Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 38

Θέμα: Έγραψε Fuckbook και εθίστηκε στο πορνό ή πώς προσπαθώ να καλυψθώ από τη γυναίκα μου

  1. #1
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701

    Έγραψε Fuckbook και εθίστηκε στο πορνό ή πώς προσπαθώ να καλυψθώ από τη γυναίκα μου

    .... και να βγάλω και κάνα φράγκο άμα μου κάτσει.



    Να κάνει αγωγή στην Apple αποφάσισε ένας 36χρονος δικηγόρος, κατηγορώντας την ότι κατέστρεψε το γάμο του!

    Αιτία ήταν ένα μικρό ορθογραφικό λάθος κατά τη διάρκεια πληκτρολόγησης μιας λέξης στο Safari, η οποία -όπως ισχυρίζεται- τον ανάγκασε να εθιστεί στο πορνό.

    Ο λόγος για τον Chris Sevier, ο οποίος, μέσω μιας 36σελιδης αγωγής προς το ανώτατο δικαστήριο του Τενεσί, υποστηρίζει ότι εθίστηκε στο πορνό, επειδή ο διάσημος web browser της εταιρείας δεν έχει εγκαταστήσει κάποιο φίλτρο για την αποφυγή ιστοσελίδων με πορνό.

    Ο 36χρονος λοιπόν εθίστηκε στο σεξ, όταν αντί για facebook κατά λάθος έγραψε f*** book, με αποτέλεσμα να δει στην οθόνη του πορνογραφικό υλικό.

    "Ο ενάγων είναι θύμα των προϊόντων της Apple. Πωλήθηκε σε αυτόν προϊόν της εταιρίας χωρίς καμία προειδοποίηση των ζημιών που προκαλεί η πορνογραφία" αναφέρει μεταξύ άλλων η αγωγή, που κατέθεσε.

    "Κατά τη χρήση του Safari, ο ενάγων έκανε ένα ορθογραφικό λάθος και αντί για " facebook.com "' έγραψε f *** book.com. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να δει μια σειρά από ιστοσελίδες οι οποίες περιείχαν πορνογραφικές εικόνες".

    Ο 36χρονος δικηγόρος ο οποίος υπηρέτησε στο παρελθόν στις ειδικές δυνάμεις τονίζει ότι αυτό είχε ως αποτέλεσμα την αποτυχία του γάμου του καθώς ο εθισμός του με την πορνογραφία τον ανάγκασε να βλέπει ερωτικές ταινίες με γυναίκες πιο ελκυστικές από τη σύζυγό του.

    http://news247.gr/eidiseis/paraksena...o.2334821.html


    έγγραψε "κατά λάθος" fuck αντί για face... ναι βέβαια γιατί είναι δίπλα δίπλα τα γράμματα

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.987
    ωραια δικαιολογια για να πεις οτι εισαι τσοντακιας...

  3. #3
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    :a31: δουλειά δεν είχε ο διάολος...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #4
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    .... και να βγάλω και κάνα φράγκο άμα μου κάτσει.



    Να κάνει αγωγή στην Apple αποφάσισε ένας 36χρονος δικηγόρος, κατηγορώντας την ότι κατέστρεψε το γάμο του!



    Αιτία ήταν ένα μικρό ορθογραφικό λάθος κατά τη διάρκεια πληκτρολόγησης μιας λέξης στο Safari, η οποία -όπως ισχυρίζεται- τον ανάγκασε να εθιστεί στο πορνό.

    Ο λόγος για τον Chris Sevier, ο οποίος, μέσω μιας 36σελιδης αγωγής προς το ανώτατο δικαστήριο του Τενεσί, υποστηρίζει ότι εθίστηκε στο πορνό, επειδή ο διάσημος web browser της εταιρείας δεν έχει εγκαταστήσει κάποιο φίλτρο για την αποφυγή ιστοσελίδων με πορνό.

    Ο 36χρονος λοιπόν εθίστηκε στο σεξ, όταν αντί για facebook κατά λάθος έγραψε f*** book, με αποτέλεσμα να δει στην οθόνη του πορνογραφικό υλικό.

    "Ο ενάγων είναι θύμα των προϊόντων της Apple. Πωλήθηκε σε αυτόν προϊόν της εταιρίας χωρίς καμία προειδοποίηση των ζημιών που προκαλεί η πορνογραφία" αναφέρει μεταξύ άλλων η αγωγή, που κατέθεσε.

    "Κατά τη χρήση του Safari, ο ενάγων έκανε ένα ορθογραφικό λάθος και αντί για " facebook.com "' έγραψε f *** book.com. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να δει μια σειρά από ιστοσελίδες οι οποίες περιείχαν πορνογραφικές εικόνες".

    Ο 36χρονος δικηγόρος ο οποίος υπηρέτησε στο παρελθόν στις ειδικές δυνάμεις τονίζει ότι αυτό είχε ως αποτέλεσμα την αποτυχία του γάμου του καθώς ο εθισμός του με την πορνογραφία τον ανάγκασε να βλέπει ερωτικές ταινίες με γυναίκες πιο ελκυστικές από τη σύζυγό του.

    http://news247.gr/eidiseis/paraksena...o.2334821.html


    έγγραψε "κατά λάθος" fuck αντί για face... ναι βέβαια γιατί είναι δίπλα δίπλα τα γράμματα

    Ναι!!
    Κι εγώ θα κάνω αγωγή σε σένα γιατί....


    Ενω δεν τόξερα

    Τώρα τόμαθα


  5. #5
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    ΕΓΩ θα κάνω αγωγή στο moto.gr στον cityfly και στους διαχειριστές γιατί μπήκα στο φόρουμ και είδα το θέμα με το fuckbook και μετά εθίστηκα στις τσόντες !!!

  6. #6
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από BELZEBOYLIS Προβολή μηνύματος
    ΕΓΩ θα κάνω αγωγή στο moto.gr στον cityfly και στους διαχειριστές γιατί μπήκα στο φόρουμ και είδα το θέμα με το fuckbook και μετά εθίστηκα στις τσόντες !!!
    εγώ θα κάνω στη forthnet που εξαιτίας της μπαίνω στο moto.gr στον cityfly και στους διαχειριστές γιατί μπήκα στο φόρουμ και είδα το θέμα με το fuckbook και μετά εθίστηκα στις τσόντες !!!

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #7
    και όμως στην αμερική κάπως έτσι τα λειτουργούν τα πράγματα....

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    τουλαχιστον εκει κατι λειτουργει...

  9. #9
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    και όμως στην αμερική κάπως έτσι τα λειτουργούν τα πράγματα....
    μη μιλάς πολύ γιατί θα φας και συ αγωγή :a029:

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  10. #10
    ναι αλλά εδώ την μαλακία την έχουμε στο ντιενει μας.... δεν χρειαζόμαστε τυπογραφικό λάθος.....

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    ναι αλλά εδώ την μαλακία την έχουμε στο ντιενει μας.... δεν χρειαζόμαστε τυπογραφικό λάθος.....
    ε ναι...

  12. #12
    της γειτονιας σας Το avatar του/της BELZEBOYLIS
    Εγγραφή
    09/11/2005
    Μηνύματα
    872
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    εγώ θα κάνω στη forthnet που εξαιτίας της μπαίνω στο moto.gr στον cityfly και στους διαχειριστές γιατί μπήκα στο φόρουμ και είδα το θέμα με το fuckbook και μετά εθίστηκα στις τσόντες !!!
    Θα σου πει ότι , κοιτούσα την Ξανθοπούλου, που κοιτούσε τη Χριστοπούλου, που μιλούσε με τη Γιαδικιάρογλου...

  13. #13
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    κανονίστε να γράψουμε κάποιους από εσάς στο fuckbook μας....
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #14
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Και εγω θα κανω αγωγη στη γιαμαχα για το ΤΔΜ γιατι βλεπω πολλους καγκουρες με ολοσομες ακρανοβιτς και εθιζομαι στο καγκουριλικι.

  15. #15
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.969
    Να γιατί Windows!!!

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Πως να χωρίσετε με τη γυναίκα σας
    από westie στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 06/11/2010, 20:02
  2. Φιλια Και Μπουνιες Στο Υαμαηα Μ1!!!!
    από panayiotis στο forum Αγωνιστικά νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 24/03/2005, 11:32
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 17/02/2005, 22:29
  4. Τιμή και δόξα στο Γιασέρ Αραφάτ
    από bungee στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2004, 11:24
  5. πως να σου γαμουν τη ψυχολογια!και να εχεις μετα στενη επαφη με καδο!
    από wolfman13 στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2004, 08:27

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF