Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 75 από 113

Θέμα: mv agusta brutale 750

  1. #61
    μια σκιά μ' ακολουθάει Το avatar του/της cityfly
    Εγγραφή
    07/05/2003
    Μηνύματα
    3.701
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Nαι γ@μησέ τα... κι οι Φερράρι δεν ξέρουμε τι σκ@τ@ αυτοκίνητα είναι...
    καλά είναι αυτά; δεν βλέπω να κυκλοφορούν πολλά

  2. #62
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McGyver Προβολή μηνύματος
    Τα δίνεις για να αγοράσεις εργαλεία και βιβλία προκειμένου να ξεφύγεις από τα "μαστόρια" που δεν ξέρουν τίποτε άλλο από το "Japan δε σπάει δε χαλάει".

    Και μιλάω πολύ σοβαρά.
    Καλά κάνεις .... αλλά περίμένω κυρίως την απάντηση από τον ειδικό που ξέρει .

  3. #63
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.168
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EVI Προβολή μηνύματος
    εδω ειναι το θρεντ με τα παγκοσμια κουλαδια που θελουν τεχνολογια σταρ γουορς στα μηχανακια τους για να στριψουν ?
    Kαλώστην κι άς άργησες!
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  4. #64
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sapila racing Προβολή μηνύματος
    Kαλώστην κι άς άργησες!
    Ζ είχε ρε...
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #65
    Ας τον μπανάρει κάποιος! Το avatar του/της pipe_smoker
    Εγγραφή
    11/04/2010
    Μηνύματα
    2.925
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Ζ είχε ρε...

  6. #66
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από kotsosre Προβολή μηνύματος
    Δίνεις τα διπλάσια για την AGUSTA τα οποία θα τα έριχνες σε Ζ (Japan-αξιόπιστο) και θα είχαν ίδιες αναρτήσεις,φρένα ψαλίδια.

    Σε παγκόσμια αποκλειστικότητα, το moto.gr παρουσιάζει spy photos του Ζ750 του 2016!!!

    Respect λέμε
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  7. #67
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2013
    Μηνύματα
    8
    Μαγκες σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Οσο για το αν θα με κουρασει μεσα σε πολη δεν με απασχολει γιατι μενω σε μικρη πολη στην επαρχια. Αυτο που θελω εγω ειναι να υπαρχει μια αξιοπιστια. και οσο βλεπετε και εσεις οι αποψεις διιστανται. και ειναι λογικο απο την μια γιατι δεν ειναι πολυφορεμενη μαρκα. Με ανησυχει ομως που δεν μπορω να βρω καποιον ιδιοκτητη να μιλησω να μου τα πει οπως τα εχει βιωσει. Και οσο για την ταχυτητα που αναφερθηκε καποιος δεν με απασχολουν τα 270 η αν θα με παιρνει ενα Ζ που δεν το νομιζω. Θελω μια μηχανη που να μπορω να κινηθω νορμαλ, να ειναι ιδιαιτερη και αξιοπιστη. Ειχα κατεβει Αθήνα το σκ και είδα μια στο κέντρο. Με προβληματισε λιγο η θεση οδηγησης. Μου φανηκε λιγο περιεργη και μικρη για καποιον ψηλο. Και οσο για τα Τζαπαν η Ευρωπαικα η αμερικανικα εχω να πω πως η νοοτροπια ειναι οτι τα τζαπαν ειναι και αξιοπιστα αλλα η εμπειρια μου εχει δειξει πως μεταλα ειναι και δεν ξερεις τι θα σου βγαλουν.

  8. #68
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από livaditis Προβολή μηνύματος
    Μαγκες σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Οσο για το αν θα με κουρασει μεσα σε πολη δεν με απασχολει γιατι μενω σε μικρη πολη στην επαρχια. Αυτο που θελω εγω ειναι να υπαρχει μια αξιοπιστια. και οσο βλεπετε και εσεις οι αποψεις διιστανται. και ειναι λογικο απο την μια γιατι δεν ειναι πολυφορεμενη μαρκα. Με ανησυχει ομως που δεν μπορω να βρω καποιον ιδιοκτητη να μιλησω να μου τα πει οπως τα εχει βιωσει. Και οσο για την ταχυτητα που αναφερθηκε καποιος δεν με απασχολουν τα 270 η αν θα με παιρνει ενα Ζ που δεν το νομιζω. Θελω μια μηχανη που να μπορω να κινηθω νορμαλ, να ειναι ιδιαιτερη και αξιοπιστη. Ειχα κατεβει Αθήνα το σκ και είδα μια στο κέντρο. Με προβληματισε λιγο η θεση οδηγησης. Μου φανηκε λιγο περιεργη και μικρη για καποιον ψηλο. Και οσο για τα Τζαπαν η Ευρωπαικα η αμερικανικα εχω να πω πως η νοοτροπια ειναι οτι τα τζαπαν ειναι και αξιοπιστα αλλα η εμπειρια μου εχει δειξει πως μεταλα ειναι και δεν ξερεις τι θα σου βγαλουν.
    Ελα πες επιτηδες το κάνεις αυτο

  9. #69
    σου αρέσει?

    καλορίζικη...

    και τον λογαριασμό του μάστορα στον βύρωνα.....

  10. #70
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    τοσα χρονια μιλατε για το Ζ δεν το παραδεχεστε οτι το κρυφογουσταρετε να τελειωνουμε... ενταξη δε το εχω χρονια , για την τιμη των οπλων δλδ τωρα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  11. #71
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από livaditis Προβολή μηνύματος
    Μαγκες σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας. Οσο για το αν θα με κουρασει μεσα σε πολη δεν με απασχολει γιατι μενω σε μικρη πολη στην επαρχια. Αυτο που θελω εγω ειναι να υπαρχει μια αξιοπιστια. και οσο βλεπετε και εσεις οι αποψεις διιστανται. και ειναι λογικο απο την μια γιατι δεν ειναι πολυφορεμενη μαρκα. Με ανησυχει ομως που δεν μπορω να βρω καποιον ιδιοκτητη να μιλησω να μου τα πει οπως τα εχει βιωσει. Και οσο για την ταχυτητα που αναφερθηκε καποιος δεν με απασχολουν τα 270 η αν θα με παιρνει ενα Ζ που δεν το νομιζω. Θελω μια μηχανη που να μπορω να κινηθω νορμαλ, να ειναι ιδιαιτερη και αξιοπιστη. Ειχα κατεβει Αθήνα το σκ και είδα μια στο κέντρο. Με προβληματισε λιγο η θεση οδηγησης. Μου φανηκε λιγο περιεργη και μικρη για καποιον ψηλο. Και οσο για τα Τζαπαν η Ευρωπαικα η αμερικανικα εχω να πω πως η νοοτροπια ειναι οτι τα τζαπαν ειναι και αξιοπιστα αλλα η εμπειρια μου εχει δειξει πως μεταλα ειναι και δεν ξερεις τι θα σου βγαλουν.

    αστους αυτους ειναι εγκαθετοι παιδακι μου ολοι τους :P. Και Ζ θα σε περνανε και φαζερ και ΧΤ , δεν θα αγορασεις μια μηχανη με γνωμονα ποια ΔΕΝ θα σε περναει γιατι εδω μεσα υπαρχουν οδηγοι (βλεπε σαπιλα ) που και με cb50 μπορουν να σε περασουν. Η αξιοπιστια στη Ελλαδα εχει χασει το νοημα της γιατι υπαρχουν παραγωντες που δεν μπορεις να κανεις τπτ οπως πχ αναξιοπιστα συνεργεια, αναξιοπιστες αντιπροσωπειες , ακριβα ανταλακτικα , κακος χειρησμος της μοτοσυκλετα απο τον ιδιοκτητη της η κακη συντηρηση... Παρε οτι θες προσεχε ο,τι παρεις και κανε τον σταυρο σου να βρεις συνεργειΑ που να ξερει τι κανει .
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #72
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2013
    Μηνύματα
    8
    για να μην παρεξηγηθω. To Ζ ειναι ωραιο εργαλειο. Εχει επιθετικη μορφη και μ αρεσει. Οδηγουσα ενα για καιρο ενος ξαδερφου μου. δεν με ενθουσιαζει ομως. Θελω κατι διαφορετικο. και οσο για το αν κανω κατι επιτηδες θα μπορουσες να μου εξηγησεις τι ειναι αυτο?

  13. #73
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.035
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από livaditis Προβολή μηνύματος
    αν κανω κατι επιτηδες θα μπορουσες να μου εξηγησεις τι ειναι αυτο?
    Να φυτιλίαζεις τη συζητηση (χαβαλε κανουμε)

  14. #74
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    29/07/2013
    Μηνύματα
    8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EVI Προβολή μηνύματος
    αστους αυτους ειναι εγκαθετοι παιδακι μου ολοι τους :P. Και Ζ θα σε περνανε και φαζερ και ΧΤ , δεν θα αγορασεις μια μηχανη με γνωμονα ποια ΔΕΝ θα σε περναει γιατι εδω μεσα υπαρχουν οδηγοι (βλεπε σαπιλα ) που και με cb50 μπορουν να σε περασουν. Η αξιοπιστια στη Ελλαδα εχει χασει το νοημα της γιατι υπαρχουν παραγωντες που δεν μπορεις να κανεις τπτ οπως πχ αναξιοπιστα συνεργεια, αναξιοπιστες αντιπροσωπειες , ακριβα ανταλακτικα , κακος χειρησμος της μοτοσυκλετα απο τον ιδιοκτητη της η κακη συντηρηση... Παρε οτι θες προσεχε ο,τι παρεις και κανε τον σταυρο σου να βρεις συνεργειΑ που να ξερει τι κανει .

    εχεις απολυτο δικιο. Συμφωνω.

  15. #75
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από EVI Προβολή μηνύματος
    τοσα χρονια μιλατε για το Ζ δεν το παραδεχεστε οτι το κρυφογουσταρετε να τελειωνουμε... ενταξη δε το εχω χρονια , για την τιμη των οπλων δλδ τωρα
    Ναι, και στον ελεύθερό μας χρόνο μαστουρώνουμε και κάνουμε αλλαξοκωλιές με τον Βύρωνα... Πάρτα ρε τζαπάν, πάρτα εσύ μωρή Ιταλίδα σκρόφα κλπ
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

Σελίδα 5 από 8 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Κοστος συντηρησης MV Agusta Brutale ??
    από RαNd στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 16/11/2008, 20:25
  2. Mv Agusta Brutale 910r... ΓΝΩΜΕΣ...
    από gojakla στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 32
    Τελευταίο μήνυμα: 09/10/2006, 10:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF