Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: APRILIA AREA 51 METATROPH 70CC

  1. #1
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155

    APRILIA AREA 51 METATROPH 70CC

    Καλησπερα σε ολους να εχουμε καλο μηνα και καλο καλοκαιρι!ηθελα να σας πω οτι ειμαι πολυ χαρουμενος που ειμαι στην παρεα σας και οτι πολλα βραδια αραζω και διαβαζω τα φορουμ και την βρισκω τρελα!στο θεμα μας τωρα τα χριστουγεννα επεσε στην κατοχη μου ενα area 51 50cc που να μην επεφτε δλδ.ηταν σε αθλια κατασταση παρατημενο χρονια δεν λειτουργουσε το χρωμα το ειχε κοψει ο ηλιος δυστηχως δεν ημουν μελος του φορουμ και δεν εχω φοτο να σας βαλω απο το ρεστορινγκ!το εφτιαξα λοιπον και οταν δεν ξεμενει το χρισημοποιω για τις βολτες μου και τις μετακινησεις μου!βρηκα στο νετ ενα κιτ απο κυλιδροπιστονα οικονομικα με εταιρια που εμπιστευομαι και εχω ξαναβαλει στο παρελθον σε παπι! http://www.car.gr/parts/view/2956053/
    εγω απο διχρονα δεν σκαμπαζω θα δω διαφορα καθολου να ειμαι πιο ανετος στα δικαβαλα και πιο γρηγορος για μερικεσ αποστασεις που ειναι μεγαλες που κανω?

  2. #2
    τετρακυλινδρο μελος Το avatar του/της yiannis172
    Εγγραφή
    13/07/2008
    Μηνύματα
    730
    Ναι,θα δεις καλη διαφορα.Απο αξιοπιστια δεν ξερω τι θα λεει ομως.Η εγγυημενη και σιγουρη λυση ειναι το κυλινδροπιστονο της malossi.Θα δωσεις κατι παραπανω αλλα το αξιζει.Ετοιμασου για βαβουρα και στροφαρισμα ομως...αν θες ανετο και ησυχο βολταρισμα και δικαβαλος,δωστο και παρε κατι πιο μεγαλο σε κυβικα.

  3. #3
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    νταξει οταν ειναι θα αγορασω κατι μεγαλυτερο τωρα μιλαγα με 70 ευρο να εβλεπα μια μικρη διαφορα να κανω τις βολτουλες μου ειχε ηδη απανω το μηχανακι 21 ντελορτο καρμπυρατερ απλα ηθελα να δω αν αξιζει και δω διαφορα η τζαμπα η φασαρια ολη.επισης εχει ενα προβλημα δεν μ φορτιζει η μπαταρια αλλαξα μπαταρια τπτ αλλαξα ανορθωτη τπτ παλι..

  4. #4
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    ρε παιδια ειδα ενα κιτ οχι οτι θα το παρω βεβαια τζαμπα λεφτα οτι φτανει το σκουτερακι 80 cc 25 αλογα ειναι κατι τετοιο δυνατον μου?απιστευτο μου φαινετε!

  5. #5

  6. #6
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από angelodaegio Προβολή μηνύματος
    946€!!!!!!!!!!!!!!:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

    no no bro!!
    burn the rubber not your soul

  7. #7
    Ημιτρελο Μέλος Το avatar του/της imitrelos
    Εγγραφή
    29/03/2010
    Μηνύματα
    557
    γιά καλά πράγματα μην νομίζεις ότι πάνε λιγότερο η Athena είναι από τίς κορυφαίες

    Αυτα είναι ολόκληρο το κιτ λόγια τα βρίσκεις και ξεχωριστά
    Ηξερα πώς απάνω στη γή όσο ζούμε αυτό δέν είναι το λιμάνι όπου αράζεις είναι το λιμάνι απ'όπου ξεκινάς, ξανοίγεσαι σέ άγρια τρικυμισμένη θάλασσα και μάχεσαι ολοζωής ν'αράξεις

  8. #8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από angelodaegio Προβολή μηνύματος
    ρε παιδια ειδα ενα κιτ οχι οτι θα το παρω βεβαια τζαμπα λεφτα οτι φτανει το σκουτερακι 80 cc 25 αλογα ειναι κατι τετοιο δυνατον μου?απιστευτο μου φαινετε!
    Εχεις αρχίσει να φλερτάρεις επικίνδυνα με το να μπεις σε πισινα με καρχαρίες.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  9. #9
    Banned
    Εγγραφή
    28/05/2013
    Μηνύματα
    155
    για το κιτακι με τα 70 ευρο καποια συμβουλη? η για το προβλημα με την μπαταρια?

  10. #10
    Πολύ καλές τιμές και ποικιλία θα βρεις στο easyparts.nl. Έχω ψωνίσει δύο φορές αρκετά γνήσια ανταλλακτικά σε σωστές και λογικές τιμές. Δες και για λάστιχα, έχει πολύ συχνά τρελές εκπτώσεις!

Παρόμοια θέματα

  1. Νεβάδα - Area 51
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 02/03/2006, 07:09
  2. aprilia rs125
    από geo13rs στο forum Aprilia
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 25/03/2004, 12:32

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF