Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 182

Θέμα: Ποδηλάτης μου ανέβασε το αίμα!!

  1. #61
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Με βάση αυτό το συλλογισμό, στο SaxoRally GTi koloftiaximo forum, συζητάνε -και το πιο λυπηρό, συμφωνούν- ότι τα μηχανάκια δεν έχουν λόγο ύπαρξης τις ώρες κυκλοφοριακής αιχμής και ότι ο επόμενος που θα τους κάνει μαλακία, θα βρεθεί κάτω από τα 205/χαμηλοπρόφιλα-16" ελαστικά τους...
    No.

    Μηχανή κι αυτοκίνητο μπορούν και τα δύο να κινηθούν, είτε σε ώρες αιχμής είτε όχι, με κάποια συγκεκριμένη ταχύτητα και πάνω χωρίς να ενοχλούν ο ένας τον άλλο σε γενικές γραμμές. Για να αποκτήσεις είτε το ένα είτε το άλλο χρειάζεσαι δίπλωμα και πρέπει να είσαι άνω των 18, αλλιώς είσαι παράνομος και σε δένουνε. Και άλλα πολλά (πάρα πολλά).

    Τώρα για το ότι τον κάθε συλλογισμό άμα τον τραβήξουμε από τα μαλλιά και προσπαθήσουμε να τον ερμηνεύσουμε όπως θα τον ερμήνευε κάποιος σχιζοφρενής δε διαφωνώ.

    Και το πιο σημαντικό, δε μίλησα για λόγο ύπαρξης. Μίλησα για συνθήκες κάτω από τις οποίες κυκλοφορούν τα ποδήλατα στο δρόμο. Δε μου τρώνε το φαΐ αυτοί που κατασκευάζουν ποδήλατα.

  2. #62
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KAWAMANRIDER Προβολή μηνύματος
    εγω ειμαι με τα χιλια μαζι σου , καβαλαω ποδηλατο πριν καν ανακαλυφθει , παντα στο χερι σε δημοσιο δρομο , μεταφορα με ηλεκτρικο κτλ & ξεσαλωμα σε δαση , παρκα & ειδικα διαμορφωμενους χωρους , γιατι ? γιατι απλα δεν εχουμε ποδηλατοδρομους χελοου , ως & στην εθνικη εχω δει ποδηλατες , ελεος , οι περισσοτεροι ειναι "φρεσκοι" & δεν το αγαπανε , αν αγαπας αυτο που καβαλας δεν γινεσαι επικινδυνος για τον εαυτο σου & τους υπολοιπους & πολυ απλα εχεις δικιο γιατι εσυ παρανομησες λογω των συνθηκων , αλλα αυτος δεν επρεπε καν να βρισκεται εκει , απαγορευεται να κυκλοφορει το ποδηλατο εφοσον δεν υπαρχει διαμορφωμενος ποδηλατοδρομος ωστε να κινειται με ασφαλεια , ακομα & ο νομος να το επετρεπαι αν δεν εισαι μονοκυτταρος οργανισμος μπορεις να καταλαβεις & να κατανοησεις τον κινδυνο & τις συνθηκες σε καθε μια περιπτωση , αν & εσυ εισαι η γυναικα , αυτος ηταν η κακια η σκυλα , "οχι εγω θα παω με το ποδηλατο , η τρελη" το μονο που θα σε συμβουλευα ειναι να προσεχεις , να μην μανουριαζεις γιατι πολλοι ειναι κομπλεξικοι & σαικο του κερ@τα
    Τα κρατάω όσα μου είπες. Είναι σημαντικό κανείς να θέλει να προσαρμοστεί. Αυτό που πιστεύω καταρχήν είναι ότι δεν σκέφτηκε τον εαυτό του. Εγώ περαστική ήμουν. Δεν φοβήθηκε μην του συμβεί κάτι κακό? και γιατί να δημιουργήσει πρόβλημα και σε άλλους που έχουν σημαντικό προορισμό? Αυτά ήταν τα ερωτήματα μου. Πέχτηκε κάτι της στιγμής και το ανάφερα. Σχόλια του φόρουμ με εκνεύρισαν περισσότερο απο τον ποδηλάτη γιατί μου κάνουν τους κινέζους.
    Δεν έπρεπε να πεί τίποτα, έπρεπε να του γνέψω ευχαριστώ και αυτό είναι όλο. Αλλά βλέπεις μου εκνευρήστηκε...............μάλλον έκλασε από τους από πίσω γιατί εγώ δεν τον ενόχλησα άλλοι πήγαινα και κανονικά σαν να είναι η λωρίδα τους. Λάθος μου που παρανόμησα αλλά και λάθος του που την είπε σε μένα. Αυτό.

  3. #63
    Μέλος
    Εγγραφή
    21/12/2012
    Μηνύματα
    74
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    το ξαναγραψες 3 ποστ πιο πανω! θα το δει φανταζομαι...

    Αλλωστε το ειπε η κοπελα, ειναι παντρεμενη... δεν εχεις ελπιδα αφου!

    Τον άλλο μήνα παντρευόμαστε...

  4. #64
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Εντάξει λοιπόν όλοι τόοοοοοοοσο σωστοί και τυπικοί και μια ξαφνική αφάπη για τους ποδηλάτες άνα πράμα.......εγώ λέω να βγούνε και με τα πατίνια την άλλη φορά γιατί ΟΛΟΙ έχουμε δικαίωμα! Κάποιοι κάνετε πως δεν κατάλαβαίνετε ίσα για να με κράξετε. Μη δείτε γυναίκα να οδηγεί.......αμέσως......................κάτι σας πιάνει.....
    ξεκόλλα όμως
    μήπως - "όπως ο ποδηλάτης" - κι όσοι διαφωνούν μαζί σου εδώ το κάνουν επειδή είσαι γυναίκα;

  5. #65
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    No.

    Μηχανή κι αυτοκίνητο μπορούν και τα δύο να κινηθούν, είτε σε ώρες αιχμής είτε όχι, με κάποια συγκεκριμένη ταχύτητα και πάνω χωρίς να ενοχλούν ο ένας τον άλλο σε γενικές γραμμές. Για να αποκτήσεις είτε το ένα είτε το άλλο χρειάζεσαι δίπλωμα και πρέπει να είσαι άνω των 18, αλλιώς είσαι παράνομος και σε δένουνε. Και άλλα πολλά (πάρα πολλά).

    Τώρα για το ότι τον κάθε συλλογισμό άμα τον τραβήξουμε από τα μαλλιά και προσπαθήσουμε να τον ερμηνεύσουμε όπως θα τον ερμήνευε κάποιος σχιζοφρενής δε διαφωνώ.

    Και το πιο σημαντικό, δε μίλησα για λόγο ύπαρξης. Μίλησα για συνθήκες κάτω από τις οποίες κυκλοφορούν τα ποδήλατα στο δρόμο. Δε μου τρώνε το φαΐ αυτοί που κατασκευάζουν ποδήλατα.
    Δηλαδή εν ώρα κυκλοφοριακής αιχμής πιστεύεις ότι μια μηχανή και ένα αυτοκίνητο μπορούν να πάνε πιο γρήγορα από ένα ποδήλατο;

  6. #66
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Τον άλλο μήνα παντρευόμαστε...
    δε προσπαθω να σου αλλαξω γνωμη!




    (δε θα συνεννοηθουμε σημερα!

  7. #67
    εναλλακτικό μέλος Το avatar του/της akis_trevor
    Εγγραφή
    28/07/2011
    Μηνύματα
    2.939
    ε ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα ωρες ωρες...!
    ....νιώθω μεγάλη μοναξιά μέσα στο πλήθος....

  8. #68
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cityfly Προβολή μηνύματος
    ξεκόλλα όμως
    μήπως - "όπως ο ποδηλάτης" - κι όσοι διαφωνούν μαζί σου εδώ το κάνουν επειδή είσαι γυναίκα;
    Μπα....
    Κάθε φορά που γράφει γυναίκα χρειάζονται μονταδόροι για να σφουγγαρίσουν τα μέλια και τα σιρόπια από το πάτωμα.

    ΥΓ. Τώρα που είπε ότι παντρεύεται και είναι "εκτός αγοράς" θα αρχίσει ο πραγματικός λιθοβολισμός

  9. #69
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Maria_P Προβολή μηνύματος
    Τον άλλο μήνα παντρευόμαστε...
    Η ώρα η καλή... λίστα γάμου εδώ: http://www.cyclist.gr/

  10. #70
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Μπα....
    Κάθε φορά που γράφει γυναίκα χρειάζονται μονταδόροι για να σφουγγαρίσουν τα μέλια και τα σιρόπια από το πάτωμα.

    ΥΓ. Τώρα που είπε ότι παντρεύεται και είναι "εκτός αγοράς" θα αρχίσει ο πραγματικός λιθοβολισμός
    το γραψε πολυ εκ των υστερων!

  11. #71
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.963
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από pipe_smoker Προβολή μηνύματος
    Τώρα για το ότι τον κάθε συλλογισμό άμα τον τραβήξουμε από τα μαλλιά και προσπαθήσουμε να τον ερμηνεύσουμε όπως θα τον ερμήνευε κάποιος σχιζοφρενής δε διαφωνώ.
    να σε πω...
    Κατεβαίνω πανεπιστημίου Δευτέρα πρωί 7,30 χαλαρά με το μηχανάκι.
    Χαλάααραααα
    Έχω πιεί τη φραπεδούμπα μου και πάω για μια άλλη μέρα στη δουλειά.
    Δεν βιάζομαι, δεν έχει κίνηση, καλοκαιράκι είναι, δεν ζεσταίναμε, δε κρυώνω είμαι μια χαρά...
    Όταν από Ιπποκράτους σκάει ποδήλατο με κόκκινο, ξερά !
    Ούτε να κοιτάξει!
    (και χωρίς να ακούς καν μοτέρ, γράψτο αυτό)
    Το ότι θα ΤΟ φάνε μια μέρα είναι σίγουρο !
    Αλλά τι σου φταίω ΕΓΩ μωρή πορδή της μύγας???
    Τράβα πήδα από το 8ο
    Κάνε σεξ με τραβέ χωρίς προφυλακτικό
    Πάρε ναρκωτικά
    ΝΑ !!!!!!
    Εγώ ΠΡΕΠΕΙ να πάω στη δουλειά σήμερα και ΠΡΕΠΕΙ να μπορώ να πηγαίνω κάθε μέρα γιατί αλλιώς τον ήπια.
    Και το χειρότερο δεν είναι ότι τον ήπια μόνο εγώ, αλλά και μερικοί ακόμα που τους χρωστάω και η δουλειά τους εξαρτάται από τη δική μου.
    Ως εκ τούτου ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ Γ>>> παλληκάρι μου πρωί πρωί...
    Αλλά βλέπεις δεν έχει αριθμό το ποδήλατο...
    Δεν το γράφουν...
    ΓΙΑΤΙ???
    Είναι καλό για αυτόν που τον αφήνουν ή εκμεταλλεύεται τη μλκια του κράτους για να τη περάσει καλά χωρίς να υπολογίζει τις συνέπειες για τον ίδιο και για τους άλλους...?
    Λέω τώρα...
    Θα μου πεις είμαι εγωιστής παρτάκια κλπ
    Παίζει, γιατί δεν έχω την πολυτέλεια πια.

    Θα μου πεις ένας είναι...
    Αμ δε χιλιάδες είναι !
    Κάθε μέρα τα ίδια, ούτε σήματα, ούτε στοπ, ούτε φαναργια, και μια γλώσσα ΝΑ...
    Τι είπε ο άλλος από πάνω?
    το κόμπλεξ για τα ποδήλατα...
    Ποιό κόμπλεξ ρε θείο τους ξέρω κι απόχτες?
    Με έκαναν όμως να τους μάθω γιατί μόνο οι ντελιβεράδες είναι χειρότεροι από δαύτους.
    ΑΥΤΑ...
    (για τις Παρασκευές το βράδυ δεν το κουβεντιάζω καν. Αλλά τι να γίνει εμείς είμαστε καλή μόνο για τα δημοτικά τέλη...)

  12. #72
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    να σε πω...
    Κατεβαίνω πανεπιστημίου Δευτέρα πρωί 7,30 χαλαρά με το μηχανάκι.
    Χαλάααραααα
    Έχω πιεί τη φραπεδούμπα μου και πάω για μια άλλη μέρα στη δουλειά.
    Δεν βιάζομαι, δεν έχει κίνηση, καλοκαιράκι είναι, δεν ζεσταίναμε, δε κρυώνω είμαι μια χαρά...
    Όταν από Ιπποκράτους σκάει ποδήλατο με κόκκινο, ξερά !
    Ούτε να κοιτάξει!
    (και χωρίς να ακούς καν μοτέρ, γράψτο αυτό)
    Το ότι θα ΤΟ φάνε μια μέρα είναι σίγουρο !
    Αλλά τι σου φταίω ΕΓΩ μωρή πορδή της μύγας???
    ....

    σωστά τα λες αλλά το πρόβλημα δεν είναι στο ποδήλατο ως μέσο είναι στο πώς τα οδηγούν

    και δεν πάω στη λογική του τι γίνεται Ελλάδα τι γίνεται έξω γιατί μπορεί να πας ωραία και καλά στο δρόμο στην Αγγλία πχ και ξαφνικά να δεις μπροστά στο τον παπού με το ηλεκτρικό σκουτεροκατασκεύασμα του - αυτό με τις τέσσερις ροδίτσες που έχει μέγιστη ταχύτητα 7 χιλιόμετα την ώρα -
    μια χαρά ειναι το ποδήλατο ως μέσο αλλά θα έπρεπε να έρχεται με συμβιβασμούς από τη μεριά του ποδηλάτη, δεν μπορεί να μου πάει αριστερά στη βουλιαγμένης πχ γιατί θέλει να στρίψει αριστερά, να πάει από το φανάρι και να περάσει από τη διάβαση.
    Καλά το κόκκινο δεν το συζητάμε....

    αλλά η συζήτηση γενικά για τα ποδήλατα δεν έχει σχέση με μία συγκεκριμένη συζήτηση για ένα συγκεκριμένο περιστατικό

  13. #73
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.756
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    να σε πω...
    Κατεβαίνω πανεπιστημίου Δευτέρα πρωί 7,30 χαλαρά με το μηχανάκι..................
    .......
    Μαζί σου σε όλα.

    Αλλά αν πέρναγες εσύ με κόκκινο και στην έλεγε ο ποδηλάτης θα τον έβριζες επειδή ένας άλλος ποδηλάτης έκανε μιαν άλλη μαλάκια? Έστω ότι κίνδυνος δεν υπήρξε για κανέναν με την παρανομία σου, θα εκνευριζόσουν επειδή πήρε το ποδήλατο και όχι το αμάξι? Θα ήταν επιπλέον λόγος εκνευρισμού από μέρους σου, για την επιλογή του να πάρει ποδήλατο, αν ήσασταν στο κέντρο και αυτό ήταν πηγμένο?
    Sent from me using a computer.

  14. #74
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Δηλαδή εν ώρα κυκλοφοριακής αιχμής πιστεύεις ότι μια μηχανή και ένα αυτοκίνητο μπορούν να πάνε πιο γρήγορα από ένα ποδήλατο;
    Είπα είτε σε ώρες αιχμής είτε όχι.
    Επίσης είπα σε γενικές γραμμές.

    Κώστα δεν πάω να φτιάξω τροπολογία περί ποδηλασίας σε κεντρικές αρτηρίες.
    Λέω απλά ότι πρώτον ένας ποδηλάτης είναι αδύνατο να τηρήσει τον ΚΟΚ de facto (και να θέλει ο χριστιανός), δέυτερον είναι κατά τη γνώμη μου πολύ επικίνδυνο και για τον ποδηλάτη και για το μοτοσικλετιστή και για τον πεζό (που μπορεί πχ να τον χτυπήσει το αμάξι προσπαθώντας να αποφύγει τον ποδηλάτη που στρίβει χωρίς να βγάλει χέρι γιατί δεν μπορεί να οδηγήσει με ένα) κλπ, να κυκλοφορούν ποδήλατα σε κεντρικούς δρόμους, και τρίτον όταν ένα όχημα το καβαλάνε από 3χρονα στις πλατείες μέχρι 60χρονα σε κεντρικούς δρόμους, χωρίς δίπλωμα, χωρίς πινακίδες, χωρίς εκπαίδευση, είναι (κατά τη γνώμη μου) γελοίο να προσπαθούμε να το εισάγουμε σε ένα νομικό πλαίσιο.
    Θέλω να δω μπάτσο να κόβει κλήση σε κοριτσάκι με ροζ ποδηλατάκι με βοηθητικές και πολύχρωμες κορδελίτσες στο τιμόνι, γιατί έκανε ντριν το κουδουνάκι της στο αυτοκίνητο που βρισκόταν μπροστά της να κάνει άκρη για να φτάσει πρώτη στο φανάρι.

    Και τέλος, για να απαντήσω στην ερώτησή σου, ναι κάποιοι μοτοσικλετιστές είναι πιο γρήγοροι από κάποιους ποδηλάτες εν ώρα αιχμής. Η ταχύτητα όμως δεν είναι το πρόβλημα τόσο εν ώρα αιχμής. Δε μίλησα για το ποιος θα φτάσει πιο γρήγορα στον προορισμό του όταν έχει κίνηση. Μπορεί στο τρελό μποτιλιάρισμα πιο γρήγορα απ'όλους να φτάσει κι ο τυπάς που κάνει τζόγκινγκ. Δε σημαίνει ότι πρέπει να αρχίσει να κάνει σλάλομ ανάμεσα σε δεξιά και μεσαία λωρίδα.

  15. #75
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της calmen
    Εγγραφή
    25/10/2008
    Μηνύματα
    102
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    να σε πω...
    Κατεβαίνω πανεπιστημίου Δευτέρα πρωί 7,30 χαλαρά με το μηχανάκι.
    Χαλάααραααα
    Έχω πιεί τη φραπεδούμπα μου και πάω για μια άλλη μέρα στη δουλειά.
    Δεν βιάζομαι, δεν έχει κίνηση, καλοκαιράκι είναι, δεν ζεσταίναμε, δε κρυώνω είμαι μια χαρά...
    Όταν από Ιπποκράτους σκάει ποδήλατο με κόκκινο, ξερά !
    Ούτε να κοιτάξει!
    (και χωρίς να ακούς καν μοτέρ, γράψτο αυτό)
    Το ότι θα ΤΟ φάνε μια μέρα είναι σίγουρο !
    Αλλά τι σου φταίω ΕΓΩ μωρή πορδή της μύγας???
    Τράβα πήδα από το 8ο
    Κάνε σεξ με τραβέ χωρίς προφυλακτικό
    Πάρε ναρκωτικά
    ΝΑ !!!!!!
    Εγώ ΠΡΕΠΕΙ να πάω στη δουλειά σήμερα και ΠΡΕΠΕΙ να μπορώ να πηγαίνω κάθε μέρα γιατί αλλιώς τον ήπια.
    Και το χειρότερο δεν είναι ότι τον ήπια μόνο εγώ, αλλά και μερικοί ακόμα που τους χρωστάω και η δουλειά τους εξαρτάται από τη δική μου.
    Ως εκ τούτου ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ Γ>>> παλληκάρι μου πρωί πρωί...
    Αλλά βλέπεις δεν έχει αριθμό το ποδήλατο...
    Δεν το γράφουν...
    ΓΙΑΤΙ???
    Είναι καλό για αυτόν που τον αφήνουν ή εκμεταλλεύεται τη μλκια του κράτους για να τη περάσει καλά χωρίς να υπολογίζει τις συνέπειες για τον ίδιο και για τους άλλους...?
    Λέω τώρα...
    Θα μου πεις είμαι εγωιστής παρτάκια κλπ
    Παίζει, γιατί δεν έχω την πολυτέλεια πια.

    Θα μου πεις ένας είναι...
    Αμ δε χιλιάδες είναι !
    Κάθε μέρα τα ίδια, ούτε σήματα, ούτε στοπ, ούτε φαναργια, και μια γλώσσα ΝΑ...
    Τι είπε ο άλλος από πάνω?
    το κόμπλεξ για τα ποδήλατα...
    Ποιό κόμπλεξ ρε θείο τους ξέρω κι απόχτες?
    Με έκαναν όμως να τους μάθω γιατί μόνο οι ντελιβεράδες είναι χειρότεροι από δαύτους.
    ΑΥΤΑ...
    (για τις Παρασκευές το βράδυ δεν το κουβεντιάζω καν. Αλλά τι να γίνει εμείς είμαστε καλή μόνο για τα δημοτικά τέλη...)
    στα παντα ειναι θεμα του ανθρωπου..εχω δει μαλα@κες και μαλακ@ες με μηχανες..οπως αλλους τοσους με ποδηλατα..δεν μπορεις να εισαι κατα γι ατα ποδηλατα γιατι ενασ μια περασε ενα κοκκινο..τοτε δεν θ αμιλουσες ...στους μισους απο εδω μην πω και παραπανω..
    το ποδηλατο εχει μπει στην ζωη μασ και για μενα πολυ καλα εκανε.
    για μενα εχει αδικο η κοπελα..εξαρχης..αυτα που ειπε περι ωρας..κτλπ δεν εχουν καμια υποσταση...

Σελίδα 5 από 13 ΠρώτοΠρώτο 12345678910 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Rez, βγάλε το τηλ μου απο το sig σου.
    από gtsiros στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 14/06/2005, 11:37
  2. ξέρει κανείς αγγλικά να μου μεταφράσει το παρακάτω;
    από makaronachis στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 20/04/2005, 04:00
  3. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 18/04/2005, 11:42
  4. Θεέ μου, παρε το μηδεν.....
    από death_stv στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 01/04/2005, 15:53
  5. Μου πατησαν το μηχανάκι !
    από illuminatios στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2004, 22:37

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF