Σελίδα 35 από 138 ΠρώτοΠρώτο ... 2530313233343536373839404585135 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 511 έως 525 από 2063

Θέμα: Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙI

  1. #511
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexzafeir Προβολή μηνύματος
    Είναι παιδιά 18 χρονών που όλα τους πετύχανε μεγάλες βαθμολογίες για να πάνε στη ΣΜΥ. Συμφωνώ για τους χαζούς εκπαιδευτικούς μεθόδους - συμφωνώ για τα περισσότερα που λενε για το στρατό ΑΛΛΑ ο λόγος που φωνάζουνε και ουρλιάζουνε οι πρωτοετείς είναι για να αποκτήσουν αυτοπεποιθεση και να εξοικιωθούν οσο καλύτερα γίνεται στο να μπορούν να επιβληθούν και να πειθαρχίσουν ένα τμήμα 100- 200 ατόμων. Αν νομίζεται οτι έιναι ευκολο για έναν 20χρονο παιδι να μπεί μπροστά σε ένα τμήμα και να δώσει παραγγέλματα κανετε λάθος. Τα περισσότερα νέα παιδιά που ακολουθούν αυτο το επάγγελμα είναι αξιόλογα και δεν έχουν καμία σχεση σε ποιότητα με τους παλιους κομπλεξικους στρατιωτικους. Για να εξοικιωθούν πρέπει δυστηχως για ένα χρόνο να ουρλιάζουν... Ααα και δεν έχουν φαει πλύση εγκεφάλου είναι πολυ εξυπνα απλά παίζουν το παιχνίδι της ΣΜΥ μέχρι να τελείωσουν...
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Αστους να λενε ... δεν ξερεις το ρητο : εβγαλε και η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο ???
    ελατε, μην ακουω μλκιες!!!

    (κι επειδη το βλεπω για αντιπαραθεση, το κοβω εδω αλλα προσεχτε τι λετε! κι εμεις πηγαμε φανταροι, "παιζαμε το παιχνιδακι" τους, ξενερωναμε και γελαγαμε απ τα νευρα και παρ ολα αυτα μια χαρα μπορω να φωναξω αν υπαρξει λογος!)

    Αϊντε!


  2. #512
    οπως το είπες τους μαθητές ... δεν νομίζω να μπορούσες να κάνεις τίποτα σε εναν ανθυπασπιστη ΠΝ για παράδειγμα
    μην τα αδικήτε αυτά τα παιδια πιστέψτε με αξίζουν για να το λέω κάτι παραπάνω ξέρω τέλος πάντων το βίντεο είναι αστείο σίγουρα για τους πολίτες ... και φίλε μου δεν προβλέπεται flame war Εδώ μπαίνουν ΜΟΝΟ τα αστεία/περίεργα βίντεο
    aleaxzafeir

  3. #513
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    ...Παιδια, εχουμε αναγκη απο το χιουμορ...καποιοι να μην τα παιρνουν ολα τοις μετρητοις...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ABy3-2oiXNo
    Τελευταία τροποποίηση από RORY FOR EVER; 04/11/2013 στις 12:43.

  4. #514
    Φιλε μου κανένα προβλημα για ονομα του Θεου και έγω γέλασα με το βιντεο
    aleaxzafeir

  5. #515
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266

  6. #516
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    ελατε, μην ακουω μλκιες!!!

    (κι επειδη το βλεπω για αντιπαραθεση, το κοβω εδω αλλα προσεχτε τι λετε! κι εμεις πηγαμε φανταροι, "παιζαμε το παιχνιδακι" τους, ξενερωναμε και γελαγαμε απ τα νευρα και παρ ολα αυτα μια χαρα μπορω να φωναξω αν υπαρξει λογος!)

    Αϊντε!

    Το αυτο , και στρατιωτης πηγες , και επαιζες το "παιχνιδι" αλλα δεν εισουν ουτε πιωμενος ... ουτε πλυση εγκεφαλου σου εγινε... ουτε 1002 αλλα που εχω ακουσει και διαβασει που στην τελικη τα γραφω εκει που δεν πιανει μελανι ...

    Δεν ειμαι φασιστας , εχω ομως σε μεγαλη εκτιμηση τους υπερασπιστες της σημαιας και δεν μου αρεσει η απαξιωση τους ... (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχει σαπιλα και εκει ... )

    Κλεινω και εγω αναφερομενος σε ενα , μικρο για μερικους ,μεγαλο για αλλους ποσοστο φιλοτιμων παλικαριων που πραγματικα προσπαθουν , ιδρωνουν , ματωνουν και κανουν υπερανθρωπες προσπαθειες καθε μερα αλλα πληγωνονται απο την αντιμετωπιση μας . Μπορει να μην τους ειδατε στη θητεια σας , αλλα υπαρχουν ...

    Υ.γ. Δεν ειχα σκοπο αντιπαραθεση με τα γραφομενα μου , να ακουστει και μια αλλη αποψη ηθελα και το σταματαω και εγω εδω .

    Καλα να ειμαστε !

  7. #517
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Το αυτο , και στρατιωτης πηγες , και επαιζες το "παιχνιδι" αλλα δεν εισουν ουτε πιωμενος ... ουτε πλυση εγκεφαλου σου εγινε... ουτε 1002 αλλα που εχω ακουσει και διαβασει που στην τελικη τα γραφω εκει που δεν πιανει μελανι ...

    Δεν ειμαι φασιστας , εχω ομως σε μεγαλη εκτιμηση τους υπερασπιστες της σημαιας και δεν μου αρεσει η απαξιωση τους ... (χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν υπαρχει σαπιλα και εκει ... )

    Κλεινω και εγω αναφερομενος σε ενα , μικρο για μερικους ,μεγαλο για αλλους ποσοστο φιλοτιμων παλικαριων που πραγματικα προσπαθουν , ιδρωνουν , ματωνουν και κανουν υπερανθρωπες προσπαθειες καθε μερα αλλα πληγωνονται απο την αντιμετωπιση μας . Μπορει να μην τους ειδατε στη θητεια σας , αλλα υπαρχουν ...

    Υ.γ. Δεν ειχα σκοπο αντιπαραθεση με τα γραφομενα μου , να ακουστει και μια αλλη αποψη ηθελα και το σταματαω και εγω εδω .

    Καλα να ειμαστε !

  8. #518
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Υ.γ. Δεν ειχα σκοπο αντιπαραθεση με τα γραφομενα μου , να ακουστει και μια αλλη αποψη ηθελα και το σταματαω και εγω εδω .

    Καλα να ειμαστε !

    Θεωρείς δλδ οτι το:

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Αστους να λενε ... δεν ξερεις το ρητο : εβγαλε και η μυγα κωλο και εχεσε τον κοσμο ολο ???
    ΔΕΝ ειχε σκοπο την αντιπαραθεση και ηταν στα πλαίσια μιας ακομη αποψης επι του θεματος?


    Και για να απαντήσω κι εγω καπως πιο κατανοητα...

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από alexzafeir Προβολή μηνύματος
    Είναι παιδιά 18 χρονών που όλα τους πετύχανε μεγάλες βαθμολογίες για να πάνε στη ΣΜΥ. Συμφωνώ για τους χαζούς εκπαιδευτικούς μεθόδους - συμφωνώ για τα περισσότερα που λενε για το στρατό ΑΛΛΑ ο λόγος που φωνάζουνε και ουρλιάζουνε οι πρωτοετείς είναι για να αποκτήσουν αυτοπεποιθεση και να εξοικιωθούν οσο καλύτερα γίνεται στο να μπορούν να επιβληθούν και να πειθαρχίσουν ένα τμήμα 100- 200 ατόμων. Αν νομίζεται οτι έιναι ευκολο για έναν 20χρονο παιδι να μπεί μπροστά σε ένα τμήμα και να δώσει παραγγέλματα κανετε λάθος. Τα περισσότερα νέα παιδιά που ακολουθούν αυτο το επάγγελμα είναι αξιόλογα και δεν έχουν καμία σχεση σε ποιότητα με τους παλιους κομπλεξικους στρατιωτικους. Για να εξοικιωθούν πρέπει δυστηχως για ένα χρόνο να ουρλιάζουν... Ααα και δεν έχουν φαει πλύση εγκεφάλου είναι πολυ εξυπνα απλά παίζουν το παιχνίδι της ΣΜΥ μέχρι να τελείωσουν...

    ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ήταν που μου φανηκε ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΤΕΙΟ!

    Επιπροσθέτως, το οτι "πετύχανε μεγάλες βαθμολογίες για να πάνε στη ΣΜΥ" επίσης είναι αστείο μιας και όλοι μας γνωρίζουμε ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ αρα, δε μου λεει κατι ιδιαίτερο αυτο!

    Διάλεξαν (καλώς ή κακώς) και για διάφορους λόγους ο καθένας, ΑΠΛΩΣ ένα Ε-ΠΑ-ΓΓΕ-ΛΜΑ! Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο! Το τί μπήκε και το τι θα "βγει" απο κει μέσα ο καθένας θα το δείξει η πορεία και θα το "γευθούν" οι φαντάροι

    Και στην τελική να σας πω και κατι? δεν κατηγόρησα τα "παιδάκια" που φωνάζουν... με τα ΖΩΑ που τους υπέδειξαν οτι αυτο πρεπει να κάνουν τα χω!
    Εμένα δεν με εκαναν καλύτερο ή χειρότερο τα όποια "καψόνια" μου έγιναν! ΑΝ με "πιάνετε"!

  9. #519
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της KotsosDR
    Εγγραφή
    23/06/2012
    Μηνύματα
    1.112
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από DimChios Προβολή μηνύματος
    Θεωρείς δλδ οτι το:



    ΔΕΝ ειχε σκοπο την αντιπαραθεση και ηταν στα πλαίσια μιας ακομη αποψης επι του θεματος?


    Και για να απαντήσω κι εγω καπως πιο κατανοητα...




    ΑΥΤΟ ΚΥΡΙΩΣ ήταν που μου φανηκε ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΣΤΕΙΟ!

    Επιπροσθέτως, το οτι "πετύχανε μεγάλες βαθμολογίες για να πάνε στη ΣΜΥ" επίσης είναι αστείο μιας και όλοι μας γνωρίζουμε ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ αρα, δε μου λεει κατι ιδιαίτερο αυτο!

    Διάλεξαν (καλώς ή κακώς) και για διάφορους λόγους ο καθένας, ΑΠΛΩΣ ένα Ε-ΠΑ-ΓΓΕ-ΛΜΑ! Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο! Το τί μπήκε και το τι θα "βγει" απο κει μέσα ο καθένας θα το δείξει η πορεία και θα το "γευθούν" οι φαντάροι

    Και στην τελική να σας πω και κατι? δεν κατηγόρησα τα "παιδάκια" που φωνάζουν... με τα ΖΩΑ που τους υπέδειξαν οτι αυτο πρεπει να κάνουν τα χω!
    Εμένα δεν με εκαναν καλύτερο ή χειρότερο τα όποια "καψόνια" μου έγιναν! ΑΝ με "πιάνετε"!

    Δεν αναφερθηκα σε εσενα... αναφερθηκα στο γενικο χλευασμο ....

    Υ.γ ο στρατιωτικος ειναι ιδιοτητα και οχι απλα ενα επαγγελμα και την εχεις αυτη την ιδιοτητα επι 24ωρου βασης

  10. #520
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    Αντε να βαλω και κατι ακομη...το πολυ πολυ να βρεθω στο μπαλαουρο του φορουμ...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=HscyMRvM_eE
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=reJnQmpyUgI
    Τελευταία τροποποίηση από RORY FOR EVER; 04/11/2013 στις 18:04.

  11. #521
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Δεν αναφερθηκα σε εσενα... αναφερθηκα στο γενικο χλευασμο ....
    δεν αλλαζει κατι! Αλλωστε δεν το πηρα προσωπικα!

    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από KotsosDR Προβολή μηνύματος
    Υ.γ ο στρατιωτικος ειναι ιδιοτητα και οχι απλα ενα επαγγελμα και την εχεις αυτη την ιδιοτητα επι 24ωρου βασης
    Το συνεχίζεις βλεπω!

  12. #522
    custom-cruiser
    Εγγραφή
    26/10/2013
    Μηνύματα
    266
    ενα με την απολυτη κορμαρα τη νικολετα...Απευθυνεται σε ενηλικες ανεργους αποκλειστικα...
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=R8qrekJ6NOk

    κι αλλο ενα...(ΓΕΛΑΣΤΕ ΜΑΓΚΕΣ!ΤΟ ΧΙΟΥΜΟΡ ΣΩΖΕΙ ΖΩΕΣ, ΓΑΜΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΕΣ!)
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=ghou4fEnduo
    Τελευταία τροποποίηση από RORY FOR EVER; 04/11/2013 στις 23:24.

  13. #523
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    https://www.youtube.com/watch?v=dAiH-K9k5M0

    από την εξωτερική χαλαρά και να τσούζει... απο εκεί και έπειτα... μόνο ένας έλληνας θα μπορούσε να σχολιάσει έτσι στo Nurbungring..

  14. #524
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από el_hymador Προβολή μηνύματος
    https://www.youtube.com/watch?v=dAiH-K9k5M0

    από την εξωτερική χαλαρά και να τσούζει... απο εκεί και έπειτα... μόνο ένας έλληνας θα μπορούσε να σχολιάσει έτσι στo Nurbungring..
    ε στο βρεγμένο χάνει η φεράρι μωρέ

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  15. #525
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kalgeorge Προβολή μηνύματος
    kala eiani kai polloi pou to goustaroun....min nomizeis oti ta potizoun aparaitita
    Μόνο και μόνο που υπάρχει τέτοιος ορκος όπως ο στρατιωτικός μόνο κάτι τέτοια κακόμοιρα θα μπορούσαν να πάνε οικειοθελώς...για λύπηση κυριολεκτικά
    αλλά όταν λες υποταγή εις τους ανωτέρους μου..καλά να πάθεις έτσι όπως είσαι
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

Παρόμοια θέματα

  1. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο ΙΙ
    από sniper στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 1004
    Τελευταίο μήνυμα: 20/07/2013, 16:53
  2. Εδώ μπαίνουν τα αστεία/περίεργα βίντεο:
    από Daemon στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 2000
    Τελευταίο μήνυμα: 25/10/2011, 10:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF