Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 3 από 3

Θέμα: Εν αναμονη διπλωματος

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2013
    Μηνύματα
    4

    Εν αναμονη διπλωματος

    γεια σας παιδια εχω μια ερωτηση περι νομιμοτητας εχω παρει το διπλωμα απεριοριστων πριν απο μισο μηνα περιπου, εχω παρει βεβαιωση απο την σχολη οτι εχω περασει τις εξετασεις και επιπλεον εχω ασφαλιση, το τελευταιο προφανως με "στραβα ματια" απο τον ασφσαλιστη που ειναι γνωστος μου , (αφου απο οτι γνωριζω για να σε ασφαλισουν 8α πρεπει να τους δωσεις φωτοτυπια του διπλωματος σωστα?). το 8εμα ειναι οτι το σημα της ασφαλειας μου εχει ερ8ει οποτε πανω μου εχω τα παντα πλην του διπλωματος. 8εωρω οτι τωρα που οι πολεις εχουν ψιλοαδειασει ειναι ιδανικα για να "μαθω" και να στρωσω την μηχανη σε σχεση με την χαβουζα που ειναι υπο κανονικες συν8ηκες. Αν αρχισω να κυκλοφορω λιγο τωρα, στην περιπτωση ελεγχου 8α την εχω ασχημα? επιλεον τα νεα διπλωματα αναγραφουν πανω ημερομηνια εκδοσης 'η ημερομηνια που περασες τις ε3ετασεις? (το λεω για την περιπτωση δικαστηριου).. Ευχαριστω!

  2. #2
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    αυτο που σκεφτεσαι εσυ θα το κανουν αλλοι χιλιοι
    ξερεις αδειοι δρομοι κλπ γι αυτο περισοτερη προσοχη τωρα μην εφησυχαζεις σε αυτο
    τα διπλωματα αναγραφουν ημ/νια εκδοσης απο κει και περα αν εχεις βεβαιωση απο την σχολη και απ το αντιστοιχο συγκοινωνιων οτι περασες τις εξετασεις και ειναι διαδικαστικο και θεμα ημερων να το παρεις στα χερια σου
    δεν νομιζω να σε γραψει και κανενας

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/06/2013
    Μηνύματα
    4
    ναι δν εχεις αδικο σε αυτο, αν κρινω και απο την γειτονεια μ που εχουν βγει 16-17 χρονα πιστιρικια με ktm παγανια! thanx for the info!

Παρόμοια θέματα

  1. Αναμονή Παραλαβής νέου διπλώματος μηχανής.
    από panagath στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 53
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2010, 04:54
  2. Νεος μοτοσυκλετιστης εν αναμονη Hornet!
    από -Stallion- στο forum Honda CB series
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 21/11/2009, 10:58
  3. Απαντήσεις: 114
    Τελευταίο μήνυμα: 06/08/2004, 18:22
  4. Φωτογραφίες χαλαρής εν-tour-αδας 29/02/04
    από Adventure-R στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 03/03/2004, 19:45

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF