Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 105

Θέμα: ΑΓΟΡΑ YAMAHA SR 250

  1. #91
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    παρ ενα srx ρε ανθρωπε μου... αυτο μ ετα δυο αμορτισερ.. εμενα η δικη μου κοπελα δεν παραπονιοταν.. μετα απο δεκα λεπτα ειχε πολλαπλους οργασμους απο τον κραδασμο με τα bitubo στο πιο σκληρο. περα απο την πλακα ηταν και γαμω τα μηχανακια. χτυπαω το κεφαλι μου που το πουλησα. αν εξαιρεσεις καποια θεματα με την πλεξουδα που πλεον τα λυνεις και μονος στο σπιτι και το κλασσικο γιαμαπα προβλημα με τις ξεραμενες σκασμενες εισαγωγες ειναι και γαμω τα μηχανακια ξαναλεω.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	484339_367435989986432_1606832648_n.jpg 
Προβολές:	276 
Μέγεθος:	96,0 KB 
ID:	292266

    ναι αυτη ειναι η σκατοφατσα μου.

    και ναι μαλλον θα ξαναπαρω ιδιο κι εγω. το μονο που φοβαμαι ειναι να μην παρατησω το cbr μονιμα στην αποθηκη μετα..

  2. #92
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomaniac Προβολή μηνύματος
    παρ ενα srx ρε ανθρωπε μου... αυτο μ ετα δυο αμορτισερ.. εμενα η δικη μου κοπελα δεν παραπονιοταν.. μετα απο δεκα λεπτα ειχε πολλαπλους οργασμους απο τον κραδασμο με τα bitubo στο πιο σκληρο. περα απο την πλακα ηταν και γαμω τα μηχανακια. χτυπαω το κεφαλι μου που το πουλησα. αν εξαιρεσεις καποια θεματα με την πλεξουδα που πλεον τα λυνεις και μονος στο σπιτι και το κλασσικο γιαμαπα προβλημα με τις ξεραμενες σκασμενες εισαγωγες ειναι και γαμω τα μηχανακια ξαναλεω.

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	484339_367435989986432_1606832648_n.jpg 
Προβολές:	276 
Μέγεθος:	96,0 KB 
ID:	292266

    ναι αυτη ειναι η σκατοφατσα μου.

    και ναι μαλλον θα ξαναπαρω ιδιο κι εγω. το μονο που φοβαμαι ειναι να μην παρατησω το cbr μονιμα στην αποθηκη μετα..
    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
    παρε ενα ρεπο ρε φιλε
    και δεν ειναι μονο αυτο ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ απο πανω


    σορυ για το σπαμ αλλα για το σρχ εχει δικιο

  3. #93
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από karolos SRX 400 Προβολή μηνύματος
    ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ
    παρε ενα ρεπο ρε φιλε
    και δεν ειναι μονο αυτο ΚΑΜΑΡΩΝΕΙΣ απο πανω


    σορυ για το σπαμ αλλα για το σρχ εχει δικιο

    καμαρωνω γιατι δεν ηξερα πως απο μαλακια μου θα μου εσκιζε μετα απο λιγο το σωληνακι των αναθυμιασεων με αποτελεσμα να με κανει μες το λαδι...

  4. #94
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    ΕΡΩΤΗΣΗ Kawasaki BN 250 Eliminator 1997 αξιζει?υπαρχει μια ευκαιρια μαλλον να παρω ενα!

  5. #95
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    το αγαπημενο μου μηχανακι............
    αυτο ουτε οι μαστορες δεν το αναλαμβανουν
    ευκαιρια ειναι αμα στο χαριζουν και παλι παιζεται

  6. #96
    πολυμηχανο μελος Το avatar του/της motomaniac
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    5.164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    το αγαπημενο μου μηχανακι............
    αυτο ουτε οι μαστορες δεν το αναλαμβανουν
    ευκαιρια ειναι αμα στο χαριζουν και παλι παιζεται
    γιατι? ιδιο μοτερ με το ninja 250 δεν φοραει?

  7. #97
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    ετσι εχω ακουσει αλλα δεν ξερω ποσο ιδια ειναι γιατι το μοτερ του EL εναι 25 ετων
    φοβερο σε αποδοση και λειτουργια αλλα με αλυτα προβληματα σε καρμπυρατερ και φλατζα κεφαλης
    επισης πολυ δυσκολο χωροταξικα οι μαστοροι δεν το γουσταραν καθολου
    καποια εποχη -ακομα και τωρα- υπηρχαν απειρα πεταμενα στο δρομο ή εξω απο συνεργεια κι αυτο κατι σημαινει

  8. #98
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από toyar Προβολή μηνύματος
    ετσι εχω ακουσει αλλα δεν ξερω ποσο ιδια ειναι γιατι το μοτερ του EL εναι 25 ετων
    φοβερο σε αποδοση και λειτουργια αλλα με αλυτα προβληματα σε καρμπυρατερ και φλατζα κεφαλης
    επισης πολυ δυσκολο χωροταξικα οι μαστοροι δεν το γουσταραν καθολου
    καποια εποχη -ακομα και τωρα- υπηρχαν απειρα πεταμενα στο δρομο ή εξω απο συνεργεια κι αυτο κατι σημαινει
    +600
    κάτι τρέχει με τα eliminator, κακή εμπειρία από φίλο και με το 250 και με το 400...

  9. #99
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από angelodaegio Προβολή μηνύματος
    ΕΡΩΤΗΣΗ Kawasaki BN 250 Eliminator 1997 αξιζει?υπαρχει μια ευκαιρια μαλλον να παρω ενα!
    To μοτέρ του ΒΝ είναι το ίδιο με το νιντζάκι και το Anhelo, μιλάμε για αλεξίσφαιρο και αμάσητο μοτέρ! 3 χρόνια κάτοχος του τελευταίου, με καθημερινό ξέσκισμα και δεν έχει βγάλει κιχ! Δεν ξέρω από ηλεκτρικά και περιφερειακά τι λέει το ΒΝ, και μάλλον δε θα ήταν ωραίο για cafe racer, με αυτή την ψυγειούκλα μπροστά! Καλό και το SR, αλλά όλοι αυτό παίρνουν για να φτιάξουν cafe, αν θέλεις όντως να ξεχωρίζεις και να γουστάρεις τρελλά, χτύπα ένα τέτοιο και θα με θυμηθείς (δεν κάνω πλάκα)!!
    ...το νου σου!!

  10. #100
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    ωραιοι με σωσατε γιατι ημουνα ετοιμος να το παρω και νομιζα οτι ειναι και ευκαιρια!

  11. #101
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    To μοτέρ του ΒΝ είναι το ίδιο με το νιντζάκι και το Anhelo, μιλάμε για αλεξίσφαιρο και αμάσητο μοτέρ! 3 χρόνια κάτοχος του τελευταίου, με καθημερινό ξέσκισμα και δεν έχει βγάλει κιχ! Δεν ξέρω από ηλεκτρικά και περιφερειακά τι λέει το ΒΝ, και μάλλον δε θα ήταν ωραίο για cafe racer, με αυτή την ψυγειούκλα μπροστά! Καλό και το SR, αλλά όλοι αυτό παίρνουν για να φτιάξουν cafe, αν θέλεις όντως να ξεχωρίζεις και να γουστάρεις τρελλά, χτύπα ένα τέτοιο και θα με θυμηθείς (δεν κάνω πλάκα)!!
    λεει ενα μεζε εχεις δικιο αλλα δεν υπαρχουν λεφτα αυτην την στιγμη ευκαιρα και ποσο μαλλον για μαστορες!!πολυ ομορφο αυτο στην φοτο!

  12. #102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kokkiklhs Προβολή μηνύματος
    αν θέλεις όντως να ξεχωρίζεις και να γουστάρεις τρελλά, χτύπα ένα τέτοιο και θα με θυμηθείς (δεν κάνω πλάκα)!!
    Αχχαχχαχχχ
    αχχαχχχαχχαχαααααχχ
    xxxααααχχαα

    Κλαίω

    Όντως, δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε θυμάται καθημερινά με δαύτο
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  13. #103
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από byron Προβολή μηνύματος
    Αχχαχχαχχχ
    αχχαχχχαχχαχαααααχχ
    xxxααααχχαα

    Κλαίω

    Όντως, δεν υπάρχει περίπτωση να μην σε θυμάται καθημερινά με δαύτο
    Ζηλεύετε τους ΜεΖέδες βρε, δεν ξέρετε για τι μηχανάκια ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΩΝ μιλάμε...!!!
    ...το νου σου!!

  14. #104
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    να κανω μια ερωτηση εκει ποθ γραφει κατω απο το ονομα μελος ειδα οτι καποιοι το εχετε αλλαξει πως γινετε αυτο?

  15. #105
    Συνταξιούχος Το avatar του/της kokkiklhs
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    704
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από angelodaegio Προβολή μηνύματος
    να κανω μια ερωτηση εκει ποθ γραφει κατω απο το ονομα μελος ειδα οτι καποιοι το εχετε αλλαξει πως γινετε αυτο?
    Πίνακας ελέγχου/προφίλ-επεξεργασία προφίλ και προσαρμοσμένος τίτλος! Εκεί γράφεις ό,τι θέλεις!!
    Όσο για τον ΜεΖέ θα σε διορθώσω, είναι από τα λίγα μηχανάκια που ΔΕΝ ζητάνε λεφτά για μάστορες! Αν τον πάρεις και δουλεύει ΟΚ, θα ξεχάσεις τι πάει να πει μάστορας! Και αναλώσιμα/ψιλοανταλλακτικά για τακτική συντήρηση θα βρεις σε μισή τιμή από τα γιαπωνέζικα ή άλλα "κυριλέ" ευρωπαϊκά!!
    ...το νου σου!!

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτοΠρώτο ... 234567

Παρόμοια θέματα

  1. YAMAHA SR 250 CLASSIC by lspiros....
    από lspiros στο forum Μετατροπές (Customizing)
    Απαντήσεις: 205
    Τελευταίο μήνυμα: 08/01/2014, 21:42
  2. Αγορά Yamaha Wr 250 F
    από S16 στο forum Χωμάτινο τερέν
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 04/11/2011, 13:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF