Σελίδα 15 από 138 ΠρώτοΠρώτο ... 510111213141516171819202565115 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 211 έως 225 από 2063

Θέμα: Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙI

  1. #211
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    Πω πω μάγκες το σκίσατε... ποιος οικοφασιμός και κουραφέξαλα; Αναφέρθηκα μόνο στο ότι είναι βλακεία να βάζουμε παπούτσια στα σκυλιά για να τα προστατέψουμε από το κρύο (δεν τα χρειάζονται καθόλου: http://www.huffingtonpost.com/2012/0...n_1204709.html) και όπως φαίνεται και στο video δεν την παλεύουν καθόλου με αυτές τις σαχλαμάρες. Προφανώς οι σκύλοι δεν θα κάναν ποτέ μια δήλωση περί προσβλητικής παρεμβατικότητας, αυτό αφορά μόνο εμάς, που έχουμε την αλλαζονεία και το θράσσος να επεμβαίνουμε κρίνοντας με τα δικά μας μέτρα και σταθμά όλα τα ζώα και την φύση στο συνόλο της. Thats all.
    ξανα διαβασε σε παρακαλω προσεκτικα. μετα το βιντεο. κατι σου ξεφευγει. δεν υπαρχει φασιμος! χαλαρωσε!

  2. #212
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Καλα....
    Αμα καποιος εχει σκύλο στη Σιβηρια και θελει ή κρίνει να του βαλει παπουτσια, ας του βαλει για να κανει τη δουλεια του!

    Οι τυποι στα βιντεο της Καλιφορνια, του Τεξας και της Πατησιων να πανε να γαμηθουν και να σπασουν πλακα με κατι αλλο!

    Αυτα

    Σονονε, δε σου εκανε κανεις επιθεση, ενα βιντεακι εβαλες και το σχολιαζουμε... καθως επισης οτι και να λετε δε θα μου αλλαξετε γνωμη οχι γιατι το βλεπω φασιστικα απλα η ξεροκεφαλια μου θα το βρισκει ΗΛΙΘΙΟ οτι και να γραψετε!

    Φιλικα

  3. #213
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    δεν καταλαβαίνετε η δεν θελετε να καταλάβετε? με κανετε να το ανοιξω το ρημάδι μου.
    1) μην κλεβετε την δουλεια των δημοσιογραφων! μονο αυτοι δημιουργουν λεξεις σε διαλογους και τις αναπαράγουν! δεν ειπε κανεις την λεξη φασιστικο ..
    2) οταν διαβαζουμε κατι το διαβαζουμε σωστα.
    3) δεν ειδα κανενα απο τα ζωα να παθενει κακο. σπαμε πλακα και με πολυ χειροτερα πραγματα και το κανουμε ολοι.
    4) δεν ένιωσα ουτε στιγμη οτι καπιος μου εκανε επιθεση. εχουμε δημοκρατια και στην δημοκρατια υπαρχουν διαλογοι στου διαλογους υπαρχουν διαφωνιες οποτε κοφτε την χαζομαρα οτι ένιωσα επιθεση, ειμαστε μεγαλα παιδια.
    5) εδω δεν βαζουμε video για σχολιασμο(ή ετσι νομιζω). εδω βαζουμε κατι που ειδαμε το θεωρισαμε ωραιο ή παραξενο και το αναπαραγουμε ωστε αν καπιος ενδιαφερετε να το δει. σε οπιον δεν αρεσει λεει την αποψη του.αλλα για το τι θεωρούμε αστειο και τι οχι ειναι στον καθενα . και στο κατω κατω κατι που δεν ειναι δημιούργημα μου η κριτικη και ο σχολιασμος περνανε απαρατήρητα.
    6) μιλαω και ενοχλούμε για ΜΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. (και ναι ειμαι κολλημένος με αυτο οσο δεν παει)
    οποτε
    7) και προσωπικά για τον DimChios αν θες να κανουμε διαλογο και να ως πολιτισμενα οντα οργανομενης κοινωνίας η λεξη ξεροκεφαλιά δεν χωραει στην κουβεντα μας. και η λεξη το βρησκω "ηλιθιο" χρειαζεται τεκμηρίωση. εκτος αν πεις οτι απλα δεν σου αρεσε τοτε πασο. (χωρις καμια κακια η αίσθηση να προσβάλω και παντα φιλικα γιατι εισαι απο τα ατομα που συμπαθώ)

    8) χαιρομαι για το ποση δυναμη τελικα εχω που με ενα απλο ποστ μου δημιούργησα ολο αυτο το χαος!

  4. #214
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από SONone Προβολή μηνύματος
    δεν καταλαβαίνετε η δεν θελετε να καταλάβετε? με κανετε να το ανοιξω το ρημάδι μου.
    1) μην κλεβετε την δουλεια των δημοσιογραφων! μονο αυτοι δημιουργουν λεξεις σε διαλογους και τις αναπαράγουν! δεν ειπε κανεις την λεξη φασιστικο ..
    2) οταν διαβαζουμε κατι το διαβαζουμε σωστα.
    3) δεν ειδα κανενα απο τα ζωα να παθενει κακο. σπαμε πλακα και με πολυ χειροτερα πραγματα και το κανουμε ολοι.
    4) δεν ένιωσα ουτε στιγμη οτι καπιος μου εκανε επιθεση. εχουμε δημοκρατια και στην δημοκρατια υπαρχουν διαλογοι στου διαλογους υπαρχουν διαφωνιες οποτε κοφτε την χαζομαρα οτι ένιωσα επιθεση, ειμαστε μεγαλα παιδια.
    5) εδω δεν βαζουμε video για σχολιασμο(ή ετσι νομιζω). εδω βαζουμε κατι που ειδαμε το θεωρισαμε ωραιο ή παραξενο και το αναπαραγουμε ωστε αν καπιος ενδιαφερετε να το δει. σε οπιον δεν αρεσει λεει την αποψη του.αλλα για το τι θεωρούμε αστειο και τι οχι ειναι στον καθενα . και στο κατω κατω κατι που δεν ειναι δημιούργημα μου η κριτικη και ο σχολιασμος περνανε απαρατήρητα.
    6) μιλαω και ενοχλούμε για ΜΗ ΤΕΚΜΗΡΙΩΜΕΝΕΣ ΑΠΟΨΕΙΣ. (και ναι ειμαι κολλημένος με αυτο οσο δεν παει)
    οποτε
    7) και προσωπικά για τον DimChios αν θες να κανουμε διαλογο και να ως πολιτισμενα οντα οργανομενης κοινωνίας η λεξη ξεροκεφαλιά δεν χωραει στην κουβεντα μας. και η λεξη το βρησκω "ηλιθιο" χρειαζεται τεκμηρίωση. εκτος αν πεις οτι απλα δεν σου αρεσε τοτε πασο. (χωρις καμια κακια η αίσθηση να προσβάλω και παντα φιλικα γιατι εισαι απο τα ατομα που συμπαθώ)

    8) χαιρομαι για το ποση δυναμη τελικα εχω που με ενα απλο ποστ μου δημιούργησα ολο αυτο το χαος!


    1) καλα, κι εσυ τωρα το χοντρυνες πολυ!
    2) Κατι κατεχουμε κι εμεις απλα επειδη αναφερθηκε το επισημαινω μη τυχον νομιζεις
    3) Δε νομιζω οτι μπορεις να ξερεις την ψυχολογια του ζωου, ουτε κι εγω οποτε το "κακο" ειναι σχετικο! Με το τι σπαει πλακα ο καθενας και αυτο σχετικο ειναι αν εχει το δικαιωμα! Γιατι αν σπαω πλακα εγω μαζι σου π.χ πειραζοντας ή μειωνοντας σε...μυαλο εχεις να αμυνθεις και να αντιδρασεις! Οι σκυλοι ειναι και λιγο μαλακες αν με καταλαβαινεις!
    4) Μαζι σου απλα δε σε ξερουμε και επειδη θελουμε να τα εχουμε και με ολους καλα το "παιζουμε" καταλαβες? :P
    5) ε, νταξει! Μας ηρθε να σχολιασουμε... αμα θελουν το σβηνουν...στην κατηγορια ανεκδοτα ειμαστε παντως αν και ναι, το παρατραβηξαμε καπως! Θεωρω ομως οτι εσυ ευθυνεσαι αρκετα γι αυτο μιας και...(παμε στο 6)
    6) το λες μονος σου, εισαι κολλημενος! δεν ειναι κακο! Ολοι εχουμε κολληματα
    7) Μια χαρα χωραει η ξεροκεφαλια στη κουβεντα μας και ξερω και παρα πολλους που ειναι πολυ περισσότερο ξεροκεφαλοι απο μενα! Επισης το οτι το βρισκω ηλιθιο δε χρειαζεται σωνει και ντε τεκμηρίωση. ειναι απλο: ΤΟ ΒΡΙΣΚΩ ΗΛΙΘΙΟ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ (συμπεριλαμβάνει εννοείται και το "δε μου άρεσε") και αν θες και μια μικρουλα τεκμηριωσούλα εγραψα και παραπανω
    8) Πσ....

  5. #215

  6. #216
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.460
    τωρα με αγριεψες..

    http://www.youtube.com/watch?v=xYapJ_hD8qk

    εδω δειτε την βια που βγαζει η κορνα στον ηρεμο υπνο της γιαγιας

  7. #217
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Δια να αποστομώσω el_hymador , DimChios και λοιπούς ζωολάτρες παραθέτω το κάτωθι βίδεον …

    http://www.youtube.com/watch_popup?f...&v=VRgQaOOZRo4


    Ουδέν εκ των συμπαθών τετραπόδων φέρει υποδήματα … ΤΥΧΑΙΟΝ ??
    Προκύπτει αβίαστα άρα το ασφαλές επιστημονικόν συμπέρασμα ΟΤΙ..
    Η μη χρήση αυτών … Προκαλεί ΥΠΝΗΛΙΑ…


    hic..
    Τελευταία τροποποίηση από nicksior; 27/09/2013 στις 09:12.

  8. #218
    Π@ΥΤΑΝΑ ΕΥΣΤΡΟΦΙΑ Το avatar του/της S705
    Εγγραφή
    23/03/2007
    Μηνύματα
    1.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nicksior Προβολή μηνύματος
    Δια να αποστομώσω el_hymador , DimChios και λοιπούς ζωολάτρες παραθέτω το κάτωθι βίδεον …

    http://www.youtube.com/watch_popup?f...&v=VRgQaOOZRo4


    Ουδέν εκ των συμπαθών τετραπόδων φέρει υποδήματα … ΤΥΧΑΙΟΝ ??


    στο διάβολο....μας νύσταξες μεσημεριάτικα.
    Προκύπτει αβίαστα άρα το ασφαλές επιστημονικόν συμπέρασμα ΟΤΙ..
    Η μη χρήση αυτών … Προκαλεί ΥΠΝΗΛΙΑ…


    hic..
    στο διάβολο....μας νύσταξες μεσημεριάτικα.
    Η ΚΑΛΗ Η ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ
    ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΡΟΜΑΞΕΙ...
    ....ΤΟΝ ΠΑΠΠΟΥ
    ΣΤΟ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ!!!!!

  9. #219
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  10. #220
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    κάτι μου κάνει σε στημμένο πάντως... όπως και να έχει τρελή ρομπιά!

  11. #221
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

  12. #222
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

  13. #223
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  14. #224
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    05/09/2011
    Μηνύματα
    320
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από endopandou Προβολή μηνύματος
    Φίλε..
    This is not funny but tragic..
    σκηνοθετημένο μεν πολύ αληθινό δε.

  15. #225
    σκαουντερ πορνοσταρ Το avatar του/της endopandou
    Εγγραφή
    06/09/2012
    Μηνύματα
    2.621
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από nicksior Προβολή μηνύματος
    Φίλε..
    This is not funny but tragic..
    σκηνοθετημένο μεν πολύ αληθινό δε.
    Μόνο για την γκόμενα είναι τράτζικ βρε ντάρλινγκ (και για όσες θα μπορούσαν να βρεθούν εν δυνάμει στη θέση της) Ο τυπάκος του σεναρίου μια χαρά ζωή θα περάσει...
    it's all a matter of perception

    ο ορισμός του ανθρωπάκου: look on and do nothing

Παρόμοια θέματα

  1. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙ
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1004
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2013, 16:53
  2. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο:
    από Daemon στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2000
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2011, 10:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF