάς και το μπροστινό κουτί απο αριστερά...το κρανάκι φυσικά απουσίαζε...
    δεν παρατήρησα να σε κυνήγαγε κανείς...

  7. #7
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από jezuz Προβολή μηνύματος
    Σε ειδα Χριστοφορε στην Τριπολη, και παρ'ολο που ξερω πως σε λενε, με το κοκομπλοκο που ειχα παθει εκεινη τη στιγμη απο το αγχος μου σε ειπα Πανο, με συγχωρεις! (αγχος γιατι εψαχνα τα κλειδια, μολις τα ειχα βρει πανω στο μηχανακι, νομιζα οτι τα ειχα χασει στα λιβαδια...)
    Σε είδα κι εγώ φυσικά

    Ελπίζω την επόμενη που θα βρεθούμε σε πίστα να είμαστε εμείς μέσα
    Give me fuel, Give me fire

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της g_m900
    Εγγραφή
    15/12/2010
    Μηνύματα
    988
    σε ειδα πρεζακι να σπρινταρεις πιο γρηγορα κι απο τον Γιουσειν Μπολτ οταν στη Λ. Αμαλιας στα φαναρια σου εφυγε το φλεγομενο κονταρι και εσκασε πανω σε ενα αμαξι.
    Δεν προλαβα να δω το αποτελεσμα του κυνηγητου αλλα και το παλικαρι του ford focus που επεσε το κονταρι...φανηκε για δυνατο πνευμονι...


  9. #9
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Σας είδα αστυνομικοί να με κάνετε έλεγχο κάτω απο το σπίτι μου που περίμενα φιλαράκι μου για βόλτα, ευγενικοί και οκ , και να με ρωτάτε για πιστιάρες...

    Σε είδα και εσένα κοπελιά με τα μπούτια έξω στην Κρήνη με CBR600RR MΑΥΡΟ-ΜΠΛΕ , κουστούμι να την ξεπαρκάρεις με φίλη σου ,και εγώ και ο φίλος μου να μπλοκάρουμε τροχούς για να σας δούμε σαν χαζά.Είχε γέλιο ...

    Σε είδα και εσένα Harlea να προσπαθείς να με ψαρώσεις να ανοίξω την μηχανή εντός πόλης, και να με κολλάς απο πίσω.

    Σας είδα και εσάς ξεκράνοτους τυπάδες με τις GSXR να κάνετε μπαντιλίκια βράδυ σήμερα στην Βασ.Όλγας στο ύψοςτης ανθοέκθεσης.

    Πολλά είδα σήμρεα :P

  10. #10
    Σε είδα ρε φιλε με το γερμανικο κρανος και το αμανικο μπουφαν Hell's Angels...

    ...

    ...πανω σε παπι
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  11. #11
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σας βλεπω να μην εχετε παρει χαμπαρι με τις ανοιχτες μπεμπες και τα χαμηλωμενα σας να κανετε μπαντιλικια στην αθηνας στον κορυδαλο, μεγαλη παρασκευη βραδυ με τερμα μουσικη στα ηχοσυστηματα σας!

    σε ειδα και σενα μπινη και τα ειπαμε λιγακι στην αλεξανδρας
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  12. #12
    Κουλό μέλος
    Εγγραφή
    31/12/2006
    Μηνύματα
    345
    Σε είδα κουτάκια να σταματάς μπροστά μου στο φανάρι που είχε καμένη λάμπα.. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα άναψε το.. ...πορτοκαλί! Και μέχρι να το συνειδητοποιήσεις και να βάλεις πρώτη είχε γίνει κατακόκκινο και το σκότωσες παλικαρίσια.

    Σε είδα κι εσένα με το παπί κι από πίσω δεμένο με αλυσίδα το καρότσι του σούπερ μάρκετ
    Δεν πρόλαβα να σε ρωτήσω... Στα φρένα και στην κατηφόρα πως την παλεύεις να μην σε περάσει το καρότσι;

    ​The journey is the reward!

  13. #13
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα καριόλα να παρκάρεις παράνομα και να κλείνεις τον δρόμο και να μην μπορώ να βγώ με τη μηχανή που είχα παρκάρει. Δεν σε χάλασε που πήρα την τροχαία και σε περιποιήθηκε...

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της tkata
    Εγγραφή
    19/04/2012
    Μηνύματα
    128
    Σας έβλεπα ρε μάγκες δυο-δυο με τις super-sport και τα μεγάλα on-off μεγάλο Σάββατο στην παλαιά εθνική για Επίδαυρο και σας ζήλευα...εγώ με ένα μαύρο κράνος KBC επάνω στο 250 να μου βγαίνει ο πάτος τσούκου-τσούκου στον ανήφορο...Οι περισσότεροι κάνατε χαιρετούρα...Καλούς δρόμους να έχετε παιδιά!

  15. #15
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Kostas2B
    Εγγραφή
    11/03/2012
    Μηνύματα
    669
    Σε ειδα ρε μερακλη Γερμαναρα σημερα στην Εθνικη οδο...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	i4.jpg 
Προβολές:	5933 
Μέγεθος:	44,7 KB 
ID:	289134

Σελίδα 1 από 134 1234561151101 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Σε είδα...... vol ΙΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 1183
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2010, 20:17
  2. Σε είδα...... vol ΙΙ
    από MikeG στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 255
    Τελευταίο μήνυμα: 12/11/2009, 15:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF