Σελίδα 4 από 20 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 288

Θέμα: ''ΧΑΖΕΣ'' τουμπες,χυμες κτλ.

  1. #46
    Αρχικά δημιουργήθηκε από tai

    ποιος μλκας στο βεβαίωσε αυτό

    βλαμενε σκουντούφλη
    :rotflmao:

    οταν λεω "εμαθα τα της μηχανης" δεν εννοω οτι εμαθα πιλοτος...Αλλα εμαθα τι θα συμβει αν σκασω πχ υπο συνθηκες σε λακουβα με πεθαμενο αμορτισερ, αν ποναει το σκασιμο,τη διακοσμηση των εξωτερικων ιατριων και ακομα περισσοτερο πιο ειναι το δικο μου μεριδιο στην ευθηνη του εαυτου μου.Κι αλλα τετοια ωραια
    that I was where I would be,
    Then I would be where I am not,
    Here I am where I must be
    Go where I would, I can not


  2. #47
    2 ωραιες με το ΤΤR

    Η μια ειμαι δεξια λωριδα Κηφισιας λιγο μετα το Υγεια στο κατεβασμα....Παω χαλλλλλλλαρααααα....Γυρναω να κοιταξω να μπω μεσαια και φρεναρει μια κλουβα μπροστα μου....Τα καταφερνω την αποφευγω και ισα που βρισκει η χουφτα η οποια ειχε χαλαρωσει λιγο απο προηγουμενη τουμπιτσα...Γυρναει λοιπον η χουφτα και μου πιανει το φρενο το οποιο ειχα τσιμπησει....Και βρεθηκα να σκαω μετα απο χαροπαλεμα στην μεσαια με το κεφαλι...Φευγει η ζελατινα του Shark και απο πισω τα γυαλια μου...Ευτυχως δεν ηταν κανενας γρηγορος στην μεσαια να με παρει απο κατω.....

    Η αλλη Μαρουσι που ειχαν απλωσει σε εναν πεζοδρομο αυτα τα πορτοκαλι τα διχτυα που βαζουν οταν κανουν εργα...Εργα παντως δεν κανανε εκει...Αλλα το διχτυ το απλωσανε απο την μια μερια του δρομου στην αλλη βραδυατικα....Δεν το ειδα....Ισα που προλαβα να πατησω λιγο φρενο...Και ζντουπ παρτον κατω....Και αντε να ξεμπλεξεις τα τακουνια μετα....

  3. #48
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Με το AX-1, πιτσιρικας σχετικα εγω, ειμαι στην κεντρικη λεωφορο της Πευκης και παω για κουρεμα (το θυμαμαι ακομα...)

    Εξω απο το κουρειο εχει μια σταση λεωφορειου, οπου καθεται μια παρεα απο ωραια κοριτσακια...υπακουωντας στις εγκεφαλικες συναψεις που μου προκαλουσε η τεστοστερονη, ακολουθωντας πιστα το προαιωνιο ενστικτο του αρσενικου, αλλα λογω και της περισσειας μ@λ@κι@ς που ειχα στον εγγεφαλο, σκεφτηκα να εντυπωσιασω...

    ...με μια απιστευτα ηλιθια εμπνευση αποφασιζω να καβαλησω το πεζοδρομιο προσεγγιζοντας το με γωνια ...τι γωνια... σχεδον παραλληλα με αυτο πηγα...

    ...και επεσα big time φυσικα!

    η πλακα ειναι οτι μετα, παρ' ολο που χερι και ποδι καταγδαρθηκαν και πονουσα, εκανα οτι δεν συμβαινει τιποτα, ενα πραγμα..."τι κοιτατε και γελατε ; ετσι παρκαρω εγω!"

    τις εντυπωσιασα σιγουρα παντως!

  4. #49
    Still Improving.. Το avatar του/της Xigo
    Εγγραφή
    23/12/2006
    Μηνύματα
    128
    Ασε...Παραλιακη ηρακλειου περυσι αρχες καλοκαιρι(εξω απο galea κ ιστοριες οσοι ξερουν)..γεματες ολες οι καφετεριες-ταβερνες του δρομου απο κοσμο και εγω με ορεξουλες
    να σημειωσω δε πως ο δρομος γυαλι,τα michelin pilot για πεταμα και φτανουν οι δικαιολογιες..
    Ξεκιναω λοιπον τις μπαντες,φιδια,κωλους οπως θελετε πειτε το μεχρι οσο παει...
    πρωτο χτυπημα τιμονιου,δευτερο,τριτο,μπραβο μαλακα...το μηχανακι να προχωραει ευθεια..η πισω ροδα να κανει παρεα στην μπροστα κ εγω να το ισιωνω μετα απο καποια δεκατα(πολλα μου φανηκαν εμενα) κ να γλυστραει το λαστιχο απο την αλλη...πεφτω λοιπον κατω,το μηχανακι ξεκινησε εξω απο το galea..κ σταματησε εκει ποθ αρχιζει η στροφη του παρκου για οσους ξερουν..καμια 25αρια μετρα?καπου τοσο...ε εγω εκανα 2-3 τουμπιτσες..η ροζ ζακετουλα που φορουσα ειχε γινει μαυρη:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    να βλεπω την μηχανη ακομα να πηγαινει κ να γυρναω το κεφαλι να βλεπω....κοσμο,πραγματικα ομως κοσμο να ερχεται προς το μερος μου...
    ε...χαιρετησα αρκετους γνωστους...δεν ηξερα τι να πρωτοκανω,γελασω νευριασω...και πηρα το μηχανακι και του εβγαλα λιγο την πιστη..
    Ειχε πολυ θεαμα η φαση ..
    εγω ευτηχως δεν επαθα τιποτα κ η μηχανη χρειαστηκε ενα fairing που δεν μου αρεσε κ το ποσο λιγο εκανε
    αυτα :smilea:

  5. #50
    awesome μέλος Το avatar του/της hercul
    Εγγραφή
    22/05/2007
    Μηνύματα
    614
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    τι κοιτατε και γελατε ; ετσι παρκαρω εγω!"
    Γ@μ@τος!!
    And the road becomes my bride
    I have stripped of all but pride
    So in her I do confide
    And she keeps me satisfied
    Gives me all I need

  6. #51
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Αρχικά δημιουργήθηκε από hercul
    Γ@μ@τος!!
    hercul και hymador δειτε αυτο το βιντεο
    απο το 02:15 μεχρι 02:26 σαν να βλεπω τον hymador :rotflmao: :rotflmao:
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  7. #52
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    hercul και hymador δειτε αυτο το βιντεο
    απο το 02:15 μεχρι 02:26 σαν να βλεπω τον hymador :rotflmao: :rotflmao:


    πες και καμια δικια σου τουμπα ρε...


    :wacko:

  8. #53
    KTM ως το κοκκαλο Το avatar του/της OzZzZzY
    Εγγραφή
    26/11/2006
    Μηνύματα
    1.340
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
    πες και καμια δικια σου τουμπα ρε...


    :wacko:
    θα πεσει ο σερβερ :rotflmao:











    εχω κ εγω 2-3 βεβαιως βεβαιως
    Πωλουνται ζαντες mx-enduro excel πορτοκαλι ανωδιομενο και μαυρο για ΚΤΜ (το λεω λογω χρωματος ) και super moto did (tubeless). Μαζι προεραιτικα δινονται κεντρα και ακτινες με ergal καψουλια. Πμ για πληροφοριες!

  9. #54
    balls of steel Το avatar του/της p@nos
    Εγγραφή
    04/09/2007
    Μηνύματα
    5.809
    Αρχικά δημιουργήθηκε από OzZzZzY
    θα πεσει ο σερβερ :rotflmao:



    εχω κ εγω 2-3 βεβαιως βεβαιως


    διαβασα θα πεσει ο σερφερ....



  10. #55

    Re: ''ΧΑΖΕΣ'' τουμπες,χυμες κτλ.

    Ena mesimeraki loipon me to palio-kalo-grigoro T-80 4taxuto kai mizato parakalo (tis douleias itan, gia metafores antalaktikon) plisiazo se ena fanari... Klassika oura apo autokinita na perimenoun, xonomai loipon anamesa tous gia na bgo protos mprosta sto fanari, opos kanoun eksalou oloi Pou lete bgaino mprosta, pao na stamatiso, epibradino, epibradino, stamatao, katebazo podi kai plouf..... kato ego me to mixanaki apo pano mou, xoris na exo katalabei giati...
    Mes sta neura apo tin ksafniki ptosi, sikono to mixanaki sa na min sinebei tipota, to ksanakabalao kai psaxno na bro tin aitia pou epesa. Pos kano to kefali piso deksia kato, blepe ena mamimeno mple anaptira (autous tous BIG). Loipon to piso lastixo stamatise akribos pano ston anaptira kai apo to elafri plagiasma pou katebasa to podi, parton kato. Tora pou to thimithika neuriasa pali Pio xazi bouta apo auti den exo faiei. Telika exoun dikio otan lene oti to kapnisma skotonei!!!
    Na kaei to lastixo kai oxi esy...

  11. #56
    -Πάω με το λεωφορείο- Το avatar του/της Road67
    Εγγραφή
    20/06/2008
    Μηνύματα
    1.398
    Με τα πολλα οτι εχω παρει το xmax δεν εχω ιδεα απο scooter, απογευμα Σαββατου κανω μια εξυπηρετηση σε καποιον να δωσω κατι στη Χαραυγη χωρις να εχω ιδεα απο Χαραυγη περα απο 'κει που ειναι οι ταβερνες. Πως μου ηρθε κι εμενα να σταματησω για να δω που θα παω. Σταματαω, βαζω και τα δυο ποδια πανω και ΜΠΑΜ ολος κατω. Βεβαιαως βεβαιαως δεν ειχα κατεβασει την πλαινη. Παω να σηκωσω το xmax οπως θα σηκωνα το fazer, με τ ι π ο τ α λεμε... Ψιλοκατηφορικος ο δρομος ετσι οπως το εχω ψιλοσηκωσει υπο γωνια αυτο, σκυμμενος εγω αρχιζουμε να γλιστραμε προς τα πισω... Να 'ναι καλα το παλικαρι με το vectra που σταματησε να ... μας σηκωσει
    Η μηχανη ειναι τροπος ζωης. Το αποδεικνυει ο αερας που αναπνεω, η ανεξαρτησια μου, η αισθηση πως μ' ''ακουει''...

    Honda Tact 50 1988, Honda C72 6V 1988, Honda MTX50R 1989, Suzuki GZ Marauder 125 2000, Kymco Hipster 125 2001, Yamaha XV250S Virago 1998, Honda CB400SF NC36, Yamaha FZ6 FI Fazer 2006, Yamaha Xmax250/YPR 2006, Honda VFR 800 Vtec, και τώρα...............................
    ----------------------> τίποτα!!
    σαν το λαλάκα πάω με το λεωφορείο

  12. #57
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/05/2008
    Μηνύματα
    18
    με ένα xlr-250 δανεικό ... καλοκαίρι, καφετέρεια και αγώνας ποδοσφαίρου. Η καφετέρεια γεμάτη και σταματάω πάνω στο xlr πίσω από τα τραπέζια και έβλεπα το ματς. σε κάποια φάση πιάνομαι πάνω στη σέλα και κατεβαίνω, αφήνω το μηχανάκι και πέφτει φυσικά. Το γέλιο ήταν ότι έκανε τόσο θόρυβο (όλο σιδερο είναι !!) που ο κόσμος από τα τραπέζια τρόμαξε και πετάχτηκε όρθιος. Για το κράξιμο μετά ουτε λόγος να γίνεται φυσικά !!!

  13. #58
    Παρα πολυ νεο μελος Το avatar του/της GreenBill
    Εγγραφή
    06/06/2008
    Μηνύματα
    60
    7 η ωρα το πρωι,γυρναω σπιτι μετα απο τη δουλεια και πετυχαινω βυτιοφορο του δημου που ποτιζει με λαστιχο τα δεντρα.Το λαστιχο ειναι καθετα στο δρομο σαν εμποδιο,αλλα ο χειριστης του ειναι ακινητος.Υποθετω κιολας οτι με ειδε και παω ο πανυβλακας να περασω πανω απο το λαστιχο.Φυσικα αυτος επιλεγει να μετακινηθει εκεινο ακριβως το δευτερολεπτο,μαζευω το λαστιχο,γερνω προς τ αριστερα,αλλα δεν πεφτω εντελως ευτυχως.Ο λογαριασμος;100 ευρω για αντικατασταση του λεβιε ταχυτητων.
    Visit http://baskervillle.myminicity.com/
    Visit http://baskervillle.myminicity.com/ind
    Visit http://baskervillle.myminicity.com/tra

  14. #59
    exo arpaksi sovares toumpes kai poli asties mia pou thimame eitan prin 10 xronia me to papi C50(53mm)katevena sto matraki plakomenos dikavalo kai ksafnika me fonazi enas gnostos girnao na kitakso kai stamataei ena polo mprostamou logo kinisis ksafnika petagome pano apo to papaki eftixos pou me vastage o filos mou apo piso kai den petasa ksanakathome sto papi kai dromo,

    mia alli istoria me to idio papi travao souza ekso apo ena club kai ti ginete spaei i allisida ston aera pou eimai kai pefto plagia den prolava na kano kix travao kai mia stouka pano se ena fiat vgeni o tipas me tsampouka na me diri ego entometaksi stin asfalto ksapla kai vgeni i ginekatou kai me agaliazi na di ean epatha tipota fantastite pos sinirtha kateftias otan me agaliase kai forouse ena minaki me straples itan i pio orea mou toumpa
    afto to C50 to exo akoma den to poulao opios to perni troi ta moutra tou 2 fores to exo poulisi kai mou to feran piso dialimeno kai afti xtipimeni,to exo onomasi xaro
    a ali mia treli toumpa me YZ80 to eixa gia poulima kai me vridski enas gnostos kai eithele na to pari alla epidis den eiksere na odigaei mou leei na pame se xoma na to piasi pame sta pefkakia sto rodini entometaksi eimai me pantofles kai kanotieratravao mki8a souza gia figoura kai girnao kai ton kitao mpam mou erxete lampada skao me ton kolo kai mangoni i pantofla sto petalaki kai me serni posa metra mexri na pesi sikonome pano san na min simveni tipota mes stin skoni kai ta emata telika den to poulisa,mia alli istoria me to YZ mou eitan pou ekana kontra se pista me KX80 ton eixa gia plaka emena eitan tou 87 kai aftounou to KX tou 95 eixame diafores sta gazia aftos evaze oles tis taxitites kai ton eixa me 3 taxitita kai eos sinithos to odigousa me pantoflitsa kai kanotiera to exo afisi na me perasi travaei to alma kai ego pao na to pekso magas kai to xono gia ta kala spao triti vazo tetarti kai vlepis ena YZ na sikonete arketa metra apo to edafos kai ego na petao pano apo to YZ kai na skao mesa stous thamnous erxonte na me sikosoun oli i theates alla ego epsaxna tis pantofles mou
    etos 2002 perno ena CRM250 trelamenos ego mes stin vroxi travao kolidia proti,deftera,triti,tetartigirnaei i mixani me pernaei o kolos kai skao xamo les kai xoreva breakdance ta podia mou pano kai i plati mou stin asfalto kai na girnao giro giro,exo na po kiala alla min sas zaliso tha gemiso to forum

  15. #60
    West Side Gangs
    Εγγραφή
    21/07/2008
    Μηνύματα
    42
    ειμαι με το παπι στο σχολειο ενος φιλου (ακριβως διπλα απ το σπιτι μου)..τον περιμενα να σχολασει να παμε για καφε..(οι καγκουριες μας ελειπαν)..βγαινει λοιπον απ το σχολειο ανεβαινει στο glx (βοηθεια μας)..κλασσικα με τσαντα κτλ.. το παπι 59mm (τον πατο του)..και χαμηλωμενο τεζα..ανεβαινει λοιπον ο μ***ς..ξεκιναω λοιπον..ανοιγω και λιγο πρωτη και στα ροπιασματα κανει μια ατσουμπαλη κινηση ο μ***ς να φτιαξει την τσαντα..το παπι σηκωνεται ισα ισα..χανω κα γω τα μπροστινα(απειρος τοτε)..και...γντουπ!!..ξαπλα...ακριβως εξω απ το σπιτι μου με 10χλμ..

    η πρωτη μου τουμπα..ευτυχως δεν εχω φαει αλλη..και αν φαω ελπιζω να ειναι το ιδιο "αστεια" με αυτην..

Σελίδα 4 από 20 ΠρώτοΠρώτο 12345678914 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. φιλτρα κτλ για kawa Z
    από idi στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 46
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2007, 21:44
  2. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 12/05/2006, 21:41
  3. Συναγερμός κτλ
    από skous στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 11/12/2004, 18:49
  4. διάφορες (απλές?) τούμπες
    από cityfly στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 17/11/2003, 15:02
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 29/10/2003, 19:15

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF