Σελίδα 4 από 63 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 46 έως 60 από 942

Θέμα: Ελαστικά για αυτοκίνητο

  1. #46
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gata_kontos Προβολή μηνύματος
    Συγγνώμη αλλά όλα αυτά τα συμπέρανες για μένα από την παρατήρησή μου για το αγενές υποννοούμενο με το οποίο ξεκίνησες το μήνυμά σου; Δεν ισχυρίζομαι ότι ξέρω καλύτερα ή περισσότερα από εσένα, ούτε ότι συμπεριλαμβάνεσαι στους άσχετους που ανέφερα στο μήνυμά μου. Ούτε εννοούσα μόνο τους λαστιχάδες όταν είπα ότι έχω ακούσει μαλακίες, αλλά κάθε είδους επαγγελματίες-ξερόλες.
    Ο οποιοσδήποτε έχει δικαίωμα γνώμης, όσο λάθος κι αν είναι αυτή. Πάντα στην κρίση μας υπάρχει υποκειμενικότητα, όσο σχετικοί κι αν νομίζουμε ότι είμαστε. Η μισλέν είναι παγκοσμίως καταξιωμένη εταιρεία και κανένας λαστιχάς, όσο κι αν χτυπιέται, δεν πρόκειται να μου αλλάξει την πεποίθηση ότι αν τα λάστιχα της μισλέν ήταν για πέταμα, θα την ανέφεραν όλοι σαν παράδειγμα προς αποφυγή! Αν ήταν τόσο μπαζολάστιχα, τοτε δε θα τα εισήγαγε κανένας. Δε θα ήταν μια γνωστή εταιρεία. Δε λέω ότι είναι η καλύτερη εταιρεία γιατί δεν το ξέρω, αλλά επέτρεψε μου να έχω αμφιβολία αν το ξέρεις κι εσύ.
    Το nick μου δεν το επέλεξα σκεπτόμενος "χμμ... τόσα που ξέρω για τα λάστιχα, αφού μπαίνω σε μοτοσυκλετιστικό forum, λάστιχα, μοτοσυκλέτες... οι μοτοσυκλέτες φοράνε λάστιχα, άρα είμαι σχετικός, άρα γάτα". Δεν το έβαλα καν επειδή θεωρώ τον εαυτό μου έξυπνο, μεγαλοφυία ή πυρηνικό αντιδραστήρα εξυπνάδας. Έτσι με έπιασε η μαλακία και το επέλεξα. Όσο γάτα είμαι, άλλο τόσο είμαι και κοντός. 1,85 είμαι.
    ναι οφειλω να πω οτι αυτο που εγραψα για το νικ σου ηταν κομματακι χοντραδα αν και δεν εννοουσα περι των γνωσεων για τα λαστιχα, αλλα περι της νοοτροπιας πελατη-εμπορου, και γι αυτο αν δεις εκανα εντιτ και το διορθωσα! σου ζητω συγνωμη, και οπως ξαναεγραψα στο εντιτ δεν ηταν προσωπικη επιθεση, αλλα μου εδωσεις την αφορμη να το βγαλω απο μεσα μου ασχετα αν χρησιμοποιησα δευτερο ενικο!

    δεν ειπα οτι η μισελεν δεν ειναι καταξιωμενη εταιρεια! εσενα μπορει να σου αρεσουν! αλλα την τελευταια 5ετια ρε φιλε εχεις δοκιμασει αλλο λαστιχο? για μενα τα μισελεν ειναι εντελως αχρηστα για την ελλαδα! οσα χρονια δουλευω λαστιχας, ποτε μου δεν τα χωνεψα! μια φορα ετσι για το γαμωτο ειχα βαλει κατι pilot exalto και μολις περασε ενας χρονος το σκυλομετανιωσα!

    τωρα εχω κατι toyo που τα εβαλα περισυ τετοιο καιρο και τα ειχε βγαλει προσφορα η αντιπροσωπεια γιατι ηταν παλιο dot (4310) και ειναι βεντουζες! και τα πιο κορυφαια που εχω βαλει ειναι τα pirelli p zero nero!
    οποτε εχοντας δοκιμασει καμποσες μαρκες, μπορω να εχω γνωμη για το τι ειναι τα μισελεν σε σχεση με τα αλλα!
    αν επι 11 χρονια δεν εχεις βαλει καμια αλλη μαρκα ελαστικων στο αμαξι σου, μη σκιζεις τα ρουχα σου λοιπον οτι ειναι τα καλυτερα τα μισελεν! καποτε ηταν κορυφαια εταιρεια, τωρα κινειται στο μεσο ορο! αλλα για τους ελληνικους δρομους και την ελληνικη νοοτροπια δεεεν... ωστοσο τα μοτολαστιχα τους ειναι απο τα καλυτερα!

    επισης να σε ενημερωσω οτι εγω δεν εχω δικο μου μαγαζι, υπαλληλος δουλευω, οποτε το βλεπω λιγο πιο αντικειμενικα το θεμα! δεν τα παιρνω απο καμια εταιρεια, και συνεπως δεν εχω καποιο συμφερον να υποστηριξω καποια συγκεκριμενη εναντι καποιας αλλης!

    τελος για να στο κανω και πιο λιανα: σανπελατης δεν μπορεις να επιμενες σε μια γνωμη, οταν σου εξηγω με επιχειρηματα και τεκμιρια οτι εχεις λαθος, μονο και μονο γιατι ετσι σου ειπε ο μπατζανακης του κουμπαρου του ξαδερφου σου, που ξερει γιατι ασχολειται με αυτα επειδη καθε μηνα αγοραζει τους 4 τροχους, και επειδη ετσι θεωρεις οτι σε συμφερει! αυτο το πραγμα ειναι σαν να με ακυρωνεις σαν τεχνικο! (οχι εσυ ειπαμε, γενικα μιλαω) αν ερθεις μια μερα στο μαγαζι και ακουσεις κι εσυ τι παπαριες ακουμε καθε φορα, θα με καταλαβεις τι θελω να πω!

  2. #47
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Χμμμ, αυτό το 195/50-15 κάτι μου λέει, νομίζω αυτό είναι το προφίλ. Κάποια πρόταση σε μάρκα τώρα; (έχω αποκλείσει τα Bridgestone, κάποιος μου πρότεινε τα Kleber αν δεν κάνω λάθος, αυτά δεν είναι κάτι σαν michelin στο ισπανικό τους
    και η κλεμπερ γαλλικη ειναι θυγατρικη της μισελεν! καλα λαστιχακια!! και σε καλες τιμες1

  3. #48
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    ωστοσο τα μοτολαστιχα τους ειναι απο τα καλυτερα!
    Κάπου το είχα γράψει παλιά εδώ και αφορούσε τα michelin τα anakee, μοτολαστιχάς και authorised dealer ή κάτι τέτοιο όταν τον ρώτησα για τα συγκεκριμένα μου είπε ότι τα θεωρεί επικίνδυνα λάστιχα και τα φέρνει μόνο αν ο πελάτης επιμένει τόσο πολύ. Ο λόγος, αστοχία υλικού σε καινούριο λάστιχο που παραλίγο να καταλήξει με τραγικές συνέπειες, από τότε τα σταμάτησε τα anakee...

  4. #49
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Μικε,
    για πες και κανενα λαστιχακι για κορολλα 185/60-15 αν εχεις την καλοσυνη

    Χρηση κυριως εκτος πολης και πολλα χλμ.

  5. #50
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    και η κλεμπερ γαλλικη ειναι θυγατρικη της μισελεν! καλα λαστιχακια!! και σε καλες τιμες1
    Νόμιζα ήταν ισπανική...ευχαριστώ

  6. #51
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Μικε,
    για πες και κανενα λαστιχακι για κορολλα 185/60-15 αν εχεις την καλοσυνη

    Χρηση κυριως εκτος πολης και πολλα χλμ.
    yokohama c-drive2!
    μηπως ειναι 195 και οχι 185? 185 φοραει το προτελευταιο γιαρις! η τελευταιες κορολες (120 η αλλιως 4ΖΖ) φοραγαν 195/60-15

  7. #52
    Banned
    Εγγραφή
    16/02/2013
    Μηνύματα
    3
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    ναι οφειλω να πω οτι αυτο που εγραψα για το νικ σου ηταν κομματακι χοντραδα αν και δεν εννοουσα περι των γνωσεων για τα λαστιχα, αλλα περι της νοοτροπιας πελατη-εμπορου, και γι αυτο αν δεις εκανα εντιτ και το διορθωσα! σου ζητω συγνωμη, και οπως ξαναεγραψα στο εντιτ δεν ηταν προσωπικη επιθεση, αλλα μου εδωσεις την αφορμη να το βγαλω απο μεσα μου ασχετα αν χρησιμοποιησα δευτερο ενικο!

    δεν ειπα οτι η μισελεν δεν ειναι καταξιωμενη εταιρεια! εσενα μπορει να σου αρεσουν! αλλα την τελευταια 5ετια ρε φιλε εχεις δοκιμασει αλλο λαστιχο? για μενα τα μισελεν ειναι εντελως αχρηστα για την ελλαδα! οσα χρονια δουλευω λαστιχας, ποτε μου δεν τα χωνεψα! μια φορα ετσι για το γαμωτο ειχα βαλει κατι pilot exalto και μολις περασε ενας χρονος το σκυλομετανιωσα!

    τωρα εχω κατι toyo που τα εβαλα περισυ τετοιο καιρο και τα ειχε βγαλει προσφορα η αντιπροσωπεια γιατι ηταν παλιο dot (4310) και ειναι βεντουζες! και τα πιο κορυφαια που εχω βαλει ειναι τα pirelli p zero nero!
    οποτε εχοντας δοκιμασει καμποσες μαρκες, μπορω να εχω γνωμη για το τι ειναι τα μισελεν σε σχεση με τα αλλα!
    αν επι 11 χρονια δεν εχεις βαλει καμια αλλη μαρκα ελαστικων στο αμαξι σου, μη σκιζεις τα ρουχα σου λοιπον οτι ειναι τα καλυτερα τα μισελεν! καποτε ηταν κορυφαια εταιρεια, τωρα κινειται στο μεσο ορο! αλλα για τους ελληνικους δρομους και την ελληνικη νοοτροπια δεεεν... ωστοσο τα μοτολαστιχα τους ειναι απο τα καλυτερα!

    επισης να σε ενημερωσω οτι εγω δεν εχω δικο μου μαγαζι, υπαλληλος δουλευω, οποτε το βλεπω λιγο πιο αντικειμενικα το θεμα! δεν τα παιρνω απο καμια εταιρεια, και συνεπως δεν εχω καποιο συμφερον να υποστηριξω καποια συγκεκριμενη εναντι καποιας αλλης!

    τελος για να στο κανω και πιο λιανα: σανπελατης δεν μπορεις να επιμενες σε μια γνωμη, οταν σου εξηγω με επιχειρηματα και τεκμιρια οτι εχεις λαθος, μονο και μονο γιατι ετσι σου ειπε ο μπατζανακης του κουμπαρου του ξαδερφου σου, που ξερει γιατι ασχολειται με αυτα επειδη καθε μηνα αγοραζει τους 4 τροχους, και επειδη ετσι θεωρεις οτι σε συμφερει! αυτο το πραγμα ειναι σαν να με ακυρωνεις σαν τεχνικο! (οχι εσυ ειπαμε, γενικα μιλαω) αν ερθεις μια μερα στο μαγαζι και ακουσεις κι εσυ τι παπαριες ακουμε καθε φορα, θα με καταλαβεις τι θελω να πω!
    Την επόμενη φορά θα σε εμπιστευτώ. Δεν έχω δοκιμάσει τίποτα άλλο από τότε που έχω αυτοκίνητο, οπότε σίγουρα έχει πολλή μεγαλύτερη βαρύτητα ο λόγος σου.

  8. #53
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Κάπου το είχα γράψει παλιά εδώ και αφορούσε τα michelin τα anakee, μοτολαστιχάς και authorised dealer ή κάτι τέτοιο όταν τον ρώτησα για τα συγκεκριμένα μου είπε ότι τα θεωρεί επικίνδυνα λάστιχα και τα φέρνει μόνο αν ο πελάτης επιμένει τόσο πολύ. Ο λόγος, αστοχία υλικού σε καινούριο λάστιχο που παραλίγο να καταλήξει με τραγικές συνέπειες, από τότε τα σταμάτησε τα anakee...
    εε ενταξει μπορει να ετυχε σε καποια παρτιδα η σε καποιο μεμονομενο κοματι! δε σημαινει οτι δεν ειναι καλα τα λαστιχα γενικως! σε ολα μπορει να συμβει κατι τετοιο! εγω και τα pilot road 2, που φοραγα στην ΤεΤα, και τα sporty στο ybr250 και στο kymco, και τα Μ45 στο παπι μια χαρα μου βγηκαν παντως
    και πελατες μου που φορεσαν σκουτεραδικα η και τα ανακε, ευχαριστημενοι ειναι!

    βεβαια για να πω και του στραβου το δικιο, στο ybr τα μετζελερ που εχω τωρα, ειναι κλασεις ανωτερα! αλλα μολις τα βγαλω θα βαλω το νεο μοντελο της μισελεν (pilot street) ετσι για δοκιμη!

  9. #54
    Το μπαμπούρι Το avatar του/της Bradipous
    Εγγραφή
    25/08/2012
    Μηνύματα
    1.171
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    yokohama c-drive2!
    μηπως ειναι 195 και οχι 185? 185 φοραει το προτελευταιο γιαρις! η τελευταιες κορολες (120 η αλλιως 4ΖΖ) φοραγαν 195/60-15
    Ναι παιζει να ειναι 195...

    Ειχα υποψην ντανλοπ, φουλντα και κοντινενταλ, θα το δω και το γιοκοχαμα.. θενκιου

    εχει επανω τα φουλντα 4 χρονια τωρα αλλα πλεον δεν πανε αλλο...

  10. #55
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gata_kontos Προβολή μηνύματος
    Την επόμενη φορά θα σε εμπιστευτώ. Δεν έχω δοκιμάσει τίποτα άλλο από τότε που έχω αυτοκίνητο, οπότε σίγουρα έχει πολλή μεγαλύτερη βαρύτητα ο λόγος σου.

    δεν ειναι αναγκη να εμπιστευτεις εμενα! εγω απλα μια γνωμη θα σου πω βασισμενη στη εμπειρια μου, περα απο εκει, εσυ μετα θα βαλεις κατω τις προσφορες και τις προτασεις που θα εχεις, και θα επιλεξεις τη πιο συμφερουσα για σενα λυση! αλλωστε τα λεφτα σου δινεις! το κακο ειναι οτι οι πιο πολλοι λαστιχαδες θαβουν καποια λαστιχα και εκθειαζουν καποια αλλα επειδη εχουν περισσοτερο κερδος! αυτο μη το λαβεις υπ'οψιν σου οταν θα φερεις βολτα τα λαστιχαδικα! απλα παιρνε γνωμες, και στο τελος "ζυγισε" ποιος μαστορας θεωρεις οτι σου μιλισε με πιο πολυ ειλικρινεια

  11. #56
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Bradipous Προβολή μηνύματος
    Ναι παιζει να ειναι 195...

    Ειχα υποψην ντανλοπ, φουλντα και κοντινενταλ, θα το δω και το γιοκοχαμα.. θενκιου

    εχει επανω τα φουλντα 4 χρονια τωρα αλλα πλεον δεν πανε αλλο...
    οτι και να βαλεις σε ποιοτητα και συμπεριφορα ειναι τα ιδια! απλα καποια ειναι πιο ευαισθητα (μισελεν, κοντινεταλ) και δεν εχουν τη διαρκεια που εχουν αλλα! το γιοκοχαμα που σου προτεινω ειναι αποδεδιγμενος χιλιομετροφαγος (σε ταξι εδωσε 150000 χλμ)

  12. #57
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της gregogti
    Εγγραφή
    22/06/2011
    Μηνύματα
    393
    εγω τα yokohama τα λεω γιοκογλυστρα παντως.βεβαια για χρηση εκτος πολης ειναι μια χαρα αλλα για την πολη ειναι απαραδεκτα
    KLE 400-XT 250.

  13. #58
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από AUFGEBRACHT Προβολή μηνύματος
    Κάπου το είχα γράψει παλιά εδώ και αφορούσε τα michelin τα anakee, μοτολαστιχάς και authorised dealer ή κάτι τέτοιο όταν τον ρώτησα για τα συγκεκριμένα μου είπε ότι τα θεωρεί επικίνδυνα λάστιχα και τα φέρνει μόνο αν ο πελάτης επιμένει τόσο πολύ. Ο λόγος, αστοχία υλικού σε καινούριο λάστιχο που παραλίγο να καταλήξει με τραγικές συνέπειες, από τότε τα σταμάτησε τα anakee...
    τα anakee 2 που φορεσαμε πριν 2.000 χλμ στα υπηρεσιακα
    εμφανισαν και τα δυο πισω λαστιχα στην αριστερη πλευρα κατα μηκος ολου του πελματος χαρακια-ρωγμη η οποια δειχνει επιαφανειακη αλλα οσο τρωγονται τοσο ποιο φαρδια γινεται.σε φιλο λαστιχα που τα δειξαμε ειπε κατι για λαθος καλουπιου
    να με πληρωναν δεν τα εβαζα σε ιχ μηχανακι
    δυστηχως ο εμπορος προμηθευτης εκανε τρελη προσφορα και πηρε τον διαγωνισμο
    και μας τα φορεσε
    περαστικα μας

  14. #59
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της toyar
    Εγγραφή
    27/02/2009
    Μηνύματα
    5.517
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από motomike Προβολή μηνύματος
    σε κατι που δεν ξερει ο πελατης φιλε, τοτε ΔΕΝ δικαιουται να εχει γνωμη! ο ξερολας πελατης ειναι αυτος που σηνηθως οι εμποροι του πιανουν για τα καλα τον κωλο, και αυτος νομιζει οτι εκανε την πιο εξυπνη αγορα!

    οταν ερχεσαι λοιπον εσυ στο μαγαζι που δουλευω, χωρις να γνωριζεις την αγορα των ελαστικων, και μου λες οτι το μισελεν ειναι το καλυτερο λαστιχο, (ενω πλεον εχει καταντησει να ειναι η μεγαλυτερη πατατα) χωρις να εχεις δοκιμασει αλλη μαρκα, με δουλευεις οτι βρηκες το λαστιχο που ζητας σε αλλο μαγαζι (και μου λες κι'ολας σε ποιο) 100 ευρω κατω απο την τιμη που σου εδωσα εγω, ενω εγω ΞΕΡΩ τι λαστιχα εχει το μαγαζι που αναφερεις και τι τιμες πουλαει, μου τη λες κι αποπανω οτι εχω κερδος απο 80-120% στην 4αδα ενω το κερδος μας ανα 4αδα ειναι απο 20 ευρω στα μικρα νουμερα εως 80 στα μεγαλα πανακριβα και φυσικα δυσκολα στη τοποθετηση νουμερα, και μου κανεις κιολας και υποδειξεις πως θα κανω τη δουλεια μου, τοτε φιλε σορυ αλλα ειναι 100% ΛΑΘΟΣ!!

    εχω ακουσει τα απιστευτα απο ξερολες πελατες! ενας μια φορα μας εκανε ολοκληρη μανουρα για κατι μισελεν οτι και καλα ειναι μαϊμου, και τον κοροϊδεψαμε, γιατι δεν ειχαν πανω τους κοκκινη βουλα, και ηταν κατασκευασμενα στην τουρκια

    το πιο συχνο κολλημα των ξερολων πελατων ειναι η χωρα κατασκευης και η ημερομηνια! λοιπον να σου πω κατι? το επωνυμο λαστιχο, καθως και οποιοδηποτε αλλο εχει παρει εγκριση και πιστοποιηση της E.R.T.R.O. (δλδ υπερκαλυτει τις προδιαγραφες) για να πωλειται στην ευρωπη, δεν εχει σημασια σε ποια χωρα εχει κατασκευαστει (εκτως απο καποια αμιγως κινεζικα βεβαια)
    για παραδειγα ενα πιρελι Ρ1 κατασκευασμενο στην ιταλια δεν εχει καμια απολυτως διαφορα απο ιδιας διαστασης πιρελλι Ρ1 κατασκευασμενο στη τουρκια! ειναι σαν τα εβερεστ ενα πραμα, ειτε στη δραπετσωνα πας, ειτε στο ψυχικο, την ιδια τυροπιτα θα φας!

    οσο για την ημερομηνια δεν λεω τιποτα, το αφηνω να το ψαξεις μονος σου και θα εκπλαγεις απο αυτα που θα διαβασεις!

    ο χρηστης-καταναλωτης λοιπον ΕΧΕΙ δικαιωμα γνωμης, οταν ΕΙΝΑΙ ΕΝΗΜΕΡΩΜΕΝΟΣ! αλλιως, κανει την παπια!
    προς θεου δλδ, κανουμε μια δουλεια η οποια ειναι το Α και το Ω της ασφαλειας σας! ειναι η επαφη του αυτοκινη του με τον δρομο! ΔΕΝ θελουμε να σας σκοτωσουμε για να κονομησουμε! ΔΕΝ θελουμε να καταληξουμε φυλακη για να βγαλουμε 30 ευρω παραπανω! συνελθετε επιτελους και σταματηστε να μας αντιμετωπιζετε σαν απατεωνες!

    φυσικα εννοειται οτι επιδη σε καποια σημεια ειμαι λιγακι επιθετικος, η επιθεση ΔΕΝ παει προσωπικα σε σενα, προς θεου! αλλωστε δε γνωριζομαστε οποτε δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε, αλλα κι εμενα και του εργοδοτη μου, μας σηκωνονται οι τριχες με αυτα που ακουμε καθε φορα! και καλα, εγω γελαω! αν ηταν ομως το μαγαζι δικο μου, θα εκανα χαρακιρι!
    εγω λοιπον ως ξερολας και γκρινιαρης παω να αλλαξω λαστιχα
    ο πρωτος λαστιχας μου φερνει ενα σετ αποτελουμενο απο 3 λαστιχα 15 ημερων και ενα 8 μηνων, καταλαβα τη διαφορα απο το διαφορετικο χρωμα που ειχαν και οταν το επεσημανα με εβγαλε τρελο, φυσικα εφυγα.........
    στον επομενο ολα καλα αλλα οταν μετα απο καιρο πηγα να βγαλω τροχους ανακαλυψα ολα τα μπουλονια-μπουζονια καταπονημενα απο το σφιξιμο και ενα ζευγαρι κλωτσημενο
    πηγα στο μαγαζι το παραδεχτηκε και ακομα περιμενω να με παρει τφ να μου αλλαξει τα κλωτσημενα (τα αλλαξα μονος μου)
    για τον πελατη ο σεβασμος εχει πιο πολυ σημασια απο 10 ευρω διαφορα στην τιμη

  15. #60
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gregogti Προβολή μηνύματος
    εγω τα yokohama τα λεω γιοκογλυστρα παντως.βεβαια για χρηση εκτος πολης ειναι μια χαρα αλλα για την πολη ειναι απαραδεκτα
    ποτε τα φορεσες? ποιο μοντελο? ησουν τακτικος στη συντηρηση τους? ηταν καταλληλα για τις απαιτησεις σου? η ακομα και το αυτοκινητο ειναι καταλληλο για τις απαιτησεις σου?
    γιατι ας πουμε αν εχεις ατος και προσπαθεις να το οδηγησεις σαν να ειναι πορσε, τοτε δεν θα μεινεις ευχαριστημενος με κανενα λαστιχο! (το εχω δει και αυτο)

Σελίδα 4 από 63 ΠρώτοΠρώτο 1234567891454 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ελαστικα για TDM 850 μοντελο '94
    από tzic στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/11/2016, 11:14
  2. Ελαστικα για sm 2002
    από ktm640lc4 στο forum KTM
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/03/2006, 16:52
  3. Ελαστικά για Ss 600
    από stokos στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 22
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2005, 15:48
  4. Ασφαλεια Για Αυτοκινητο
    από toyota στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 07/06/2005, 15:23
  5. Ελαστικά για Transalp???
    από petridist στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο μήνυμα: 19/04/2004, 14:28

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF