Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: γαντια lookwell

  1. #1
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210

    γαντια lookwell

    Καλησπερα παιδες..Λοιπον,εδω κ 5 μηνες περιπου πηρα ενα μπουφαν δερματινο της lookwell ,σε προσφορα ,και μεχρι τωρα εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος,πραγγματικο value money...Ειμαι σε αναζητηση για γαντια (δρματινα) και επειδη εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος απο την εν λογω εταιρεια θελω να παρω γαντια της ιδιας εταιρειας.Εψαξα αρκετα στο ιντερνετ και ειδα οτι γαντια lookwell φερνει μονο η τεομοτο της kawasaki.Ξερει καποιος κ κανενα αλλο μαγαζι Πειραια-Αθηνα που να τα φερνει?Ρωταω για να μπορω να εχω πιο μεγαλη ποικιλια οταν με το καλο θα κανω ντου για την αγορα..

  2. #2
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    https://www.google.gr/#q=lookwell+%C...84%CE%B9%CE%B1

    δες ποιοι από αυτούς είναι έμποροι...
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  3. #3
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210
    thanks..Αλλα το εψαξα κ εγω ετσι.Αλλος ενας ειναι που τον βγαζει μεσω car.gr αλλα ειναι Λαρισα.Μαλλον τεομοτο θα παω ελπιζοντας να βρω ποικιλια για να εχω να συγκρινω..

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akispoulis
    Εγγραφή
    04/12/2002
    Μηνύματα
    211
    εχει στοκ. πολυ καλο παιδι ,καλος μαστορας και πολυ φηλος... τηλ του απο εμενα! http://www.dimitropoulos-moto.gr/hom...Opsuo.facebook

  5. #5
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210
    Σ ευχαριστω φιλε μου αλλα ψαχνω μαγαζια κυριως σε Πειραια Αθηνα για να μπορω να δοκιμασω απο κοντα τα γαντια.Αν τα παραγγειλω χωρις να τα εχω δοκιμασει ειναι λιγο ρισκο...Γαμωτο εχω πορωθει ασχημα,βγαζουν κατι πολυ ωραια γαντακια.....ελπιζω να ειναι το ιδιο ωραια κ στην τιμη..........!

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    Εγώ πάντως φίλε μου πρώτη φορά την ακούω αυτήν την μάρκα. Αν ήταν τόσο καλή δεν θα είχε ακουστεί;
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  7. #7
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210
    Απλα πιστευω οτι για τα χρηματα που δινεις παιρνεις πολυ καλη ποιοτητα,ισως το οτι δεν ειναι μεγαλο ονομα βοηθα στο να κρατιουνται χαμηλα οι τιμες..Παντως μεχρι στιγμης το μπουφαν που εχω φαινεται αρκετα ποιοτικο με αρκετη ενισχυση σε ωμους και αγκωνες,ελπιζω βεβαια να μην μου χρειαστουν ποτε...
    Εγω παντως μια φορα φιλε μου εχω μεινει αρκετα ευχαριστημενος εως τωρα...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της akispoulis
    Εγγραφή
    04/12/2002
    Μηνύματα
    211
    εχω ,και εγω lookwel δερμα!. το εχω 5+ χρονια. ειναι παρα ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!Αυτα τα εφερνε η teocar.εαν δεν κανω λαθος!..

  9. #9
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.170
    Η Lookwell ειναι πολύ παλιά εταιρεία με μεγαλη ιστορία καλή ποιότητα και με σωστές τιμές.
    Σε αντίθεση πχ με καποιες άλλες πολύ γνωστές των οποίων η ποιότητα έχει πέσει κατακόρυφα....
    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  10. #10
    Μέλος Το avatar του/της Vagelis26b
    Εγγραφή
    26/02/2013
    Μηνύματα
    210
    Εμενα αυτο που μ αρεσει πιο πολυ στο μπουφαν ειναι οτι σ δινει την αισθηση πανοπλιας,βαρυ μεν αλλα αυτο προσθετει ενα εξτρα αισθημα ασφαλειας...!!Ελπιζω τελος του μηνα οταν παω απο την τεομοτο να βρω κατι καλο κ σε γαντια...!

Παρόμοια θέματα

  1. Μαλακά γάντια... Πώς;;;
    από jtoros στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 28/06/2005, 09:42
  2. Richa vs Lookwell και Uvex vs Shark
    από tolis_glx στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 16/05/2005, 15:47
  3. Ερώτηση για γάντια!!
    από bikersonly στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 26/01/2004, 19:21

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF