Σελίδα 3 από 9 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 125

Θέμα: Διήθιση

  1. #31
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Εγώ όταν αργώ ΤΟΤΕ θα πετύχω το σαλιγκαρόπουλο...

    Στανταράκι ! ! ! !
    Αν έχεις αργήσει ένα τέταρτο δε θα καταφέρεις κάτι με το να αρχίσεις στις κόρνες το σαλιγκαρόπουλο για να πάρει το μηχανάκι στο σβέρκο σαν αρνί που το πάνε για σφάξιμο και να αρχίσει να τρέχει για να φύγει από μπροστά σου.
    Λίγα δευτερόλεπτα θα κερδίσεις.
    Κι ένα ωραίο θέαμα εάν όντως καταφέρει να πάρει το μηχανάκι στο σβέρκο σαν αρνί

  2. #32
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    Δε τη παλευετε καθόλου στη πρωτευουσα ρε μάγκες...


  3. #33
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2010
    Μηνύματα
    191
    επιτέλους το πε κάποιος

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Αν έχεις αργήσει ένα τέταρτο δε θα καταφέρεις κάτι με το να αρχίσεις στις κόρνες το σαλιγκαρόπουλο για να πάρει το μηχανάκι στο σβέρκο σαν αρνί που το πάνε για σφάξιμο και να αρχίσει να τρέχει για να φύγει από μπροστά σου.
    Λίγα δευτερόλεπτα θα κερδίσεις.
    Κι ένα ωραίο θέαμα εάν όντως καταφέρει να πάρει το μηχανάκι στο σβέρκο σαν αρνί

    Κοίτα άμα φύγω από το σπίτι μετά τις 8...
    ΣΙΓΟΥΡΑ

    Θα βρω την κοπέλα με το ροζ σκούτερ που λέει πρίνσες στη βαλίτσα, τον άλλονα με το σκούτερ που έχει ξεχάσει να βγάλει τη κουβέρτα, τον παππού με το καφάσι στο παπί, τον βεσπάκια με το λουκ 60ς και το άσπρο ταψί για κράνος..
    ή ΟΛΟΥΣ !!!!

    Οκ θα ρίξω κανένα καντίλι από μέσα μου -να πάει καλά η μέρα- αλλά δεν θα το κάνω θέμα.
    Κάποιο πεζοδρόμιο θα καβαλήσω...




  5. #35
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fkol k4 Προβολή μηνύματος
    Τι πειράζει μωρέ να κάνεις λίγο πιο 'κει;
    Μόνο τα φασόλια πειράζουν

    Γενικά μιλούσα.
    Δεν είπα ότι δεν κάνω στην άκρη όταν βρεθεί κάποιος πίσω μου που θέλει να πάει πιο γρήγορα. Σαφώς και κάνω. Αρκεί να μπορώ.
    Εννοώ ότι δε θα πλακωθώ στις μανούβρες και να κινδυνέψω να γρατζουνίσω κανά σταματημένο αυτοκίνητο για να χώσω τη μηχανή πλάγια κακήν κακώς, γιατί εγώ έχω cb και δε χωράω κι αυτός έχει παπί και δεν αντέχει να μείνει 3 αυτοκίνητα πίσω στο φανάρι. Δε νομίζω ότι είναι παράλογο αυτό που λέω.

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από fkol k4 Προβολή μηνύματος
    Εγώ πάντως, θα συνεχίσω να κάνω πέρα να με περνάει όποιος θέλει να πάει γρηγορότερα.
    Ειδικότερα αν είναι κανένα γρήγορο κτήνος με μοτοσκούζι...
    Κι εγώ θα συνεχίσω να κάνω πέρα να με περνάει όποιος θέλει να πάει γρηγορότερα, και θα συνεχίσω όταν θέλω να πάω εγώ γρηγορότερα να το κάνω όσο γίνεται χωρίς να ενοχλώ αυτόν που δεν μπορεί.

    Εγώ αν πετύχω το κτήνος μή σου πω ότι θα προσπαθήσω να του κλείσω και το δρόμο επίτηδες για να ανεβάσει πίεση

  6. #36
    The Cortexiphan Junkie Το avatar του/της manhunter
    Εγγραφή
    28/03/2008
    Μηνύματα
    1.586
    Εγώ θα πώ κάτι που ειχε πει ο Βύρωνας παλιότερα, σε άλλο θρεντ

    ''Ο πραγματικά γρήγορος (ή και αυτός που απλά βιάζεται) θα βρεί τρόπο να περάσει''

    Πάντως εγώ όταν είμαι μπροστά, κάνω στην άκρη στους γρήγορους, και σκάω και χαιρετούρα.
    Οταν είμαι πίσω και περάσω (ή με αφήσουν να περάσω), πάλι σκάω χαιρετούρα.

    Οσοι ζουμε καθημερινα με μοτο στην πρωτευουσα, τα εχουμε λυσει τα υπαρξιακα μας...

  7. #37
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Δηλαδή το θρέντ έχει σκοπό να πειστούμε να περιμένουμε υπομονετικά και πολιτισμένα τον σαλίγκαρο που μας έχει γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων του, ή να κράξουμε όλοι μαζί τον αρχικάγκουρα που θέλει να πάει με 1000 μες στην κίνηση;
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  8. #38
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή το θρέντ έχει σκοπό να πειστούμε να περιμένουμε υπομονετικά και πολιτισμένα τον σαλίγκαρο που μας έχει γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων του, ή να κράξουμε όλοι μαζί τον αρχικάγκουρα που θέλει να πάει με 1000 μες στην κίνηση;
    όντως..τι κάνεις όταν ανήκεις στην ενδιάμεση κατηγορία ???
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  9. #39
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή το θρέντ έχει σκοπό να πειστούμε να περιμένουμε υπομονετικά και πολιτισμένα τον σαλίγκαρο που μας έχει γραμμένους στα παλαιότερα των υποδημάτων του, ή να κράξουμε όλοι μαζί τον αρχικάγκουρα που θέλει να πάει με 1000 μες στην κίνηση;
    εσύ κύριε πονηρίδη σε ποια συνομοταξία ανήκεις που πετάχτηκες σαν την π@ύτσα μες στα λάχανα να μας κάνεις και υποδείξεις?????



  10. #40
    Επιμένω:

    Ο νευριασμένος αναβάτης είναι το ίδιο επικίνδυνος με τον αγχωμένο. Επικίνδυνοι για την δική ΜΟΥ ασφάλεια. Οπότε, αποφεύγω να νευριάσω τον από πίσω γρήγορο διευκολύνοντάς τον να περάσει, και αποφεύγω να αγχώσω τον αργότερο περνώντας τον διακριτικά.
    Think faster than you ride

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    08/06/2010
    Μηνύματα
    191
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Επιμένω:

    Ο νευριασμένος αναβάτης είναι το ίδιο επικίνδυνος με τον αγχωμένο. Επικίνδυνοι για την δική ΜΟΥ ασφάλεια. Οπότε, αποφεύγω να νευριάσω τον από πίσω γρήγορο διευκολύνοντάς τον να περάσει, και αποφεύγω να αγχώσω τον αργότερο περνώντας τον διακριτικά.
    Λακωνικά και ουσιαστικά

  12. #42
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Και που να πετύχεις κ τον μπάρμπα με την γουρουνα να προσπαθεί να κανει διηθιση αλλά να κολλάει μεταξύ αστικού και αυτοκινήτου χωρίς έξοδο διαφυγής και τελικά να βρίσκεσαι 5 αμάξια πίσω στο φανάρ.
    Τρατζικ!


  13. #43
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bladerunner Προβολή μηνύματος
    Επιμένω:

    Ο νευριασμένος αναβάτης είναι το ίδιο επικίνδυνος με τον αγχωμένο. Επικίνδυνοι για την δική ΜΟΥ ασφάλεια. Οπότε, αποφεύγω να νευριάσω τον από πίσω γρήγορο διευκολύνοντάς τον να περάσει, και αποφεύγω να αγχώσω τον αργότερο περνώντας τον διακριτικά.
    Καλά κάνεις κι επιμένεις.
    Αλλά δε νομίζω να διαφωνεί κάποιος με αυτό.
    Κι αυτό νομίζω ότι είναι και το νόημα του thread που ρώτησε κι ο έντο πιο πάνω.
    5 άτομα το ίδιο πράμα λέμε

  14. #44
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alres Προβολή μηνύματος
    Λακωνικά και ουσιαστικά
    Nαι αλλά στο 1ο σου ποστ λες κάτι για καρότσα και δοκούς ισσοροπίας....

    Πρόσεχε μόνο μην πετύχεις κανέναν περίεργο και περνώντας σε κλωτσήσει...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  15. #45
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    εσύ κύριε πονηρίδη σε ποια συνομοταξία ανήκεις που πετάχτηκες σαν την π@ύτσα μες στα λάχανα να μας κάνεις και υποδείξεις?????


    Αν και απάντηση δεν πήρα παμ' παρακάτ'...

    Στα σοβαρά... Ξέρεις που ανήκω, ξέρεις επίσης πως έχω γνώση του τι κάνω και των συνεπειών. Το θέμα είναι πως αν κάποιος θέλει να με περάσει είτε είμαι με το μοτό είτε με το κουτί θα τον αφήσω χωρίς δισταγμό και χωρίς να σκεφτώ που πάει ο μαλάκας. Δεν μπορώ να μπω σε άλλη λογική.
    Στις υποδείξεις... Αν μετράει η γνώμη μου... μένουμε πίσω απο κάποιον που κινείται με περίπου την ίδια ταχύτητα με εμάς. Αυτό το χιλιοειπωμένο ίσως τίπ είναι η πιο ασφαλής λύση.
    Και στη μαλακία... Αν καταφέρει (ΑΝ) να με εγκλωβίσει πίσω του κάποιος προκλητικά ενώ θα μπορούσε να με αφήσει να περάσω, ίσως δει super corsa 180άρι στους 3 πόντους απο το μπροστινό του ως απάντηση στη μαλακία...
    Στην πλάκα... Ανοίκω endoνότατα στη συνομοταξία δυκοτιλήδωνων μανωλιώδη καγκουροειδή το γένος δουκέων των χρεποειδών

    Μα τώρα είναι να συζητάμε αν θα πρέπει να αφήνουμε τους πιο γρήγορους να περάσουν όταν καλώς ή κακώς είμαστε παράνομοι και ανυπεράσπιστοι απο τον νόμο αν συμβεί κάτι;
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Διήθιση
    από Operater στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 30/09/2011, 05:01

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF