Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: τα φώτα σας!! (και τα φώτα του...)

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2013
    Μηνύματα
    8

    τα φώτα σας!! (και τα φώτα του...)

    Χαζεύοντας στο car πήρε το μάτι μου αυτό....

    http://www.car.gr/classifieds/bikes/view/4100565/

    και 8α ήθελα την γνώμη σας. Δεν με ενδιαφέρει το φέρινγκ μιας και το προτιμώ γυμνό, αλλά με αγχώνουν τα όργανα (χλμ...). Πόσο θα κοστίσει η διαδικασία; Αν υπάρχει και book service θα ήταν πολύ καλύτερα (δεν ξέρω αν υπάρχει, δεν έχω ρωτήσει). Ο λόγος που το ψάχνω παραπάνω είναι το abs μιας και σε n00bie είναι στα Plus! Ευχαριστώ!!

  2. #2
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    στουκαρισμένο άσχημα για μου φαίνετε;

  3. #3
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Από που σου φάνηκε τρακαρισμένο και άσχημα κ ολας?

  4. #4
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    φίλε μάλλον θα πρέπει να αλλάξεις και αλυσιδογράναζα (δε παίρνω και όρκο αλλα στην εικόνα φαίνεται να είναι στα ταιλευταία τους) επίσης και πίσω τακάκι μοίαζει και αυτό φαγωμένο. ούτε καταλήτη έχει και όπου ναναι θα πρέπει να περάσει και απο κτεο ως μοντέλο του 06...γενικά δε μου φαίνεται η καλύτερη επιλογή...
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Από που σου φάνηκε τρακαρισμένο και άσχημα κ ολας?
    3η και 4η φωτο αν δεις είναι λιγο λυγισμένα τα πάνω rings που πιανουν την βαση ,και επισης στην φωτογραφια με το ψυγειο εχει βαθυ γδαρσιμο πανω στην γωνια.

    Ετσι μου φαινετε δηλαδη.

  6. #6
    Χάθηκαν τα αρτιμελή μηχανάκια και το μόνο που έμεινε σε όλη την Αθήνα είναι αυτό δλδ;
    Χωρίς δεύτερη σκέψη το ξεχνάς γιατί, αν μη τι άλλο, δείχνει πολύ έως πάρα πολύ ύποπτο.

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2013
    Μηνύματα
    8
    Πως φαίνονται άνθρωποι που ξέρουν... (χωρίς δόση ειρωνίας εννοείται)... τίποτα από αυτά που αναφέρατε δεν είχα προσέξει! Περισσότερο στο ABS κόλλησα, μιας και δεν υπάρχουν και πολλά γυμνά fazerάκια με τέτοιο.
    Will keep looking.

  8. #8
    Το ντυμενο για να μετατραπει σε γυμνο θελει διαφορετικη πλεξουδα, οποτε εχε στο νου σου οτι μπορει να μη σου ερθει ΚΑΘΟΛΟΥ φτηνα στο τελος. Αν ψαξεις υπαρχει και αντιστοιχο θρεντακι εδω μεσα. Επισης, τα 1500 ειναι _σχετικα_ καλα για να το ξανακανεις ντυμενο, αν λειπουν μονο οργανα και πλαστικα. Δεν ξερω αν αξιζει την ταλαιπωρια ομως...

    Οσον αφορα το τρακαρισμενο, εμενα προσωπικα μου φαινεται χτυπημενο _μονο_ στη δεξια πλευρα του μοτερ χαμηλα, αλλα δειχνει σαν πτωση στασης -με μανιταρια, τα οποια λειπουν-. Rings κτλπ δε μου φαινονται στραβα, αλλα ολα ειναι θεμα φωτογραφου...

    Ολα αυτα επειδη ειχα ενα ολοιδιο για τρια χρονια, και το ξερω καλα το κορμακι του. Κατα τη γνωμη μου, αφου δεν εχεις τοσο μεγαλη εμπειρια(οπως λες) μη μπλεξεις. Ειναι μηχανακι σκυλι του κερατα: διαλεγεις απλα ενα ατρακαριστο, τσεκαρεις αν του εχουν κανιβαλλισει το κιβωτιο(τα γυμνα ειναι πιθανο να εχουν υποστει πολυ βαρβαρη μεταχειριση) και να εισαι σιγουρος οτι το μοτερακι του θα ειναι διαμαντι.

    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  9. #9
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    15/09/2013
    Μηνύματα
    8
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από RizlaPlusPlus Προβολή μηνύματος
    Το ντυμενο για να μετατραπει σε γυμνο θελει διαφορετικη πλεξουδα, οποτε εχε στο νου σου οτι μπορει να μη σου ερθει ΚΑΘΟΛΟΥ φτηνα στο τελος. Αν ψαξεις υπαρχει και αντιστοιχο θρεντακι εδω μεσα. Επισης, τα 1500 ειναι _σχετικα_ καλα για να το ξανακανεις ντυμενο, αν λειπουν μονο οργανα και πλαστικα. Δεν ξερω αν αξιζει την ταλαιπωρια ομως...

    Οσον αφορα το τρακαρισμενο, εμενα προσωπικα μου φαινεται χτυπημενο _μονο_ στη δεξια πλευρα του μοτερ χαμηλα, αλλα δειχνει σαν πτωση στασης -με μανιταρια, τα οποια λειπουν-. Rings κτλπ δε μου φαινονται στραβα, αλλα ολα ειναι θεμα φωτογραφου...

    Ολα αυτα επειδη ειχα ενα ολοιδιο για τρια χρονια, και το ξερω καλα το κορμακι του. Κατα τη γνωμη μου, αφου δεν εχεις τοσο μεγαλη εμπειρια(οπως λες) μη μπλεξεις. Ειναι μηχανακι σκυλι του κερατα: διαλεγεις απλα ενα ατρακαριστο, τσεκαρεις αν του εχουν κανιβαλλισει το κιβωτιο(τα γυμνα ειναι πιθανο να εχουν υποστει πολυ βαρβαρη μεταχειριση) και να εισαι σιγουρος οτι το μοτερακι του θα ειναι διαμαντι.

    σ' ευχαριστώ πολύ...
    Κι όσον αφορά στο ψάξιμο, έχω μάθει τις αγγελίες του car απ' έξω!! Αλλά είναι όμορφο (κι αξιόπιστο απ' ότι διαβάζω το fazerάκι).

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    κι εγώ μην σε πάρω στον λαιμό μου απλά οτι πρόσεξα λέω

Παρόμοια θέματα

  1. τα φωτα σας για τα φωτα μου (vol2)
    από mikes στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 13/04/2013, 18:00
  2. τα φωτα σας, για τα φωτα μου!!
    από mikes στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 06/06/2012, 10:14
  3. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 10/03/2012, 20:06
  4. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2008, 08:09
  5. την γνωμη σας και τα φωτα σας!
    από GTZ750 στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2005, 00:09

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF