Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 182

Θέμα: Ποδηλάτης μου ανέβασε το αίμα!!

  1. #46
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Δεν είπα ότι ήταν σωστό που παρανόμησα(ας το κάνω συγκεκριμένο) σε καμία περίπτωση αλλά όταν γνωρίζει ότι θα υπάρχει κυκλοφοριακό κομφούζιο για μένα προσωπικά δεν έπρεπε να βγεί. Καταρχήν με την ψυχή στο στόμα και ο ίδιος δεν ήταν δυνατόν να απολαύσει την διαδρομή μέσα στην τρέλα. Υπάρχει εκνευρισμός στο να είσαι για λεπτά κολλημένος κλπ κλπ. Εκείνη την ώρα αυτό σκέφτηκα. Δεν ήταν μια κανονική ημέρα ρε παιδιά πως θα γίνει δηλαδη. Αμα βγαίνει η κάθε κουτσή Μαρία γίνεται ακόμα πιο δύσκολο.
    Εγώ μπορεί να παρανόμησα αλλά ήμουν στην άκρη. Μην μου το παίζεται λοιπόν τώρα ¨ΟΛΟΙ άγιοι και είστε πάντα με τον νόμο. Μην γελάσω τώρα . ¨Ελα...... κυκλοφορώ και παρατηρώ το τι γίνεται....¨ΟΛα σχετικά είναι. Μπορεί κάποιος που δεν θα παρανομήσει να κάνει την μ%#@@ και κάποιος να προσέξει περισσότερο επειδή παρανομεί και τα μάτια του είναι 400 φορές πιο "ανοιχτά" αν είναι ευσυνείδητος.
    Έχετε μάθει να κρίνετε. ¨Ολοι έχουν παρανομήσει έστω και μία φορά ας λέμε μια. Αλλά τουλάχιστον δεν ενόχλησα φίλε μου γιατί ήμουν στην άκρη και αυτό που θέλω να πω για άλλη μια φορά είναι ότι με όση ταλαιπωρία τράβηξα γιατί δεν είμαι απο Αθήνα και την μαθαίνω.....μου φάνηκε παράλογο να βγεί ποδηλάτης για βόλτα. Σαν να πάω για ψάρεμα και να μην έχει ψάρια!!!!Τι θα απολαύσω? Καταλαβαίνεις τι εννοώ? ¨Ηταν επικίνδυνο και για τον ίδιο.
    Εγώ σκοπό σήμερα δεν είχα να βγώ. Πήγα στην δουλειά του άντρα μου που δουλεύει 12ωρο σήμερα να του πάω φαγητό για να πάρει δυνάμεις που δουλεύει σε βαριά βιομηχανία. ¨Ολος αυτός ο πανικός με άγχωσε και αυτό που συνάντησα καλό θα ήταν να μήν το συναντούσα. Συνάντησα και άλλους ποδηλάτες που το κάνουν για χόμπι οι άνθρωποι αλλά δεν ήταν στο κέντρο που γινόταν της τρελής!! Γιαυτό νευρίασα.
    Πίστεψε με δεν τρόμαξε από μένα. Μα**%$$ στο δρόμο δεν κάνω και δεν θέλω να ενοχλώ κόσμο όπως δεν θέλω να με ενοχλούν. Έκανα μια παράνομη παράκαμψη γιατί έκρινα πως γίνεται με ασφάλεια αφού όλος ο κόσμος είναι σε εγρήγορση και θα δείξει μια κατανόηση για την επιλογή .
    Αυτό ήθελα να πω.
    Θα βγει όποτε του γουστάρει και θα κυκλοφορεί όποτε του γουστάρει. Αν συναντήσει τον sniper βέβαια τον ήπιε έχει δεν έχει δίκιο.

    Παράνομος είμαι περισσότερο από σένα. Δεν σου είπα ποτέ γιατί πήγες κόντρα σε μονόδρομο. Και εγώ το ίδιο θα έκανα και με λιγότερη σκέψη απ' ότι εσύ, βλέπεις η σκέψη προϋποθέτει μυαλό και εμένα το τελευταίο μου λείπει. Δεν θα τα έβαζα όμως με κανέναν απ' την στιγμή που έκανα τη μαλακία. Και πολύ περισσότερο δεν θα έμπαινα να γράψω, έκανα μαλακία και μου την είπαν και τσαντίστηκα γιατί αυτός που μου την είπε κατά την άποψή μου θα έπρεπε να είναι σπίτι του. Είχε ή δεν είχε κάθε δικαίωμα να είναι εκεί που τον συνάντησες? Το αν είναι μ@λάκας ή βιτσιόζος είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
    Και γιατί πρέπει να του ζητήσουμε τον λόγο που πήρε το ποδήλατο, δεν κατάλαβα? Ο τύπος δεν βγήκε με άλλους 10.000 χιλιάδες. Βγήκε να πάρει φρέσκο καυσαέριο γιατί είναι βιτσιόζος. Βγήκε επειδή πριν λίγο έπιασε την γυναίκα του με τον κουμπάρο. Βγήκε για να ψάξει τον γιό του που είχε χαθεί. Για να πάει στο φαρμακείο να πάρει φάρμακα για την φουκαριάρα τη μάνα του. Εγώ θα του κάνω κουμάντο που πάει και γιατί πάει τέτοια ώρα που το κέντρο είναι πηγμένο?
    Όταν οι άλλοι κάνουν μαλακία τους τη λέμε! Να τους τη λέμε όμως και όταν κάνουμε εμείς επειδή απλά βρέθηκαν στο δρόμο μας.

    Και στο ξαναλέω για να μην μπερδεύεσαι. Καλά έκανες και την έκανες την παρανομία. Καλώς ή κακώς κάποιος στην είπε. Ξεπέρασέ το.
    Sent from me using a computer.

  2. #47
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος

    Το ότι υπάρχει ένας νόμος που να επιτρέπει κάτι, δε σημαίνει απαραίτητα ότι αυτό το κάτι κι ο νόμος που το συνοδεύει είναι και λογικό/ηθικό/συνάδει με τις συνθήκες τις σημερινής κοινωνίας και πάει λέγοντας.
    Με βάση αυτό το συλλογισμό, στο SaxoRally GTi koloftiaximo forum, συζητάνε -και το πιο λυπηρό, συμφωνούν- ότι τα μηχανάκια δεν έχουν λόγο ύπαρξης τις ώρες κυκλοφοριακής αιχμής και ότι ο επόμενος που θα τους κάνει μαλακία, θα βρεθεί κάτω από τα 205/χαμηλοπρόφιλα-16" ελαστικά τους...

  3. #48
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Μου μίλησες άσχημα παραπάνω χωρίς να έχεις ιδέα. Αν κατέβαινες στο κέντρο, ήθελα να δώ την δική σου αντίδραση.....
    Με τους ξεφτιλησμένους που ψηφίζει η πλειοψήφία των πατριωτών μας με αυτούς να τα βάλεις! Έχεις δεί ποδηλατόδρομο στην Ελλάδα?? Ξέρεις πόσος κόσμος έχει σκοτωθεί???

    Αν εγώ κάνω τον σταυρό μου όταν ξεκινάω με το μηχανάκι μου αυτοί πρέπει να κάνουν άλλους 9!!! Δεν βλέπεις το τι γίνεται?? Με συγχωρείς αλλά ο τύπος δεν μου φάνηκε άνθρωπος αγχωμένος που πάει στην δουλειά του. Εσύ όταν πάς στην δουλειά σου ένα τσαντάκι κάτι δεν κουβαλάς????? Με τα πόδια να πήγαινε όπου πήγαινε πιο γρήγορα θα έφτανε. Μιλάμε για 1 το μεσημέρι έτσι......όχι δεν μετανιώνω καθόλου! ίσως για τον διάολο που τον έστειλα αλλά για το που πάς με το ποδήλατο δεν βλέπεις τι γίνεται, ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!! και βρίσε με όσο θέλεις.....λίγο με νοιάζει. Όλος ο κόσμος νεύρα είχε, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!
    Τίποτα δεν δουλεύει σωστά σ'αυτήν την χώρα και κανείς δεν έχει δικαιώματα για τίποτα, μας έχουν φτάσει στην τρέλα πια! Και εσένα σε ένοιαξε που έθιξα "την φραπεδούμπα" άσε μας...





    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου , καβαλαω ποδηλατο πριν καν ανακαλυφθει , παντα στο χερι σε δημοσιο δρομο , μεταφορα με ηλεκτρικο κτλ & ξεσαλωμα σε δαση , παρκα & ειδικα διαμορφωμενους χωρους , γιατι ? γιατι απλα δεν εχουμε ποδηλατοδρομους χελοου , ως & στην εθνικη εχω δει ποδηλατες , ελεος , οι περισσοτεροι ειναι "φρεσκοι" & δεν το αγαπανε , αν αγαπας αυτο που καβαλας δεν γινεσαι επικινδυνος για τον εαυτο σου & τους υπολοιπους & πολυ απλα εχεις δικιο γιατι εσυ παρανομησες λογω των συνθηκων , αλλα αυτος δεν επρεπε καν να βρισκεται εκει , απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος ωστε να κινειται με ασφαλεια , ακομα & ο νομος να το επετρεπαι αν δεν εισαι μονοκυτταρος οργανισμος μπορεις να καταλαβεις & να κατανοησεις τον κινδυνο & τις συνθηκες σε καθε μια περιπτωση , αν & εσυ εισαι η γυναικα , αυτος ηταν η κακια η σκυλα , "οχι εγω θα παω με το ποδηλατο , η τρελη" το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι να προσεχεις , να μην μανουριαζεις γιατι πολλοι ειναι κομπλεξικοι & σαικο του κερ@τα

  4. #49
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Εντάξει λοιπόν όλοι τόοοοοοοοσο σωστοί και τυπικοί και μια ξαφνική αφάπη για τους ποδηλάτες άνα πράμα.......εγώ λέω να βγούνε και με τα πατίνια την άλλη φορά γιατί ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα! Κάποιοι κάνετε πως δεν κατάλαβαίνετε ίσα για να με κράξετε. Μη δείτε γυναίκα να οδηγεί.......αμέσως......................κάτι σας πιάνει.....

  5. #50
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου , καβαλαω ποδηλατο πριν καν ανακαλυφθει , παντα στο χερι σε δημοσιο δρομο , μεταφορα με ηλεκτρικο κτλ & ξεσαλωμα σε δαση , παρκα & ειδικα διαμορφωμενους χωρους , γιατι ? γιατι απλα δεν εχουμε ποδηλατοδρομους χελοου , ως & στην εθνικη εχω δει ποδηλατες , ελεος , οι περισσοτεροι ειναι "φρεσκοι" & δεν το αγαπανε , αν αγαπας αυτο που καβαλας δεν γινεσαι επικινδυνος για τον εαυτο σου & τους υπολοιπους & πολυ απλα εχεις δικιο γιατι εσυ παρανομησες λογω των συνθηκων , αλλα αυτος δεν επρεπε καν να βρισκεται εκει , απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος ωστε να κινειται με ασφαλεια , ακομα & ο νομος να το επετρεπαι αν δεν εισαι μονοκυτταρος οργανισμος μπορεις να καταλαβεις & να κατανοησεις τον κινδυνο & τις συνθηκες σε καθε μια περιπτωση , αν & εσυ εισαι η γυναικα , αυτος ηταν η κακια η σκυλα , "οχι εγω θα παω με το ποδηλατο , η τρελη" το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι να προσεχεις , να μην μανουριαζεις γιατι πολλοι ειναι κομπλεξικοι & σαικο του κερ@τα

    αν και η γενικότερη φιλοσοφία σου με βρίσκει σύμφωνο......έχε υπόψιν σου οτι οι ποδηλάτες πολλαπλασιάζονται γιατί είναι μια καλή λύση (με τα ανάλογα ρίσκα ασφάλειας φυσικά) απέναντι στο να κάνει κάποιος οικονομία λόγω κρίσης.
    προσωπικά χρησιμοποιούσα ποδήλατο (πέρα από διασκέδαση) για μετακίνηση και δουλειά τα τελευταία 3χρόνια.

  6. #51
    Ημίκουλο μέλος Το avatar του/της KostasV2
    Εγγραφή
    20/09/2011
    Μηνύματα
    1.515
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Είναι δυνατόν να υπάρχει πρόβλημα στους δρόμους και ο άλλος να μου βγεί με το ποδήλατο?????????????Δεν με ενδιαφέρει!!!Να το κάνει άλλη μέρα.
    Ξέρεις, και το ποδήλατο είναι μέσο μεταφοράς...

    Φιλικά σου λέω να προσέχεις (κυρίως όταν έχεις άδικο), γιατί ο επόμενος μπορεί να ξεσπάσει τα νεύρα του πάνω σου.

  7. #52
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου , καβαλαω ποδηλατο πριν καν ανακαλυφθει , παντα στο χερι σε δημοσιο δρομο , μεταφορα με ηλεκτρικο κτλ & ξεσαλωμα σε δαση , παρκα & ειδικα διαμορφωμενους χωρους , γιατι ? γιατι απλα δεν εχουμε ποδηλατοδρομους χελοου , ως & στην εθνικη εχω δει ποδηλατες , ελεος , οι περισσοτεροι ειναι "φρεσκοι" & δεν το αγαπανε , αν αγαπας αυτο που καβαλας δεν γινεσαι επικινδυνος για τον εαυτο σου & τους υπολοιπους & πολυ απλα εχεις δικιο γιατι εσυ παρανομησες λογω των συνθηκων , αλλα αυτος δεν επρεπε καν να βρισκεται εκει , απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος ωστε να κινειται με ασφαλεια , ακομα & ο νομος να το επετρεπαι αν δεν εισαι μονοκυτταρος οργανισμος μπορεις να καταλαβεις & να κατανοησεις τον κινδυνο & τις συνθηκες σε καθε μια περιπτωση , αν & εσυ εισαι η γυναικα , αυτος ηταν η κακια η σκυλα , "οχι εγω θα παω με το ποδηλατο , η τρελη" το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι να προσεχεις , να μην μανουριαζεις γιατι πολλοι ειναι κομπλεξικοι & σαικο του κερ@τα
    σωστός στο κομμάτι που εννοεί ότι ο ποδηλάτης πρέπει να προσέχει πρώτα από όλα την ασφάλειά του αλλά αυτό που το είδες γραμμένο;

    "απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος"

  8. #53
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από daz Προβολή μηνύματος
    Θα βγει όποτε του γουστάρει και θα κυκλοφορεί όποτε του γουστάρει. Αν συναντήσει τον sniper βέβαια τον ήπιε έχει δεν έχει δίκιο.

    Παράνομος είμαι περισσότερο από σένα. Δεν σου είπα ποτέ γιατί πήγες κόντρα σε μονόδρομο. Και εγώ το ίδιο θα έκανα και με λιγότερη σκέψη απ' ότι εσύ, βλέπεις η σκέψη προϋποθέτει μυαλό και εμένα το τελευταίο μου λείπει. Δεν θα τα έβαζα όμως με κανέναν απ' την στιγμή που έκανα τη μαλακία. Και πολύ περισσότερο δεν θα έμπαινα να γράψω, έκανα μαλακία και μου την είπαν και τσαντίστηκα γιατί αυτός που μου την είπε κατά την άποψή μου θα έπρεπε να είναι σπίτι του. Είχε ή δεν είχε κάθε δικαίωμα να είναι εκεί που τον συνάντησες? Το αν είναι μ@λάκας ή βιτσιόζος είναι αλλουνού παπά ευαγγέλιο.
    Και γιατί πρέπει να του ζητήσουμε τον λόγο που πήρε το ποδήλατο, δεν κατάλαβα? Ο τύπος δεν βγήκε με άλλους 10.000 χιλιάδες. Βγήκε να πάρει φρέσκο καυσαέριο γιατί είναι βιτσιόζος. Βγήκε επειδή πριν λίγο έπιασε την γυναίκα του με τον κουμπάρο. Βγήκε για να ψάξει τον γιό του που είχε χαθεί. Για να πάει στο φαρμακείο να πάρει φάρμακα για την φουκαριάρα τη μάνα του. Εγώ θα του κάνω κουμάντο που πάει και γιατί πάει τέτοια ώρα που το κέντρο είναι πηγμένο?
    Όταν οι άλλοι κάνουν μαλακία τους τη λέμε! Να τους τη λέμε όμως και όταν κάνουμε εμείς επειδή απλά βρέθηκαν στο δρόμο μας.

    Και στο ξαναλέω για να μην μπερδεύεσαι. Καλά έκανες και την έκανες την παρανομία. Καλώς ή κακώς κάποιος στην είπε. Ξεπέρασέ το.


    δεν επρεπε να βρισκεται εκει ο για τον π@υτσο καβαλα & καλα ποδηλατης εφοσον δεν υπαρχει ειδικα διαμορφωμενη λωριδα για ποδηλατα λεμε , παρτε το χαμπαρι απαγορευεται να κινειται με το ποδηλατο , αλλα ακομα & να επιτρεποταν το ατομο λειτουργησε με απιστευτο κομπλεξ , οπως ολοι οι "φρεσκοι" κουλοι , ακυροι , ανικανοι , δηθεν ποδηλατες του κ@λου που υπαρχουν σημερα

  9. #54
    kawasaκικο μελος Το avatar του/της KAWAMANRIDER
    Εγγραφή
    19/04/2013
    Μηνύματα
    362
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Μου μίλησες άσχημα παραπάνω χωρίς να έχεις ιδέα. Αν κατέβαινες στο κέντρο, ήθελα να δώ την δική σου αντίδραση.....
    Με τους ξεφτιλησμένους που ψηφίζει η πλειοψήφία των πατριωτών μας με αυτούς να τα βάλεις! Έχεις δεί ποδηλατόδρομο στην Ελλάδα?? Ξέρεις πόσος κόσμος έχει σκοτωθεί???

    Αν εγώ κάνω τον σταυρό μου όταν ξεκινάω με το μηχανάκι μου αυτοί πρέπει να κάνουν άλλους 9!!! Δεν βλέπεις το τι γίνεται?? Με συγχωρείς αλλά ο τύπος δεν μου φάνηκε άνθρωπος αγχωμένος που πάει στην δουλειά του. Εσύ όταν πάς στην δουλειά σου ένα τσαντάκι κάτι δεν κουβαλάς????? Με τα πόδια να πήγαινε όπου πήγαινε πιο γρήγορα θα έφτανε. Μιλάμε για 1 το μεσημέρι έτσι......όχι δεν μετανιώνω καθόλου! ίσως για τον διάολο που τον έστειλα αλλά για το που πάς με το ποδήλατο δεν βλέπεις τι γίνεται, ΚΑΘΟΛΟΥ!!!!!!!!!!!!! και βρίσε με όσο θέλεις.....λίγο με νοιάζει. Όλος ο κόσμος νεύρα είχε, ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΤΟ!!!
    Τίποτα δεν δουλεύει σωστά σ'αυτήν την χώρα και κανείς δεν έχει δικαιώματα για τίποτα, μας έχουν φτάσει στην τρέλα πια! Και εσένα σε ένοιαξε που έθιξα "την φραπεδούμπα" άσε μας...





    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου , καβαλαω ποδηλατο πριν καν ανακαλυφθει , παντα στο χερι σε δημοσιο δρομο , μεταφορα με ηλεκτρικο κτλ & ξεσαλωμα σε δαση , παρκα & ειδικα διαμορφωμενους χωρους , γιατι ? γιατι απλα δεν εχουμε ποδηλατοδρομους χελοου , ως & στην εθνικη εχω δει ποδηλατες , ελεος , οι περισσοτεροι ειναι "φρεσκοι" & δεν το αγαπανε , αν αγαπας αυτο που καβαλας δεν γινεσαι επικινδυνος για τον εαυτο σου & τους υπολοιπους & πολυ απλα εχεις δικιο γιατι εσυ παρανομησες λογω των συνθηκων , αλλα αυτος δεν επρεπε καν να βρισκεται εκει , απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος ωστε να κινειται με ασφαλεια , ακομα & ο νομος να το επετρεπαι αν δεν εισαι μονοκυτταρος οργανισμος μπορεις να καταλαβεις & να κατανοησεις τον κινδυνο & τις συνθηκες σε καθε μια περιπτωση , αν & εσυ εισαι η γυναικα , αυτος ηταν η κακια η σκυλα , "οχι εγω θα παω με το ποδηλατο , η τρελη" το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι να προσεχεις , να μην μανουριαζεις γιατι πολλοι ειναι κομπλεξικοι & σαικο του κερ@τα

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    δεν επρεπε να βρισκεται εκει ο για τον π@υτσο καβαλα & καλα ποδηλατης εφοσον δεν υπαρχει ειδικα διαμορφωμενη λωριδα για ποδηλατα λεμε , παρτε το χαμπαρι απαγορευεται να κινειται με το ποδηλατο , αλλα ακομα & να επιτρεποταν το ατομο λειτουργησε με απιστευτο κομπλεξ , οπως ολοι οι "φρεσκοι" κουλοι , ακυροι , ανικανοι , δηθεν ποδηλατες του κ@λου που υπαρχουν σημερα
    Oλοι μας τελικα τα βγαζουμε! καθενας για τους λογους του, κι εσυ δεν αποτελεις βεβαιως εξαιρεση!

  11. #56
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.832
    Ρε άντε πάτε για κάνα τσίπουρο.....

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου
    το ξαναγραψες 3 ποστ πιο πανω! θα το δει φανταζομαι...

    Αλλωστε το ειπε η κοπελα, ειναι παντρεμενη... δεν εχεις ελπιδα αφου!


  13. #58
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    δεν επρεπε να βρισκεται εκει ο για τον π@υτσο καβαλα & καλα ποδηλατης εφοσον δεν υπαρχει ειδικα διαμορφωμενη λωριδα για ποδηλατα λεμε , παρτε το χαμπαρι απαγορευεται να κινειται με το ποδηλατο , αλλα ακομα & να επιτρεποταν το ατομο λειτουργησε με απιστευτο κομπλεξ , οπως ολοι οι "φρεσκοι" κουλοι , ακυροι , ανικανοι , δηθεν ποδηλατες του κ@λου που υπαρχουν σημερα
    με την ίδια λογική θα έπρεπε να απαγορεύσεις στον εαυτό σου να συμμετάσχει σε οτιδήποτε το ελληνικό κράτος έχει ρημάξει και βρίσκεται σε κατάσταση σήψης.

    Ε.Ο. Κορίνθου Πατρών και διόδια
    Τέμπη και διόδια
    Μπαρ Κλαμπ με ηχητικά άνω του επιτρεπόμενου ορίου, νοθευμένα ποτά και δίχως να κόβονται αποδείξεις
    Δημόσιες υπηρεσίες
    Τράπεζες με πρωτοποριακές μεθόδους νταβατζή για να σου παίρνουν προμήθεια αντισυνταγματικά με το παραμικρό
    και η λίστα δεν έχει τελειωμό

    (ουπς μόλις συνειδητοποίησα οτι θα πρεπε να αλλάξεις χώρα ή να προσπαθήσεις να επιβιώσεις με όποιο τρόπο μπορείς ακόμα και αν σου βγαίνει η γλώσσα στο πετάλι και αναπνέεις καρκίνο για να βγάλεις το μεροκάματο για το σούπερ μάρκετ της εβδομάδας)


  14. #59
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Σε κανά δυό σελίδες το συμπέρασμα θα είναι ότι δεν υπάρχουν πλέον άντρες... το βλέπω να έρχεται, stay tuned...

  15. #60
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Εντάξει λοιπόν όλοι τόοοοοοοοσο σωστοί και τυπικοί και μια ξαφνική αφάπη για τους ποδηλάτες άνα πράμα.......εγώ λέω να βγούνε και με τα πατίνια την άλλη φορά γιατί ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα! Κάποιοι κάνετε πως δεν κατάλαβαίνετε ίσα για να με κράξετε. Μη δείτε γυναίκα να οδηγεί.......αμέσως......................κάτι σας πιάνει.....
    Σου πέρασε απ' το μυαλό ότι μπορεί να έχεις άδικο?

    Όταν ηρεμήσεις και δεις τα πράγματα με άλλο μάτι ίσως το καταλάβεις. Όχι ούτε σωστοί είμαστε, ούτε τυπικοί προσπαθούμε να το παίξουμε ούτε επειδή αγαπάμε τους ποδηλάτες τα λέμε αυτά, ούτε επειδή είσαι γυναίκα. Και αντίθετα με το τι θέλεις να πιστεύεις οι περισσότεροι χαιρόμαστε να βλέπουμε γυναίκες να οδηγούν αντί να κάθονται πίσω.

    Μπορώ να σου βρω περίπου 100 θρεντ που κάποιοι την λένε σε έναν που πήρε κλίση και ενώ έφταιγε μπήκε να βρίσει τον μαλάκα τον "μπάτσο". Και πάλι το ίδιο έγινε. Αυτός έλεγε εσείς μαλάκες δεν παρανομείτε οι άλλοι έλεγαν ναι αλλά δεν βρίζουμε το όργανο της τάξης μετά. Κάποιοι σιχτίριζαν την κοινωνία, άλλοι έβριζαν την κυβέρνηση, ορισμένοι ορκίστηκαν οτι θα ψηφίσουν χρυσή αυγή κτλ κτλ. Ξέρεις τώρα!
    Και να φανταστείς αυτόν δεν τον έλεγαν Μαρία.
    Sent from me using a computer.

Σελίδα 4 από 13 ΠρώτοΠρώτο 123456789 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rez, βγάλε το τηλ μου απο το sig σου.
    από gtsiros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 11:37
  2. ξέρει κανείς αγγλικά να μου μεταφράσει το παρακάτω;
    από makaronachis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 04:00
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 11:42
  4. Θεέ μου, παρε το μηδεν.....
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2005, 15:53
  5. Μου πατησαν το μηχανάκι !
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2004, 22:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF