Σελίδα 3 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 288

Θέμα: ''ΧΑΖΕΣ'' τουμπες,χυμες κτλ.

  1. #31

    Χμμμ...

    ..τι μου θυμίζει!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	joe.jpg 
Προβολές:	1569 
Μέγεθος:	69,5 KB 
ID:	380
    Γρήγορο και ασφαλές...είναι μόνο το Πόνυ Εξπρές

    www.alpha-doors.gr

  2. #32
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    εφευρετικότατο user name
    στο ΧΠΑ δουλεύεις;

    επίσης είναι ένα κουμπί που γράφει CAPS LOCK επάνω - αν δεις ένα λαμπάκι κάτω από ένα "Α" δεξιά πάνω στο keyboard να ανάβει, πάτα το κουμπί, αν όχι, άλλαξε keyboard

    και κάτι τελευταίο

    στην έκθεση παλιά στο σχολείο, τι βαθμό έβγαζες;

    άντε και κάτι πιό τελευταίο... καλως ήρθες; (άραγε; )

  3. #33
    Ευχαριστω.Οχι δεν δουλευ στο ΧΠΑ.

  4. #34
    Ο Τρισμέγιστος Το avatar του/της Julius
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/05/2002
    Μηνύματα
    3.302

    Thumbs up

    Re Nikolaki meli stazei to stoma soy re mpagasa


    exeis enan kalo logo gia oloys e? alla den ton les pote.

  5. #35
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    μέσα έπεσες

    (χτύπησες; )


  6. #36
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    για να ακουσουμε κι αλλα περιστατικα

  7. #37
    Prin_polla_polla_xronia_paralia_tourlidas_mesologi_
    pano_sthn_tsimedenia_provlita_me_ta_mhxanakia_
    pros_thn_thalasa.Meta_apo_polla_pame_na_figoume_
    k_o_xristos_me_to_panemorfo_koloftiagmeno_Zetaki_
    paei_na_to_valei_mpros_me_stil_endura_alla_k_me_
    prwth_koumpemenh_kai............mploum
    poly_gelio

  8. #38
    ότι μας χαλάει..... Το avatar του/της TEOkaip7
    Εγγραφή
    13/03/2007
    Μηνύματα
    148
    πεζόδρομος με καφετέριες τίγκα στον κόσμο,

    ανεβαίνω στο steed βάζω μπρός και ξεκινάω να κάνω επιτόπου (γρήγορα κιόλας) στον πεζόδρομο με το τιμόνι αριστερά στριμμένο, όλα καλά γαμάτη εκκίνηση μέχρι που φτάνει η ώρα να στρίψω το τιμόνι για να ισιώσει.....

    για πότε βρέθηκα κάτω απο το τραπέζι μιας παρέας ούτε που το κατάλαβα.... είχα ξεχάσει να ξεκλειδώσω το τιμόνι.... ακόμα γελάνε όσοι με είδανε

    εχω φάει κι άλλες χαζές τούμπες αλλά αυτή η αίσθηση όταν πήγα να στρίψω το τιμόνι και δεν έστριψε ήταν το κάτι άλλο


  9. #39
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Παλια στο χωριο μου με παπι 100αρι με 2 φιλους επισης με παπια ενα yamaha 100αρι διχρονο και ενα yamaha αυτα με τον αξονα δεν θυμαμαι ποιο ειναι τωρα.

    Παμε μαλλια κουβαρια προς ενα αλλο χωριο για βολτα. Τα παπια, μαρσπιεδες, μας ειχε συνεπαρει η μαλ***κια.

    Σε μια στροφη δεξια με πεταει αριστερα και φευγω, ελα ομως που απο την αλλη ερχοταν ενα ΜΑΝ φορτηγο/τρακτορας.....

    Το θυμαμαι ακομα, πρασινο σαν τον χουλκ να ερχεται καρφι πανω μου. Ο ανθρωπος μια χαρα πηγαινε...

    Αποφασιζω αστραπιαια (εχω υψηλο IQ :ZZZ: ) να το ριξω στα χορτα σε ενα χωραφι διπλα το οποιο ηταν οργωμενο και ειχε βγαλει τις πετρες εξω κατι που κανω και καρφωνομαι πανω σε μια πετρα και σταματαω πεφτοντας. Ολα καλα μεχρι εδω...

    Ο οδηγος ομως (που ειχε και δικιο) ειχε φρεναρει ειχε κατεβει και ετρεχε κατα πανω μου αφου του εκοψα 50 χρονια απο την ζωη του με ειχε παρει στο κατοπι.

    Για ποτε εβγαλα το μηχανακι στο δρομο για ποτε εβαλα μπρος για ποτε εξαφανιστηκα δεν θυμαμαι...

    Απο εκει παντως δεν ξαναπερασα.

    Εχω τετοια ενα ματσο, αφου ημουνα γνωστος γεωκτημονας στην περιοχη μου. Παλια. Φτου σκορδα....

  10. #40
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Αρχικά δημιουργήθηκε από ktm640lc4
    Παλια στο χωριο μου με παπι 100αρι με 2 φιλους επισης με παπια ενα yamaha 100αρι διχρονο και ενα yamaha αυτα με τον αξονα δεν θυμαμαι ποιο ειναι τωρα.

    Παμε μαλλια κουβαρια προς ενα αλλο χωριο για βολτα. Τα παπια, μαρσπιεδες, μας ειχε συνεπαρει η μαλ***κια.

    Σε μια στροφη δεξια με πεταει αριστερα και φευγω, ελα ομως που απο την αλλη ερχοταν ενα ΜΑΝ φορτηγο/τρακτορας.....

    Το θυμαμαι ακομα, πρασινο σαν τον χουλκ να ερχεται καρφι πανω μου. Ο ανθρωπος μια χαρα πηγαινε...

    Αποφασιζω αστραπιαια (εχω υψηλο IQ :ZZZ: ) να το ριξω στα χορτα σε ενα χωραφι διπλα το οποιο ηταν οργωμενο και ειχε βγαλει τις πετρες εξω κατι που κανω και καρφωνομαι πανω σε μια πετρα και σταματαω πεφτοντας. Ολα καλα μεχρι εδω...

    Ο οδηγος ομως (που ειχε και δικιο) ειχε φρεναρει ειχε κατεβει και ετρεχε κατα πανω μου αφου του εκοψα 50 χρονια απο την ζωη του με ειχε παρει στο κατοπι.

    Για ποτε εβγαλα το μηχανακι στο δρομο για ποτε εβαλα μπρος για ποτε εξαφανιστηκα δεν θυμαμαι...

    Απο εκει παντως δεν ξαναπερασα.

    Εχω τετοια ενα ματσο, αφου ημουνα γνωστος γεωκτημονας στην περιοχη μου. Παλια. Φτου σκορδα....

    townmate θα ταν!

    γεια σου ρε οικοπεδοφαγε :rotflmao: :rotflmao:
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  11. #41
    CSS Lv.2 DONE/PSN ID:OST9 Το avatar του/της ktm640lc4
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    970
    Nαι townmate ηταν και με διαλυμενα λαστιχα και αναρτησεις πηγαινε αεροπορια ο κολλητος. :hypnotize

    Εχω αλλο ενα οικοπεδο (απο τα πολλα) στο σεφ. Πειραια.

    2 παπια ενα 100αρι και ενα 72αρι πειραγμενο μεχρι οσο δεν παει.

    Ξεκιναμε απο μεσα περνουμε την στροφη στο πηγαδι (ο κυκλος με το νερο στην μεση) και παμε στην μικρη ευθεια ταπα γιατι κατι ειχε
    γινει και επρεπε να παμε σφαιρα.

    Στο στομα εγω ειχα ενα τσιγαρο χωρις να το εχω αναψει. Στο τελος της ευθειας ειχε λαδια και λογω νυχτας δεν τα πηρα πρεφα. πεφτω
    κουτρουβαλωντας μεχρι και τα φαναρια σχεδον. Σηκωνομαι σκουπιζομαι και κοιταω πισω να ειδοποιησω τον κολλητο οτι εχει λαδια.

    Αμ δε. Ερχεται και αυτος κουτρουβαλωντας με οσα κατα πανω μου. 2 μηχανακια κατω και εμεις ορθιοι να γελαμε σαν χαζοι.

    Κατι μηχανακια που ηταν στο φαναρι γυρισαν πισω να δουν αν ειμαστε καλα. Αφου βεβεαιωθηκαν τα παιδια εφυγαν, οπως φυγαμε και εμεις, για ιωδια και λοιπα στο σπιτι.

    Το κλου της υποθεσης ειναι οτι το τσιγαρο δεν μου εφυγε απο το στομα, σε ολη την πτωση/συρσιμο στην ασφαλτο το ειχα κανονικα. Σηκωθηκα το αναψα. Και ειπα ''φτου ρε φουστη μου παλι επεσα''. Το θυμαμαι και γελαω μονο απο αυτο.

  12. #42
    1.xt600 86' 1989 μαθενα σε αλανα στην καλογρεζα ,ευθεια οκ, στροφη οκ , μετα σταματησα και μπαμ.

    2. cb250rs 1989 πρωτη μου μηχανη ξανα τα ιδια με τη διαφορα οτι επεσα στην πρωτη στροφη

    3. Σε ταξι στην ομονοια

    4. Σε ταξι στην Κηφισιας στο ανεβα

    5. Σε αυτοκινητο στην Κηφισιας στο κατεβα .Λιγο κεφαλι.Το κρανος το φορουσε ο πισω.Οποτε εγω ζαλαδες

    Γενικα ενας φοβος μην πεσει καποιος πισω μου.Κι ετσι επεφτα παντα πανω στους μπροστινους

    6.Σε λεωφοριο στην Κηφισιας στο ανεβα.Για να μη σκασω απο πισω το εριξα

    7.Για μπανιο στο μαραθωνα. Ενω παντα το κρανος το ενα και μοναδικο το φοραγε ο συνεπιβατης.Το αλλαξαμε γιατι την ειχε κουρασει. Κλεισιμο ντατσουν που βιαζοταν .Πεσαμε στα χαλικια.Αιμα στο κουτελο της .η καρδια στην κουλουρη.Αλλα ολα καλα.

    8.Χαλανδρι στροφη με πολλα ,νερα ,μπουμ .Χωσιμο κατω απο αμαξι .Περονη οφφ

    Επειδη βαριεμαι να γραφω υπολογιστε αλλα 12+ περιστατικα .Μια στραβωναν τα καλαμια,μια το τιμονι.Φλασ οφ.Καθρεφτες οφ.Μαρσπιεδες οφ.Τεποζιτο με ρυτιδες .Επισκευες 0 κι εγω ακαθεκτος

    1993 Bros 650 (για μενα φεραρι)

    21.καθρεφτης καρφωμενος σε αμαξι στη συγγρου

    22.Βροχη.Κοντρες εγω .Κοκκινο μπροστα. Οταν επεσα περασα το κοκκινο εγω κι η μηχανη χωρια
    Τιμονι οφ

    Την αλλη μερα καβαλαω το παλιο cb ,κολλαει
    την παραλλη το xt του αδερφου μενω απο ηλεκτρικα στον πειραια. 3 μηχανες σε μια εβδομαδα κι εγω να βλαστημαω θεους και δαιμονες

    23.Αδεια απο φανταρος ,μαγκιές στην κινηση με κλεινουν δυο αμαξια πεφτω και με την πλατη στην ασφαλτο να κανω ζικ ζακ για να μη με περασει αμαξι απο πανω. Ουρα,φαναρι οφ

    24.Κολιες επειδηξη εξω απο φρονιστηριο.Μπαμ

    25-35 επιπολαια φρενα και το μονο δισκοφρενο να τραβαει. γλυστερες ασφαλτοι.Κακα μεταχειρησμενα λαστιχα .κακες αναρτησεις.Ολα σχεδον τα τρακαρισματα ηταν δικες μου ευθηνες απο κακη συντηριση και μεγαλη επιπολαιοτητα στην οδηγιση.

    φτανουμε αισιως το 1998 προτελευταια μεγαλη πτωση με 160 Κηφισιας Υγειας Χριστουγενα ανημερα.Με την τελειωμενη αναρτηση σκαω στη λακουβα και εφηγα απανω ,αλλου για αλλου .Σηρθηκα για πολλα πολλα μετρα κι η μηχανη για 80μετρα παραπανω τουλαχιστων. Τσακιστηκε.
    Για πρωτη φορα σε τρακα εχασα εντελως τις αισθησεις μου.Το καινουργιο μου μαυρο Αrai κονομησε ενα λευκο φωτοστεφανο απο γδαρσιμο και σπασιματα.Αλλα μου σωσε τη ζωη.Λοιπες σωματικες βλαβες 0 λογο δερματινων.

    Δανεικο ζασταβα για να κουβαλισω το μηχανακι.Μενει και το ζασταβα με αποτελεσμα Eλπα με που χει πανω του Ζασταβα ,που χει πανω του bros.

    Απο τοτε αρχισε και το τουμπανιασμα του bros αλλα και μια κατι παραπανω ωριμοτητα για φρενα ,αναρτησεις λαστιχα αλλα και οδηγηση.Με αποτελεσμα να σταματησουν οι τσαμπα τουμπες.

    Μια τελευταια το 2001,σπασιματακι οπου κι εκει ειχα παραπανω χιλιομετρα απο οτι επρεπε αλλα η ευθηνη ηταν καθαρα αλλουνου.

    Εμαθα με τον σκληρο τροπο τα της μηχανης, αλλα ευτηχως χωρις να τσακιστω ανεπανωρθοτα (κι αυτο ειναι καθαρη τυχη ή αγιος προστατης (διαλεξτε)
    Παντα ορθιοι με καλοσυντηρημενα μηχανακια και εξοπλισμο




    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  13. #43
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    επειδη εχει τζακ ποτ το τζοκερ δεν μου λες 6 νουμερακια να κερδισω κανα φραγκο? Μιλαμε για ΤΗΝ τυχη!
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  14. #44
    Ενα δερματινο μηχανης φτηνο (20000) εξ αγγλιας εφαγε τις πρωτες 20 χυμες και τις αντεξε ολες χωρις να παραδωσει.Εκλαπει απο πρεζακι μεσα απο αμαξι.

    Ενα ζευγαρι μποτες μηχανης με το αιμα ξεραμενο στη μια απο το πεσιμο του 2001 (σορρι για την ωμοτητα της εικονας)

    Ενα ζευγαρι converce αθλητικα με τους κρικους των κορδονιων εξαφανισμενους απο το τριψιμο στην ασφαλτο.

    Το κρανος με το φωτοστεφανο

    Κι ενα μπουφαν δερματινο με τις ραφες ξυλωμενες απο το τριψιμο.Ολα κρατημενα .Δε μπορω να τα πεταξω.

    Αν εξαιρεσει κανεις το Αραι ολα τα αλλα ρουχα ηταν φτηνα χωρις εξτρα ενισχυσεις και παρ ολα αυτα προστατεψαν στο επακρο.Ακομα και τα φτηνα κρανη των 20000.Δε λεω κατι υπερ των φτηνων.Απλα λεω οτι απο το να μη φορας καθολου....
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  15. #45
    Αρχικά δημιουργήθηκε από stavrogin


    Εμαθα με τον σκληρο τροπο τα της μηχανης, αλλα ευτηχως χωρις να βλαφτώ ανεπανόρθωτα

    ποιος μλκας στο βεβαίωσε αυτό





    Ετσι εξηγούνται ολα









    Πάντως εμεις, θα σε αγαπάμε (οπως και αν είσαι) ΠΆΝΤΑ





























    βλαμενε σκουντούφλη
    :rotflmao:



Σελίδα 3 από 20 ΠρώτοΠρώτο 1234567813 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. φιλτρα κτλ για kawa Z
    από idi στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 21:44
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2006, 21:41
  3. Συναγερμός κτλ
    από skous στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2004, 18:49
  4. διάφορες (απλές?) τούμπες
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 15:02
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 19:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF