Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345
Προβολή αποτελεσμάτων 61 έως 70 από 70

Θέμα: S.T.A.R.T.T. Track Day Δευτέρα 23/9/2013

  1. #61
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590


    δυναμη στους δικους του.......
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  2. #62
    ..nice flight.. Το avatar του/της airmav
    Εγγραφή
    29/08/2012
    Μηνύματα
    551
    ...r.i.p...



    ας αναλαβει κ καποιος τισ ευθυνες που του αναλογουν καποτε σε αυτην την χωρα
    ..without engineers, science is just philosophy..

  3. #63
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από airmav Προβολή μηνύματος
    ...r.i.p...



    ας αναλαβει κ καποιος τισ ευθυνες που του αναλογουν καποτε σε αυτην την χωρα
    τι να αναλαβουν τις ευθηνες τους?εδω πεθανε το παλικαρι φρεσκο ειναι το χωμα που τον σκεπασε και ο ζαφειροπουλος μου εστηλε μυνημα για ολοημερο τρακ ντει στα παπαρια τους αρκει να πεφτει το χρημα δεν τους νοιαζει τιποτα των διοργανωτων,γιατι πιστευω εχουν ενα μεριδιο ευθηνης.

    εφοσον πληρωνω και ειναι ιδιωτικη τα λεφτα μου θελουν να πιανουν τοπο,αμα δεν πιεσουν ολοι οι διοργανωτες τον παπαρα που εχει την πιστα να ριξει χρημα,θα εχουμε να βλεπουμε κιαλους νεκρους.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  4. #64
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Θα μου κάνετε τη χάρη να μην το συνεχίσετε το κράξιμο για τα Μεγαρα εδώ μέσα.

    Ανοίξτε άλλο θρεντ να παμε να το συζητήσουμε όλοι.
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #65
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από sniper Προβολή μηνύματος
    Θα μου κάνετε τη χάρη να μην το συνεχίσετε το κράξιμο για τα Μεγαρα εδώ μέσα.

    Ανοίξτε άλλο θρεντ να παμε να το συζητήσουμε όλοι.
    οκ εχεις απολυτο δικιο,αλλα ειναι η αγανακτηση που εφυγε ενα παλικαρι.
    σας εχω ολους εσας τους παγκοσμοιους καφετερειακιδες και της ευθειακιδες,αιντε μαθετε να μπαινετε σε καμια στροφη και τα λεμε μετα.

  6. #66
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    07/08/2013
    Μηνύματα
    16
    ελπιζω να αντιλαμβανεστε οτι μετα το περιστατικο κανεις απο την ομαδα δεν ηταν σε θεση να ασχοληθει με τα γραφομενα στο διαδικτυο... επειδη πληροφορηθηκα απο απλο επισκεπτη σας οτι υπαρχει θεμα που αναφερεται στο θεμα ασφαλεια και τη σχεση της ομαδας με το ατυχημα, θα ηθελα να μου κοινοποιησετε ενα λινκ πορκειμενου να ειμαστε σε θεση να απαντησουμε στα οποια ερωτηματα σας... ευχαριστω

  7. #67
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από startt Προβολή μηνύματος
    ελπιζω να αντιλαμβανεστε οτι μετα το περιστατικο κανεις απο την ομαδα δεν ηταν σε θεση να ασχοληθει με τα γραφομενα στο διαδικτυο... επειδη πληροφορηθηκα απο απλο επισκεπτη σας οτι υπαρχει θεμα που αναφερεται στο θεμα ασφαλεια και τη σχεση της ομαδας με το ατυχημα, θα ηθελα να μου κοινοποιησετε ενα λινκ πορκειμενου να ειμαστε σε θεση να απαντησουμε στα οποια ερωτηματα σας... ευχαριστω
    Δεν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα εκτός του παρόντος που να γίνεται αναφορά στο τραγικό ατύχημα του alou. Συζητήσεις για το θέμα υπάρχουν σε όλα τα fora μοτοσυκλέτας άλλωστε.

    Θέματα ασφαλείας και συνυπευθυνότητας των διοργανωτών δεν μπορούν να αναζητηθούν από forum, ούτε αν η ευθύνη του θανάτου ενός νέου ανθρώπου αφορά αποκλειστικά τους ιδιοκτήτες και νομικά υπεύθυνους της πίστας ή επιμερίζεται και στους διοργανωτές.

    Σαν moto.gr αλλά και ως άνθρωποι εκφράζουμε την βαθιά μας θλίψη για τον χαμό του Δημήτρη και ευχόμαστε να μην συμβεί ποτέ ξανά σε κάποιον συνάδελφο.
    SRX6 & Tuono Rulezzz
    Επί αμφιβολίας άνοιξε τέρμα το γκάζι. Μπορεί να μη δώσει λύση στο πρόβλημα αλλά θα δώσει τέλος στην αγωνία..

  8. #68
    Μια και το συγκεκριμενο θεμα εχεις μετατραπη αποκλειστικα για το ατυχημα του Alou , μηπως ξερει κανεις απο τι προκληθηκε γιατι ηταν πολυ περιεργο οσο και τρομακτικο.
    Και για συμπληρωμα μια ερωτηση : τι ειδους γκαζι εχει το CBR , ηλεκτρικο ;

  9. #69
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της laryfz1
    Εγγραφή
    18/08/2008
    Μηνύματα
    171
    καλο ταξιδι
    gogogo!!!

  10. #70
    καλό ταξίδι alou...δεν έχω λόγια
    Everybody can ride a fast bike, but very few can ride a bike fast

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτοΠρώτο 12345

Παρόμοια θέματα

  1. Desmoriders Track Day ΜΕΓΑΡΑ 23/06/2011
    από HFK στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/06/2011, 18:54
  2. Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 18/05/2010, 19:29
  3. Απαντήσεις: 15
    Τελευταίο μήνυμα: 11/03/2010, 09:58
  4. track day 0300 23-5-07
    από kost rider στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 01/06/2007, 01:02
  5. Track day στα Μέγαρα
    από Μήτσος1 στο forum Track Days
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 25/02/2005, 20:26

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF