Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 86

Θέμα: NC700X VS CB500X

  1. #46
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2013
    Μηνύματα
    51
    Δεν υπάρχει νοήμων άνθρωπος με ελάχιστες γνώσεις στον τομέα δίκυκλο και να θεωρεί το NC αδιάφορο. Στα μάτια μου φαντάζει ίσως ότι καλύτερο για commuter-tourer.

  2. #47
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Αντίθετα στα μάτια μου φαντάζει ότι η τεράστια HONDA αλλάζει το παιχνίδι του ανταγωνισμού ΞΑΝΑ και το φέρνει στα μέτρα της

  3. #48
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Wisdover Προβολή μηνύματος
    Δεν υπάρχει νοήμων άνθρωπος με ελάχιστες γνώσεις στον τομέα δίκυκλο και να θεωρεί το NC αδιάφορο.
    Aς κάνω εγώ την αρχή...

  4. #49
    Τσίκι; Το avatar του/της MikeG
    Εγγραφή
    22/05/2004
    Μηνύματα
    8.835
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Aς κάνω εγώ την αρχή...

    +1 και από εδώ. Εκτός αν η τιμή του ήταν πολύ πολύ πιο χαμηλή.

  5. #50
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Aς κάνω εγώ την αρχή...
    Το ίδιο θα έλεγες και για c50

  6. #51
    entaksei....tragiko apla!
    oi katoxoi goustaroun nc kai oi alloi to thavoun....
    na tis bgaloume ekso,na tis metrisoume!
    poso elliniko,etsi?POSO??????

  7. #52
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από bar-code Προβολή μηνύματος
    entaksei....tragiko apla!
    oi katoxoi goustaroun nc kai oi alloi to thavoun....
    na tis bgaloume ekso,na tis metrisoume!
    poso elliniko,etsi?POSO??????
    Εγώ δεν είμαι κάτοχος και δεν έχω σκεφτεί αν το γουστάρω.

  8. #53
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από stefanos Προβολή μηνύματος
    Εγώ δεν είμαι κάτοχος και δεν έχω σκεφτεί αν το γουστάρω.
    esu eisai europaios!

  9. #54
    τα ακουσαμε κ αυτο "αδιαφορο" ενα μηχανακι που εχει ολη την εξελιξη στα σασμαν και εναν απο τους πιο οικονομικους κηνιτηρες... ,ροπη, οικονομια !
    ακουσα οτι το επομενο μοντ θα χει συστημα εκτοξευσης της θεσης οδηγου για να μη σας φενεται αδιαφορο ..
    μαλλον μερικοι η τους εχει φαει η πληξη του πληκτρολογιου και γραφουν οτι να ναι ....
    η οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
    μπορεις να πεις πολλα για το nc ..δε μου κανει , δε μ αρεσει , θελω αλλο μοτο να σκαβω την ασφαλτο...
    αλλα εαν εχεις βασικες.... γνωσεις ...και δεις την τεχνολογια του ..αδιαφορο δεν το λες ...

  10. #55
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stefanos
    Εγγραφή
    16/06/2002
    Μηνύματα
    5.806
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από NIKOS. Προβολή μηνύματος
    τα ακουσαμε κ αυτο "αδιαφορο" ενα μηχανακι που εχει ολη την εξελιξη στα σασμαν και εναν απο τους πιο οικονομικους κηνιτηρες... ,ροπη, οικονομια !
    ακουσα οτι το επομενο μοντ θα χει συστημα εκτοξευσης της θεσης οδηγου για να μη σας φενεται αδιαφορο ..
    μαλλον μερικοι η τους εχει φαει η πληξη του πληκτρολογιου και γραφουν οτι να ναι ....
    η οσα δε φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια...
    μπορεις να πεις πολλα για το nc ..δε μου κανει , δε μ αρεσει , θελω αλλο μοτο να σκαβω την ασφαλτο...
    αλλα εαν εχεις βασικες.... γνωσεις ...και δεις την τεχνολογια του ..αδιαφορο δεν το λες ...
    Στήν Ελλάδα η πλειοψηφία αγοράζει μοτοσυκλέτα με ένα κριτήριο.
    Την ΜΟΣΤΡΑ.

  11. #56
    Σπασμενο....μελος Το avatar του/της manosamos
    Εγγραφή
    09/03/2009
    Μηνύματα
    260
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Whiteyez Προβολή μηνύματος
    Όντως πονάει.

    Δεύτερο σε πωλήσεις το NC το μήνα Ιούνιο και τρίτο τον μήνα Ιούλιο στην Ιταλία σύμφωνα με στατιστικά ιταλικού περιοδικού.

    http://translate.google.com/translat...75%26bih%3D615

    http://translate.google.gr/translate...u-scooter.html
    Ρε Σαλλονικιέ σαν ανθρωπο σε ''παω'' αλλα σαν μοτοσυκλετιστη....αστο καλυτερα.
    Στο φορουμ εδω,οπως και σε άλλο δεν εισαι γραμμενος επειδη γουσταρεις,αλλα επειδη θες να κανεις promotion το μηχανακι σου,τοσο εσυ οσο και ο άλλος ο αναλφαβηττος που μιλαει για μικροτσουτσουνους,χολες και οτι άλλο παιδιάστικο κατεβαζει το κενο μυαλού κεφαλι του.

    Στο θεμα τωρα.
    Εαν ποτέ ειχες διαβασει το τι ειχα γραψει για το μηχανακι σου,θα εγραφες αλλιως.
    Στην Ιταλια,γερμανια κλπ που αναφερεις σαν αγορες η μοτο σου πουλιέτε 1500 ευρω φθηνοτερα.
    Δεν νιωθεις αβολα που εισαι κοροιδο και το πληρωσες 1500 ακριβοτερα?Το οτι το πληρωσες ακριβοτερα σε κανει να νιωθεις ανωτεροτητα?Πιστευεις πχ,οτι η δικια σου ειναι πιο απροβληματιστη απο του γερμανου..........τι?

    Λες οτι η ''αγορα θα διξει''.
    Ποια αγορα?Αυτη που ενα φαρμακευτικο προιον(coca-cola) το νομιζει για αναψυκτικο?

    Η μοτο σου θα ηταν οτι καλυτερο στα 6000 ,οχι στα 7500.
    Τοσο κοστιζουν τα λεπτα καλαμια,ο μονος δισκος,τα αβαφα πλαστικα κλπ κλπ.
    Εγω κομπλεξ δεν εχω.Εχω μοτο 1000 κυβικα και αλλη μια 600.Για ποιο λογο να νιωσω μειονεκτικα δηλαδη απεναντι σου?
    Απλα,δεν εχετε μαθει να κουτε καποια αλλη αποψη.Βαφτιζετε κομπλεξικους τους οποιους εχουν διαφορετικη αποψη απο εσας για να καλυψετε την αδυναμια σας στο να προβαλετε επιχειρηματα στο γιατι πληρωσατε τοσο ακριβα μια τοσο φτηνη μοτοσυκλεττα.
    Φιλικά παντα

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Panoskl
    Εγγραφή
    06/04/2008
    Μηνύματα
    245
    Μην μασάτε. Μόνο αδιάφορο δεν είναι το μηχανάκι αυτό.

    Αν ήταν, δεν θα γινόταν τόσο θυελλώδεις συζητήσεις για πάρτη του.
    I will take the mountains!

  13. #58
    Μέλος
    Εγγραφή
    01/09/2013
    Μηνύματα
    51
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manosamos Προβολή μηνύματος
    Ρε Σαλλονικιέ σαν ανθρωπο σε ''παω'' αλλα σαν μοτοσυκλετιστη....αστο καλυτερα.
    Στο φορουμ εδω,οπως και σε άλλο δεν εισαι γραμμενος επειδη γουσταρεις,αλλα επειδη θες να κανεις promotion το μηχανακι σου,τοσο εσυ οσο και ο άλλος ο αναλφαβηττος που μιλαει για μικροτσουτσουνους,χολες και οτι άλλο παιδιάστικο κατεβαζει το κενο μυαλού κεφαλι του.

    Στο θεμα τωρα.
    Εαν ποτέ ειχες διαβασει το τι ειχα γραψει για το μηχανακι σου,θα εγραφες αλλιως.
    Στην Ιταλια,γερμανια κλπ που αναφερεις σαν αγορες η μοτο σου πουλιέτε 1500 ευρω φθηνοτερα.
    Δεν νιωθεις αβολα που εισαι κοροιδο και το πληρωσες 1500 ακριβοτερα?Το οτι το πληρωσες ακριβοτερα σε κανει να νιωθεις ανωτεροτητα?Πιστευεις πχ,οτι η δικια σου ειναι πιο απροβληματιστη απο του γερμανου..........τι?

    Λες οτι η ''αγορα θα διξει''.
    Ποια αγορα?Αυτη που ενα φαρμακευτικο προιον(coca-cola) το νομιζει για αναψυκτικο?

    Η μοτο σου θα ηταν οτι καλυτερο στα 6000 ,οχι στα 7500.
    Τοσο κοστιζουν τα λεπτα καλαμια,ο μονος δισκος,τα αβαφα πλαστικα κλπ κλπ.
    Εγω κομπλεξ δεν εχω.Εχω μοτο 1000 κυβικα και αλλη μια 600.Για ποιο λογο να νιωσω μειονεκτικα δηλαδη απεναντι σου?
    Απλα,δεν εχετε μαθει να κουτε καποια αλλη αποψη.Βαφτιζετε κομπλεξικους τους οποιους εχουν διαφορετικη αποψη απο εσας για να καλυψετε την αδυναμια σας στο να προβαλετε επιχειρηματα στο γιατι πληρωσατε τοσο ακριβα μια τοσο φτηνη μοτοσυκλεττα.
    Φιλικά παντα
    Δηλαδή όλα τα υπόλοιπα μοντέλα που γίνονται εισαγωγή έρχονται στην Ίδια τιμή με άλλες ευρωπαϊκές χώρες? Αυτό προσπαθείς να μου πεις τώρα?

  14. #59
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Να πεταχτω και εγω
    και να πω οτι τα σκουτερ σε πωλησεις γ@μουν τις μηχανες,
    να συμπερανω λοιπον οτι οι μηχανες ειναι αδιαφορες σε σχεση με τα σκουτερ;

  15. #60
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από manosamos Προβολή μηνύματος
    Ρε Σαλλονικιέ σαν ανθρωπο σε ''παω'' αλλα σαν μοτοσυκλετιστη....αστο καλυτερα.
    Στο φορουμ εδω,οπως και σε άλλο δεν εισαι γραμμενος επειδη γουσταρεις,αλλα επειδη θες να κανεις promotion το μηχανακι σου,τοσο εσυ οσο και ο άλλος ο αναλφαβηττος που μιλαει για μικροτσουτσουνους,χολες και οτι άλλο παιδιάστικο κατεβαζει το κενο μυαλού κεφαλι του.

    Στο θεμα τωρα.
    Εαν ποτέ ειχες διαβασει το τι ειχα γραψει για το μηχανακι σου,θα εγραφες αλλιως.
    Στην Ιταλια,γερμανια κλπ που αναφερεις σαν αγορες η μοτο σου πουλιέτε 1500 ευρω φθηνοτερα.
    Δεν νιωθεις αβολα που εισαι κοροιδο και το πληρωσες 1500 ακριβοτερα?Το οτι το πληρωσες ακριβοτερα σε κανει να νιωθεις ανωτεροτητα?Πιστευεις πχ,οτι η δικια σου ειναι πιο απροβληματιστη απο του γερμανου..........τι?

    Λες οτι η ''αγορα θα διξει''.
    Ποια αγορα?Αυτη που ενα φαρμακευτικο προιον(coca-cola) το νομιζει για αναψυκτικο?

    Η μοτο σου θα ηταν οτι καλυτερο στα 6000 ,οχι στα 7500.
    Τοσο κοστιζουν τα λεπτα καλαμια,ο μονος δισκος,τα αβαφα πλαστικα κλπ κλπ.
    Εγω κομπλεξ δεν εχω.Εχω μοτο 1000 κυβικα και αλλη μια 600.Για ποιο λογο να νιωσω μειονεκτικα δηλαδη απεναντι σου?
    Απλα,δεν εχετε μαθει να κουτε καποια αλλη αποψη.Βαφτιζετε κομπλεξικους τους οποιους εχουν διαφορετικη αποψη απο εσας για να καλυψετε την αδυναμια σας στο να προβαλετε επιχειρηματα στο γιατι πληρωσατε τοσο ακριβα μια τοσο φτηνη μοτοσυκλεττα.
    Φιλικά παντα
    1] εισαι γνωστος σπαμερ που το μονο που κανει ειναι να μας τα κανει τσουρεκια..οπου υπαρχει θεμα με το nc θα μπεις να γραψεις τη μακακια σου....εεε ναι δεν μπορεις να κρατηθεις... θα σου απαντησω μιας και δεν εχω κατι καλητερο να κανω αυτη τη στιγμη...
    2] εαν ειχε 1500 χιλ ,λιγοτερα θα ηταν καλο και τωρα που δεν εχει δεν ειναι?? ...αυτο δεν κρητιριο...για να κρινεις μια μοτο ! αυτο ειναι.... ειμαι καρμιρης η μπατιρης η δε θελω να τα χοσω..εαν εχεις οικονομικη στενοτητα δεν παιρνεις μηχανακι σ αυτη την κατηγορια τιμης ,παιρνεις ενα παπι να κανεις τη δουλεια σου και καθαρισες αρα ...μη μας αραδιαζεις αρλουμπες ..περι τιμης κλπ...

    3] ενω εσυ δεν κανεις promotion για αυτο μας τα χεις ζαλισει με την kafasaki...
    4] ναι εσυ δεν εχεις κομπλες για αυτο ..οπου υπαρχει στο νετ κατι για το nc μπαινεις και μας τα κανεις τσουρεκια ...δεν ασχολεισαι λιγο με το δικο σου μηχανακι...
    το αλλα με τον τοτο να μας πεις...
    5] εσυ δεν εχεις απλα μια αλλη αποψη εσυ σπαμαρεις και γραφεις ενα καρο μαλ&κιες για το nc χωρις ουτε καν να το χεις οδηγησεις η καβαλησει εστω στατικα ...φενεται απ τα γραφομενα σου....
    6] οσο για τα λεπτα καλαμια και το μονο δισκο τοσα ξερεις τοσα λες ..."οτι του φανει του λολοστεφανη" ..
    7] λυσε το προβλημα που εχεις να παιρνεις μοτο για να το παιζεις μαγκια και μπρουταλ και οταν το λυσεις ξανακουβενταιζουμαι...καταλαβες γιατι αναφερομαι σε
    κομπλεξ...και σε μικροτσουτσουνους εσυ κομπλεξ χριστος κ παναγια..:ZZZ:
    γιατι εσενα το μονο που σε απασχολει και γραφεις συνεχως ειναι το ποσο μπρουταλ..ειναι το μοτο και ποσο αγριο κλπ '
    εαν εκρινα απ τα γραπτα σου ,θα ελεγα οτι μιλαω με 16χρονο κανγκουρα..αυτου του επιπεδου ειναι αυτα που γραφεις...
    αντε μη μας τα κανεις τσουρεκια συνεχεια ξερω κ εγω να χαρακτηρισω η να βρισω κλπ ...αντε γιατι το παραχεσες..
    καταλαβες αναλφαβιται...
    και κατι τελευταιο μπας και παρεις χαμπαρι τιποτα ..[χλωμο το βλεπω] πολλοι ανθρωποι δεν εχουν ως προεκταση του πουλιου τους το μηχανακι η τ αμαξι.
    Απλα αγοραζουν με κρητιρια την καθημερινη χρηση και την πρακτικοτητα.
    κατι που τους αρεσει και τους εξυπηρετει σε καθημερινη βαση.
    καταλαβες αητοπουλο...
    Τελευταία τροποποίηση από NIKOS.; 05/09/2013 στις 09:47.

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτοΠρώτο 123456 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. street VS enduro
    από anr11 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2014, 13:21
  2. Mercedes vs VW
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2010, 08:40
  3. 300v vs 5100
    από alex14 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2003, 17:07
  4. Castrol vs Bel Ray
    από alexander_g16 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 12/12/2003, 14:34
  5. venzini(GR vs UK)
    από greekshadow στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 13/11/2003, 22:34

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF