Σελίδα 3 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 182

Θέμα: Ποδηλάτης μου ανέβασε το αίμα!!

  1. #31
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Αν ειμαι εγώ δεν θα χρειαστώ καν επιχείρημα.

    Θα σε σέρνω μέχρι να έρθει ο γλάρος να με παρακαλέσει να σε αφήσω!
    εσύ ήσουν που συνέστηνες χαλάρωση στο 1ο σου ποστ ε ;

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  2. #32
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Maria P, εγώ στη θέση σου θα ζητούσα συγγνώμη και κατανόηση από τον ποδηλάτη, δε θα τον έβριζα...

  3. #33
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    τωρα ΚΑΝΕΙΣ οτι δεν καταλαβαινεις!
    Μου μίλησες άσχημα παραπάνω χωρίς να έχεις ιδέα. Αν κατέβαινες στο κέντρο, ήθελα να δώ την δική σου αντίδραση.....
    Με τους ξεφτιλησμένους που ψηφίζει η πλειοψήφία των πατριωτών μας με αυτούς να τα βάλεις! Έχεις δεί ποδηλατόδρομο στην Ελλάδα?? Ξέρεις πόσος κόσμος έχει σκοτωθεί???

    Αν εγώ κάνω τον σταυρό μου όταν ξεκινάω με το μηχανάκι μου αυτοί πρέπει να κάνουν άλλους 9!!! Δεν βλέπεις το τι γίνεται?? Με συγχωρείς αλλά ο τύπος δεν μου φάνηκε άνθρωπος αγχωμένος που πάει στην δουλειά του. Εσύ όταν πάς στην δουλειά σου ένα τσαντάκι κάτι δεν κουβαλάς????? Με τα πόδια να πήγαινε όπου πήγαινε πιο γρήγορα θα έφτανε. Μιλάμε για 1 το μεσημέρι έτσι......όχι δεν μετανιώνω καθόλου! ίσως για τον διάολο που τον έστειλα αλλά για το που πάς με το ποδήλατο δεν βλέπεις τι γίνεται, ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!! και βρίσε με όσο θέλεις.....λίγο με νοιάζει. Όλος ο κόσμος νεύρα είχε, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!
    Τίποτα δεν δουλεύει σωστά σ'αυτήν την χώρα και κανείς δεν έχει δικαιώματα για τίποτα, μας έχουν φτάσει στην τρέλα πια! Και εσένα σε ένοιαξε που έθιξα "την φραπεδούμπα" άσε μας...

  4. #34
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Με τους ξεφτιλησμένους που ψηφίζει η πλειοψήφία των πατριωτών μας με αυτούς να τα βάλεις!
    εσυ τα βαζεις με τον ποδηλατη παντως...
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  5. #35
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.813
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    .... και βρίσε με όσο θέλεις...... ..
    Τώρα μιλάς όμορφα...


    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  6. #36
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις πόσοι ΜΑΛΑΚΕΣ βγαίνουν καθε παρασκευή με τα ποδήλατα και τις σφυρίχτρες και μας τα κάνουν καρπούζια; Μην τα ξαναλέμε....

    ε και τι σχέση έχει το ένα με το άλλο;
    αν αυτοί τις παρασκευής κάνουν μαλακίες εξ ορισμού κι ο συγκεκριμένος φταίει;

  7. #37
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Γαμώ, γαμώ... έχει πολύ πλάκα και ενδιαφέρον το τι προφίλ πασχίζουμε να βγάλουμε και τι είμαστε πραγματικα...

    Απλή σκέψη... αν την ιστορία την αναρτούσε κάποιος άλλος από την αντίθετη πλευρά, δηλαδή οδηγούσε μηχανή νόμιμα και στη σωστή κατεύθυνση και στη θέση της Μαρίας ήταν μια άλλη Μαρία με το λαχανί Corsa που της πήρε δώρο ο μπαμπάς της, τώρα θα είχαμε φτάσει σε αναθέματα για τις σάλπιγγες και της ωοθήκες της, αφού θα είχαμε εξαντλήσει όλες τις διαθέσιμες οπές της.

    Κοπελιά, δεν υπάρχει ποσοτικά λίγη παράνομη κίνηση, ούτε και οι συνθήκες, όσο σκατά και αν είναι, άρουν τον ΚΟΚ κατά περίπτωση... απο εκεί και έπειτα έχε το νου σου, γιατί υπάρχει πολύ σοβαρό ενδεχόμενο ο επόμενος να μην είναι τόσο ψύχραιμος όσο ο συγκεκριμένος ποδηλάτης... και αν ο ηθικός κώδικας επιτάσσει ότι δεν δέρνουμε το αδύνατο φύλο, μπορεί, λόγω των συνθηκών πάντα ε; κάποιος να τον γράψει στα @@δια του και να μην ξέρεις απο που σου έρχονται... (οι σφαλιάρες, μην παρεξηγηθώ...)

  8. #38
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Δεν είπα ότι ήταν σωστό που παρανόμησα(ας το κάνω συγκεκριμένο) σε καμία περίπτωση αλλά όταν γνωρίζει ότι θα υπάρχει κυκλοφοριακό κομφούζιο για μένα προσωπικά δεν έπρεπε να βγεί. Καταρχήν με την ψυχή στο στόμα και ο ίδιος δεν ήταν δυνατόν να απολαύσει την διαδρομή μέσα στην τρέλα. Υπάρχει εκνευρισμός στο να είσαι για λεπτά κολλημένος κλπ κλπ. Εκείνη την ώρα αυτό σκέφτηκα. Δεν ήταν μια κανονική ημέρα ρε παιδιά πως θα γίνει δηλαδη. Αμα βγαίνει η κάθε κουτσή Μαρία γίνεται ακόμα πιο δύσκολο.
    Εγώ μπορεί να παρανόμησα αλλά ήμουν στην άκρη. Μην μου το παίζεται λοιπόν τώρα ¨ΟΛΟΙ άγιοι και είστε πάντα με τον νόμο. Μην γελάσω τώρα . ¨Ελα...... κυκλοφορώ και παρατηρώ το τι γίνεται....¨ΟΛα σχετικά είναι. Μπορεί κάποιος που δεν θα παρανομήσει να κάνει την μ%#@@ και κάποιος να προσέξει περισσότερο επειδή παρανομεί και τα μάτια του είναι 400 φορές πιο "ανοιχτά" αν είναι ευσυνείδητος.
    Έχετε μάθει να κρίνετε. ¨Ολοι έχουν παρανομήσει έστω και μία φορά ας λέμε μια. Αλλά τουλάχιστον δεν ενόχλησα φίλε μου γιατί ήμουν στην άκρη και αυτό που θέλω να πω για άλλη μια φορά είναι ότι με όση ταλαιπωρία τράβηξα γιατί δεν είμαι απο Αθήνα και την μαθαίνω.....μου φάνηκε παράλογο να βγεί ποδηλάτης για βόλτα. Σαν να πάω για ψάρεμα και να μην έχει ψάρια!!!!Τι θα απολαύσω? Καταλαβαίνεις τι εννοώ? ¨Ηταν επικίνδυνο και για τον ίδιο.
    Εγώ σκοπό σήμερα δεν είχα να βγώ. Πήγα στην δουλειά του άντρα μου που δουλεύει 12ωρο σήμερα να του πάω φαγητό για να πάρει δυνάμεις που δουλεύει σε βαριά βιομηχανία. ¨Ολος αυτός ο πανικός με άγχωσε και αυτό που συνάντησα καλό θα ήταν να μήν το συναντούσα. Συνάντησα και άλλους ποδηλάτες που το κάνουν για χόμπι οι άνθρωποι αλλά δεν ήταν στο κέντρο που γινόταν της τρελής!! Γιαυτό νευρίασα.
    Πίστεψε με δεν τρόμαξε από μένα. Μα**%$$ στο δρόμο δεν κάνω και δεν θέλω να ενοχλώ κόσμο όπως δεν θέλω να με ενοχλούν. Έκανα μια παράνομη παράκαμψη γιατί έκρινα πως γίνεται με ασφάλεια αφού όλος ο κόσμος είναι σε εγρήγορση και θα δείξει μια κατανόηση για την επιλογή .
    Αυτό ήθελα να πω.
    εννοείς να μην καταλαβαίνεις όμως ότι εσύ (παρέα με πολλούς άλλους) έκανες την παράβαση και προσπαθείς να βγεις κι από πάνω και μας λες διάφορα του στυλ πήγαινα φαγητό στον άντρα μου και όλοι κάνουν παραβάσεις κλπ λες κι έχει καμία σχέση.
    Δεν νομίζω να σε κατέκρινε κανένας για την παράβαση, πανικός γινόταν. Βγάζεις όμως συμπεράσματα όπως σε βολεύουν, ο ποδηλάτης έκανε βόλτες για την πλάκα του, πού ξέρεις πού πήγαινει και γιατί; τον ρώτησες; κοκάλωσε ξαφνικά, βγήκε απότομα λες κλπ άμα πήγαινε κανονικά στο δρόμο του από πού βγήκε απότομα;

    υ.γ. αυτό με την κουτσή Μαρία δεδομένου του ονόματός έχει πλάκα δεν μπορείς να πεις... με βάση τη συζήτηση το λες εώς και οξύμωρο

  9. #39
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    είδα φως και μπήκα! Καλά τα λέτε οι περισσότεροι....








    oh shit είναι και το σναηπέρι εδώ......καλή συνέχεια

  10. #40
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Μου μίλησες άσχημα παραπάνω χωρίς να έχεις ιδέα.
    δεν μιλησα στη ΜΑΡΙΑ ασχημα! Ουτε σε εβρισα! ΑΠΑΝΤΗΣΑ τι θα εκανα στην φαση που περιεγραψες! Μη λες οτι να ναι!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Αν κατέβαινες στο κέντρο, ήθελα να δώ την δική σου αντίδραση.....
    Με τους ξεφτιλησμένους που ψηφίζει η πλειοψήφία των πατριωτών μας με αυτούς να τα βάλεις! Έχεις δεί ποδηλατόδρομο στην Ελλάδα?? Ξέρεις πόσος κόσμος έχει σκοτωθεί???
    αν αποφασισω να τα βαλω σημαινει πως εγω θα ειμαι πλεον στο χωμα (ή στο τρελαδικο) κι εσυ θα το μαθεις απο τις εφημεριδες!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Αν εγώ κάνω τον σταυρό μου όταν ξεκινάω με το μηχανάκι μου αυτοί πρέπει να κάνουν άλλους 9!!! Δεν βλέπεις το τι γίνεται?? Με συγχωρείς αλλά ο τύπος δεν μου φάνηκε άνθρωπος αγχωμένος που πάει στην δουλειά του. Εσύ όταν πάς στην δουλειά σου ένα τσαντάκι κάτι δεν κουβαλάς????? Με τα πόδια να πήγαινε όπου πήγαινε πιο γρήγορα θα έφτανε. Μιλάμε για 1 το μεσημέρι έτσι......όχι δεν μετανιώνω καθόλου! ίσως για τον διάολο που τον έστειλα αλλά για το που πάς με το ποδήλατο δεν βλέπεις τι γίνεται, ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!!
    μπλα μπλα μπλα μπλα μπλα.... "δεν κανουν ετσι", "δεν κανουν αλλιως", "επρεπε να κανει εκείνο", "αν ηταν ετσι δεν θα ηταν γκιουβετσι"....
    ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ ΚΑΙ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑ ΤΟΥΜΠΑΝΑ!
    Κρινεις απο το τι θα εκανες ΕΣΥ και το τι κανεις ΕΣΥ! Δε σημαινει πως ολοι πρεπει να κανουν το ΙΔΙΟ ΜΕ ΣΕΝΑ!
    Αν ηταν ετσι, θα ειχε μαζεψει 1.000.000 ταπερ με κεφτεδες σημερα ο αντρας σου! (by the way μπραβο σου που τον σκεφτεσαι και τρεχεις να του πας φαϊ)

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    και βρίσε με όσο θέλεις.....λίγο με νοιάζει. Όλος ο κόσμος νεύρα είχε, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!
    Τίποτα δεν δουλεύει σωστά σ'αυτήν την χώρα και κανείς δεν έχει δικαιώματα για τίποτα, μας έχουν φτάσει στην τρέλα πια! Και εσένα σε ένοιαξε που έθιξα "την φραπεδούμπα" άσε μας...
    Κι εγω εχω τυχει στο κεντρο να μη με εχουν προειδοποιησει οτι ειναι κλειστο και να βρεθω σαν το μαλακα με το αμαξι καταμεσης του πανικου! Εριξα 2-3 καντηλια στην τυχη μου και καποια στιγμη... εφτασα στον προορισμο μου!
    Δουλευε ολη μερα η γυναικα και επρεπε να παω να της κανω μαζασακι κλπ... καταλαβαινεις!
    Ε, εφαγε κι εκεινη 2-3 παραπανω βρωμολογα... ξεσπασα ο ανθρωπος και ηρθα στα ισα μου! Καλα περασαμε, μη νομιζεις!

    Ο φραπες μια και μου το θυμισες, τελειωσε... παω να κανω άλλο! Εσενα ομως τα νευρα πρεπει να στα εχει κανει κροσια!


  11. #41
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KostasV2 Προβολή μηνύματος
    Maria P, εγώ στη θέση σου θα ζητούσα συγγνώμη και κατανόηση από τον ποδηλάτη, δε θα τον έβριζα...
    Τον έβρισα γιατί σε μένα έκανε τον νταή επειδή είμαι ΓΥΝΑΙΚΑ γιαυτό τον έστειλα στο διάολο!!!! ΤΟΝ ΠΡΌΣΕΞΑ ΌΣΟ ΔΕΝ ΠΆΕΙ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΠΟΛΎ ΕΥΑΊΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΟΥ "αδυνάτους" αλλά με εκνεύρισε γιατί το παλικάρι ήταν στην κοσμάρα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Είναι δυνατόν να υπάρχει πρόβλημα στους δρόμους και ο άλλος να μου βγεί με το ποδήλατο?????????????Δεν με ενδιαφέρει!!!Να το κάνει άλλη μέρα. Να έχει συναίσθηση το τι γίνεται στον κόσμο και να προσαρμόζεται!!!!!!!!!!!!!!!Καρφίτσα δεν έπεφτε σου λέω. Νομίζεις εγώ δεν ήμουν αγχωμένη? Νομίζεις πως ένοιωσα καλά για την επιλογή μου? Αυτός με προκάλεσε. Θα του έγνεφα "ευχαριστώ με το κεφάλι αλλά μου την είπε. Έπρεπε να δείξει μια κατανόηση......αυτό εκτιμώ γιαυτό μου την βίδωσε στιγμιαία.

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Τον έβρισα γιατί σε μένα έκανε τον νταή επειδή είμαι ΓΥΝΑΙΚΑ γιαυτό τον έστειλα στο διάολο!!!! ΤΟΝ ΠΡΌΣΕΞΑ ΌΣΟ ΔΕΝ ΠΆΕΙ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΠΟΛΎ ΕΥΑΊΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΟΥ "αδυνάτους" αλλά με εκνεύρισε γιατί το παλικάρι ήταν στην κοσμάρα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Είναι δυνατόν να υπάρχει πρόβλημα στους δρόμους και ο άλλος να μου βγεί με το ποδήλατο?????????????Δεν με ενδιαφέρει!!!Να το κάνει άλλη μέρα. Να έχει συναίσθηση το τι γίνεται στον κόσμο και να προσαρμόζεται!!!!!!!!!!!!!!!Καρφίτσα δεν έπεφτε σου λέω. Νομίζεις εγώ δεν ήμουν αγχωμένη? Νομίζεις πως ένοιωσα καλά για την επιλογή μου? Αυτός με προκάλεσε. Θα του έγνεφα "ευχαριστώ με το κεφάλι αλλά μου την είπε. Έπρεπε να δείξει μια κατανόηση......αυτό εκτιμώ γιαυτό μου την βίδωσε στιγμιαία.
    καμια ελπιδα

  13. #43
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    μαλακια.επρεπε να απαγορευουν τα ποδηλατα τις ωρες αιχμης..
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  14. #44
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Τώρα θυμήθηκα ότι στο παρόμοιο θέμα είχα πει ότι θα απαντούσα όταν θα βρισκόμουν σε υπολογιστή και το είχα ξεχάσει γιατί θαύτηκε. Μπορεί και καλύτερα.

    Ο νόμος που επιτρέπει στα ποδήλατα να κυκλοφορούν όσο επιτρέπει και στα μηχανάκια είναι γελοίος και άκυρος εξ'ορισμού γιατί είναι αδύνατο να τηρηθεί από τον οποιοδήποτε ποδηλάτη ο ΚΟΚ ακόμα κι αν το θέλει, όσο και να το θέλει.

    (το αν ζαλίζει @@ αλλωνών ας μη το πιάσουμε, υπάρχουν πιο σημαντικά πράγματα όπως το ότι ρισκάρει τη δική του σωματική ακεραιότητα καθώς και των άλλων)

    Το ότι υπάρχει ένας νόμος που να επιτρέπει κάτι, δε σημαίνει απαραίτητα ότι αυτό το κάτι κι ο νόμος που το συνοδεύει είναι και λογικό/ηθικό/συνάδει με τις συνθήκες τις σημερινής κοινωνίας και πάει λέγοντας.

  15. #45
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Τον έβρισα γιατί σε μένα έκανε τον νταή επειδή είμαι ΓΥΝΑΙΚΑ γιαυτό τον έστειλα στο διάολο!!!! ΤΟΝ ΠΡΌΣΕΞΑ ΌΣΟ ΔΕΝ ΠΆΕΙ ΚΑΙ ΕΊΜΑΙ ΠΟΛΎ ΕΥΑΊΣΘΗΤΗ ΜΕ ΤΟΥ "αδυνάτους" αλλά με εκνεύρισε γιατί το παλικάρι ήταν στην κοσμάρα του!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Είναι δυνατόν να υπάρχει πρόβλημα στους δρόμους και ο άλλος να μου βγεί με το ποδήλατο?????????????Δεν με ενδιαφέρει!!!Να το κάνει άλλη μέρα. Να έχει συναίσθηση το τι γίνεται στον κόσμο και να προσαρμόζεται!!!!!!!!!!!!!!!Καρφίτσα δεν έπεφτε σου λέω. Νομίζεις εγώ δεν ήμουν αγχωμένη? Νομίζεις πως ένοιωσα καλά για την επιλογή μου? Αυτός με προκάλεσε. Θα του έγνεφα "ευχαριστώ με το κεφάλι αλλά μου την είπε. Έπρεπε να δείξει μια κατανόηση......αυτό εκτιμώ γιαυτό μου την βίδωσε στιγμιαία.
    Σου είπε του είπες τελείωσε. Γιατί συγχίζεσαι?
    Άκρη δε θα βγάλεις

Σελίδα 3 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rez, βγάλε το τηλ μου απο το sig σου.
    από gtsiros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 11:37
  2. ξέρει κανείς αγγλικά να μου μεταφράσει το παρακάτω;
    από makaronachis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 04:00
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 11:42
  4. Θεέ μου, παρε το μηδεν.....
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2005, 15:53
  5. Μου πατησαν το μηχανάκι !
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2004, 22:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF