Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 45 από 153

Θέμα: εμποροι και εμποροι .....η αναζητηση ενος κρανους !!!

  1. #31
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Εκτος απο το φπα που εχουν οι δικοι μας, πληρωνουν και αλλους 10 (τυχαιο νουμερο) μεσαζοντες για να τα φερουν.
    Τα μεγαλα μαγαζια εκτος του οτι εχουν τα εργοστασια στην χωρα τους, γλυτωνουν και απο τους μεσαζοντες.

    Δεν ειναι λιγες και οι περιπτωσεις που οι μεγαλεμποροι των μεγαλων πολεων τα βρισκουν μεταξυ τους ωστε ο ενας να μην φερνει ιδια μοντελα με τον αλλο, ωστε να πουλαει ο καθενας οσο θελει χωρις να υπαρχει ανταγωνισμος.

  2. #32
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Εκτος απο το φπα που εχουν οι δικοι μας, πληρωνουν και αλλους 10 (τυχαιο νουμερο) μεσαζοντες για να τα φερουν.
    Τα μεγαλα μαγαζια εκτος του οτι εχουν τα εργοστασια στην χωρα τους, γλυτωνουν και απο τους μεσαζοντες.

    Δεν ειναι λιγες και οι περιπτωσεις που οι μεγαλεμποροι των μεγαλων πολεων τα βρισκουν μεταξυ τους ωστε ο ενας να μην φερνει ιδια μοντελα με τον αλλο, ωστε να πουλαει ο καθενας οσο θελει χωρις να υπαρχει ανταγωνισμος.
    Και θα πληρώσω εγώ τους μεσάζοντες;;; Ας κλείσουν ή ας γίνουν οι ίδιοι εισαγωγείς! Λύσεις υπάρχουν!
    Είναι αδιανόητο να μπορώ εγώ να το παίρνω απ'έξω σε μικρότερη τιμή και να μην μπορούν αυτοί.

    Όσογια τις "συννενοήσεις" που λες, κάτι τέτοιο είναι παράνομο και έρχεται σε αντίθεση με την αρχή του υγιούς ανταγωνισμού!
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  3. #33
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    κακώς συζητάμε τα αυτονόητα
    στην Ελλάδα είναι γενικό το πρόβλημα
    όλοι ασχολούνται με το εμπόριο / παροχή υπηρεσιών κλπ κλπ κλπ
    όταν η πίτα είναι τόσο μικρή δε βγαίνεις με το να πουλάς κοντά στο κόστος
    περιμένεις τον "έναν" για να τον πιάσεις από τον λαιμό και να βγάλεις τα σπασμένα
    απλά τα πράματα, δυστυχώς...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  4. #34
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AristidisZ Προβολή μηνύματος
    κακώς συζητάμε τα αυτονόητα
    στην Ελλάδα είναι γενικό το πρόβλημα
    όλοι ασχολούνται με το εμπόριο / παροχή υπηρεσιών κλπ κλπ κλπ
    όταν η πίτα είναι τόσο μικρή δε βγαίνεις με το να πουλάς κοντά στο κόστος
    περιμένεις τον "έναν" για να τον πιάσεις από τον λαιμό και να βγάλεις τα σπασμένα
    απλά τα πράματα, δυστυχώς...
    Η πίτα ΚΑΠΟΤΕ ήταν μικρή, πλέον με το ίντερνετ μπορείς να πουλήσεις παγκόσμια!!! Γιατί δηλαδή να αγοράζουμε εμείς από Ιταλικά, Γερμανικά, Αγγλικά κλπ μαγαζιά και να μην αγοράζουν οι Ιταλοί, Γερμανοί, Άγγλοι κλπ από Ελληνικά ιντερνετομάγαζα;
    Ας κάνουν σωστές συμφωνίες με μεταφορικές, προμηθευτές κλπ και μια χαρά μπορούν να πουλάνε και έξω! Το κάνουν όμως; όχι! Περιμένουν να δαγκώσουν τον κάθε άσχετο ή βιαστικό.
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  5. #35
    καλό θα είναι να μην είμαστε απολυτοι.....

    άλλα κεφάλαια παίζουν στο ελλάδα, και άλλα στο οξωτερικό....

    άλλες δυνατότητες σου δίνει το ελληνικό κράτος και άλλες τα του εξωτερικού...

    άλλο το αγοραστικό κοινό στην ελλάδα, άλλο το ελληνικό (και οι δυνατότητές του)....

    και τα λεω αυτά εγώ που μόνο για ψιλοπράγματα αγοράζω στο ελλάδα...

  6. #36
    Με θυμάσαι ρε πούστη ? Το avatar του/της AristidisZ
    Εγγραφή
    24/09/2012
    Μηνύματα
    3.678
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viper4 Προβολή μηνύματος
    Η πίτα ΚΑΠΟΤΕ ήταν μικρή, πλέον με το ίντερνετ μπορείς να πουλήσεις παγκόσμια!!! Γιατί δηλαδή να αγοράζουμε εμείς από Ιταλικά, Γερμανικά, Αγγλικά κλπ μαγαζιά και να μην αγοράζουν οι Ιταλοί, Γερμανοί, Άγγλοι κλπ από Ελληνικά ιντερνετομάγαζα;
    Ας κάνουν σωστές συμφωνίες με μεταφορικές, προμηθευτές κλπ και μια χαρά μπορούν να πουλάνε και έξω! Το κάνουν όμως; όχι! Περιμένουν να δαγκώσουν τον κάθε άσχετο ή βιαστικό.
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    καλό θα είναι να μην είμαστε απολυτοι.....

    άλλα κεφάλαια παίζουν στο ελλάδα, και άλλα στο οξωτερικό....

    άλλες δυνατότητες σου δίνει το ελληνικό κράτος και άλλες τα του εξωτερικού...

    άλλο το αγοραστικό κοινό στην ελλάδα, άλλο το ελληνικό (και οι δυνατότητές του)....

    και τα λεω αυτά εγώ που μόνο για ψιλοπράγματα αγοράζω στο ελλάδα...
    συμφωνώ και εγώ με τον Σπύρο, δεν είναι τόσο απλό όσο φαίνεται...

    ψυχή μου πιες, πιες όσο θες μήπως και πάρεις στροφές

    Ο Γλάρος / ψόφα φούστη γλάρε
    ψαναψόφα φούστη γλάρε

  7. #37
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    173
    επειδη εγω ξεκινησα το παρων ας πω....μεχρι προ λιγων ετων δεν δοκιμαζα και μετα παραγγελνα απο αλλου ...( με δαγκωνανε ομορφα και καλα) η συμμετοχη μου σε διαφορα φορουμ μου ψιλοανοιξε τα ματια ...( τοτε εμενα και αθηνα βεβαια αλλα παλι προτιμουσα τα μαγαζια του περιστεριου και ας ηξερα οτι αγοραζανε απο την συγγρου και την καλιροης)

    τωρα στο ρεθυμνο τα πραγματα ειναι απλα τραγικα ....παντελονι ??---> αυτο εννοουσα θα ρισκαρω θα πληρωσω καποιον που το αξιζει

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	al36.jpg 
Προβολές:	249 
Μέγεθος:	40,4 KB 
ID:	298224 και ξαναλεω οι πωλητες ηταν αψογοι μεχρι αηδιας ...

    με ενοχλει να μου πουλανε οτι ναναι οσο να ειναι ... με ενοχλει να μην σεβονται εμενα ή τα λεφτα μου τα οποια βγαζοντας δουλευοντας δεν μου τα χαρισε κανεις ...

    θα μπορουσαν να εχουν μια καλυτερη πολιτικη εμποριου ..τοτε σιγουρα δεν θα εκλειναν ....απο την στιγμη που επιλεγουν να πουλανε αυτο το ειδος π.χ κρανος να εχουν μεγεθη και σχεδια πως θα γινει αλλιως ας ανοιξουν τυροπιταδικο ...

    βλεπω οτι τα ακομα και τα ελληνικα ιντερνετομαγαζα εχουν αρχισει και δουλευουν με πολυ καλυτερες προοπτικες ... σεβομενοι αυτα που ο αλλος δεν σεβεται αντικριζοντας με κι ολας ...

    ΣΙΓΟΥΡΑ ΜΗΝ ΤΑ ΙΣΟΠΕΔΏΝΟΥΜΕ ΟΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΙΣΤΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΜΕ ΑΡΙΣΤΟΥΣ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ...( ΕΙΠΑΜΕ ΩΣ ΕΜΠΟΡΑΚΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΟΝΟ ΟΠΟΙΟΝ ΤΟΥ ΑΞΙΖΕΙ)

    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΕΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΤΟ ΕΛΛ ΚΡΑΤΟΣ ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ...ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΗΝ ΑΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΥΝΝΑΛΑΓΕΣ ΣΕ ΕΥΡΩΠΗ ΓΙΑ ΑΡΧΗ..


    εχει μεινει μονο να ξεκινησουν τα ιντερνετομαγαζα εξωτερικου τις αγορες με δοσεις και τοτε θα κλαψουνε μανουλες ...

    επισης καλο θα ηταν στο εκαστοτε φορουμ να επεφτε κραξιμο στα μαγαζια φολες και για να γλυτωσουν οι νεοτεροι αλλα μπας και αλλξουν μυαλα οι φολες εμποροι ...

    ΔΗΛΑΔΗ ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΤΟΝΜ ΠΙΣΣΑΡΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΑ ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΑ ΣΤΙΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΛΑΕΙ ΣΕ ΤΙΜΗ ΟΚ ...ΚΑΙ Ο ΕΔΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΚΑΝ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥ ...

    ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΗΘΩ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΥΝΑΓΕΡΜΟΥ ... Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	UdSBw8t.png 
Προβολές:	251 
Μέγεθος:	16,8 KB 
ID:	298225
    Τελευταία τροποποίηση από redfantomas; 26/08/2013 στις 13:06.
    οι 4 ροδες μεταφερουν το κορμι....

    οι 2 ροδες ταξιδευουν την ψυχη....

  8. #38
    Left peg scraping. Το avatar του/της zannisvel
    Εγγραφή
    24/05/2013
    Μηνύματα
    2.041
    Ρε παιδια το θεμα με τo "παω βλεπω και παιρνω απ´το internet" δεν ειναι μονο στην ελλαδα, γινεται σε ολον το κοσμο. Εδω ολοκληρο Best Buy και ειχε προβλημα και αναγκαστηκε να πουλαει και online σε χαμηλοτερες τιμες. Εδω Aμερικη εχει γινει μοδα και γίαυτο πλουτιζει το amazon και το ebay.
    Ο σωστος εμπορος δημιουργει σχεσεις με τον πελατη και ετσι επιβιωνει.

  9. #39
    @redfantomas:
    καταληγοντας στο toofast.gr οπου αγορασα ενα lazer fiber pro στα 209€ μου αρεσε το κολπακι με τα αμεσα μηνυματα γενικα ευγενικοι και εξυπηρετικοι ...αυτο που μου εκανε εντυπωση ( αρνητικη θα ελεγα ) ειναι οτι με το που εκανα την αγορα στα 209€ στην επομενη ανανεωση της σελιδας το ειχε στο 259 ....αναρωτιεμαι γιατι αυτη η κινηση ....

    βαλε μια φωτο να το δουμε,το carbon light ειναι η΄το απλο?διοτι ειναι πολυ καλη η τιμη του
    Τελευταία τροποποίηση από George_M.; 29/08/2013 στις 04:41.

  10. #40
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    173
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manianisg Προβολή μηνύματος
    @redfantomas:
    καταληγοντας στο toofast.gr οπου αγορασα ενα lazer fiber pro στα 209€ μου αρεσε το κολπακι με τα αμεσα μηνυματα γενικα ευγενικοι και εξυπηρετικοι ...αυτο που μου εκανε εντυπωση ( αρνητικη θα ελεγα ) ειναι οτι με το που εκανα την αγορα στα 209€ στην επομενη ανανεωση της σελιδας το ειχε στο 259 ....αναρωτιεμαι γιατι αυτη η κινηση ....

    βαλε μια φωτο να το δουμε,το carbon light ειναι η΄το απλο?διοτι ειναι πολυ καλη η τιμη του

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0522.jpg 
Προβολές:	122 
Μέγεθος:	68,2 KB 
ID:	298356 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0518.jpg 
Προβολές:	123 
Μέγεθος:	60,8 KB 
ID:	298357 Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0519.jpg 
Προβολές:	123 
Μέγεθος:	60,0 KB 
ID:	298359
    οι 4 ροδες μεταφερουν το κορμι....

    οι 2 ροδες ταξιδευουν την ψυχη....

  11. #41
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    20/06/2010
    Μηνύματα
    173
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0520.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	298360

    στα 209 το θεωρουσα υπερευκαιριαρα !!! και γιατι ειναι καρμπον και γιατι ειναι απο μια εταιαρια πολλα χρονια στον χωρο με σεβαστη ποιοτητα κρανων...στα 259 ειναι μια καλη τιμη ( ειδικα για κρανος απο ελλαδα ) αν σκεφτεις βεβαια οτι 369 παιρνεις παλι απο ελλαδα το arai gt viper(αυτο ηθελα αλλα δεν ειχα πιστωτικη για τις δοσεις αλλα και ατομο να το εχει να το προβαρω) .. κρινεις και αποφασιζεις ...
    Τελευταία τροποποίηση από redfantomas; 29/08/2013 στις 18:16.
    οι 4 ροδες μεταφερουν το κορμι....

    οι 2 ροδες ταξιδευουν την ψυχη....

  12. #42
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viper4 Προβολή μηνύματος
    Η πίτα ΚΑΠΟΤΕ ήταν μικρή, πλέον με το ίντερνετ μπορείς να πουλήσεις παγκόσμια!!! Γιατί δηλαδή να αγοράζουμε εμείς από Ιταλικά, Γερμανικά, Αγγλικά κλπ μαγαζιά και να μην αγοράζουν οι Ιταλοί, Γερμανοί, Άγγλοι κλπ από Ελληνικά ιντερνετομάγαζα;
    Ας κάνουν σωστές συμφωνίες με μεταφορικές, προμηθευτές κλπ και μια χαρά μπορούν να πουλάνε και έξω! Το κάνουν όμως; όχι! Περιμένουν να δαγκώσουν τον κάθε άσχετο ή βιαστικό.
    Ξέρεις, όταν γράφεις μια άποψη καλό είναι να έχεις και κάποια σχετική ιδέα επί του θέματος.
    Μιλάς για ανθρώπους που δε γνωρίζεις κι ενώ εσύ κάνεις το χόμπι σου αυτοί παλεύουν για να ζήσουν (και χωρίς επιτυχία αφού είναι καταδικασμένοι)
    Πριν λοιπόν αρχίσεις να πετάς ατάκες για δαγκωνιές πάνε μια στην εφορεία να πάρεις φορολογική ενημερότητα και τα ξαναλέμε.

  13. #43
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Viper4
    Εγγραφή
    20/11/2010
    Μηνύματα
    372
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από MG-KTiNoS Προβολή μηνύματος
    Ξέρεις, όταν γράφεις μια άποψη καλό είναι να έχεις και κάποια σχετική ιδέα επί του θέματος.
    Μιλάς για ανθρώπους που δε γνωρίζεις κι ενώ εσύ κάνεις το χόμπι σου αυτοί παλεύουν για να ζήσουν (και χωρίς επιτυχία αφού είναι καταδικασμένοι)
    Πριν λοιπόν αρχίσεις να πετάς ατάκες για δαγκωνιές πάνε μια στην εφορεία να πάρεις φορολογική ενημερότητα και τα ξαναλέμε.
    Πες μου με επιχειρήματα σε τι από αυτά που είπα διαφωνείς και γιατί. Δεν διεκδικώ το αλάθητο του Πάπα, απλά έτσι τα βλέπω τα πράγματα προσωπικά. Λες ότι έχω άδικο... Μπορεί... διαφώτησε μας.
    Μ' αρέσει που τα καφενεία έχουν γεμίσει άνεργους επιστήμονες με 2 μεταπτυχιακά.Πλέον πας για ουζάκι και αντί για μπάλα συζητάς για μαύρες τρύπες τουλάχιστον..

  14. #44
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από redfantomas Προβολή μηνύματος
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC_0520.jpg 
Προβολές:	121 
Μέγεθος:	100,9 KB 
ID:	298360

    στα 209 το θεωρουσα υπερευκαιριαρα !!! και γιατι ειναι καρμπον και γιατι ειναι απο μια εταιαρια πολλα χρονια στον χωρο με σεβαστη ποιοτητα κρανων...στα 259 ειναι μια καλη τιμη ( ειδικα για κρανος απο ελλαδα ) αν σκεφτεις βεβαια οτι 369 παιρνεις παλι απο ελλαδα το arai gt viper(αυτο ηθελα αλλα δεν ειχα πιστωτικη για τις δοσεις αλλα και ατομο να το εχει να το προβαρω) .. κρινεις και αποφασιζεις ...
    φιλε το ξερω,εχω το ιδιο κ ειναι το 4ο Lazer που αγοραζω.
    η εταιρεια φτιαχνει κρανη απο το 1919 κ ειναι ακρως ποιοτικη,τα ιδια χαρακτηριστηκα σε αλλες μαρκες κοστιζουν 30% επιπλεον...

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-2565229-full.jpg 
Προβολές:	107 
Μέγεθος:	56,7 KB 
ID:	298367
    εδω η ζελατινα που πηρα
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-2580805-full.jpg 
Προβολές:	108 
Μέγεθος:	27,7 KB 
ID:	298368
    κ εδω μετα της συζηγου
    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	bikepics-2581037-full.jpg 
Προβολές:	109 
Μέγεθος:	43,2 KB 
ID:	298369

    το πηρες σε εξαιρετικη τιμη.270 εδωσα εγω
    προσεχεις το πιν λοκ το οποιο ειναι κολλημενο κ δεν αφαιρειται.καλο κ κακο αυτο

    δωσε βαση στην εξαγωγη της ζελατινας,θελει τροπο κ υπομονη τις πρωτες φορες,εχω δει κ απλοτερα συστηματα αφαιρεσης.συμβουλεψου το βιβλιαρακι.

    καλοφορετο!

  15. #45
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της MG-KTiNoS
    Εγγραφή
    13/08/2011
    Μηνύματα
    7.964
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Viper4 Προβολή μηνύματος
    Πες μου με επιχειρήματα σε τι από αυτά που είπα διαφωνείς και γιατί. Δεν διεκδικώ το αλάθητο του Πάπα, απλά έτσι τα βλέπω τα πράγματα προσωπικά. Λες ότι έχω άδικο... Μπορεί... διαφώτησε μας.
    Όχι δεν βλέπεις τίποτα.
    Ακούς ότι σου λένε και βρίσκεις τον εύκολο δρόμο.
    Ουσιαστικά πιστεύεις σε μύθους.
    Άκου λοιπόν την πικρή αλήθεια.
    Το Ελληνικό εμπόριο
    μάλλον
    ΚΑΙ το Ελληνικό εμπόριο είναι καταδικασμένο να σβήσει γιατί δεν είναι ανταγωνιστικό.
    Φυσικά ο Τζορτζόπουλος πχ
    (ξέρετε εκεί που πάτε και δοκιμάζεται τα κράνη που μετά θα πάρετε από το ιντερνέτ)
    μόνο βλάκας δεν είναι.
    Και ιντερνέτ έχει και στα φόρουμ μπαίνει και φέις μπουκ κοιτάει...
    Για ότι άλλη απορία έχεις, ξεκίνα να κάνεις ένα εικονικό ισοπ και θα τα καταλάβεις μόνος σου
    Ρώτα λογιστή, μεταφορικές, στείλε ιμέιλ στις εταιρίες κλπ, προσπάθησε δηλαδή να κάνεις ένα μπίζνες πλανΤ...
    Θα δεις ότι η επένδυση σου, καλύτερα να γίνει σουβλάκια.
    Αν αυτό σου φαίνεται αστείο σκέψου ότι και όλοι οι επενδυτές εκεί καταλήγουν και για αυτό δεν έχεις επενδύσεις !

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτοΠρώτο 12345678 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ο εσωτερικός κόσμος ενός κράνους!!!
    από latris mixanis στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 15/11/2013, 21:03
  2. Αναζήτηση ενός γνωστού μου
    από maria k. στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2010, 01:13
  3. Η διαφορα ενος αντρα και μιας γυναικας
    από XTakias στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 11/09/2006, 09:32
  4. Αγορά κράνους και μπουφάν
    από MikeG στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2005, 22:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF