Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 60

Θέμα: Όλα τα απαραίτητα για τον αναβάτη

  1. #46
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της PaNick67
    Εγγραφή
    06/12/2016
    Μηνύματα
    604
    Αν καταφερεις να πατε μαζι, να του δωσεις το δωρο στον χωρο του μαθηματος σαν εκπληξη, θα σε ευγνωμονει μετα. Απο εκει και μετα θα διαλεξει μονος του τον σωστο εξοπλισμο.

    Εχω φιλο που δεν φορουσε κρανος, εκτος αν πηγαινε ταξιδι, για γαντια κλπ μονο αν εβρεχε η εκανε κρυο. Τον επεισαν αλλοι φιλοι να κανουν μαζι το σχολειο, ετσι για την φαση του ειπαν, να κανουμε χαβαλε. Μετα το μαθημα που πηγαν για καφε ηταν σκεφτικος και γυρισε καποια στιγμη και ειπε, πως δεν εχω σκοτωθει τοσα χρονια; Πως γινεται να οδηγω τοσο λαθος και να ζω;

    Πλεον μου τα χωνει που δεν φοραω επιγονατηδες στο σκουτερ , αυτος ειναι φουλ εξοπλισμενος παντα.
    Τελευταία τροποποίηση από PaNick67; 29/06/2021 στις 10:37.

  2. #47
    Avocado Το avatar του/της CorpseAlive
    Moderator
    Εγγραφή
    06/10/2020
    Μηνύματα
    1.713
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alstroemeria Προβολή μηνύματος
    Νομίζω ότι ο μόνος τρόπος να καταλάβει ο κάθε ανεύθυνος ή/και επιπόλαιος (το 'τρελαμένος ' είναι πολύ light) οδηγός ιχ/ δικύκλου (οτιδήποτε) τα όρια του , είναι να είναι πολύ πολύ αυστηρές οι ποινές για οποιαδήποτε παράβαση (ακόμα και την πιο μικρή)
    Όσον αφορά τους τραυματισμούς , δεν ξέρω από που προκύπτουν αυτά τα στατιστικά αλλά θεωρώ ότι δεν είναι το ίδιο ένα κάταγμα στο πόδι με ένα στη ΣΣ, στην 1η περίπτωση αντιμετωπίζεται πολύ καλά ενώ στη 2η την πάτησες για τα καλά.
    Το ότι στατιστικά χτυπάς περισσότερο πόδια χέρια έχει να κάνει με το ότι όταν πέφτεις από την μηχανή τα πόδια και τα χέρια είναι τις περισσότερες φορές τα πρώτα που έρχονται σε επαφή με το οδόστρωμα λόγω θέσης οδηγού.
    Αυτό που λες εσύ βέβαια έχει να κάνει με το τι θα σου προκαλέσει την μεγαλύτερη βλάβη αν χτυπήσεις όχι όμως τι , στατιστικά μιλώντας , είναι πιο συχνό να χτυπήσεις.
    ''
    Νομίζω ότι ο μόνος τρόπος να καταλάβει ο κάθε ανεύθυνος ή/και επιπόλαιος (το 'τρελαμένος ' είναι πολύ light) οδηγός ιχ/ δικύκλου (οτιδήποτε) τα όρια του , είναι να είναι πολύ πολύ αυστηρές οι ποινές για οποιαδήποτε παράβαση (ακόμα και την πιο μικρή)'' αν ίσχυε αυτό δεν θα γίνονταν βιασμοί ,δολοφονίες κλπ κλπ που τιμωρούνται με την αυστηρότερη των ποινών, αλλά μάντεψε , γίνονται.
    Γενικά αν ο αδελφός σου είναι όπως μας τον παρουσιάζεις , εξέτασε και το ενδεχόμενο να ζητήσεις και την δικαστική του συμπαράσταση , γιατί μας τον έχεις βγάλει εντελώς off το παλικάρι ...

  3. #48
    custom freak Το avatar του/της doctor_john
    Εγγραφή
    06/08/2019
    Μηνύματα
    4.077
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    ... κυρίως σοβαρότητα.
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	hahaha-no-kitten.jpg 
Προβολές:	157 
Μέγεθος:	16,7 KB 
ID:	429126

  4. #49
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panos76
    Εγγραφή
    10/05/2011
    Μηνύματα
    3.263
    Νομίζω πολύ την ψειρίσαμε τη μαϊμού.

    Κράτα τα παρακάτω και όλα καλά._

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Ο βασικός εξοπλισμός αποτελείται από:
    1) Κράνος.
    2) Γάντια.
    3) Μπότες.
    4) Μπουφάν με προστασία τουλάχιστον σε χέρια & πλάτη.
    5) Μακρύ παντελόνι, αν όχι μοτοσικλετιστικό, τουλάχιστον ένα denim jean.

    Δώσε στον αδερφό σου μια δωροεπιταγή σε ένα από τα μεγάλα καταστήματα που έχουν ποικιλία από μάρκες και άσε τον να διαλέξει αυτό που του αρέσει και θα χρησιμοποιεί.
    Τα παιδιά σε αυτά τα καταστήματα θα καθοδηγήσουν τον ίδιο καλύτερα από ότι εμείς εσένα.

    Κάποτε θα τα θυμόμαστε όλα αυτά και θα γελάμε.

  5. #50
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από doctor_john Προβολή μηνύματος
    Χαίρομαι που έκανα λάθος, δείχνεις πολύ καλύτερα τώρα.
    Αυτό που σου λέμε για τα μαθήματα ασφαλούς οδήγησης είναι πραγματικό μάθημα οδήγησης
    από ανθρώπους εκπαιδευμένους με τεράστια εμπειρία.
    Δεν είναι η "μέθοδος" να δείξεις αυτό που θέλουν οι εξεταστές του υπουργείου.

    Η δική μου πίεση δεν εστιάζει μόνο στα προφανή οφέλη αλλά στο γεγονός ότι είναι ο καλύτερος τρόπος
    να διδαχθεί κάποιος που είναι κοντά σε φάση άρνησης, "παρατήστε με όλοι που ξέρετε" κ.λπ.

    Η επαφή με ανθρώπους που εκτιμάς και οι ξεκάθαρα ορθολογικές διδαχές τους δείχνει να αγγίζει πολλές φορές
    παραπάνω από οποιαδήποτε άλλη προσπάθεια.

    Εντωμεταξύ είναι πολύ πετυχημένος ο χρόνος γιατί είναι νέος στην μοτοσυκλέτα και δεν έχει αναπτύξει λάθος ή σχεδόν λάθος
    τεχνικές που θα τον καθυστερούσαν.

    Ο εξοπλισμός είναι εποχικός, έχει όριο ζωής, σε τσαντίζει για διάφορους λόγους κ.λπ. Ο τρόπος που οδηγούμε γίνεται γρήγορα
    μια συνήθεια που σε ακολουθεί για πάντα και σε κάνει ανοικτό να διαβάσεις, να συνεχίσεις κ.λπ.

    Συζητάμε για τον αδερφό σου εκτιμώντας πως είναι "δύσκολος" και σε μια ηλικία που τα σπας, τα κολλάς και τα ξανασπάς γιατί σου χάλασε το χτένισμα.
    Φαντάσου φίλους στα 40, με εκατοντάδες χλμ εντός και εκτός χώρας να δηλώνουν "μου άλλαξε τον τρόπο που οδηγώ" ενθουσιασμένοι μετά το μάθημα..

    Σε έχω πρήξει, το κόβω. Ο εξοπλισμός που θα βρεις στα καταστήματα είναι υψηλών προδιαγραφών όταν δεν τον επιλέγεις με βάση την χαμηλότερη τιμή.
    Προτίμησε το χρηστικό πάνω από το φαινομενικά ασφαλέστερο. Έχει νόημα όταν το χρησιμοποιείς ενώ δεν σε δυσκολεύει.
    Αρχικά δεν ξέρω τι ηλικία νομίζεις πως έχουμε αλλά θα σου πω ότι ο bro μου είναι ήδη 29. Μέχρι τώρα είχε μηχανάκι αλλά μηχανή μεγάλου κυβισμού 1η φορά τώρα. Πίστεψέ με και για μένα το ιδανικό θα ήταν να πάει για μαθήματα (σκέψου έχω ήδη μιλήσει με το σχολείο που πρότεινε κπ εδώ μέσα) όμως ο λόγος που επιμένω να με κατατοπίσετε για εξοπλισμό είναι γιατί είναι απίθανο να καταφέρω να τον πείσω να πάει (σήμερα που έκανα την 1η προσπάθεια , η απάντηση ήταν 'ρεε μην πετάς τα λεφτά σου σε σαχλαμάρες, πάρε μου μια ενδοεπικοινωνία' ...κάτι μου λέει ότι δεν άκουσε ούτε ένα επιχείρημά μου ). Οπως καταλαβαίνεις φυσικά και θα ήθελα να αποκτήσει οδική παιδεία αλλά αν εκείνος δεν πειστεί ότι το βασικό βήμα είναι να επανεκπαιδευτεί , τότε πάμε παρακάτω ..δηλαδή να σώσουμε ό,τι σώζεται

    Για να καταλάβεις λίγο πως βλέπουμε τα πράγματα: πριν λίγες ημέρες στούκαρε με το μηχανάκι του πάνω σε ιχ γιατί καθώς πήγαινε στην εργασία του, συνάντησε τον κολλητό του στο δρόμο και πιάσανε κουβεντούλα πλάι πλάι...εκείνος αρκέστηκε στο να πει στον εαυτό του ''ντάξει, βλακεία μου'' στάση που, εμένα προσωπικά, δεν με ικανοποιεί γιατί δεν μου λέει κάτι να αναγνωρίσει την μλκια αφού γίνει αλλά πριν. - τι πιθανότητες δίνεις, λοιπόν, σε εμένα να καταφέρω να πείσω ένα άτομο με αυτά τα μυαλά για την σημαντικότητα του σχολείου; Απλά δεν καταλαβαίνει!
    Γι αυτό σας έπρηξα με τον εξοπλισμό , ξέρω τι ''φρούτο'' έχω
    Την προσπάθεια πάντως θα την κάνω, ετοιμάζομαι ήδη για μπόλικη μουρμούρα (πωωω και δεν με αντέχω )

  6. #51
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από CorpseAlive Προβολή μηνύματος
    Το ότι στατιστικά χτυπάς περισσότερο πόδια χέρια έχει να κάνει με το ότι όταν πέφτεις από την μηχανή τα πόδια και τα χέρια είναι τις περισσότερες φορές τα πρώτα που έρχονται σε επαφή με το οδόστρωμα λόγω θέσης οδηγού.
    Αυτό που λες εσύ βέβαια έχει να κάνει με το τι θα σου προκαλέσει την μεγαλύτερη βλάβη αν χτυπήσεις όχι όμως τι , στατιστικά μιλώντας , είναι πιο συχνό να χτυπήσεις.
    ''
    Νομίζω ότι ο μόνος τρόπος να καταλάβει ο κάθε ανεύθυνος ή/και επιπόλαιος (το 'τρελαμένος ' είναι πολύ light) οδηγός ιχ/ δικύκλου (οτιδήποτε) τα όρια του , είναι να είναι πολύ πολύ αυστηρές οι ποινές για οποιαδήποτε παράβαση (ακόμα και την πιο μικρή)'' αν ίσχυε αυτό δεν θα γίνονταν βιασμοί ,δολοφονίες κλπ κλπ που τιμωρούνται με την αυστηρότερη των ποινών, αλλά μάντεψε , γίνονται.
    Γενικά αν ο αδελφός σου είναι όπως μας τον παρουσιάζεις , εξέτασε και το ενδεχόμενο να ζητήσεις και την δικαστική του συμπαράσταση , γιατί μας τον έχεις βγάλει εντελώς off το παλικάρι ...
    Νομίζω πως είσαι λίιιγο υπερβολικός . Το μόνο που είπα, στην ουσία, είναι ότι δεν έχει οδική παιδεία.
    Οσο για το σχόλιο περί βιασμών, δολοφονιών κτλ θα έλεγα πως η σύγκριση είναι τουλάχιστον ατυχής.
    Τέλος, ευχαριστώ για το προηγούμενο σχόλιο με οδηγίες για τον εξοπλισμό, θα ρίξω μια ματιά. ^^

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.236
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alstroemeria Προβολή μηνύματος
    Αρχικά δεν ξέρω τι ηλικία νομίζεις πως έχουμε αλλά θα σου πω ότι ο bro μου είναι ήδη 29. Μέχρι τώρα είχε μηχανάκι αλλά μηχανή μεγάλου κυβισμού 1η φορά τώρα. Πίστεψέ με και για μένα το ιδανικό θα ήταν να πάει για μαθήματα (σκέψου έχω ήδη μιλήσει με το σχολείο που πρότεινε κπ εδώ μέσα) όμως ο λόγος που επιμένω να με κατατοπίσετε για εξοπλισμό είναι γιατί είναι απίθανο να καταφέρω να τον πείσω να πάει (σήμερα που έκανα την 1η προσπάθεια , η απάντηση ήταν 'ρεε μην πετάς τα λεφτά σου σε σαχλαμάρες, πάρε μου μια ενδοεπικοινωνία' ...κάτι μου λέει ότι δεν άκουσε ούτε ένα επιχείρημά μου ). Οπως καταλαβαίνεις φυσικά και θα ήθελα να αποκτήσει οδική παιδεία αλλά αν εκείνος δεν πειστεί ότι το βασικό βήμα είναι να επανεκπαιδευτεί , τότε πάμε παρακάτω ..δηλαδή να σώσουμε ό,τι σώζεται

    Για να καταλάβεις λίγο πως βλέπουμε τα πράγματα: πριν λίγες ημέρες στούκαρε με το μηχανάκι του πάνω σε ιχ γιατί καθώς πήγαινε στην εργασία του, συνάντησε τον κολλητό του στο δρόμο και πιάσανε κουβεντούλα πλάι πλάι...εκείνος αρκέστηκε στο να πει στον εαυτό του ''ντάξει, βλακεία μου'' στάση που, εμένα προσωπικά, δεν με ικανοποιεί γιατί δεν μου λέει κάτι να αναγνωρίσει την μλκια αφού γίνει αλλά πριν. - τι πιθανότητες δίνεις, λοιπόν, σε εμένα να καταφέρω να πείσω ένα άτομο με αυτά τα μυαλά για την σημαντικότητα του σχολείου; Απλά δεν καταλαβαίνει!
    Γι αυτό σας έπρηξα με τον εξοπλισμό , ξέρω τι ''φρούτο'' έχω
    Την προσπάθεια πάντως θα την κάνω, ετοιμάζομαι ήδη για μπόλικη μουρμούρα (πωωω και δεν με αντέχω )
    Σορρυ κιόλας αλλα μιλάμε για 29 χρονών άντρα,μηπώς τον παραπιέζεις η παραασχολείσαι?
    Στα 29 σου εισαι ικανός να κρίνεις τι είναι το καλύτερο για σένα ,οι συμβουλές δεκτες όταν τις ζητάς.
    Η προθεσή σου είναι αξιέπαινη αλλά καλυτερο θά ήταν να τον αφήσεις να κάνει ότι θέλει.

  8. #53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alstroemeria Προβολή μηνύματος
    καθόλου, είμαι επαγγελματίας υγείας σε τμήμα επειγόντων ^^
    φερ τον μια μέρα απ την δουλεια, δώσε το riding school voucher που αγόρασες και την δωροεπιταγή για εξοπλισμό και άσε τον να κρίνει ο ίδιος πόσο αξίζει η υγεία του και η ζωή του.
    Στα επείγοντα καταλήγουν πολλοί, αρκετοί εκ των οποίων δεν είχαν κάποιον να τους δείξει τον σωστό δρόμο.
    done.

  9. #54
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Αν ΔΕΝ παθεις ,ΔΕΝ θα μαθεις λεει ο λαος.
    Ανθρωπος ηλικιας 29 χρονωνε ΔΕΝ μαθαινει πχια.Εχει διαμορφωσει χαρακτηρα.
    Δυστυχως τα μαθηματα απο δω και στο εξης θα εμπεδωνονται με το ΕΠΙΠΟΝΟ τροπο.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της rainmike
    Εγγραφή
    31/05/2015
    Μηνύματα
    1.236
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αν ΔΕΝ παθεις ,ΔΕΝ θα μαθεις λεει ο λαος.
    Ανθρωπος ηλικιας 29 χρονωνε ΔΕΝ μαθαινει πχια.Εχει διαμορφωσει χαρακτηρα.
    Δυστυχως τα μαθηματα απο δω και στο εξης θα εμπεδωνονται με το ΕΠΙΠΟΝΟ τροπο.
    Εντάξει νομίζω οτι την καθησύχασες

  11. #56
    O καιρος γαρ εγγυς Το avatar του/της panavour
    Εγγραφή
    07/01/2006
    Μηνύματα
    4.007
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Εντάξει νομίζω οτι την καθησύχασες
    Δεν ηταν ο σκοπος μου να καθησυχασω, ειμαι ρεαλιστης σ αυτην την ηλικια που ειμαι,και νομιζω οτι η αληθεια καταματα ειναι καλυτερη,απο φρουδες ελπιδες.
    c est la vie,που λενε και οι κουτοφραγκοι.Καλα κανει που αγαπαει και θελει το καλο του αδελφου,και κοπιαζει και αγωνιά γι αυτον,(αλλωστε λογω επαγγελματος ειναι πιο ειδικη απ ολους μας στην επιγνωση των κινδυνων ) αλλα δυστυχως η πραγματικοτης στην συμπεριφορα των καθε ειδους αρνητων μας δειχνει οτι μονο παθαινοντας ,μαθαινουν,και αυτο οχι παντα.
    Ευχομαι καλοπιστα και ειλικρινως τα καλυτερα.
    Δώδεκα και μισή. Γρήγορα πέρασεν η ώρα απ' τες εννιά που άναψα την λάμπα,Δώδεκα και μισή. Πως πέρασεν η ώρα,και τα χρόνια.

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της motojojo
    Εγγραφή
    22/06/2010
    Μηνύματα
    1.104
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Δεν ηταν ο σκοπος μου να καθησυχασω, ειμαι ρεαλιστης σ αυτην την ηλικια που ειμαι,και νομιζω οτι η αληθεια καταματα ειναι καλυτερη,απο φρουδες ελπιδες.
    c est la vie,που λενε και οι κουτοφραγκοι.Καλα κανει που αγαπαει και θελει το καλο του αδελφου,και κοπιαζει και αγωνιά γι αυτον,(αλλωστε λογω επαγγελματος ειναι πιο ειδικη απ ολους μας στην επιγνωση των κινδυνων ) αλλα δυστυχως η πραγματικοτης στην συμπεριφορα των καθε ειδους αρνητων μας δειχνει οτι μονο παθαινοντας ,μαθαινουν,και αυτο οχι παντα.
    Ευχομαι καλοπιστα και ειλικρινως τα καλυτερα.

    Αυτη ειναι η πικρή αλήθεια. Και πολλές φορές το έντονο ενδιαφέρον (που γινεται μάλιστα πιεστικό) μπορεί να οδηγήσει σε αντίθετα αποτελέσματα.

    Από ένα σημείο και μετά ο καθένας είναι υπευθυνος για τον εαυτό του.

  13. #58
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από rainmike Προβολή μηνύματος
    Σορρυ κιόλας αλλα μιλάμε για 29 χρονών άντρα,μηπώς τον παραπιέζεις η παραασχολείσαι?
    Στα 29 σου εισαι ικανός να κρίνεις τι είναι το καλύτερο για σένα ,οι συμβουλές δεκτες όταν τις ζητάς.
    Η προθεσή σου είναι αξιέπαινη αλλά καλυτερο θά ήταν να τον αφήσεις να κάνει ότι θέλει.
    Βρε παιδιά ειλικρινά δεν ξέρω τι παραδείγματα γυναικών έχετε στο περιβάλλον σας αλλά δεν καταπιέζουμε όλες όποιον άντρα βρούμε μπροστά μας. Μια ενημέρωση μπήκα να πάρω η δόλια σχετικά με τον εξοπλισμό ενός μοτοσικλετιστή, καθώς ήθελα να κάνω ένα πρακτικό & σωστό δώρο στον bro μου.. και ξαφνικά βρέθηκα να απολογούμε γιατί προσπερνάω τα μαθήματα ασφαλούς οδήγησης (ως πρόταση) & να καταλήγετε σε αυθαίρετα συμπεράσματα. Σε λίγο θα μου πείτε ότι βγάζω και παντόφλα
    Οσο για το πότε είναι άντρας κανείς, δεν είναι της παρούσης αλλά σίγουρα το αντριλίκι δεν προέρχεται από την ηλικία (λέω απλά)

  14. #59
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από panavour Προβολή μηνύματος
    Αν ΔΕΝ παθεις ,ΔΕΝ θα μαθεις λεει ο λαος.
    Ανθρωπος ηλικιας 29 χρονωνε ΔΕΝ μαθαινει πχια.Εχει διαμορφωσει χαρακτηρα.
    Δυστυχως τα μαθηματα απο δω και στο εξης θα εμπεδωνονται με το ΕΠΙΠΟΝΟ τροπο.
    Το ίδιο πιστεύω κι εγώ, γι αυτό άλλωστε προσπέρασα την ιδέα με τα μαθήματα αρκετά γρήγορα, ωστόσο και απ το σχολείο και από δω μέσα μου ανέφεραν περιστατικά ατόμων 40+ που επηρεάστηκαν θετικά απο τα μαθήματα κι ομολογώ πως προβληματίστηκα. :/

  15. #60
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/06/2021
    Μηνύματα
    12
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motojojo Προβολή μηνύματος
    Αυτη ειναι η πικρή αλήθεια. Και πολλές φορές το έντονο ενδιαφέρον (που γινεται μάλιστα πιεστικό) μπορεί να οδηγήσει σε αντίθετα αποτελέσματα.

    Από ένα σημείο και μετά ο καθένας είναι υπευθυνος για τον εαυτό του.
    Η διευκρίνιση μέσα στην παρένθεση ελπίζω να μην μπήκε για χάρη μου (αστειάκι!)

Σελίδα 4 από 4 ΠρώτοΠρώτο 1234

Παρόμοια θέματα

  1. Ολα τα ανταλλακτικα για ολες τις μηχανες
    από Shinji Ikari στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/09/2012, 00:04
  2. Απαντήσεις: 30
    Τελευταίο μήνυμα: 14/05/2009, 00:54
  3. Τα ΠΑΝΤΑ για τον Μάκη
    από perastikos στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 10/06/2008, 22:31
  4. Αξεσουάρ Honda για τον αναβάτη
    από Tigas στο forum Honda VFR's
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2005, 14:12

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF