Σελίδα 10 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 136 έως 150 από 288

Θέμα: ''ΧΑΖΕΣ'' τουμπες,χυμες κτλ.

  1. #136
    Με zxr 750 μιλάω άνετος σε βολτούλα μαζί με τον κολλητό μου στην παραλιακή που οδηγούσε δίπλα μου ,πηγαίνοντας καλοκαιράκι βολτούλα με 40-50....Πρέπει να είχα κατεβάσει δεν θυμάμαι και οδηγούσα με ένα χέρι...

    Πάω να γκαζώσω και η μηχανή αφηνιάζει...εγώ να μην μπορώ να κλείσω το γκάζι,να μην μπορώ να βάλω και το άλλο χέρι στο τιμόνι κατέληξα ξάπλα..

    Θυμάμαι τα πλαστικά κόστισαν μια περιουσία....Ο πληγωμένος εγωισμός μου priceless...

    O φίλος μου ακόμα γελάει.....

  2. #137
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    08/03/2007
    Μηνύματα
    19
    Εχω φτασει στη δουλεια. Παω να κατεβασω το αριστερο ποδι, τιποτα . Μετα το πεσιμο καταλαβα οτι ή πιο ανοιχτα το ποδι, ή πιο στενο μπατζακι.
    Αυτοι οι αλητες οι μαρσπιεδες δεν αστειεονται!
    ΧΑΡΙΣΕ ΜΟΥ ΛΙΓΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ, ΓΥΑΛΙΣΤΕΡΗ ΜΟΥ ΚΟΥΚΛΑ...

  3. #138
    Its Back!!Its Honda Το avatar του/της nio.nik
    Εγγραφή
    28/12/2009
    Μηνύματα
    20

    c50 τουμπα

    ας γραψω και εγω μια απο της πιο αστειες τουμπες μου.
    ειναι σαββατο πρωι και ειμαι στον δρομο κατω απο το σπιτι μου και πλενω το πρωτο μου μηχανακι...
    (14 χρονων ημουν και ειχα ενα honda c50 53mm εξατμιση μπουρι,καρπυρατερ κτλ κτλ κτλ καγκουρας με τα ολα του)

    και πανω που το εχω γυαλισει και το θαυμαζω με περνει η γιαγια μου τηλεφωνο και μου λεει οτι θελει το καροτσακι της λαικης(η λαικη γινοταν 4 δρομους πιο πανω)... ολο χαρα εγω και καμαρι μπανω στην αυλη της γιαγιας μου βουταω το καροτσακι και ανεβαινω πανω στο στρογυλο με το ενα χερι στο γκαζι και το αλλο στο καροτσακι....

    αποτελεσμα: ξεκιναω και εγω και πανω που εχω την τρελη ταχυτητα των 5 χιλιομετρων με φωναζει ο ξαδερφος μου, γυρναω το κεφαλι και οπως χαλαρωσα λιγο το χερι με το καροτσακι, βρισκει κατω κοντραρει με τον δρομο και περνει σβαρνα την ντιζα του γκαζιου... ανοιγει το μηχανακι(ξερετε τωρα στρογγυλο με καρπυρατερ με χυμα ντιζες και καλωδια και ειχε και τρελο μπαμ το μηχανακι) μου στριβει και το τιμονι και αγκαλιαζω μια κολονα στοπ το μηχανακι με το γκαζι τερμα να κανει κυκλους πεσμενο στο δρομο... και ο ξαδερφος μου να εχει πεσει κατω απο τα γελια....
    απολογισμος : κατι γρατζουνιες στο στρογγυλο,στραβωσε η κολωνα, χυθικε η βενζινη και το χειροτερο χαλασα το καροτσακι της γιαγιας με αποτελεσμα να φαω διαολους απο την γιαγια μου....
    ακομα και τωρα γελαμε με τον ξαδερφο μου οποτε το λεμε...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    Ο Θεός τα πάντα εν σοφία εποίησε!!!
    Αυτήν την σοφία ψαχνω και αν την βρω... πω πω πω τι εχει να παθει......

  4. #139
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Δεν ειχα ποτε καποια κλασσικη χαζη τουμπα αλλα ειχα την παρακατω. Μολις ειχε αρχισει το ψιλοβροχι και ανεβαινα απο καυαταζογλου με ενα fx-125 και εστριβα εγνατια αριστερα. Πηγαινα πολυ αργα, καμια 40κμ, και γενικα εκεινη την στιγμη το μυαλο ηταν αδειο κανοντας μια διαδρομη ρουτινας. Σε καποια στιγμη ενω ολοκληρωνοταν η στροφη το μηχανακι απλα βρεθηκε κατω. Ποτε δεν γλυστρησε η οτιδηποτε, απλα βρεθηκε κατευθειαν κατω και εγω μαζι του. Πιθανως να ειχα και τα 2 λαστιχα λιωμενα, αλλα και παλι πρωτη φορα μου συμβαινει να μη νιωσω καν γλυστρημα.

    Το μηχανακι δεν επαθε τιποτα, εγω ειχα ενα ραγισμου καρπου το οποιο διεγνωσα καμια 2 βδομαδες αργοτερα...

  5. #140
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/08/2009
    Μηνύματα
    4
    1994-5 με RGV250Γ, πηγαίνουμε με φίλο στο Πόρτο Γερμενό, εγώ μόνος μου, εκείνος δικάβαλος. Είναι και καθημερινή έχουμε κολλήσει και πίσω απο αυτοκίνητα, τα RGV δεν φημίζοταν και για την ροπή τους στις χαμηλές, ανηφόρα γαρ, όχι μόνο έχει μπουκώσει αλλα και έχει ανάψει σαν τρελό, το θερμόμετρο πριν τα κόκκινα.
    Στην πρώτη καλή ευκαιρία βγαίνω απο αριστερά και τα χώνω, η θερμοκρασία πέφτει κατακόρυφα, το μηχανάκι βρίσκει την χαμένη απόδοση του, μπαμ και το σύννεφο απο το καμένο castrol πίσω (αυτό που μύριζε σαν πεθαμένη γάτα) καθώς ξεμπουκώνει και ο δίχρονος διάολος με παρασέρνει σε πολύ γρήγορους ρυθμούς.
    Έχω περάσει όλα τα αυτοκίνητα και ήξερα και ελαφρώς την διαδρομή οπότε τέρμα γκάζι και μπροστά μου πετυχαίνω παληκάρι με CBR600F2 ο οποίος πάει επίσης ταχύτατα. Η επόμενη στροφή που ακολουθεί την γνωρίζω, είναι αριστερή κατηφορική, ακολουθεί μεγάλη κατηφόρα και φουρκέτα δεξιά, αμέσως μετά απο τα παλαιοκούνδουρα αν θυμάμαι καλά. Αυτομάτως λοκάρω τo CBR, και μπαίνει το σχέδιο σε πλοκή. Δεν κλείνω λέω ο κουτός το γκάζι, θα τον περάσω μόλις φρενάρει, θα κατεβάσω και κανα δύο, δεν μπορεί σκέφτομαι, έχουμε τεράστια διαφορά βάρους. Θα μπώ σίγουρα πρώτος στην κατηφόρα, θα τα χώσω, σιγά μην με προλάβει το CBR, θα μπώ και πρώτος στην φουρκέτα. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ τετράχρονη χελώνα!!!
    Πίσω στην πραγματικότητα, όμως. Η στροφή πλησιάζει, το RGV με τριψήφια νούμερα, ούτε θυμάμαι με πόσα πήγαινε. Bλέπω το στόπ του CBR να ανάβει, ο δρόμος απο ανηφορικός που ήταν έχει αρχισει να παίρνει αντίθετη κλίση και εγώ έρχομαι με πολλά και απο πίσω δεν βλέπω όλη την στροφή. Εννοείτε πως δεν έχω σημείο φρένων, η απόσταση μεταξύ μας μειώνεται και πριν τον περάσω πλακώνομαι (αλεξίπτωτο). Κάνω και ένα κατέβασμα, ο πίσω τροχός αναπηδά, περνάω και το CBR (έτσι!) και υπολογίζω οτι με την φόρα που έχει μέινει μπορώ να πάρω την αριστερή. Στο μυαλό μου είμαι Schwantz στην πραγματικότητα κουλάδι. Όποιος έχει οδηγήσει δίχρονο ξέρει, μόλις αφήνεις τα φρένα είναι σαν να άνοιξες γκάζι ξανά. Στην αρχή της στροφής και είμαι με περισσότερα απο ότι υπολόγιζα, η κλίση μεγαλύτερη απο οτι περίμενα, και το χειρότερο είναι οτι όλη η εξωτερική μεριά του δρόμου είναι γεμάτη χαλίκάκια και πέτρες.
    Η πίστη μου μεγάλη στο μπροστινό (σλικ Dunlop χαραγμένο στο χέρι), αλλα το άτιμο γλυστράει προς τα έξω, πίστη πλέον μηδέν. Πανικός, σηκώνω την μηχανή και ξαναπέφτω στα φρένα. Χρατσ, το Γ φεύγει απο τα χέρια μου, το χάνω και απο τα πόδια μου, κουτρουβαλάω τα επόμενα 5-6 μέτρα στο χαλίκι (διάδρομος διαφυγής?) που υπάρχει ανάμεσα στον δρόμο και την μπαριέρα. Ίσα ίσα βλέπω το CBR να στρίβει αριστοτεχνικά την στροφή, και να χάνετε καθώς εγώ κουτρουβαλάω για τα επόμενα μέτρα για να σταματήσω λίγο πριν την μπαριέρα. Ευτυχώς στο ανάχωμα που κάναν τα χαλίκια σταμάτησε και το RGV, με πληγωμένα τα πλαστικά του στη αριστερή μεριά αλλα χωρίς κάτι σοβαρό.
    Έχω σηκώσει το RGV, έχω βγάλει το κράνος αραχτός στην μπαριέρα και περιμενω να έρθει ο φιλος μου που έχει μέινει πίσω. Πρώτος όμως σκάει παλικάρι με TDR. " Μεγάλε, φοβερή χύμα, σε είδα που έπεφτες απο πάνω. Εγω εδώ, πέφτω κάθε εβδομάδα! Γαμώ?!!"

  6. #141
    ημαστε ενα ηλιολουστο καλοκαιρι με το φιλο μου τασο(mpasis)σε μια πλατεια και καθως καθεται στο τοτε παπακι μου ντειτονα,αναμενο και με πρωτη ταχυτητα στο κιβωτιο και τα χερια στο τιμονι,δεν ξερω πως μου ερχεται και πηδαω στο τιμονι του πλακωνω τα χερια και καρφωναμαστε πανω σε ενα καδο σκουπιδιων...
    στραβωσε το πιρουνι αλλα εμεις το ευχαριστηθηκαμε παρα πολυ.
    μακαρι να ειχαμε και βιντεο να το καναμε απ λοαντ.
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  7. #142
    και αλλο ενα.
    εχουμε παρει με τον τασο(mpasis)παλι ενα παπακι απο ενα φιλο(ενα λιωμενο town mate)για να παμε μια βολτιτσα.καθως πηγαινουμε του τασου του ερχεται μια ιδεα να κανουμε πεταγμα απο ενα λοφακι με αμμο που ειχε μια οικοδομη.οχι πεταγμα δεν καναμε,βαλαμε και την μπροστινη ροδα μεσα στην αμμο.δεν μπορω να καταλαβω τι σκεφτοταν ο μ@λ@κ@ς οτι θα γινει ο καινουργιος Παστρανα????
    αλλα βγηκε και κατι καλο,το καλοκαιρι θα προσπαθησουμε να κανουμε ενα πεταγμα απο αποβαθρα,θα το βγαλουμε βιντεο και θα το ανεβασουμε.
    μεχρι τοτε...παντα ορθιοι...
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  8. #143
    Αρχικά δημιουργήθηκε από melowolem

    αλλα βγηκε και κατι καλο,το καλοκαιρι θα προσπαθησουμε να κανουμε ενα πεταγμα απο αποβαθρα,θα το βγαλουμε βιντεο και θα το ανεβασουμε.
    μεχρι τοτε...παντα ορθιοι...
    Πιστευω να μην το εννοεις ετσι?Παντως αμα το κανετε ανεβασε το βιντεακι με μπονους την βουτια σου την ωρα που θα βυθιζετε η μηχανη.

  9. #144
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    02/04/2010
    Μηνύματα
    127

    Re: AΥΤΟ ΔΕΝ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από kosdros
    είναι τίποτα! ’κου και αυτό!

    Είχα πάει για ΣΚ Πάτρα και περιμένω στο φανάρι. ΔΕΝ κάθομαι μπροστά από τα αυτοκίνητα πρώτος. Ανάμεσα σε μένα και το φανάρι υπάρχουν άλλα δυο αυτοκίνητα. Είμαι σταματημένος. Πέφτει πάνω μου ΠΕΖΟΣ και με πετάει κάτω. Ο πεζός πήγε να διασχίσει τον δρόμο κάθετα αρκετά πριν τις διαβάσεις και δεν με είδε. Ο πεζός δεν έπεσε!
    Κωστα γραψε και για τις υπολοιπες που εφαγες ολα αυτα τα χρονια
    screw the limits
    FREE 2 RIDE
    roadbook holders

  10. #145
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    27/01/2010
    Μηνύματα
    115
    Ελα εχω προσφατη τουμπα. Ανεβαινω πρωτη φορα σε "καθαρο" σε χωμα to Pasxa. Λιγο ψαρωμενος και κανεις δεν μου πολυεξηγησε τπτ. Στην πιστα ετρεχε ενας γρηγορος οποτε εκανα τα τριγυρω μονοπατια για να συνηθισω. Δυστυχως γρηγορα συνειδητοποιω οτι φρενο (μονο μπροστινο δισκοφρενο, τπτ αλλο) δεν κανει τιποτα οταν το ρελαντι της μηχανης ειναι λες και εχω 1/4 ανοιχτο γκαζι...:P Κανω μια αποπειρα να ρωτησω τους δικους μου τι να κανω, αλλα δεν καταφερνω να σταματησω...

    Ε λε δεν γαμιεται θα συνεχισω , εξαλλου αλλα οχηματα δεν εχει...;P Σε καποια φαση το μονοπατι εμπαινε σε "κακο" μερος της πιστας που ειχε χαλαει, ειχε δηλαδη μια ΠΟΛΛΗ αποτομη καθοδο, και μετα ΠΟΛΛΗ αποτομη ανοδο, σχεδον τρυπα ηταν. Στον πρωτο γυρο το ειδα και καταφερω να στριψω και να γυρισω πισω. Στο δευτερο γυρω που ημουν ανετος πανω στην μηχανη μπηκα με ελαφρος περισσοτερη ταχυτητα. Απο τα 50 μετρα αρχισα να παταω φρενο και φυσικα τιποτα.... Να στριψω εστω και λιγο με τοση ταχυτητα δεν μπορουσα γιατι θα κατεληγα σε χαντακι με νερο. Τελικα παταω οσο μπορω φρενο και τελευταια στιγμη ανοιγω φουλ γκαζι μηπως το περασω με σουζα λολ.

    @@ Βρεθηκa εγω με τα μουτρα μεσα στην λασπη (προς χαντακι λιγο μερια) και η μηχανη αναποδα. Χαζοφορουσα εξοπλισμο (Μποτεσ/θωρακα/κρανος) και μαλλον ημουν ΠΟΛΥ τυχερος. Μερικες γρατσουνιες εγω και μια διαρροη απτο ψυγειο νερου της μηχανης (ψηλα στην βολτα μιας βιδας) που φτιαχτηκε με οξυγονοκολληση. Μετα απο πολλη προσπαθεια να ξεκολλησω το καθαρο απτη λασπη και να το βαλω μπρος μου ηρθε η επιφωτηση: "ΑΜΑ ΚΡΑΤΑΩ ΣΥΜΠΛΕΚΤΗ ΠΑΤΗΜΕΝΟ, ΤΟ ΡΕΛΑΝΤΙ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ, ΑΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΦΡΕΝΑΡΩ" . Οπως και εκανα στην διαδρομη προς τα πισω...

    Και δεν ειναι να πεις, οδηγαω χρονια διτροχα με συμπλεκτη, αλλα το αισθημα του ψαριου εξω απτο νερο του οταν ημουν πανω στο καθαρο, μου κολησε τον εγκεφαλο.....:P

  11. #146
    ρε παιδια ολες οι τουμπες ειναι καλοδεχουμενες(αρκει να μην χτυπαμε)και να ριχνουμε γελιο.
    αν εχει κανενας καμια τουμπα που να την εχει καταγραψει καμια καμερα ας την ανεβασει να γελασουμε(βεβαια να εχει εσιο τελος)
    με πολυ αγαπη ο κωλοτουμπας της γειτονιας μου.
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  12. #147
    Its Back!!Its Honda Το avatar του/της nio.nik
    Εγγραφή
    28/12/2009
    Μηνύματα
    20
    αααα ρε γιαννη συμφωνω.... ετσι και αλλιως για αυτο ονομαστηκε το ποστ χαζες τουμπες....κτλ κτλ κτλ....

    λοιπον μια φορα με το glx που ειχα, το ειχα παρκαρει κατω απο το σπιτι μου και περιμενα τον ξαδερφο μου να βγει απο το σπιτι του να κανουμε καμια τσαρκα με τα παπια!!!!
    οπως ειναι στο μηχανακι στο διπλο καθομαι πανω...αμ ελα που δεν ειχε κατσει καλα λογο ανωμαλιας του δρομου, οποτε οπως ημουν πλατη στην εισοδο της πολυκατοικειας μου και βγαινει ο ξαδερφος μου γυρναω το κεφαλι να του μιλησω φευγει το μηχανακι απο το διπλο με μενα και σκαω εγω με τον κολο κατω και το μηχανακι επεσε λιγα μετρα πιο κατω...
    ευτηχως δεν γρατζουνιστηκε, παντως ειχα μια μελανια στο δεξι οπισθιο για πολυ καιρο.

    ο ξαδερφος μου και η μιση γειτονια ακομα γελαει μαζι μου. απο τοτε τσεκαρω την σταθεροτητα πριν ανεβω πανω.!!!



    γιαννη μια χαρη ρε φιλε μην αρχισεις να γραφεις οτι τουμπα εχεις φαει γιατι θα χρειαστε να ανοιξουμε καινουριο θεμα με τιτλο "Οι τουμπες του melowolem" χα χα χα
    Ο Θεός τα πάντα εν σοφία εποίησε!!!
    Αυτήν την σοφία ψαχνω και αν την βρω... πω πω πω τι εχει να παθει......

  13. #148
    νικολακη(nio.nik) ξαδερφε οι τουμπες μου ειναι μοναδικες και ανεπαναληπτες(πολυ ψωνιο )

    να και μια καλη(crf450r εποχη)

    εχουμε παει εγω και ο τασος(mpasis)βολτα με τα μηχανακια.εγω με ενα crf και ο τασος με ενα cagiva,σε καποια στιγμη γυρναω και του λεω,ρε δεν παμε να κανουμε καμια μαλακια στο σχιστο,μεσα μου λεει και παμε.ανεβαινουμε κανουμε αναστροφη στο φαναρι και κατεβαινουμε προς περαμα.καθως κατεβαινουμε μου ερχεται η ιδεα να κανω εντο,χωρις δευτερη σκεψη παταω το μπροστινο και νιωθω την πισω ροδα να σηκωνεται,σκεφτομαι δεν το παταω λιγο παραπανω να γινει πιο εντυπωσιακο.τι το ηθελα,αντι να γινει γιοτα η μηχανη εγινα εγω.το γελιο ειναι
    1ον ο τασος εψαχνε το παπουτσι μου απεναντι ενω εγω ημουν κατω και γελουσα,και
    2ον πριν φυγω απο την μηχανη χαιρετησα τον τασο στον αερα(ακομα το λεμε και γελαμε)


    ρε μηπως δεν πρεπει να κανω παρεα με αυτον τον παλιογκαντεμη
    Ενας αγγελος και ενας διαβολος με συνοδευουν...μου μιλανε συνεχως σα να με δασκαλευουν...ο ενας μου λεει συνεχος να χω το νου μου κι ο αλλος με ωθει στο ανοιγμα του δεξιου καρπου μου(θηριο-σε 2 ροδες)

  14. #149
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/01/2009
    Μηνύματα
    3
    χύμα 1η
    πριν χρονια είχα ένα bιrdie fb 50 αράκι (αυτό που δεν πήγαινε βήμα..)το έχω αράξει στην πυλωτή της πολυκατοικίας και έχω ανέβει σπίτι σφεράτος..κατεβαίνω βιαστικά..καθώς έχω αγήσει (κλασικά..)καβαλάω βαζω γρήγορα πρώτη και ανοιγω οσο γκάζι είχε για γρήγορη εκκίνηση....το ατιμο όμως δεν θελει να ισιώσει το τιμόνι κανω απεγνωσμένες προσπάθιες να το σώσω αλλα τίποτα και σκαμε παρέα στον τοίχο..!!δεν παθαμε τίποτα αλλα απο τότε δεν ξανακλείδωσα την κλειδαριά του τιμονιού...

  15. #150
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    28/01/2009
    Μηνύματα
    3
    χύμα 2η
    το Africa στο γκαράζ αραγμένο και η μπαγκαζιέρα είχε απόσταση απο πίσω 10 cm απο τον τοίχο.κατεβαίνω νωρίς το πρωί να πάω στη δουλειά με το ενα μάτι ανοιχτό (μεχρι να με φυσήξει ο αέρας να ανοίξει και το άλλο)
    είχα το κράνος στον αγκώνα και κρατούσα μια σακουλίτσα με το κολατσιό...πάω να τη βάλω στη βαλίτσα δεν μπορούσα να ανοίξω ήταν πολύ κοντά στον τοίχο...
    πιάνω τη μηχανή απο τη βαλίτσα και τη σέλα και ίσα που τη σηκώνω και τη σπρώχνω ελαφρά μπροστά ίσα να χωρέσει το χέρι μου να ανοίξω τη βαλίτσα.....
    αμ δε..!!ξαφνικά με πλακώνει και βρίσκομαι εγω μπρούμητα η χοντρή απο πάνω και το πόδι μου πιασμένο ανάμεσα στο σταντ και το πλαίσιο ωστε οταν προσπαθούσα να σηκωθώ αυτό εκλεινε και μου μάγκωνε περισσότερο το πόδι.... :rotflmao: λαβή σούμο κανονική!!
    ευτυχώς ηταν κατα τύχη κοντά η μάνα μου της φωνάζω και μετα απο αρκετό ζόρι καταφέρνω και βγαίνω απο κάτω απο τη χοντρή!
    αποτέλεμα ένα δάχτυλο εξαρθρωμένο το εφτιαξα επιτόπου ενα πόδι πονεμένο και μια τουμπα να θυμάμαι να γελάω....!

Σελίδα 10 από 20 ΠρώτοΠρώτο ... 56789101112131415 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. φιλτρα κτλ για kawa Z
    από idi στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 21:44
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2006, 21:41
  3. Συναγερμός κτλ
    από skous στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2004, 18:49
  4. διάφορες (απλές?) τούμπες
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 15:02
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 19:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF